-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] jak zawsze zachowałam zimną krew [/QUOTE] :roflt: :roflt: :roflt: [quote name='malawaszka'] a mój pech? Oliwia stłukła ostatnią miseczkę moją zupową :lol: [/QUOTE] [B]słuchaj, a czy Oliwia NA PEWNO nie jest twoim dzieckiem? :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='agbar']Czy powinnam sobie zapisac na przyszlosc zeby NIGDY, zeby PRZENIGDY nie wybierac sie z dziecieciem do sklepu?:evil_lol:[/QUOTE] [B]Tak. [/B] [B]Ale też zapisz sobie, ze w związku z tym twoja lodówka zawsze bedzie pusta, a obiadu nie bedzie nigdy.[/B] [B]Teoretycznie można wysłać TZta na zakupy, ale u mnie oznacza to, że kupi to, co niepotrzebne, a to, co potrzebne, zapomni :cool1:[/B] [B]Odkryłam w swojej komórce zdjęcia Tadzia jeszcze ze szpitala. Jaki on był cudowny, jak spał, spał i spał :loveu: I jak ja mogłam czytać książkę :diabloti: A potem zabierać go do sklepu :diabloti:[/B] [B]Skończyło się jakieś 3 tygodnie po narodzinach :diabloti:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/4.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/5-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/6-1.jpg[/IMG]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']...To chyba ten slynny instynkt macierzynski?[/QUOTE] [B]chyba instynkt wykańczający :diabloti:[/B] -
[B]Opowieść pt Rodzinne Zakupy :cool1:[/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]W sobotę, gdy A. wrócił z pracy, pojechaliśmy w końcu na zakupy. Całą szczęśliwą trójką. [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Najpierw na stację, bo oczywiście jak gdzieś jedziemy razem, paliwa akurat w aucie A. nie ma :/ . A. tankuje, ja siedzę z tyłu z rękami przyciśniętymi do uszu. Dźwięki wydawane przez Tadzia w obszernym salonie połączonym z dużym holem jakoś się rozkładają, natomiast te same w zamkniętej puszce samochodu są jak tortura chińska. [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Tadzio nienawidzi swojej czapeczki. Tadzio nienawidzi swojej kurteczki. Tadzio nienawidzi jak go przypinają pasami do fotelika. Tadzio to manifestuje. Zdejmuję mu więc czapeczkę, rozpinam kurteczkę, pasów odpiąć nie mogę. Tadzio milknie, ale minę ma tak nadętą, ze wybucham śmiechem. Przecież ma niecałe 4 miesiące, niemożliwe, że już robi miny! A jednak. [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Przed wejściem do sklepu nie zapinam kurteczki, nie nakładam czapeczki. Bardziej mu zaszkodzi to zimno, którego zaczerpnie podczas wrzasku.[/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][B][FONT=Times New Roman]W sklepie jeszcze nawet zdejmuję mu tą kurtkę. Wygląda na całkiem zadowolonego (Tadzio, nie kurtka), o dziwo. Jedzie w wózku zakupowym. Gada sobie, bawi się grzechotkami, a potem plastikową torebką, którą mu dałam (tak, tak, patrzę, czy nie zakłada jej sobie na głowę :evil_lol:[/FONT][FONT=Times New Roman] ).[/FONT][/B][/SIZE] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/3-1.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]A. spogląda na mnie z błąkającym się uśmieszkiem na twarzy, a ja mam ochotę go uderzyć. Bo ten uśmieszek oznacza: co ty mi opowiadasz, że Tadzio tak strasznie zachowuje się w sklepie? Przecież to radość dla oczu patrzeć teraz na niego. Zgrzytam zębami.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Ale w końcu, w końcu...! Jestem gdzieś pomiędzy Domestosem a Persilem, gdy rozlega się WRZASK. Nie płacz, nie jęk, ale WRZASK. Leci A., a za nim pól sklepu. Półka przygniotła dziecko! [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Nie. To tylko Tadzio zamanifestował, że już mu się znudziło i tym właśnie starł debilny uśmieszek z twarzy tatusia. Mam nieodparta ochotę wyjść ze sklepu i zostawić A. , ewentualnie zza węgła czynić obserwacje...[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Jesteśmy we dwójkę, więc mogę swobodnie wziąć Tadzia na ręce i mój anioł jest znów zadowolony. Tak jak lubi, przodem do kierunku jazdy, wysoko, kolorowo, wszystko widać.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Idziemy do kasy, megakolejki, bo przecież jutro (1 listopada) wybucha wojna :/[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]A. staje na końcu, a ja podchodzę z Tadziem do stojaka z gumami. I w tym właśnie momencie Tadzio puszcza pawia i jego białe, na wpół strawione mleczko zawisa na gumie Orbit jak bożonarodzeniowa ozdoba. Oczywiście NIE MAM pieluszki, ani chusteczki. Wycieram higienicznie własnym rękawem. Ozdoba jest już nie tylko na gumie Orbit, tadziowym sweterku i podłodze, ale również dynda z mojego mankietu. A. jakoś do nas nie leci, mam wrażenie, ze udaje bezdzietnego kawalera...[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Ale oto stał się cud. Tadzio go sprawił. Zupełnie nie wiem czemu, ale kolejka rozstępuje się i widzę same zachęcajego gesty przepuszczające mnie do kasy. Nic takiego nigdy nie miało miejsca, nawet gdy wlokłam swój dziewięciomiesięczny brzuch po podłodze. [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]A. leci, podchodzimy do kasy, wszyscy na nas patrzą, a Tadzio, jak idol estradowy, rozsyła uśmiechy. Gwiazda wieczoru Festiwalu Carrefour.[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Potem już norma, A. idzie do auta, pakuje zakupy, wraca po nas, nakładamy czapeczkę i kurteczkę już przy akompaniamencie ryku. Wszyscy na nas patrzą, ja jestem przyzwyczajona, mnie to nie rusza, A. tylko jakiś speszony. Za rzadko chodzi z nami do sklepu, za rzadko. [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Wracamy do domu w ciszy i spokoju, Tadeusz usnął, jest po 19.00, czyli pora spania.[/B][/SIZE][/FONT] [B]Kolejny dzień za mną. Już coraz bliżej do jego 18tki :diabloti: [/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]można by też inaczej spojrzeć...gdyby Tadzio był w drugim pokoju, po prostu może nie słyszałabyś zwykłego kwękania dziecka i nie reagowałabyś na nie....budziłabyś się i wstawała tylko wtedy gdy maluch na prawdę by coś chciał[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]No i tutaj jest zonk :diabloti: Tak jakoś jestem skontruowana, że słyszę każde jego zakwilenie, niestety :cool1: wiem to, stąd, że w weekendy A. zabiera małego, zamyka drzwi od sypialni, zamyka drzwi od drugiego pokoju, a ja i tak się wybudzam, gdy Tadzio zaczyna kwękać :cool1:[/B] [B]Nie, nie, spanie małego w osobnym pokoju wykończyłoby mnie jeszcze bardziej.[/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]Jak A. idzie do pracy, to i tak śpi w osobnym pokoju, bo inaczej nie dałby rady na nas zarabiać :diabloti:[/B] [B]Niemniej wciąż sobie nie wyobrażam, że Tadzio śpi w swoim pokoju. Np. dzisiaj - budził się co godzina :angryy: A ja tylko otwierałam oko i patrzyłam co się dzieje. Ponieważ prócz kwękania nic się nie działo, zamykałam swe oko. [/B] [B]Gdyby był w osobnym pokoju, za każdym razem musiałabym wstać i iść :cool1: Żaden problem wydaje się? WIELKI PROBLEM, gdy od 4 miesiecy nie przespałam ciagiem dłużej niz 3 godziny i każda minuta we własnym łóżku jest na wagę złota.[/B] [B]Planuję przenieść Tadzia do jego pokoju, gdy będzie się budził w nocy najwyżej raz na jedzenie.[/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]o rany, Tadzio ma 4 miesiące, a ja wciąż nie mam pokoju dla niego :crazyeye: No, mam przyklejone ozdoby na szafę :evil_lol:[/B] [B]Ale mam pytanie podobne do lolki, młody będzie spał sam? Się wykończysz :cool1:[/B] [B]Tadzio ma łóżeczko obok mojego łóżka i jak miałabym za każdym razem lecieć do innego pokoju, żeby sprawdzić czemu stęka, kwęka, płacze. Nie zawsze wcale chce jeść... :cool1:[/B] [B]Ale pokoik śliczny i zazdroszczę. U mnie będzie badziewiasto :-([/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']ja właśnie siedze na allegro i kupuje i kupuje i kupuje :shake::diabloti::evil_lol:[/QUOTE] [B]a że tak zapytam - co masz zamiar zrobić z tym stadem rzeczy dla Jaśka? W ramach rozrywki będziesz go przebierać co godzinkę?[/B] [B]Mnie się wydawało, że to ja mam dużo ubranek dla Tadzia... :roll: Wydawało mi się :evil_lol:[/B] -
[quote name='dbsst']tęsknie na te sare śmieci :placz::placz::placz:[/QUOTE] [B]taaa, chciałabym zobaczyć, jak wracasz do poprzedniego mieszkania i dostajesz klaustrofobii :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] pomocy z nawigacja bo teraz sobie wymyślił, że chce samochód :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]no to chyba dobrze? Bo czym masz zamiar jeździć TY? :cool1:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no Oliwia dođ wzrođnita jak na swj wiek + wyrostowo i gadkowo te + cyasem jak pryzjad ynajmo siostry y dyiecmi to syok jakie one rne sa + tamte takie dyidyiusie jesycye hahah ale mam nadyieje, ye same nie kastrowaz :evil_lol:[/QUOTE] [B]haha i to jest Waszka, którą znam :evil_lol:[/B] [B]to po węgiersku? Nie chwaliłaś się :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]haha, czy myślisz, że dlatego go ciągle nie ma, bo ma kłopoty z nawigacją podczas powrotów do domu? :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]Ile Iga liczy? Bo ona jakaś duża :crazyeye:[/B] [quote name='dbsst']chciałam dodac coś od siebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]jak zawsze wspaniałe entrez :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Cola']mam :cool1: dostałam fotkę syna - portreta :p [/QUOTE] [B]wstawiaj! Pozwalam w galerii Dominiki :p[/B] [quote name='Cola'] :roll: od razu błąkasz :roll: widzieć widziałam, ostatnio prezentował się w swojej spacerówce...zamaskowany jak prawdziwy ninja :p śliczny chłopak :loveu: [/QUOTE] [B]ach, bo ja już myślałam, że może ty nie wiesz, ze i ja mam blogaska :loveu:[/B] [B]a że śliczny, sliczny po mamuni swej ukochanej, jedynej :loveu:[/B]
-
[quote name='dbsst']gadu gadu zdradzę twój plan chcesz małymi W. zalać świat i będziesz się rozmnażać jak królik :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]w sumie trochę ideałów przydałoby się na tym świecie, prawdaż? :loveu:[/B] [quote name='dbsst'] no własnie q....w nie wiem czemu ja taka miła pomyślmy przerwa w konwersacjach :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]napisz, że się stęskniłaś, napisz, napisz :loveu:[/B] [quote name='dbsst'] miałas duży brzuch i to wsio :shake: [/QUOTE] [B]Hm, to czemu teraz WSZYSTKIE moje spodnie dają się wciągnąc maksymalnie tuż za kolana? :angryy: Brzuch mi opadł? :cool1:[/B] [quote name='dbsst'] a miliardy toreb mathercare i smyk zneutralizowane :roll:[/QUOTE] [B]a skąd je masz w takich ilościach, no wiesz :roll:[/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]Hm :cool1:[/B] [B]Znacznej części punktów nie doświadczyłam, ale coś mi mówi, że to tylko dlatego, ze Tadzio ma dopiero 4 miesiące :cool1:[/B] -
[quote name='Cola']to teraz rozumiem słowa "świadomie i z premedytacją never again ciąży" :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]tak, to jest jeden z powodów :cool1: Nie jestem aż tak próżna, że jedyny, niemniej też istotny :diabloti:[/B] [B]A w ogóle wszędzie się błąkasz, a czy ty widziałaś już Tadeusza?? Przecież to duchowy brat Jana Debe :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']przesadzasz, moim zdaniem BARDZO ŁADNIE WYGLĄDAŁAŚ w ciąży :cool1:(z ciężkim sercem to piszę bo bycie miłym dla Magdy W. jest dla mnie tak nienaturalne, że szok :evil_lol:)Bardzo kobieco i można rzec pociągająco jakoś rysy ci się złagodziły czy co :p I żałuję, że jednak nie robiłam ci foto.:shake: [/QUOTE] [B]a tobie co? Dzień łagodności z okazji Zaduszek? :diabloti: Nawet na Boże Narodzenie nie jestes taka miła :diabloti:[/B] [B]Ładnie może tez oznaczać grubo :cool1:[/B] [B]Rysy mi złagodniały, a jakże, po prostu nie było ich widać w ogóle :cool1:[/B] [B]Jakbys mi zrobiła foto, to ja bym ci zrobiła kuku :diabloti:[/B]
-
[quote name='Cola'] Bycie w ciąży jest fajne :p szczególnie jak ma się taki mały brzuszek jak ja :diabloti:[/QUOTE] [B]mnie było bliżej do Dominiki :angryy::angryy::angryy: A nawet powiem, ze Dominice wciąż jeszcze daleko do tego, kim byłam ja :cool1:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] ja wiem, ze już mi się nie podobały i kiedyś powiedziałam, że mogłyby się potłuc to byśmy fajniejsze kupić musieli, no ale nie czas teraz, nie czas :placz:[/QUOTE] [B]Uważaj, czego sobie życzysz.... :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Cola']Do kąpania maluszka zgłosił się mój TZ :cool1: )[/QUOTE] [B]mój też się zgłosił. Szkoda tylko, że nie ma go zwykle w domu, jak Tadzio idzie spać :diabloti:[/B]
-
[quote name='Cola']nigdy nie mów na pewno nie będę :diabloti: sseesseeesseeessseeee ja znoszę swój odmienny stan wręcz rewelacyjnie i mam nadzieję, że tak zostanie do końca :cool1:....pewnie po porodzie będę z żalem wspominać jak maluszek grzecznie siedział w brzuszku :diabloti:[/QUOTE] [B]ja tam z żalem nie wspominam, choc teraz jest zdecydowanie gorzej, jezeli chodzo sen (a co to jest sen?) i totalną zmianę życiową. [/B] [B]I i swiadomie i z pemedytacja never again ciąży :diabloti::diabloti:[/B] [B]Dominiko, coś dla ciebie :evil_lol:[/B] [url=http://www.blog.pl/artykuly/rozklada-taka-nogi-a-potem-siadac-chce,47,1#top]Blog.pl - artykuły - Rozkłada taka nogi, a potem siadać chce![/url]
-
[quote name='apple']No matki! Ja powiem szczerze ze po porodzi mój kręgosłup odmówił posłuszeństwa więc nie ukrywam, że pozycja siedząca jak w tym wypadku do kąpania jest świetna:roll:[/QUOTE] [B]w jednej strasznej chwili pomyślałam, ze chodzi ci jednak o kręgosłup dziecka :evil_lol:[/B] [B]Wiesz, mnie też boli. Ale to raczej od noszenia, podnoszenia, nachylania się nad wózkiem/ łóżeczkiem...[/B] [B]Wanienkę mam na stojaku i stoję prosto trzymając Tadzia w kąpieli. [/B] [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:roll:taaaa....bo podobno u debe mam spędzić noc :diabloti::evil_lol:[/FONT][/B][/QUOTE] [B]Jeżeli przybędziesz przed końcem grudnia, to zapewniam cię, ze nawet jak Debe będzie miała mordercze zamiary, to zdążysz spokojnie uciec... I jeszcze w międzyczasie wypijesz herbatę :diabloti:[/B] [B]Ja ci nie zagrożę, miałam na studiach praktyki na Sobieskiego (znany psychiatryk w W-wie)[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]Vectruniu, a ty kiedy wracasz? :diabloti:[/B] -
[quote name='apple']Fajna sprawa bo odciąża kręgosłup.........:razz:[/QUOTE] [B]czyj? :hmmmm:[/B]
-
[quote name='dbsst']za kilkanaście jak wróca do domu bo jestem wlasnie w trakcie poszukiwania żłobka z internatem :cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]Zapisz tam od razu Tadeusza W. :cool1: Może być od jutra :cool1::cool1:[/B] [quote name='malawaszka']poczytałam, pośmiałam się i teraz to Wam zazdroszczę, że wszystkie na raz jesteście w ciązy bo jak ja już w końcu dorosnę do tego to pewnie nikt nie bedzie :obrazic: chyba, że Wy po drugim bedziecie sobie robić :evil_lol:[/QUOTE] [B]Kupą, mości panowie, kupą....[/B] [B]W kupie raźniej....[/B] [B]Jeszcze masz szansę załapałac się na kawałek Debowej i Colowej ciąży :cool3:[/B] [B]A potem... ja potem na pewno nie będę w ciąży :cool1:[/B] [B]Never again :cool1:[/B]
-
[quote name='dbsst']z nie zdradzaj naszych sekretów :loveu::diabloti: [/QUOTE] [B]nasze sekrety :loveu: Jakie to romantyczne :loveu::loveu::loveu:[/B]