Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='dbsst']byłas kiedyś u mnie :diabloti: [/QUOTE] [B]chyba z raz.... :hmmmm:[/B] [quote name='dbsst'] jak myślicie kupić :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.allegro.pl/item791415578_tummy_tub_wiaderko_do_kapieli_niemowlat_warszawa.html"]TUMMY TUB WIADERKO DO KĄPIELI NIEMOWLĄT Warszawa (791415578) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] jak myślicie kupić[/QUOTE] [B]powtarzasz się :cool1:[/B] [B]Zapytaj na wątku :evil_lol:[/B] [B]Oczywiście, ze masz kupić :diabloti: Przecież już ci mówiłam, nie słuchasz się mnie :diabloti:[/B]
  2. [quote name='dbsst'] [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0296ps.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]Ha. Ha. Ha.[/B] [B]Dlaczego ten widok jest mi tak doskonale znany? :hmmmm:[/B] [B]Dlaczego poczułam się jak w domu? :niewiem:[/B] :diabloti:
  3. [quote name='dbsst']mówcie co chcecie ja i tak nie mogę doczekać sie o po tej stronie macicy :loveu: [/QUOTE] [B]Ja tam za nic nie chciałabym powrócić do stanu ciąży, mimo że teraz jest straaaasznie :diabloti: Nie śpię, jem po nocy, jak Tadzio pójdzie spać, w domu syf, moje paznokcie syf, wszystko rozwalone :cool1::cool1:[/B] [B]Ale i tak cieszę się, że jest po tej stronie brzucha POMIMO WSZYSTKO :diabloti:[/B]
  4. [quote name='malawaszka']hahah ciesz się tymi chwilami kiedy chce, a nie może - Iga zaczęła w ostatnim tygodniu raczkować i jest wszędzie w kilka sekund - popyla jak mały robocik :mdleje: MASAKRA!!!! nie pamiętam czegoś takiego przy Oliwii - Iga to wszystko jakoś szybciej :shock:[/QUOTE] [B]z jednej strony wiem, że to straszne, ale z drugiej... przynajmniej zajmuje się juz czymś sama. A Tadzio? Nic sam jeszcze nie umie i ciagle chce, abym się nim zajmowała :cool1: Mial moment, że odkrył ręce i moglam go zostawiać na macie czy gdzieśtam z zabawka, ale już mu się znudziło i chce siadać, albo być noszony :cool1:[/B] [quote name='Tekla64']Ano wszystko jeszcze przed wami i z tym ze wszedzie pelno i z tym ze wszystko sciaga i z tym ze wszystko chce. Dziecieca nautra jest ze zawsze chca tego czego im nie wolno lub jeszcze nie moga. [/QUOTE] [B]Fantastycznie, kiedy to się skończy? :cool1:[/B] [B]A pan pies? Pan pies będzie :grins:[/B] [quote name='agbar']No,szafa jak szafa ale te stwory na szafie.....mniodzio:evil_lol: [/QUOTE] [B]szafa jest badziewiastą taniochą :cool1:[/B] [B]Rodzice nie mają pieniędzy :cool1:[/B] [quote name='agbar'] I ty tak patrzysz jak on chce,chce,chce ale nie moze i nic?I jeszcze foty robisz?? Czy mnie tez tak znieczuli..kiedys?:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] [B]Tak, znieczuli cię, bo inaczej zwariujesz i wychowasz tyrana :angryy:[/B] [B]Jak Tadzio wrzeszczy, to ja spokojnie czekam aż mu przejdzie lub kładę go do wózka spać, inaczej zamieniłby się w terrorystę. A tak, jak nie widzi efektów, to się uspokaja lub zasypia :p[/B] [B]Matka wyrodna.[/B] [B]No i przesiadł się do spacerówki, bo jego nienawiść do gondoli zaczęła być patologiczna, a ja mam dość, że całe Pierdy wiedzą, kiedy ta W. wychodzi z synkiem na spacer. Zachwytu nie było, przez cały spacer ani na chwilę nie otworzył oczu, ale przynajmniej się nie wydzierał :cool1:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s1-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s2-2.jpg[/IMG] [B]A dzisiaj mróz, więc będę musiała wbić go w kombinezon :roll: Nawet sobie nie wyobrażacie co to za horror jest :angryy::placz:[/B]
  5. [quote name='dbsst']a czy można prosić fonię :cool1:[/QUOTE] [B]niestety, aparat ogłuchł był :cool1:[/B]
  6. [quote name='dbsst']lajf is brutal i ful of zasadzkas :diabloti:[/QUOTE] [B]o rany, Debe, ty to masz riposty, full oryginał niewytarty :diabloti:[/B]
  7. [B]Tadzio chce siadać. Bardzo chce. Nie ma jeszcze na to szans, ale chce, chce, chce. A jak nie może (czyli ja mu nie pomoge i go nie przytrzymam), to wrzeszczy ze złości. To nie jest płacz i rozpacz. To jest wrzask bardzo wkurzonego człowieka :cool1:.[/B] [B]Wygląda to mniej wiecej tak:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s6-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s5-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s7-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s8-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s9-1.jpg[/IMG] jakość marna, wiem :cool1:
  8. [quote name='dbsst'] fajny hipo, ślimak, słoń, a gdzie jest samolot czy tam lokomotywa :cool1::diabloti:[/QUOTE] [B]w dupie u Murzyna :diabloti:[/B]
  9. [quote name='Tekla64']witam poczytac fajna rzecz ale ja chcialam sie zapytac co ze zdjeciami ? ja odczuwam niedosyt , beda jakies?:evil_lol:[/QUOTE] [B]no właśnie w tej sekundzie pojawiły się :grins:[/B] [quote name='Vectra']no no ... nie poznaję Cię :diabloti: [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s3-2.jpg[/URL][/QUOTE] [B]a zdjęcie robił Święty Mikołaj :diabloti:[/B] [B]Poza tym A postanowił być przykładnym mężem i ojcem i się przykłada :diabloti:[/B]
  10. [B]pamiętacie niedawną dyskusję, zaczętą przez upierdliwą Debe, o mojej szafie? :cool1: Dominice o TO chodziło :roll:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s3-2.jpg[/IMG] [B]a to... jakoś około pólnocy[/B] :cool1: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s4-2.jpg[/IMG]
  11. [quote name='agbar']Nie bede sie przestawiac...:shake:Juz piore malemu w persilu sensitive [/QUOTE] [B]ja po kilku fantastycznych praniach w Loveli, zaczęłam prać w normalnym Persilu z naszymi rzeczami. Tadzio żyje :diabloti:[/B] [B]Gdzieś czytałam, ze te specjalne proszki to tylko niepotrzebne koszty i pediatrzy wcale nie są pewni, czy jest potrzeba. Najważniejsze, to dobre wypłukanie z proszku.[/B] [quote name='Cola']podkłady jak to podkłady :niewiem: żyją własnym życiem i nic nie da się na to poradzić :diabloti: chyba, że przywiązać sznurkiem do gaci :evil_lol:[/QUOTE] [B]Tena Lady, Tena Lady, Tena Lady :bigcool:[/B]
  12. [B] śliczne to czarne włochate :loveu:[/B] nie piszę o tobie, Wasiu :diabloti:
  13. [quote name='agbar'] 2. O widzisz..ksiazke se musze zapakowac..Debe mowi ze porod to pikus to se poczytam w trakcie:diabloti: [/QUOTE] [quote name='dbsst'] i po co ci ta książka chyba, żeby na niej stanac i być wyższą :evil_lol: [/QUOTE] [B]wprawdzie na sali operacyjnej nie pozwolono mi czytać, ale już na poop`ie sobie czytałam :p Aniołeczek spał w mydelniczce, ja unieruchomiona bólem, więc cóż innego pozostało? :niewiem:[/B]
  14. [quote name='agbar']Chcesz probki proszku? Jak cos to se idz tu: [URL]http://www.lovela.pl/o-programie.html[/URL][/QUOTE] [B]one nie piorą, szczególnie jak COŚ wyjdzie bokiem :roll:[/B] [B]Proponuję jak najszybciej przestawić na Persila :cool1:[/B] [quote name='dbsst'] jak z pładka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]A co to jest PŁADEK? :diabloti:[/B] [quote name='Cola'] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale w podkłady się zaopatrzyłaś?[/QUOTE] [B]po co? :roll: I tak szybko przemieszczaja się na plecy :evil_lol:[/B]
  15. [quote name='Tengusia']:oops::oops::oops:[/QUOTE] [B]hahaha :diabloti:[/B]
  16. [quote name='agbar']a A bo mnie natychlas na tego Tako...I tylko ten tak naprawde z miliona obejrzanych mi sie podobal...a i cena w miare.....Bo jak zobaczylam wozek za ponad 3 tys to mi szczeka opadla....[/QUOTE] [B]Tako jest OK, acz ma swoje wady, czasem bywa toporny w swej obłudze, ale wszystko działa i wygląd też w porządku. Tadzio nienawidzi wózka, więc cieszę się, ze nienawidzi za 1,2 tys., a nie za 3tys :cool1:[/B] [quote name='dbsst'] kurna nie mam butków dasz jakies fajne linki i do kombinezoników :p[/QUOTE] [B]przecież masz kombinezon :cool1: Na razie użytkuje go Tadeusz, ale niebawem wróci do ciebie (kombinezon, nie Tadeusz)[/B] [quote name='dbsst']nie jak mam zabrać ze sobą wszystko to będę wyglądała jak tabór cygański jedna sala to będzie za mało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]gdy my jechaliśmy do szpitala, to A ledwo się zabrał z moim bagażem podręcznym :cool1: Dwie wielkie, wypchane torby, reklamówka, plecaczek plus jeszcze miałam w reku wodę i książkę :evil_lol:[/B] [quote name='agbar']....Jestem niewyspana [/QUOTE] [B]wydaje ci się :angryy:[/B]
  17. [quote name='dbsst']najbardziej jak zamykam drzwi i wiem, że już jesteś w windzie :diabloti: [/QUOTE] [B]zapamiętam to dobrze :angryy:[/B] [B]Szkoda tylko Tadzia, który już nie zapadnie sie w twoją klatkę piersiową, ale trudno, znajdę mu inną drugą matkę :diabloti:[/B]
  18. [B]J, jako prawdziwy wojownik, powienien pójść do lasu na wyręb, a nastepnie w drewutni wystrugać szafki kuchenne dla swojej ukochanej, żeby mogła gotować mu strawę :loveu:[/B]
  19. [quote name='dbsst']ona prowadzi szoko psychoterapie miej się na baczości i bądz gotowa na wszelkie ewentualnosci :diabloti:[/QUOTE] [B]ale ty chyba jesteś zadowolona z wizyt? :diabloti::diabloti:[/B]
  20. [B]widzisz, pokazałaś koszule i już nikt nie zajrzał, wszyscy uciekli z krzykiem :diabloti:[/B] [B]Tylko ja wiernie trwam, bo wyboru nie mam :cool1:[/B] [B]Chociaż... widząc dziś te koszule na żywo, już chyba więcej nie przyjadę :shake:[/B]
  21. [B]Dzień dobry i do widzenia, dobranoc raczej :cool1:[/B]
  22. [quote name='dbsst']hahahahaha awantury przy kasie to była specjalnosc Magdy W. do tej pory :evil_lol: [/QUOTE] [B]a ty po długich latach, w końcu mi uwierzyłaś, jakie to fajne i teraz jesteś lepsza niż twój mistrz :evil_lol:[/B] [B]Tak mi było szkoda tej biednej staruszeczki, którą znokautowałaś swoich brzuchem, a ja ja potem staranowałam wózkiem :shake:[/B]
  23. [B]Moja droga, do twarzy ci w futrze :loveu: Jakbyś się w nim urodziła :loveu:[/B]
  24. [quote name='malawaszka']oo czyżby epidemia się rozprzestrzeniała? Cola? za 9 miesięcy rozwiniesz ten temat? :diabloti:[/QUOTE] [B]tak, tak, moja droga, EPIDEMIA się rozprzestrzenia i nie masz na to wpływu :evil_lol:[/B] [B]I ani się obejrzysz... :grins:[/B]
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=black][B]:roll:a tam trudne ...mój TZ już 5 lat wcześniej miał wybrane Jakub Kajetan i tak nasz syn sie nazywa [/B][/QUOTE][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial]Trudne, trudne, Tadzio stał się Tadziem kilka dni po narodzinach :cool1:[/FONT][/B] [quote name='dbsst'] Tadeusz ale jakaś jedna się już rzuciła na to imię :lol: :lol:[/QUOTE] [B]pomyślałby kto, że takie właśnie miałaś plany :diabloti:[/B]
×
×
  • Create New...