Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='clockwork'] dzięki dziołchy za głosiki, ale ja już zbastowałam- powiedzcie mi jak w 3 dni można uzbierać 1500 głosów???? rozumiem- ktoś ma więcej znajomych, ale......................:roll::roll:[/QUOTE] wiesz, jak ktoś jest na jakimś forum dzieciowym i tam rzuci hasło... wtedy głosuje kilkadziesiąt osób codziennie :roll:
  2. hahah, Waszeniu, sniałaś mi się ! I - na pewno się ucieszysz - w moim śnie wkładałaś zdjęcia (wydrukowane) do mojego albumu z fotkami, a na tych zdjęciach były same foteliki samochodowe do przewożenia niemowląt :crazyeye: Czy możesz przetłumaczyć ten sen? :roll::evil_lol:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Navy][B] [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Navy][B]do sokowirówki włóż ...Tadzio wypije sok a Leon zje przecier ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] nie posiadawszy :shake:
  4. no i nie dowiemy się kogo Jan przypomina? :hmmmm: A Tadzio od 19.00 w domu. Cudownie. Nie ma porządku, nie ma ciszy, nie ma ładu....:shake:
  5. [quote name='dbsst']a to zdjęcie dla Drugiej Pierwszej Matki Jana wpadnijcie to chłopcy sobie pobiegają!!! to najgorszy czas Jaś w mgnieniu oka czworakuje wszędzie i coraz częściej namierzam go na próbach chodzenia:shake::angryy: [/QUOTE] najgorszy czas będzie jak zacznie chodzić. I tak az do twojej smierci :diabloti: a kiedy niby mamy wpaść, jak od poniedziałku ja w pracy? :shake: [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]ale dałaś mamie paracetamol :hmmmm: ...mogłaś dorzucić Melisane ;)[/B][/COLOR] [/QUOTE] złośliwie nie dałam, niech poczuje jak to miec wnusia, a co :diabloti: Niestety, mama dzwoniła wieczorem, że aniołeczek :shake: pogodny, radosny, uśmiechnięty, kochany, słodki i grzeczny :shake:
  6. [quote name='dbsst']http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_6933ps.jpg?t=1285954383 odrazu widać, że aniołek co :diabloti:[/QUOTE] co mi się wcinasz w rozmowę z Alicją? twoja galeria czy co?
  7. nie wiem, wyrwać? :evil_lol: wlewam mu paracetamol, zeby choć przez chwilę mieć spokój..... a dzisiaj w południu wywiozłam go do mamy i odbieram jutro wieczorem..... :p
  8. [quote name='asher'] [ Ale ale, Maga, w tym wieku Tadeusz miał encyklopedię czytywać, a on się jakimś żelastwem zamiast tego zajmuje :crazyeye:[/QUOTE] właśnie! Muszę go od ojca odizolować. Gdyby przebywał tylko ze mną w wolnych chwilach pisałby wiersze [quote name='Alicja'] a co ...posłodze ...bo serio serio mi się podoba :grins:[/QUOTE] zaraziłas się od gości w swojej galerii? :diabloti: a co powiesz na tą? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/aw8.jpg[/IMG] a potem Tadeusz poszedł rozwiesić pranie.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/aw9.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Alicja']No to w Sylwestra będzie układ 2 w pokoju + 3 w garażu ;)[/QUOTE] pytanie KTO będzie trzeźwy? :diabloti: Oczywiście, prócz mnie, bo ja przy dziecku nie piję :grins: I żeby nie było, że on tylko w garażu [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/aw6.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/aw7.jpg[/IMG]
  10. [quote name='malawaszka']aaaaaa nie mogę :loveu: jakiż niebieskooki blondyn z dwoma zębiskami :loveu:[/QUOTE] i moze chciałabyś go na męża, co? pamiętaj, że wtedy będziesz miała dwie teściowe :diabloti: PS chciałabym jeszcze zdementować jakoby wychodzące pierwsze zęby u dziecka są najgorsze. Nieprawda. Gehennę przechodzę od 4 dni, kiedy to Tadziowi wyrzynają się zęby nr trzynaście, czternaście, piętnaście i szenaście :flaming:
  11. [quote name='Vectra']a czemu nie surową tartą marchwią ? :hmmmm:[/QUOTE] a przyjedziesz pościerać na tarce? :diabloti:
  12. [quote name='malawaszka'] Dzikie dziki poczynają sobie coraz śmielej :mdleje: [/QUOTE] mówiłam, mówiłam :roll: A podobno juz w październiku ma być śnieg :roll: Pamiętaj, jak zapuka ktoś do drzwi i w wizjerze nic nie zobaczysz, za to usłyszysz takie chrum chrum, to NIE OTWIERAJ!!! :diabloti: PS. O! Tytuł jakiś bardziej na czasie :diabloti: Tylko tej "ja" jakoś mało
  13. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B][/B][/COLOR] [B][COLOR=Navy]Nie wiesz co pisać :shock: ...no to paczaj : Miłego piatku !! Czy tam czwartku ....albo .... zapraszam do nas , wstawiłam nowe focie :grins::diabloti:[/COLOR][/B][/QUOTE] istnieją słuszne obawy, że na koniec puszczę pawia :diabloti: Ja tez się zabrałam za oschudzanie Leona :roll: Z tym, że karmy nie zmieniam, bo on się drapie po większości, ale za to daję mniej, a resztę uzupełniam gotowaną marchewką. Pies nie jest szczęśliwy :shake:
  14. Alicjo, nie wiem co mam ci tutaj napisać, dlatego tak sobie bredzę bez sensu
  15. [quote name='malawaszka']i KTO TO MÓWI :diabloti:[/QUOTE] odkąd stałam się odpowiedzialną matką, oczywiście, że nie piję :diabloti: czy mogłabym spożywać, gdy za ścianą śpi dzieciątko? :crazyeye:
  16. [quote name='malawaszka']oooo trafiłam idealnie :diabloti: można?[/QUOTE] no tak, gdzie znaleźć Waszkę? Tam, gdzie podają alkohol :diabloti:
  17. [quote name='malawaszka']nosz norrmalnie Tajemniczy Ogród :mdleje:[/QUOTE] a w nim same skarby i największy z nich MŁA :loveu: [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]wow ...i płot jest [/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] [/B][/COLOR][/QUOTE] ten mały, to od czasów, gdy Leon podkopał się pod prowizorką i witał nas, wracających z pracy, na środku drogi. A te wyższe sztachety A. zrobił pod koniec mojej ciąży, gdy miałam atak szału, że jeszcze tego nie zrobił (3 lata czekało) :diabloti:. Podobno w ciąży będąc byłam niebezpieczna :niewiem: [quote name='dbsst'][url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/aw1.jpg[/url] zajebista ta fota!!!!!!!!!!! tylko co to za chłopiec robi wam wjazd na chatę ???????[/QUOTE] przecież to Jaś, syna nie poznajesz?? zgadnijcie, gdzie najchetniej bawi się Tadeusz? Na pewno nie zgadniecie. Twierdzę, że urządzanie mu pokoju nie ma sensu. On już sobie wybrał lokal [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/aw2.jpg[/IMG] i najlepsza zabawka na świecie, poznajecie prawda, że to amortyzator od skutera? Godzina zabawy tylko tym!!! I dlatego tylko godzina, że JA to przerwałam :diabloti: (z amortyzatora ciekł olej, ale co tam, pralka zaradzi... może :roll: ) [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/aw3.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/aw5.jpg[/IMG] Vectruniu, czy to oznacza to, co oznacza? :placz: Czy on dołączy do wybranego grona? :diabloti:
  18. [quote name='malawaszka']ej a co to ma być? A. kosi działkę sąsiadów????? przecież Wy nie macie takiego buszu :mdleje:[/QUOTE] taram taram taram :grins: zapraszam, Waszeniu, przyjedź, sprawdź [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/aw1.jpg[/IMG]
  19. oczywiście, że Tadzio też chciał, ale oczywiście mu nie pozwoliła, ponieważ moje dziecko nie brudzi się. Nigdy. Nie pozwalam mu na to. Nigdy. moi synkowie :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as19.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as20.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as28.jpg[/IMG] a po spacerze.... wszyscy odpoczywają [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as30.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as29.jpg[/IMG]
  20. [quote name='dbsst']ja nie czuje szydełkowania hahahaha [/QUOTE] no co ty? :( a mówiłaś, że wstapisz do mojego Koła Młodych Hafciarek i Szydełek :placz:
  21. ale że o co chodzi? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as26.jpg[/IMG] zapraszam do błotka [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as23.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as24.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as28.jpg[/IMG]
  22. [quote name='dbsst']ten wielki wściekły pies powinien mieć kaganiec i związane łapy a Tadeusz nie powinien mieć z nim ŻADNEGO kontaktu!!! Technika pchania wózka przez A. przypomina raczej gotowość do rwania niż do tatkowania.................[/QUOTE] 1. kontakt był na potrzeby zdjęć. Następnie Tadeusz został wyparzony. 2. ale że do rwania polnych kwiatków dla żony?? :p nie wiem, czemu z uporem maniaka rzucamy mu patyki [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as18.jpg[/IMG] skoro on stanowczo woli to [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as21.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as22.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as27.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as25.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Vectra']Ojjjjjjjjjjjjjj :mad:[/QUOTE] ojjjjjjjj, wiesz jak jest :modla: [quote name='dbsst']a tak w ogóle to czemu Artur pcha wózek, ma jakąś karę??[/QUOTE] on się rwie, wiesz, jeszcze by jakiegoś sąsiada spotkał, to może poudawać wzór ojca :diabloti: ale czasem udało mi się wyrwać wózek [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as6.jpg[/IMG] kto zaczyna? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as15.jpg[/IMG] no dobra, ja pierwszy [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as16.jpg[/IMG]
  24. wiesz, jakbyś tworzyła trochę krótsze zdania i używała przecinków, to być może zrozumiałabym cokolwiek z twoich wywodów. A tak, dla laika, wyszedł bełkot :diabloti: Zdjęcia boskie, będzie więcej? Nurkowanie to jest jedna z rzeczy, których kompletnie nie czuję......... :shake:
  25. [quote name='malawaszka'] myslałam, że młode dziki to już były kurde :shake:[/QUOTE] on sie teraz rozmnażaja cały czas, cały czas, żeby było więcej i WIĘCEJ :shake: Czasem tęsknię za osiedlem w Warszawie :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as7.jpg[/IMG] tak, wiem, Leon jest za gruby. Ale ostatnie tygodnie tak się o niego martwiłam, że byłam coraz bardziej miękka na stałe spojrzenie "nicniejadłemjużodmiesiąca". Dieta zaczęła się od dzisiaj (biedny Leon :shake:) jak w Jeziorze Łabędzim, prawda? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as5.jpg[/IMG] mój tatooo, mój, mój [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as11.jpg[/IMG] i zero synchronizacji [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Tadzio/as13.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...