-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ja ci się dziwie , że tak dajesz sobie , przeszkadzać w czasie snu ... [/QUOTE] [B]dzisiaj będzie próba zatkania go kleikiem ryżowym. Dość już wstawania po nocy :diabloti:[/B] [quote name='Vectra']tylko ten pan ma jedną wadę - jest cholernie niesympatyczny , gburowaty .. [/QUOTE] [B]zupełnie więc nie mogę pojąć, jak ty się z nim dogadujesz :shake: Ty, taka subtelna, miła i delikatna panienka :shake:[/B] -
[quote name='apple'] Trochę się już martwię.........DEBE do jasnej ciasnej:angryy:[/QUOTE] [quote name='Cola']...gdyby się sypała, to raczej już by tu trąbiła wszem i wobec Maga :diabloti:[/QUOTE] [B]jeżeli znikam i ja i ona, tzn. że Debe jeszcze nie rodzi :diabloti::evil_lol:[/B] [B]nie będę tego wiedziała tylko wtedy, gdy ona postanowi urodzić samotnie w nocy o północy w lesie pomiędzy dzikami :diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']na razie zabieg odkładamy .. bo się schowało .. zapobiegawczo dostała zestaw na nużyce :) plus taki lek - Ala będzie wiedziała nazwę na L :hmmmm: co dwa dni do mięśniowo i tamto drugie co 7 dni ... mam nie dawać żadnych dodatkowych preparatów .. co do śliny , wet powiedział , że to może być też to albo i to ... jeśli po ww leczeniu , podniesieniu odporności .. będzie się nawracać , mimo braku zmian w środowisku jej życia , to trzeba będzie przebadać Klementynę i jej arsenał bakterii :diabloti: muszę się dowiedzieć w lab , co dokładnie trzeba pobrać od obu dam ;) bo być może Klamka ma coś co uczula Marysie i być może da się to z Egona drogą egzorcyzmów - przegonić[/QUOTE] [B]ja jednak z Tadziem mam mniej zachodu :evil_lol:[/B] [B]Chociaż... tak, wiem, wiem, ty wciąż się wysypiasz, a ja nie :diabloti:[/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] jestem płodem :mdleje:[/QUOTE] [B]buhahaha, Waszko! :crazyeye:[/B] [B]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [/B] -
[quote name='dbsst'] Osobisicie bez wazeliny uważam, że Maga100 wygląda 100x lepiej niż przed ciążą!!!!! [/QUOTE] [B]hahah, jaki [SIZE=6][U]LIZUS :diabloti:[/U][/SIZE][/B]
-
[quote name='Olcia'], Debe już pisze obraca weź z niej przykład choć raz:):)[/QUOTE] [B]never, never, nevernevernever :diabloti:[/B]
-
[quote name='Olcia']raczkuje:), [/quote] [B]chyba pełzakujesz :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']padał śnieg przez Klockową porzucałam trochę segregatorami i co ja mam teraz robić.................. obiad zrobiony pies śpi i nie zamierza się ruszyć papiery "porodowe" przygotowane wydrukowane ubezpieczenie dopakowałam kombinezon i inne pierdy. Pooglądałam ubranka Małego Człowieka i co...........[/QUOTE] [B]Dżizys, jest gorzej niż myślałam :shake::shake::shake:[/B] [B]Trzeba było dziś ze mną jechać, zamiast marudzić w domu :diabloti:[/B]
-
[quote name='malawaszka']ja dziś jestem po dniówce z Igą :mdleje: od 7.30 do niedawna :mdleje: ojjjj głowa mała i chyba pójdę spać hahaha[/QUOTE] [B]hahaha :evil_lol:[/B] [B]a właściwie to nie jest mi do śmiechu :baddevil:[/B] [B]A ja mam tak 24/7 :cool1:[/B] [quote name='dbsst']ciiiiiiiiiiiiiii bo to jeszcze przed Magdą - biegające dziecię a jak przed nią to znaczy, że i przede mną :crazyeye: [/QUOTE] [B]normalnie nie wiem, skąd u ciebie taka logika :diabloti:[/B] [B]a niech biega, wtedy będę miała - być może - szansę zostać szkieletorkiem [/B] :p [quote name='Alicja'][COLOR=red][B]Dlaczego Tadeusz znowu uziemiony :hmmmm:[/B][/COLOR] [/QUOTE] [B]bo jak go puszczę wolno, to się przekręca na brzuch i płacze, że jest na brzuchu, w drugą stronę nie umie :shake:[/B] [B]i tak cały Boży dzień :shake:[/B] [B]On się przekręca, a ja go odkręcam :angryy:[/B]
-
[quote name='Cola']:roflt: tylko mi nie wmawiaj, że w ps'ie Cię odchudziła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] [B]o to, to już JEJ się pytaj :diabloti:[/B]
-
[B]Alicjo, co chciałaś nam przekazać pierwszym zdjęciem? :diabloti:[/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]a odkryła już własne rączki, czy to jeszcze przed nią? :razz:[/B] -
[quote name='Cola']biega po innych galeryjkach, ale swojej unika....ciekawe dlaczego?? daj Tadzika[/QUOTE] [B]a bo o czym mam pisać? :roll:[/B] [B]nuda, panowie, nuuuda :roll:[/B] [B]no, w kinie byliśmy w sobotę, atrakcja życia, pierwszy raz od 5 miesięcy :roll:[/B] [B]byłam podekscytowana jak nastolatka przed pierwszą imprezą :stupid: :evil_lol::evil_lol:[/B] [B]dać Tadzika? A przecież to dogomania :diabloti:[/B] [B]ale ... niech będzie, wrzucę coś. I wrócę, jak zacznie się coś dziać :roll:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/gr1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/gr2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/gr3.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/gr4.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cola']Oj [B]Maga[/B] widziałam Cię na zdjęciach i jesteś chuda :mad: [/QUOTE] [B]no i tutaj pokłony dla Debe, która potrafi wyselekcjonować i podrasować zdjęcia :p[/B]
-
[quote name='Asiaczek']Jeszcze Jasiek w Tobie? [/QUOTE] [B]niestety tak :baddevil:[/B] [B]Ja się bardziej nie mogę doczekać niż ktokolwiek inny :roll:[/B] [B]inaczej obawiam się, że kogoś zamorduję i nie będzie to A. :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst'] i 13 i 14 i 15 a on będzie siedział i siedział i siedział aż wykończy mnie psychicznie :evil_lol: [/QUOTE] [B]ciebie jak ciebie, ale mnie...!:roll: :roll::diabloti::diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']wieczerza .............. [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/QUOTE] [B]ostatnia wieczerza - się mówi :p[/B] [B]Ruda boska[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]ale czy w końcu wytłumaczyłaś J, co chciala od niego czworonożna dama? :cool3:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Cola']co do mojej talii.... uważam, że nie jest jeszcze taka zła :evil_lol: [/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: [B]Ja teraz tak wyglądam. :shake: 5 miesięcy po porodzie :baddevil:[/B]
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/z7324513X.jpg[/IMG]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]Hej, to ja gratuluję i czekam razem z wami :p[/B] [B]Nie zapomnij wysłac posta na dogo, jak już będziesz jechać na porodówkę :p[/B] -
[B]no to ja na pewno mam dużą i nie rozumiem, po co kupować małą? :hmmmm: Przecież niemowlę i tak samo się nie kąpie :evil_lol:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]hahah, boskie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]Oczywiście, odpisałaś? :p[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']nie możesz ze mną wytrzymać JAK TO!!!!!! nie wierzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]cieszę się, że nie jestem mężem, która ma żonę w ciąży [/B][B]:roll:[/B] [B]Już rozumiem A. :diabloti:[/B] [B]A przecież nie obcuję z tobą na co dzień (Boże chroń)[/B] [quote name='dbsst'] kolezanka mówi, żebym się nie przejmowała jak lekarz kazał zadzwonić to kaze przyjechać i zrobi mi może w grudniu ciach ciach :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/QUOTE] [B]aha, następna co ma cię dosyć i się łudzi :diabloti:[/B]
-
[quote name='Olcia']no pewnie że zaprosi jak skończy a do tego czasu to pewnie wszystkie przestaniemy karmić i będziemy mogły pić normalnie:):). [/QUOTE] [B]o przepraszam bardzo, ja tam piję normalnie [B]:diabloti:[/B] [/B] [B]A to wanienka może być mała i duża? :hmmmm: A ja mam małą czy dużą? :hmmmm:[/B] [B]Tadzik się mieści bezproblemowo [/B]
-
[quote name='Olcia']Lazy a ja mówię stanowcze NIE!!!!!!!!!!!!!!!! wszystko da się poukładać z niczego nie trzeba rezygnować!!, [/QUOTE] [B]Może inaczej - nie musisz rezygnować z niczego, czego nie możesz zrobić z dzieckiem. Tadzik też wszędzie ze mną jeździ, na wakacjach nad morze byliśmy, gdy miał 6 tygodni. I było fajnie.[/B] [B]Ale - na motocyklu nie pojeżdżę, na zlot weekendowy nie pojedziemy :shake:[/B] [B]Ktoś musiałby zabrać Tadzia na cały weekend, a jakoś nie ma kolejki chętnych, nie wiem czemu :niewiem:[/B] [B]No i kino :shake: Chodziliśmy co tydzień, a teraz wybieramy się pierwszy raz i to na [/B] [B]14.30[/B] :shake: [B]Przed 19.00 trzeba mlodego odebrać od dziadków :roll:[/B] [B]Ale znajomi jak dawniej wpadają, bo Tadzik śpi i nie przeszkadza :evil_lol:[/B] [quote name='Olcia']debe jak faktycznie nie kupiłaś to kup ze stelarzem,[/QUOTE] [B]też jej to powtarzam [B]:roll:[/B] [/B] [B]Olcia, pokoik super! :klacz: Ja na razie nie mam ani koncepcji ani pieniędzy :baddevil:[/B]