Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='malawaszka'] i za Jaśkowe Urodzinki, które będę pamiętać jako, że są dzień przed urodzinami mojego J, któremu to nie kupiłam dziś prezentu bo czekaałam aż narodzi się Jan Szanowny!!![/QUOTE] [B]patrz Waszko i co roku będziesz miała taką wymówkę :diabloti: Biedny J :shake:[/B]
  2. [B]Aga, masz psa :crazyeye: a zdążysz urodzić przed północą? :cool3: Bo Debe chciała, abyście tego samego dnia :p[/B]
  3. [quote name='malawaszka']nie pij już :turn-l:[/QUOTE] [quote name='Alicja'][B][COLOR=Red]siem kładły położne ;) po likierze [/COLOR][/B][/QUOTE] :zly7: [B]ale dziś wspaniałomyślnie wam wybaczę. Bo dziś urodziny Jaśka :p[/B]
  4. [B]hej, hej i jak tam po pierwszym dniu pracy? :razz:[/B]
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] w sumie myślę , że to dobre rozwiązanie , mama musi dojść do siebie aby w domu była w pełni sprawna ... :kciuki: żeby jak najmniej bolało ...bo boleć napewno trochę będzie :roll: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][B]:drinking:[/B][/CENTER][/QUOTE] [B]dobre i niedobre. Zalezy od zaanagżowania szpitala w pomoc. Ja miałam Tadzia 24h przy sobie, a też jestem po cc, ale położone były fanstastyczne i same skakały wokół dzieci i obolałaych mam. A ja się nie martwiłam, ze Tadzio gdzieśtam leży samiutki :placz:[/B]
  6. [quote name='malawaszka']Madziu droga własnie wypiłam Jasiowe i Debeściaczkowe zdrówko pysznym likierkiem :grins:[/QUOTE] [B]haha, ja też piję likierek :drinking: Mały Jaś zabrany na noworodki, w tym szpitalu dzieci nie są z mamami (po cesarce), trochę szkoda, ale jeszcze się sobą nacieszą. Dominice schodzi znieczulenie, więc trzymamy kciuki, żeby jej nie skręciło :evil_lol: [/B]
  7. [quote name='malawaszka']ufff bo już myslałam, że tylko ja :lol:[/QUOTE] [B]A ty myślisz, ze ja co robiłam, jak dostałam smsa "słyszę GO" [/B]:oops::oops:
  8. [B][SIZE="6"][COLOR="red"]3700g, 55cm, 10 punktów :sweetCyb::sweetCyb: [COLOR="black"][SIZE="4"]Już jest z nami chłopczyk :angel:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
  9. [B]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! O 17.21 zaczęli :mdleje: o 17.42 dostałam smsa........... SŁYSZĘ GO (nie, nie od Debe, od lekarza też nie :evil_lol:) aaaaaaaaaaaaaaaaaaa [SIZE="6"][COLOR="red"]WITAMY JAŚKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] :placz::placz::placz: :mdleje: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::drinking::cool2::Cool!::bigcool::sweetCyb::sweetCyb:[/B]
  10. [B]jakaś masakra... :mdleje: Nie, nie, teksańką piłą mechaniczną na brzuchu Dominiki :evil_lol::evil_lol: Niedawno dopiero przyjęli ją na oddział :flaming: WSZYSCY dzisiaj rodzą :angryy: Było ryzyko, że w ogóle ją odeślą do domu, ale dzielna Debe się nie dała :evil_lol: Ostatnie wieści z placu boju, że przyjęci i czekają na cięcie :mdleje: NIE WIADOMO kiedy, może wieczorem, może w nocy, a może zaraz :roll::shake::flaming: A jeszcze dogo muli :angryy: I Marud ma takiego maruda, że nie mogę spokojnie usiąść na dogo i poczytać :diabloti:[/B]
  11. [quote name='Asiaczek']. Maga na pewno nam wszystko przekaże. Do usłyszenia! pzdr.[/QUOTE] [B]nie, nie, będę was trzymała w niepewności aż Jasiek skończy 5 lat. Debe się też nie odezwie, bo nie będzie miała czasu :diabloti:[/B]
  12. [B]śpię snem królowej ale już nie śpię. Padam. Nie wyspałam się. A Tadeusz ma taki humor od rana.... :flaming:[/B]
  13. [quote name='malawaszka']nie no gibaj się gibaj tylko żebyś mnie potem w postanowieniu nie opuściła :roflt:[/QUOTE] [B]bój się bój :diabloti:[/B]
  14. [B]Ta Co Umie Słuchać idzie zakleić Tadeusza......................... :hand:[/B]
  15. [B]a ja jadę do sklepu, bo nie zdzierżę cały dzień sam na sam z Marudem! :angryy::placz: ale komórkę bede miała przyklejoną do ucha i będę po 13.00 w domu :p[/B]
  16. [quote name='malawaszka']śmiejcie się smiejcie :obrazic:[/QUOTE] [B]tym razem nie było podśmiechujków :obrazic: a ty się obrażasz :obrazic:[/B]
  17. [quote name='Hanna R.']Hoć jutro NIC mnie nie czeka oddalam się spać . Resztka zdrowego rozsądku teleportuje się u Ciebie w kuchni. Bacz na nią. I zrób z nią co tam sobie chcesz, Pamiętaj, że to rozsadek wielkiej wartości - od Babci Hanny Starej Doktorki Miejskiej . [/QUOTE] [B]Poszłam do kuchni. Pa pa. [/B]
  18. [quote name='dbsst'] Janie co masz wyjsciową taka jak ja teraz czy mógłbys łaskawie nie okładać mnie krabem po głowie itd itd :diabloti:[/QUOTE] [B]ale co ma wyjściową? nie zrozumialam bredzenia, a może już pokłady mi się kończą :shake: jak to tuż przed metą :shake:[/B] [quote name='Hanna R.']No dobra, to wprawdzie klasyk, ale nudny ...I jak już na mnie zadzwonią to zawsze będę mogła się wyłgać, że nie słyszałam do Tadzik spał ...[/QUOTE] [B]raczej ty nie dzwonilaś, bo Tadzik spał... Jak Tadzik śpi, ja SŁYSZĘ :diabloti:[/B]
  19. [quote name='Hanna R.']Kochana , zrobiono tu z ciebie upiorną, ale megawypasioną inteligencją wydrę która może wywoływać właśnie PTSD po krótkich nawet kontaktach. No to chyba Twój tor myślenia nie idzie we właściwym kierunku ??? :loveu::loveu::loveu::diabloti:[/QUOTE] [B]mój tor idzie w odpowiednim kierunku :diabloti: do celu :diabloti: to inne tory kończą jako bocznice :diabloti: no chyba, ze ktoś się podłączył pode mnie, wówczas jest na dobrej drodze - czyli Debe na przykład :p:p ach, jakie ona ma szczęście :loveu:[/B]
  20. [quote name='Hanna R.']Eeeeee ???? MOŻESZ DZWONIĆ GŁOŚNIEJ ???? :shake:[/QUOTE] [B]Nie mogę, bo Tadeusz już śpi [/B] :shake:
  21. [quote name='Hanna R.']Ty już idź spać, bo niewyspane dziecko będzie miało jutro zespół stresu pourazowego. Wizyta u Madzi :grins: , atmosfera niezdrowego podniecenia na tym forum :lol: ... no idź już grubasku[/QUOTE] [B]dlatego dzisiaj była wizyta u Madzi :p W ramach równowagi psychicznej :p i zneutralizowania stresu i jego urazów :p[/B]
  22. [quote name='Vectra']ja Mage znosze , mojej teściowej nawet po wódce nie przetrawie :evil_lol:[/QUOTE] [B]I love ju cię :loveu:[/B] [quote name='Hanna R.']Uderz w stół ???? :grins:[/QUOTE] [B]i komu bije dzwon? :diabloti:[/B]
  23. [B]czy lustrzane odbicie twojego R wciąż u was przebywa? :stupid: [/B]
  24. [quote name='Hanna R.']Ze względu na teściową ??? :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='dbsst']dlatego tylko ja moge byc jego zoną tylko ja jestem w stanie znieść teściową :cool1:[/QUOTE] [B]ale was się dowcip ima :roll::diabloti: [/B]
  25. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]To wcale nie jest czapka :grins:[/B][/COLOR] [img]http://img101.imageshack.us/img101/4630/gowa.jpg[/img][/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: Alicjo, eeeee, ładną masz fryzurę, tak... bardzo ładną :roll: To na Sylwestra się wyszykowałaś, tak? :p
×
×
  • Create New...