-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[B]to TEŻ znalezione na forum dzieciowym :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [I]znalazła 2-ga połówkę. Ma juz 43 lata, szuka kawalera lub wdowca, bo jest bardzo wierzaca i praktykujaca i nie ma zupełnie szczescia. należay do portali regigijnych i do zwykłych. jest fajna, zgrabna kobieta. Sama nieraz patrzyłam z nią na osoby, które do niej pisza. Kilka razy sie mawiała i nic. jak ona jest zainteresowana, to ten ktos nie i odwrorne. A naprawde nie ma duzych wymagan. Modliłam sie za nia wielokrotnie, moja mama zamówiła mszę i tez się za nia modli. Kurcze, w sumie tego jednego nam potrzeba do szczescia w rodzinie. jezeli Ktos moze, prosze o modlitwe . [/I] [B]Pomódlmy się wspólnie :evil_lol:[/B] [quote name='clockwork']o żesz w morde .... garnek!! :splat: i gdzie ja tera jaki garnek kupie jak tylko tesco całodobowe :placz::flaming: podtruwam dziecko!!! o ja zła i nieodpowiedzialna :placz::placz:[/QUOTE] [B]jezusmaryjo, to ty do tej pory nie używałaś specjalnego garnka?????????????????????? :shake:[/B]
-
[quote name='dbsst']ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo zaraz przyjdzie Maga i znowu nie będzie rozumiała :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] [B]nie że Maga nie zrozumiała, tylko Magę nudziło, to ty nie zrozumiałaś :diabloti: z forum :evil_lol:[/B] [I]skore na cialku mamy idealna, robimy piekne piersiowe kupki ale buzka sie blyszczy, co to może oznaczać?[/I]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'] kołomnie[/QUOTE] [quote name='Vectra'] kołomnie[/QUOTE] [B]to jakaś nazwa miejscowości, której nie znam? :diabloti:[/B] -
[quote name='Olcia']o takie chusta już powoli w odstawkę idzie [url]http://img228.imageshack.us/img228/8325/mmhsp.jpg[/url] a to na spacery z psami bardzo pomocne czy na szybkie zakupy , ma różne ułożenia [url]http://img262.imageshack.us/img262/8893/no1mu.jpg[/url][/QUOTE] [B]tak, tak, szybkie zakupy w Pierdach, gdzie najbliższy sklep mam 25 minut szybkim truchtem :evil_lol: a potem obwieszona Tadeuszem, siatami i Leonem wracam szybkim truchtem jedyne 3 godziny :evil_lol: Nie, nie, ja nie lubię tych wszystkich konstrukcji, Tadzik po prostu jest w wózku, a w domu uczy się raczkować na plecach albo siedzi i to musi mu wystarczyć :diabloti:[/B]
-
[ [quote name='Hanna R.']Daj no jakieś linki , dobrze ???[/QUOTE] [B]ale linki do forum o dzieciach? :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']ale jakie będziesz miała buły jak Sylwester :loveu:[/QUOTE] [B]bułę to masz ty :diabloti:[/B] [quote name='Olcia']Maga są takie fajne ja to nazywam "naboczniki":) takie nosidła które zakładasz na swoje biodro i tak nosisz jak na ręku jak opierasz na biodrze miałam to bo fajne , [/QUOTE] [B]nie mam zamiaru kupować żadnych naboczników ani innych nauszników ani innych konstrukcji do obwieszania się tadeuszem :diabloti::diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]będzie jeździł na doopalonie ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]jedyna co niesie mi dobre słowo i nadzieję :placz:[/B]
-
[B]Olcia, przecież zakupiła parującego kija, tak? :diabloti:[/B]
-
[ [quote name='Hanna R.']Gdzie mnie prosiłaś ? :diabloti: [/QUOTE] [B]no jak to gdzie, w myślach :evil_lol:[/B]
-
[quote name='dbsst']Olciu nie mogę z toba rozmawiać o fimie moje guru miłosć mego zycia Maga100 zabroniła mi a ja usłuzna tylko jej słucham gdyż się jej boję lękam :roll::diabloti:[/QUOTE] [B]buhahhahahahahahahahahahaha, kretynka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='Hanna R.']O ! Jak zwykle się nie zawiodłam ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobry wieczór Dominiczko, mamo córeczki Januszka ! :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]hahaha, Haniu, prosiłam cię, nie schlebiaj :diabloti::diabloti: [/B]
-
[quote name='Olcia']to Tadeusz zamiast raczkować któregoś pięknego dnia sam przyjedzie to waszej sypialni:):)[/QUOTE] [B]fantastycznie, szkoda tylko, że w związku z tym czeka mnie jeszcze pół roku noszenia go na rękach [/B]0X
-
[quote name='anetta']Witam w Nowym Roku! [/QUOTE] [B]:hand:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] POczytałam sobie wczoraj na jednym z fo mamciowych ....czy zimne okłady na głowe w czasie gorączki szkodzą .... gdyby nie to że tam były foty i wiek matek powypisywany gdzieniegdzie to pomyślałabym że to dzieci z IIC bawią się w necie :diabloti: [/B][/COLOR][/QUOTE] [B]ja mam tam zawsze świetna zabawę :evil_lol: Poleciłabym Dominice, ale ona, biedactwo, wszystko bierze tak na poważnie :shake: [/B] [quote name='Hanna R.'][URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h3.jpg[/URL] Madziu, dlaczego ten nóż do masła jest brudny ???[/QUOTE] [B]Hanno, widzę, ze smsik doszedł? :diabloti: Hanno, nie umieściłam linku do tego zdjęcia SPECJALNIE, bo wiedziałam, ze zaraz wytkniesz :placz: a jednak jakimś cudem udało ci się zdjęcie dojrzeć. Ba, żeby tylko zdjęcie! :placz:[/B]
-
[quote name='Olcia']o boszzzzzzzzz Maga co to za forum???[/QUOTE] [B]na gazecie jest mnóstwo dzieciowych forumów i ja tam wyszukuję kąski :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']jeżu kolczasty NIE MAM GARNKA nie mam oddzielnego GARNKA muszę lecieć jutro do sklepu. cz sa podane wymiary i z czego ma być zrobiony :cool1:[/QUOTE] [B]garnek ma być zdrowy, nie rakotwórczy i uważaj na sztuczne barwniki. Żadne badziewie z tesco. Jakiś zepter za 3tys powinien być ok :p[/B]
-
[quote name='Olcia']-jak zacznie mieć zęby [/QUOTE] [B]przeczytałam, jak zacznie MYĆ zęby :evil_lol: i dziwiłam się, ze to przed raczkowaniem :evil_lol: Tadzik wciąż jest łyse dziąsło a raczkować nigdy nie będzie, bo nienawidzi leżeć na brzuchu :shake::diabloti::diabloti:[/B]
-
[B]Dominiko. Właśnie przeczytałam na forum dzieciowym BARDZO WAŻNĄ INFORMACJĘ. A więc słuchaj uważnie i zanotuj: jak już Jan będzie pił wodę, to tę wodę MUSISZ GOTOWAĆ w osobnym, specjalnie tylko do tego przeznaczonym garnku!!!!! Do niczego innego ten garnek nie może zostać użyty :nono: I nie że wybierasz jakiegoś ze swojego zestawu.:nono: Musisz iść i zakupić NOWY. I potem wodę, czy do picia, czy do wstrętnego sztucznego mleka, gotujesz TYLKO I WYŁĄCZNIE w tym garnku. Gotowanie wody w ogólnym czajniku elektrycznym jest niedopuszczalne!!!!!:shake: [/B]
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Maga100 replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='bigos']wstałam właśnie i zupełnie nie wiem skąd u mnie tan ból głowy:diabloti:[/QUOTE] pewnie jakieś niemowlę nie dało ci pospać :hmmmm: -
[quote name='dbsst']jak urodzi się Jan nie będzie mnie już na dg SŁOWO :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]oczywiscie, ze cię nie będzie :shake: będziesz zajęta myciem, sterylizowaniem, praniem, a wszystko żeby wygonić zarazki :diabloti:[/B] [quote name='Olcia'] coś ciężko mi się widzi dzisiejsza noc bo co głośniej strzelą Alan się co chwila wybudza[/QUOTE] [B]u nas strzelali wszyscy sąsiedzi, a sąsiad z posesji obok walił nam akurat nad ogródkiem :diabloti: Pod oknem tadziowym :diabloti: Właściciel okna jednak oka nie otwarł :p[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]raczej się nie zapowiada ... dopadła mnie w nocy jakaś zaraza... oczy mam zapuchnięte , z nosa sie leje a głos mam jak ropucha :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]a mówilam, mówilam, zrób na wódeczce, a nie na spirycie :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']jejcia ja juz nie moge sie doczekac jak bęe mogla wrócic do ćwiczeń to mi najbardziej teraz doskwiera :D[/QUOTE] [B]mnie kazali czekać pół roku :shake: ale to i tak nie ma znaczenia, bo i tak mi się nie chce :evil_lol:[/B]
- 78403 replies
-
[B]specjalnie dla Dominiczki :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h3.jpg[/IMG] a jeszcze potem był bigosik z chrupiącą bagietką :eating: PYSZNY :eating:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] szczególnie witam taką jedną GRUBĄ , co mi tu pisze i pisze i pisze i baterie w telefonie niszczy :evil_lol:[/QUOTE] [B]masz to na własne życzenie :diabloti: trzeba było nie pisać do niej z nowego numeru :diabloti:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]Waszeniu, ja się wzruszywszy twoja przemową, bo była również ona do mnie :placz::placz::placz: a jak balanga w nowej kuchni? a jak likierek? :p[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]Aga, czy możesz napisać słowo? :hmmmm:[/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a Dominike wzięłam do okienka i................. bardzo interesujące mam kwiaty na parapecie.... może temu że takie inne... wszystkie odmiany suszonych :roll::p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]to małoletnia nie spała o tej porze? :crazyeye: Co z ciebie za straszna matka :diabloti::diabloti:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]chyba nie sądzicie, ze ona już wstała :shake: Pół nocy tańczyła, śpiewała i piła, teraz musi odespać :diabloti: nie chciała zostać, aby rano powitać dzień razem z Tadziem, nie wiem zupełnie czemu :shake:[/B] -
[B]gdy ja się dowiadywałam, to poinformowano mnie (w urzędzie gminy), że zasiłek nie przysługuje osobom, które zamknęły działalność gospodarczą. Status bezprobotnego przysługuje, ale zasiłek już nie. Ale może trzeba zapytać się jeszcze raz. [/B]
-
[B]jezu, ile nagadaly! [/B]:roll: [quote name='Olcia'] Mój syn śpi na siedząco z rękami do góry i na myśl przychodzi mi tylko jedno fanem polskiego kina klasyki nie będzie:):):) [url]http://img191.imageshack.us/img191/4271/wwwwp.jpg[/url][/QUOTE] [B]Olcia, oni tak mają od urodzenia, potem tylko smoczek w dłoni zamieni na pilota :shake: Ale jak się go zapytasz co robi, odpowie, że przecież OGLĄDA :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']przy jakim jasiu :mad::mad::mad::mad:[/QUOTE] [B]pamiętajcie też nie mówic DUPA JASIU :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']: we wrześniu już na pewno będę mogła :drinka:[/QUOTE] [B]we wrześniu 2014 oczywiście :roll:[/B]