Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [B]nie wiem o co chodziło, ale pani z sali patrzyły się na mnie dziwnie, może na każdego tak się patrzyły, Debe musi się potem wypowiedzieć, ja tam nie uważam się za dziwną :diabloti: I tak, Magdaleno, dzieci nie są takie małe, Jasiek to jakiś wyjatek, bo niemożliwym dla mnie jest, że Tadzio też taki był (nie był! :shake: ), że ja go takiego nosiłam na rekach, ubierałam, kąpałam i o zgrozo! obcinalam mu paznokcie :shock: [/B]
  2. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] musi ze pogło ....ja na koniec ciąży ...tzn gdzieś miesiąc przed rozwiązaniem już liczyłam dni ...zeby być po ...stanowczo dla mnie za dlugo ten dwupak [/B][/COLOR][/QUOTE] [B]dla mnie całe 9 miesięcy było okropne i never again :diabloti:[/B]
  3. [B]generalnie mamy zimę stulecia, więc zamiast być u Debe o 15.30 dotarłam o 16.20 :angryy: Jeszcze po drodze musiałam zostawić Tadzia u mojej mamy. Oczywiście w szpitalu wszystko mi się popieprzyło i oczywiscie poszłam na patologię.... Wchodzę ci ja do sali, a tam leżą z brzuchami. A ja stoję jak ten głąb w progu, z idiotycznym wyrazem twarzy obwieszona torebka, plecakiem z aparatem, torba z kombinezonem dla Jasia i odziana w te jednorazowe szelesty.... Miła pielęgniarka odprowadziła mnie do drzwi :evil_lol: Dobrze, że nie od razu na oddział psychiatryczny, bo jest obok :evil_lol: Dominika czuje się świetnie, śmiga jak nowa, wcale jej nie wierzę, że miała cc, to niemożliwe :shake: A Jaś.... :mdleje: a mój syn Jaś :placz: Jest taki malutki :crazyeye: Nie wiedziałam, ze dzieci są takie malutkie :crazyeye: Tadzik nie był taki na pewno, on od razu ważył 7 kg :shake: w ogóle nie pamietam go takiego :shake: No więc jest taki malutki :mdleje: i tak mu się głowa kiwa :evil_lol: I nawet oko otworzył, gdy do niego przemawiałm i przedstawiałm mu się jako jego druga pierwsza matka :evil_lol:[/B]
  4. [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j2.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j2.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j4.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j4.jpg[/url]
  5. [B]wszystko się dzisiaj sprzysięgło przeciwko mnie :angryy: ale o tym za chwilę może BYŁAM U NICH! :sweetCyb: Nie mam zbyt wiele zdjęć, bo 1 - współlokatorki szpitalne nie wiedzieć czemu patrzyły się na mnie dziwnie, gdy wyciagnęłam lufę 2 - R ściskał Jasia i za nic nie chciał go puścić - zupełnie nie wiedzieć czemu :evil_lol: 3 - flesz wyłączyłam, a Jasiek nie chciał znieruchomieć, żeby zdjęcie wyszło :diabloti: [/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j1.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j3.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/j3.jpg[/url]
  6. [quote name='Olcia']ech to razem byśmy też długo nie pomieszkały:), bo w ogóle nie używam ogrzewania, a okno jest rozszczelnione, inaczej by mi psy się zadusiły :) a Alan się przyzwyczaił do zimna[/QUOTE] [B]biedne wyziębione dziecko, całe sine i pobladłe :shake: Zawiadomię MOPS, nie mam wyboru :shake:[/B] [quote name='Cola'] [SIZE=5][B]DZISIAJ ZACZYNAMY [SIZE=7][COLOR=Red]37 TC[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: już bliżej niż dalej :roll: Kto spakuje mnie do szpitala?? :siara:[/QUOTE] [B]ja też sugeruję Debe :evil_lol: - jak spakować do szpitala rzeczy dla siebie i dziecka w przypadku, gdyby wybuchła wojna i musielibyśmy tam pozostać przez 5 lat :diabloti: Jeszcze dwa tygodnie i możesz rodzić :p [/B]
  7. [B]ja też nie pojmuję, czemu moja mama nie chce wziąć urlopu z takiej okazji :shake:[/B]
  8. [quote name='Alicja'][[FONT=Arial][COLOR=Red][B]wychodze z domu rano to ciemno ...wracam nic mi sie nie chce ...ale czekam na powera ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]chcesz Tadzika? Wtedy będzie ci się MUSIAŁO chcieć :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] ja w sobotę i niedzielę będę w Wiśle i Istebnej ... ale bez Ozzulka .... bo to wyjazd z pracy ,więc liczę na jakieś widoczki z gór [/B][/COLOR][/QUOTE] [B]wyjazd z pracy z bachorkami? :diabloti:[/B]
  9. [B]Olcia, o której godzinie ty piszesz? :crazyeye: Vectra, a SPRÓBUJ mi przynieść do domu jakieś cymbały!!!! :angryy::angryy: :chainsaw: a my z Tadziem wstaliśmy o 10.00 :crazyeye::crazyeye: Oczywiście była krótka przerwa o 4.00, ale i tak jakiś cud. [/B]
  10. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Maga ...jedziesz już ....:hmmmm:[/B][/COLOR]:grins:[/QUOTE] [B]najchętniej :p Ale zupełnie nie rozumiem czemu moja mama pracuje do 15.00 i dopiero wtedy weźmie Tadzia :shake::shake:[/B]
  11. [quote name='Vectra']i ja juś nie jesem blondynka :diabloti: [/QUOTE] [B]zakochałaś się we mnie i dlatego? [/B]:loveu::loveu:
  12. [quote name='malawaszka']rzucasz mu wszystkie zabawki na raz to on się nie bawi bo nudzą mu się wszystkie - to tak jak z psem - chowaj i wydzielaj :evil_lol:[/QUOTE] [B]hahha, bo już straciłam cierpliwość i wysypałam mu pod nogi całe pudło :evil_lol: Tak, wiem, niewychowawcze :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]i klikaj ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]kurde no, klikam i klikam, klik, klik, a on nic zajarzyć nie potrafi[/B]:evil_lol:
  13. [B]no tak, Debe nie byłaby sobą, jakby nie wysłała miliona smsów :evil_lol: a ja jutro jadę do szpitala :mdrmed::lol!::bigcool::jumpie::sweetCyb:[/B]
  14. [B]ech, co ty opowiadać :shake: caaały dzień wszystko źle :angryy: co bym nie wymyśliła, jest beznadziejnie no, czasem łaskawca się pośmiał, ale nie zdążyłam odetchnąć z ulgą, jak znów ryk histeria przy jedzeniu (czemu nie mleczko?) przypuszczam, że albo zęby (choć wątpię), albo... nie wiem co. Skąd u mojej tabuli taki podły charakter? :placz::placz::placz: a kąpiel... :mdleje: nie, nie, Marud bawił się wyśmienicie :diabloti: gdy go posadzę w wannie dostaje szału i wali plaskaczem rękami w wodę. Gdy go położę, boksuje nogami. I przy tym śmieje się w głos. Nie ma ludzkiej siły, abym go umyła, musiałabym go przywiązać stalowymi linkami. Woda spływa z sufitu, a ja stoję po kostki w wodzie. Mam nadzieję, ze mój syn Jasiek będzie grzeczniejszy :evil_lol: wstałem, dzień dobry, dzień dobry, kolejny dzień zamęczania mamusi [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ab3.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ab3.jpg[/url] wypuśćcie mnie stąd natychmiast! [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ab1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ab1.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ab2.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ab2.jpg[/url] bardzo interesujący program w telewizji, wiesz Leonie? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ab4.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ab4.jpg[/url] patrz na mnie, gdy mówię do ciebie! [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ab5.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ab5.jpg[/url] [/B]
  15. [quote name='Cola']w moim przypadku nie...to jest moja przypadłość w ogrzewanych pomieszczeniach zimą albo klimatyzowanych :roll: :wallbash:[/QUOTE] [B]nie masz wyboru, musisz zamieszkać na balkonie :evil_lol:[/B]
  16. [B]i znowu psy :shake: Na jakimś forum psowym jesteś, czy co? :diabloti:[/B]
  17. [B]Aga, zlituj się, ty jeszcze tu? :mdleje: [/B]
  18. [quote name='Olcia']Maga w dobrą stronę idziesz niestety jak jeden będzie płakał to i zaraz drugi u mnie u Agniechy tak było do 5 miesięcy a teraz Alan ma 6 Wik 8 i najlepszą zabawą jest ciąganie się za ręce:) Tadeuszku pokochaj brata bliźniaka[/QUOTE] [B]a jak będzie, gdy Tadzio 6 miesięcy, a Jasiek 5 dni? :roll: [/B]
  19. [quote name='Hanna R.']Świetny.:loveu::loveu::loveu: Nieprawda, że taki absorbujący i niedobry - to wymysły jakieś twoje... I utrzymywałaś biedną była-Grubaskę,że tak już będzie i u niej. Popracuj nad sobą - wypracowałaś nad podziw miłe zewnętrze swoje , teraz bierz się za wewnątrz. Wiem że to nie będzie takie spektakularne ( bo nie widać ) ale się opłaci . Twoje Sumienie Babcia H. :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] [B]Multimedialna Babciu, sądzisz, że dzieci to tabula rasa? I mogę go zaprogramować odpowiednio? :hmmmm: Chyba tak. Gdyby było inaczej Tadzio byłby aniołeczkiem przecudnym. Po przecudnej mamusi :loveu:[/B] [quote name='Olcia']Magdaleno dlaczego chcesz oddać Tadeusza syna przewspaniałego???[/QUOTE] [B]żeby inni mogli się nacieszyć takim przewspaniałym, przegrzecznym chłopczykiem :loveu: Jest 11.20, a ja już jestem wykończona swoim przemiłym dzieciątkiem :flaming:[/B]
  20. [quote name='Szpilka senior']Witam wszystkich, a raczej wszystkie czytelniczki powieści "Szpilka co szybsza jest niż piłka". Nie wiem czy mój na prędce wymyslony login jest dla wszystkich jasny, więc dla ułatwienia dodam, że możecie mnie znać jako TZ, R, oraz nogi na zdjęciach Szpilki. Myslę, że reporter Magda zdała relację wzorowo i nie chciałbym umniejszać jej zasług w budowaniu dramatyzmu narodzin Jana Szpilaka, niemniej zainteresowanych odsłyłam na youtube - może Was to zainteresować.... [/QUOTE] [B]nonono, fiufiu, nie sądziłam, że się zalogujesz, Bozszsz, jeszcze cię to wciągnie :shock: Pamiętaj tylko, że wtedy masz założyć swojego własnego blożka :diabloti: Jasiek jest prześliczny. Gdy zaczął mi tu płakać na monitorze, siedzialam z Tadziem na kolanach, który niestety przeraził się i też zaczął zawodzić :shake: Już widzę to spotkanie :shake: :placz::placz:[/B]
  21. [quote name='malawaszka']:lol: to by oznaczało, że i jego królowa matka się stresuje nadchodzacą konkurencją i przekazuje mu swoje obawi i dlatego Tadeusza marudny księciunio :lol:[/QUOTE] [B]Księciunio dzisiaj miał dalszy ciąg hrabiowskich waporów :diabloti: Kto chce dziecko, kto chce dziecko? :p Śliczne, grzeczne, przemiłe, dobre geny :diabloti: No nic, brat bliżniak się narodził, to może Marud sie uspokoi.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st16.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st16.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st17.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st17.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st15.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st15.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st14.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st14.jpg[/url] [/B]
  22. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ja nie .....przecież stałam koło ławeczki ... z lewej strony :roll:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]achchc, to byłaś ty.... Przepraszam cię, myślałam, ze to jakiś menel :diabloti:[/B]
  23. [B]tak się porobiło ostatnimi czasy na forum, że zdziwienie wielkie mnie ogarnia, gdy ktoś zdjęcia psa wstawi :evil_lol:[/B]
  24. [B]Alicjo, a czemu ja cię nie widziałam dzisiaj pod szpitalnym oknem, hę? [/B]:mad:
  25. [quote name='Olcia']i niech mi ktoś powie że dziecko nie rozumie że coś się zmienia że coś innego się dzieje. po powrocie z pracy już nawet do łazienki nie mogłam wyjść bo zaaz jęczał gdzie jestem, mam nadzieję że za pare dni się przyzwyczai do nowej sytuacji.[/QUOTE] [B]ale ja nie mam co do tego najmniejszych watpliwości, ze taki maluch rozumie więcej niż nam się wydaje. Gdy podrzucam Tadzia mojej mamie, najczęściej nie może go uspokoić, bo on się cały czas rozgląda za mną lub za A. Mało tego, czasem jest tak, ze jestem obok, ktoś inny ma go na rekach, ale T chce do mnie. Masz wielkie szczęście, że masz dziadków, którzy mogą się nim zająć. Mnie, a raczej Tadzia, czeka żłobek, dlatego chcę ten moment opóźnić jak się da. Chciałabym, żeby był bardziej kumaty, umiał się już bawić i jako tako poruszał, zanim go skażę na jedną panią na kilkoro dzieci :shake:[/B]
×
×
  • Create New...