-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] ...ino że nie pyskował .... no co ja poradze że taki jest .... zresztą chyba czuł co by sie działo jakby mi jakiś goowniarz pyskować chciał :grins: [/B][/COLOR][/QUOTE] [B]Dobrze. Niniejszym oddaję ci Tadeusza na wychowanie. Prosze mi go oddać grzecznego, ułozonego, miłego, zgodnego, pracowitego. Może mówić do mnie Pani Matko :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka']ja i rozmawiać?????? czy Ty mnie nie znasz???? :roflt:[/QUOTE] [B]No tak, jakże mogłabym zapomnieć :roll: Tobie nawet po alkoholu nie rozwiązuje się język, ino chichot się dobywa :diabloti:[/B] [quote name='Vectra']zupełnie nie wiem czemu , mój TZ robi się blady , jak mu doniosę, ze net nie działa lub komp mi się psuł :cooldevi:[/QUOTE] [B]bo on jest ogarniety paniką, ze będziesz chciała wraz z nim oglądać telewizje, romantycznie przytulona :evil_lol:[/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']ja chętnie bardzo, już jestem z moim gin umówiona na kolejne majstrowanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: umówieni w obecności TZa więc żeby nie było :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]dobra, to najpierw rodzisz mi dziewczynkę, a potem to już rodź sobie co chcesz :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']przecież ja jestem pierwsza matka Jasia a drugą Tadzika - w końcu sama się trudziłam z urodzeniem - połozyłam się na stół i dałam zerżnąć w pół :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: [/QUOTE] [B]druga pierwsza matka Tadeusza pierwszego brata młodszego bliźniaka Jana, mojego drugiego pierwszego syna brata mojego pierwszego drugiego Tadeusza syna drugiej pierwszej Deb. A zerżnąć to się dałaś dwa razy, pierwszy w lipcu, drugi w styczniu :diabloti:[/B] -
[B]Olcia, i po było do pracy wracać? :shake: Nie ma cię, nie ma zdjęć, nic nie ma[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]ja też ostatnimi czasy preferuję dresiki, nawet jak wracam z MIASTA to pierwsze co lecę się przebrać w wygodny badziew... Czy to oznaka starzenia czy zadomowienia? :hmmmm:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Olcia']że ja się tak zapytam skąd Ty te bajki bierzesz też z jakiegoś forum???:):)[/QUOTE] [B]Nie rozpoznałaś Ali Baby i czterdziestu rozbójników?! :crazyeye: Co z ciebie za matka :shake:[/B] [quote name='Vectra']dogomanię Tadziowi czytaj , niech się chłopak przyzwyczaja od małego :evil_lol:[/QUOTE] [B]wtedy na terapeutę wydam trzy razy tyle :diabloti:[/B]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]nie pyskował ..... sklerozy ni mom :obrazic:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]Alicjo, jak wejdziesz na forum dzieciowe, to tam wszystkie matki maja idelane dzieci, idealnie grzeczne, samodzielnie i ponad normę rozwinięte pod względem fizycznym i spychicznym:diabloti::diabloti: Czy solidaryzujesz się z nimi, droga Alicjo eR? :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']już jestem już jestem :lol: TZ przerażony szybciutko znalazł rozwiązanie sytuacji bez wyjścia :lol:[/QUOTE] [B]przerażony, że będziesz chciała rozmawiać wieczorami, zamiast siedzieć w necie? :evil_lol:[/B]
-
[quote name='dbsst']czy i nam jutro poczytasz Mamo[/QUOTE] [B]jutro to ja będę sprawdzać, czy dobrze zajmujesz się moim drugim pierwszym synem :diabloti: Przeprowadzę szczegółową kontrolę :diabloti:[/B] [quote name='Vectra']Ty się starzejesz już :diabloti:[/QUOTE] [B]tak, wiem, to straszne. :shake::shake: a najlepsze jest to, ze po przeczytaniu połowy strony owej bajki zaczęłam rozdzierająco ziewać i prawie usnęłam. Nie nadaję się do tego :shake: A szczególnie te dialogi :shock: - Kobieto! Nie znasz rachunków, a liczyć umiesz tylko do stu! - Och, ja nieszczęsna, zapomniałam, ze umiem liczyć tylko do stu! Aaaaaaaaaaaaaaaaa! :mdleje: Nie nadaję się do tego :shake:[/B] [quote name='bigos']Sama bajki winnaś pisać moja droga:evil_lol:[/QUOTE] [B]Z wielką przyjemnością :p Obawiam się tylko, że później zbyt dużo będę musiała wydać na psychoanalityka dla Tadzia... :diabloti:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] NIE MAM NETU!!! MASAKRA!!!!! jestem z doskoku, nie wiem kiedy odzyskam sieć i w ogóle chyba siępotnę niebawem jak to dłużej potrwa! najpierw nie było prądu przez dobę, a netu nie ma do tegj pory... jest pięknie to fakt - jak zima z bajki! drzewa oblepione lodem, na tym jeszcze śnieg, pozginane maksymalnie tak, że mam wrażenie, że jak usiądzie ptaszek to całe drzewo runie - bosko! a przez chwilę też nie było wody hahha - wsi spokojna wsi wesoła - bosko, ale nie żałuję ani przez chwilę bo takich widoków nie widziałam w życiu wcześniej[/QUOTE] [quote name='malawaszka']chyba jestem z powrotem :laola: co prawda nikt nie zauwazył że mnie nie ma ale ja tam się cieszę :evil_lol:[/QUOTE] [B]buhaha, Waszka najpierw ostrzegła, że jej nie ma, a potem się przywitała, że jest :evil_lol::evil_lol: Ja jestem zdziwiona, ze u mnie obyło się bez większych awaryj... Niemniej brak prądu to zawsze masakra - brak wody (stoją pompy), brak ciepła, ja nie wyjadę z garażu.....:shake: A przy małym dziecku to już w ogóle sobie nie wyobrażam, jak się żyje bez prądu :shake:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]to nózie Jaśka :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]Buhaha, Jabłkowej z wrażenia wszystko się pop.... pomyliło :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uuuuuuuuuu.... ja tam zdania nigdy nie zmienie... NIGDY WIĘCEJ!!!! :shake::shake: [SIZE=4] AGA!!!!! KARMISZ PIERSIĄ????? :cool3::cool3::cool3::diabloti:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]ja wprawdzie poród wspominam miło, bo było cięcie, ale ja z kolei ciąży mówię stanowcze nie :shake::shake::shake: Mogę poszukać surogatki :diabloti: Debe? :cool3: oczywiście, że karmi i będzie karmila przez najbliższe 18 lat :p Tak jak ja i ty, droga Magdaleno :diabloti:[/B] -
[B]Czytałam dzisiaj Tadziowi bajkę... Wyglądał jakby słuchał, ale oczywiście najbardziej był zainteresowany obgryzaniem rogu książki i ślinieniem kartek :roll: W bajce urzekło mnie zdanie: "I tak upłyneło czasu ani mało, ani wiele, ale właśnie tyle, ile upłynęło" :evil_lol: Może to i dobrze, że on jeszcze nie rozumie :evil_lol: No i chyba złożę skargę na wydawcę i autora, bo było też: "A w środku - dziwy!" W bajce dla dzieci pornografia :shake::shake::shake:[/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]hahaha, wiedziałam, wiedziałam, jestem wróżką :multi: [SIZE="6"]Wielkie gratulacje dla dzielnej mamy!:happy1: [SIZE="5"]Witamy młodego na świecie :bye::bye:[/SIZE] [/SIZE] No, Aga, a terasz szybciutko się ogarniaj i czekam na szczegółową relację i ZDJĘCIA :user: [/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]ale może cisza dlatego, że ostatnia rzeczo jakiej teraz myśli Aga, to dogo? :hmmmm: Ja mam nadzieję, że już się cieszą sobą, mama i synek [/B] :p -
[quote name='Vectra']no i jak wyspałaś się ? Czy Jasieniek już się zadomowił i oprotestował sen ? :diabloti:[/QUOTE] [B]Dominiki dzisiaj tu nie będzie :shake: poszła spać nie wiem czemu teraz :hmmmm: , przecież normalni ludzie śpią w nocy :diabloti: Napisała ta, której urządzono pobudkę o 4.45 :placz:[/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mega zarazek .... Tadzio- domestosem go:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]zaraz zneutralizowany :p Brudny pies został zrzucony z tarasowych schodków i.... zniknął :p ([SIZE="1"](w zaspie)[/SIZE][/B] [quote name='bigos']A ta zabawka w postaci poszarpanej gazety to właśnie od cioci Vectry? :p[/QUOTE] [B]och, od razu rozpoznałaś vectrowski kunszt? :klacz:[/B] [quote name='Vectra']NIE :diabloti: myślałam o czymś takim , prawie jak szachy , też są elementy drewniane :cooldevi: [url]http://niva.pl/files/Pearl.jpg[/url][/QUOTE] [B]przywieź, przywieź :diabloti: tylko potem nie zastanawiaj się czy to była twoja wina, jak przeczytasz w Fakcie, że matka zamknęła dziecko wraz z jego nową zabawką w drewutni. Tak, to będzie twoja wina :diabloti:[/B] [quote name='Darianna']I pilot do tv Tadzik ma :D 100% faceta :)[/QUOTE] [B]aleś wyaptrzyła pośród poszarpanej przez Vectrę gazety! :crazyeye: Na dworze śnieżny armagedon :shake: Leonowi z zasp wystaje tylko ogon :evil_lol: Moje terenowe auto ledwo poradziło sobie z powrotem do domu, już myślałam, ze będę brała wózek i Tadeusza na plecy i biegła (taaa, przez śnieg po pas, BIEGŁA :diabloti: ) w kierunku bramy. Jakoś się udało, ale fascynujące było to, że ja kierownicę o 90 stopni, a auto jedzie prosto :evil_lol: I juz wiadomo, ze A. najpierw będzie musiał odśnieżyć całą drogę, a dopiero potem podjechac pod dom (on nie ma terenówki :diabloti::diabloti: ) :evil_lol::evil_lol:[/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]że przemy to wiedziałam, ale myślałam, że już coś wiadomo....? [/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'].. znaczy ja to mam ciągle , a TZ ma przymusowy urlop :mdleje: jestem przeszczęśliwa :diabloti:[/QUOTE] [B]i siedzieliście sobie razem w domku jak dwa gołąbeczki? :loveu:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] czy można zrobić likier z tego mleka co sie kupuje już gotowe gęste w puszce o smaku krówkowym ??[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]a przepraszam bardzo, a dlaczego ty się JEJ pytasz, ja się pytam teraz? :mad: [/B] -
[quote name='Hanna R.']Odkurzamy się trochę : [/QUOTE] [B]aaaaaaaaa! :mdleje: doczekałam się, doczekałam się!:sweetCyb: i akurat w ten wieczór, kiedy to nie odpalałam komputera :nono: [/B] [quote name='Hanna R.']Nosz cholera jutro znowu do pracy w Ukochanym Urzędzie Wszystkich Polaków. Na Pierwszą Linię....Okopy kopać... :B-fly::B-fly::B-fly:[/QUOTE] [B]a dlaczego gdy ja jadę do Mojej Ukochanej Instytucji (ostatnio kocham ich z każdym dniem coraz mocniej, ile razy można składac podanie, ze mój adres korespondencyjny jest inny niz zameldowania? :angryy: ), to ciebie tam nie ma? :shake: Nie moglabyś tam wtedy być? :shake: [/B]
-
[B]Alicjo, i gdzie te zdjęcia polskich gór?? :drink1: :drink1: [/B]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']Kulom sie.....ani slowa blagam...:mdleje: :diabloti:[/QUOTE] [B]no nie mogę się powstrzymać :diabloti: Zaczynam z przerażeniem tu zaglądać i czy tak będzie styczeń, luty, marzec...? A potem obejrzę cię na Discovery w "Moja szokująca historia"? :evil_lol::evil_lol: PS a kiedy służba medyczna zacznie działać w twojej sprawie, do kiedy masz czas? [/B] -
[quote name='clockwork'][COLOR=Blue][B]widać i Tadzio wdał sie w swoją pierwszą drugą matke -DEBE ;) [/B][/COLOR][/QUOTE] [B]hahah, chyba tak, bo nawet A., gdy mu pokazałam zdjęcie Jana, wykrzyknął: jak Tadzio! a mówią, ze dziecko nie może mieć dwóch matek, niedouczeni jacyś :shake:[/B]
-
[B]splaszczyleś mi nogę, ryju [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f17.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f17.jpg[/url] ale wróć!!! już nie będę narzekał [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f18.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f18.jpg[/url] [/B]
-
[quote name='Vectra']przecież Ty i tak sie tym bawić nie będziesz :obrazic: [/QUOTE] [B]i właśnie dlatego :diabloti: a przez najbliższe 18 lat ja decyduję czym będzie bawił się Tadeusz :diabloti::diabloti: Możesz mu kupić szachy :evil_lol:[/B] [quote name='Justa'] Ależ on ma rzęsy :loveu: [/QUOTE] [B]ma takie, jakie ja zawsze chciałam mieć, ale nigdy nie miałam :shake: :placz: Po co chłopakowi takie rzęsy, powinien oddać mamie :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']jeżu mój drugi syn bliźniak :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Magdo ciągle i wciąż w moim sercu :cool3:[/QUOTE] [B]no ja myślę :diabloti: W środę wybadam jak się zachowuje Jan i jeżeli uznam, ze nie bedzie stanowil zagrożenia dla Tadeusza, to może bliźniacy sie w końcu poznają :diabloti: A teraz Tadzik i zarazki :diabloti: coś przyszło do mnie, ciężkie, wielkie i brudne :shock: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f14.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f14.jpg[/url] czy mogę cię dotknąć? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f12.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f12.jpg[/url] ej, stary, ale tak się nie spoufalaj! [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f13.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f13.jpg[/url] obraziłeś się? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f16.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f16.jpg[/url] no już dobrze, kocham cię takiego, jakim jesteś [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f15.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f15.jpg[/url] [/B]
-
[B]na tym pierwszym wygląda jak Tadzio :crazyeye:[/B]
-
[quote name='Vectra']Mi też się ta zabawka podobała :diabloti: a my z Tadzikiem się rozumiemy , razem na Pelagie w kńcu polowaliśmy :evil_lol:[/QUOTE] [B]a spróbuj mi przytargać do domu jakieś cymbały czy inne upiorne pianinka :2gunfire: i kolejne odkrycia, nie pamietam już czego, co chwila jest coś nowego, a po chwili zapomina i po kolejnej chwili znów to odkrywa.... :mdleje: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f6.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f6.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f7.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f7.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f8.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f8.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f9.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f9.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f10.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f10.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f11.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f11.jpg[/url] [/B]