Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [B]od razu przepraszam za psa! wiem, że to nie miejsce na prezentowanie zdjeć psa, ale zaplatał się w kadrze :shake: życie jest przytłaczające [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h8.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h8.jpg[/url] hej hej, tu jestem, halo, puk, puk, spójrz na mnie, halo [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h9.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h9.jpg[/url] [B]are you talking to me? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h10.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h10.jpg[/url][/B] czy mogę już sobie iść, proszę, proszę [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h11.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h11.jpg[/url] [/B]
  2. [quote name='dbsst']czesc Magdo W.[/QUOTE] [B]a ty już wszędzie musisz się ze mną witać? :diabloti:[/B] [quote name='agnes1'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: GRATULACJE MAGDO!!!!! [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Piękny synek... i duży jak na noworodka :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]dziekuję, pokornie dziękuję :oops: Tak, syn urodził mi się dorodny, wiedziałam, ze was zaskoczę :p[/B] [quote name='Hanna R.']W temacie blatu nie powinnam się w zasadzie wypowiadać, bo wyjdzie, że moje drugie imię to Perfekcja jest . Ale co mi tam . Zadbasz o aranżację czasoprzestrzenną , to się zjawię i wsypię te okruchy s powrotem do tostera .[/QUOTE] [B]och, Hanno, poszłam aranażować, gdy tymczasem.... gdy tymczasem mąż mój coś zrobił z tymi okruchami :placz: Nie wiem co :-( odwróciłam toster do góry nogami i nic nie wyleciało :shake:[/B]
  3. [quote name='dbsst']zadzwonił i powiedział, że się spóźni to................................PODJEŁAM DECYZJĘ NIE RODZĘ :evil_lol: [/QUOTE] [B]nie chcecie wiedzieć jakieś treści smsa dostałam wówczas ........ :shake: A Jaś... a zdjęcia Jasia.... :mdleje: [/B]
  4. [quote name='malawaszka']już powiedziałam J, że przyjedziecie - nie chcecie zobaczyć jego miny :roflt:[/QUOTE] [B]wniebowstąpienie to nic? :evil_lol: ale czy on nas zna, ze od razu się przeraża, ja nie rozumiem :shake:[/B]
  5. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] tak ...potwierdzam ....przepis jest u Coli :grins: Maga go napisała :roll: [/B][/COLOR][/QUOTE] [B]tak Maga zaczęła, Maga napisała , wszyscy piją :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']a ja dziś zrobiłam eine kleine flascheczke :evil_lol: i czekam na gości :lol:[/QUOTE] [B]aha, na gości, co nie piją, ale likier zrobiła, zeby nie było, że nie zrobiła... dla gości! :diabloti::diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][color=red][b]pół litra mleka [/b][/color][/QUOTE] [B]NIECAŁE pół litra :evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ja oddam ....do mnie już NIKT nie esemesuje :([/B][/COLOR][/QUOTE] [B]ja nie mam szans pisac do ciebie, Alicjo :shake: jak już mam wolną chwilę i wolny palec, to czeka na mnie milion smsów od Dominiki, a w każdym milion pytań :shake: Ponieważ jestem koleżeńska, to skrupulatnie odpowiadam :p[/B]
  6. [quote name='Vectra']No co Ty :diabloti: one nie miały by odwagi , w końcu mam w domu , pożeracze małych dzieciątek ...[/QUOTE] [B]tak i pięć razy więcej zarazków :diabloti: A jedziesz z nami do Waszki? :evil_lol: Pojedziesz jako ciocia :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']buuuuuuuuuuuuhahahha ta jasne nie chce hahahhaha MARZYSZ o tym by budzić sie przy mnie i czuć mój poranny kwaśny oddech :diabloti:[/QUOTE] [B]tak, marzę, aby zrobić ci zdjęcie rano, zaraz po wstaniu i na kacu :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']Goście w ciązy są fajni - nie piją alko, już pojechali :lol: wszystko dla mnie :roflt: a kolezanka za 2 tygodnie rodzi :mdleje:[/QUOTE] [B]fanie jest być w ciąży, nie? :roll:[/B] [quote name='dbsst']Waszko ja przyjadę do ciebie i w ciązy nie będę co więcej Jana ci wręczę i odbiorę go przy wyjeździe więc.........odlewaj likieru za każdym razem trochę dla mnie cobyś miała zapasy :cool1:[/QUOTE] [B]a ja ci wręczę Tadeusza :p Ale będziesz szczęśliwa :p[/B]
  7. [quote name='dbsst']a co nie masz co robić w domu i chcesz wpaść z niezapowiedzianą wizyta :diabloti:[/QUOTE] [B]a co, a ty się tego boisz? :diabloti:[/B]
  8. [B]to było do Alicji R. [/B]:roll:
  9. [quote name='malawaszka']a to JA zapisałam :evil_lol: bo serio serio ukluła mi się taka myśl, że byłoby ciekawe doświadczenie :roflt:[/QUOTE] [B]ależ nie musisz zapisywać, JA ZAPAMIĘTAM :diabloti: Ja w wakacje jeszcze nie będę pracować, Dominika ma luźny zawód i zero szefa, Olcia weźmie urlop i.... jesteśmy :bigok: Ja poprosze pokój z łazienką aha i nie chcę być w pokoju z Debe :diabloti: [/B]
  10. [B]droga moja, a gdzie ty pracujesz? Jeżeli chcesz to upubliczniać :cool3:[/B]
  11. [quote name='Cola']wiem, że mają doświadczenie...ale 1 - trza przekonać mojego TZta :roll: że ta wkładka co jest w komplecie + kombinezon, kaptur i czapka...będzie robiła za wkładkę :p 2 - mój maluch nie zapowiada się na dużego noworodka :roll: (tydzień temu, czyli 37tc, miał 2,5kg...gin stwierdził, że będzie około 3kg :roll: ...no chyba, że go przenoszę i dokarmię :evil_lol: ale już sama nie wiem jak to będzie...bo mój układ pokarmowy zaczyna "szwankować")[/QUOTE] [B]jak chce, niech wydaje pieniądze, Olcia dobrze mówi. A jak się okaże, że Gerard się nie mieści w kombinezonie na wkładkę, to będziesz mogła spojrzeć na niego triumfująco :evil_lol: Tadzik, jak wychodziliśmy ze szpitala, miał 3 kg i w foteliku tylko główka mu latała.... ale lyska główka, bez czapki i bez kaptura [/B]
  12. [quote name='Cola']właśnie zauważyłam, że skrętne to są baaardzo A jakie ma wady?? [/QUOTE] [B]jest ciężki. Dobrze się z tego powodu prowadzi, ale wciągnięcie go po schodach, pod górę, po piachu czy włożenie do bagażnika... :shake: Niewygodnie montuje się spacerówkę (choć nie wiem jak w innych, może jeszcze bardziej niewygodnie) W spacerówce pasy sa na jakiejś beznadziejnej wysokości, choć może po prostu Tadzio jest jeszcze za mały i ochraniacz od wiatru na spacerówkę jakoś tak sterczy do góry, więc jak tylko Tadzio jest w innej pozycji niż siedząca, zasłania mu cały widok. Zalet więcej, inaczej bym nie kupiła ;) a ta wkładka to chyba tylko dla wygody malucha, bo odpowiednio przypiety pasami nie wyleci z nich, nie ma siły. Natomiast rzeczywiscie ja Tadziowi upychałam z boku pieluszkę, bo mu głowa się gibała. Ale to był środek lata, więc był prawie goły w tym foteliku. Gerard przecież będzie w kombinezonie, nie wiem wiec w ogóle czy się zmieści w tą wkładkę :diabloti: a jak skończy się era kombinezonu, to akurat twój syn wyrośnie z wkładki :evil_lol:[/B]
  13. [quote name='malawaszka'] [SIZE="4"][U]a tak serio [/U][/SIZE]to tak sobie myślałam, że fajnie by było jakbyście latem przyjechały z przedszkolem do mnie na weekend :roflt:[/QUOTE] [B]halo, Debe, ona pisze na serio! :crazyeye: Przyjedziemy :p NAPRAWDĘ :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']HA HA ciekawe gdzie zrobicie :scared: jak tu wkoło tylko dzikie dziki - MAGDA się nie ruszy :roflt:[/QUOTE] [B]jak będę sama to moze się odważe, bo ze świadomoscią, ze ucieknę na drzewo jakby co :p Bo tak to z Tadziem, wózkiem i psem to ciężko :roll:[/B] [quote name='dbsst'] MAGDA znalazłam internat dla bliźniaków do 18 :diabloti: [/QUOTE] [B][SIZE="6"]ZAPISUJ!!!!![/SIZE][/B]
  14. [quote name='Cola'] :roll: nie wiem komu wyślę :evil_lol: dowiecie się jak wrócę ze szpitala :diabloti: [/QUOTE] [B]no co ty, poród będzie łatwiejszy, gdy dogo będzie parło z tobą :evil_lol:[/B] [quote name='Cola'] wyszło Tako :roll: inne albo zbyt ciężkie dla mnie albo nie skrętne :evil_lol: [/QUOTE] [B]tako jest OK, ma swoje wady, ale nie zamieniłabym na inny, a w sklepach pomiędzy półkami nie ma sobie równych. Będzie pan zadowolony :p[/B] [quote name='Cola'] a wkładka taka :p [IMG]http://i154.photobucket.com/albums/s279/dominikalieberman/snuzz11.jpg[/IMG] [/QUOTE] [B]powiem tak: jumperową wkładkę noworodkową wyjelismy już po 3 tygodniach, nie wiem wiec jak długo to wam posluży. Ale wygląda fajnie[/B]
  15. [B]Aga, jeszcze raz serdecznie gratulacje i witam chłopczyka na świecie. Się wzruszyłam :placz:[/B] [quote name='agbar']Poznajcie Alexa:loveu: [URL="http://img17.imageshack.us/my.php?image=img2982hm.jpg"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5730/img2982hm.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]przepiekne zdjęcie, przepiękny synek :p[/B] [quote name='apple']No fakt, bo co to za poród...idziesz spać i budzisz się a tu JUZ...[/QUOTE] [B]ha, chciałabyś... :diabloti: ja też nie rodziłam, mnie też wycięli, uśpić nie chcieli, choć gdy dyskutowałam z anestezjologiem (udzielałam mu porad), to musiał odkręcić kurek, bo jakoś odpłynęłam w pewnym momencie :diabloti: A potem na salę wpuszczono A. , zanim jeszcze Tadzia wyciągnęli, chyba mieli nadzieję, ze mnie uspokoi :evil_lol::evil_lol: Tak więc A. był przy opracji i o dziwo nie zemdlał :crazyeye: [/B]
  16. [quote name='Aga&Ganja'] Aby uniknąć kolek, należy podawać podczas karmienia piersią 5 kropel Espumisanu. Tak poleciła Pani Doktor mojej siostry... Do tej pory tak robi i kolek unika! :)[/QUOTE] [B]na kolki wynikające z nietolerancji jakiegoś składnika w pożywieniu, Espumisan czy inny Esputican, Bobotic itd też gówno pomoże :diabloti:[/B]
  17. [B]wow, Cola, W KOŃCU masz brzuch :p a komu wyślej esemska jak już się zacznie? :cool3: A jednak Tako? :cool3: jest w porządku, tylko nie wiem o jakiej ty wkładce piszesz? :hmmmm: [/B]
  18. [quote name='agnes1'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] godz :crazyeye::crazyeye: i wstala o 8mej... a do 8:30 pobieraj krew :roll: a siq zrobic...... :roll: mamusia... czysta mamusia... woli o glodzie byc, udawac ze spi.... niz dac se kluc... [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]hahah, norma, NORMA, zwykle Tadzik wstaje 7.30-8.00, ale gdy jeździliśmy na szczepienia, to spał i spał i spał, nawet do 10.00 :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']kurcze niech mi ktoś wyjmie takie 13 kg nooooo [/QUOTE] [B]mnie zeszło 16kg :evil_lol: Nie odpowiadam na pytania, ile jeszcze zostało :diabloti:[/B] [quote name='Cola']:evil_lol: a wystarczyło mu masaż antykolkowy robić codziennie :diabloti: [/QUOTE] [B]gówno daje na prawdziwe kolki, lojalnie uprzedzam :diabloti:[/B] [quote name='Cola'] dokładnie :evil_lol: i po co było kupować tyyyyle ubranek 56?? [/QUOTE] [B]Dominika wszystkie na śmietniku wygrzebała, mówiłam jej, że nie ma już potrzeby chodzić po zsypach, że starczy, ale ona dalej maniacko grzebała i wracała wieczorami z naręczem toreb. Poszła nawet po dary do kościoła, ale ją przegonili, bo proboszcz w niedzielę jej nie widywał :diabloti:[/B] [quote name='Cola'] super....to ile jeszcze zostało z tej nadwagi?? :diabloti: [/QUOTE] [B]nooo, Dominika jets już na minusie, jestem z niej dumna :p:p[/B] [/QUOTE]
  19. [quote name='malawaszka']tak :lol: nie :lol:[/QUOTE] [B]a dlaczego nie? :-( Tostera nie będziesz chciala :shake: On jest jakiś niefirmowy :shock: właśnie poszłam sprawdzić i ma napisane primaCasa. Przysięgam, nie mam pojęcia co to za firma :evil_lol::evil_lol: i skąd go wzięłam tez nie pamiętam. acha i czy moglabyś przyjechać posprzątać mój blat? :roll: szukając jakiejś tabliczki wyginałam tosterem na wszystkie strony i strasznie dużo okruszków z niego wypadło :diabloti:[/B]
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a do takich czynności to bym nie prasowała na cycuś glancuś :shake::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]droga Alicjo wystarczy, że prasuję :diabloti: [/B]
  21. [B]Alicjo, ja nie wiem, co mam u ciebie napisać, tematy ostatnio jakoś mi obce :diabloti:[/B]
  22. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] poza tym są pampersy ..... za Qby szczęnięctwa to był towar deficytowy z zachodu na czarną godzinę przeznaczony [/B][/COLOR][/QUOTE] [B]a pewnie, że pampersy, ale Tadzi ulewa jak ulewa, ponadto produkuje hektolitry śliny, którymi znaczy podlogę, a ponadto jeszcze w ramach wietrzenia tyłka zawiązuję mu tetrę czasem, więc mam tego miliony :roll:[/B]
  23. [quote name='dbsst']rozumiem, ze ty wytrzymujesz te dwa trzy dni :diabloti:[/QUOTE] [B]no akurat kto jak kto, ale ty powinnaś wiedzieć :roll: Ja prawie w ogóle nie piję alkoholu, czasem kapkę, jak mi mąż, mój pan i wladca, pozwoli :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']pewnie robi zapasy na miesiąc to i mozna nazwać, że wytrzymuje i pija trzydniowe :evil_lol:[/QUOTE] [B]pewnie, pewnie, a pewnie, że niepewnie :diabloti:[/B]
  24. [quote name='Hanna R.']Magdaleno, sterylność Twojej kuchni poraża. Nie mam się do czego przyczepić. :diabloti:[/QUOTE] [B]popatrz uważnie, NA PEWNO coś znajdziesz :diabloti::diabloti::diabloti: a swoją drogą, jak brałam aparat do ręki zatrzymałam się w pół kroku i wzrokiem oagranełam blat kuchenny czy aby na pewno pokazać publicznie go będę mogła... :roll:[/B] [quote name='malawaszka']taaakk a ja poproszę firmę i model tego tostera bo taki by mi kolorystycznie pasował :roflt:[/QUOTE] [B]ale że naprawdę? :crazyeye: a firmy i modelu kucharza nie chcesz? :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]czyżby następca Kuronia , bądź Paskala ...po prostu gotuj :hmmmm: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h3-1.jpg[/url][/B][/COLOR][/QUOTE] [B]jedyna Alicja, moja wierna, doceniła i popatrzAła na to, na co patrzAć powinna :p[/B]
  25. [quote name='Hanna R.']Madziu, ona sama nie wie , co pisze - kiedyś publicznie się do tego przyznała :lol:[/QUOTE] [B]ona w ogóle wie, tylko to, co ja jej powiem :roll: :diabloti: ponieważ ciagle tylko psy i psy i psy... no, u Waszki czasem kot dla odmiany, to ja może wstawię moje dziecko. Bo wiecie ja mam Tadeusza. Nie wiecie, bo niby skąd macie wiedzieć :niewiem: :evil_lol: zaczynamy przyuczanie dla gotowania dla mamusi [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h2-1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h2-1.jpg[/url] może na początek jakieś proste danie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h3-1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h3-1.jpg[/url] a co ja tu mam na piersi swej? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h4.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h4.jpg[/url] a moze wykonam skok na głowę? Coś ciekawego by się zadziało w końcu [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h5.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h5.jpg[/url] nie, jednak idę stąd [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h7.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h7.jpg[/url] może na prawo [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h6.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h6.jpg[/url] [/B]
×
×
  • Create New...