-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']dasz popatrzeć przez dziurkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]przestań pisać bezeceństwa :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='bigos']O wypraszam sobie. Mój jest jedynie na chudziutkiej wołowince:diabloti: Zero tluszczu[/QUOTE] [B]a nie ma żył, ścięgien i tłuszczów? nawet jak dlugo widelcem pogrzebie, to nie wygrzebię? :diabloti:[/B] [quote name='Hanna R.'] PS Magdo KTO Ci zrobił takiego ślicznego Tadeuszka ??? :loveu::loveu::loveu: Aż strach pomyśleć, co byłoby, gdyby Ci wcześniej przyszło do głowy autora wysterylizować[/QUOTE] [B]przepraszam bardzo, czy azaliż sugerujesz, że jakby przepiękność mego syna była załuga jakichkolwiek genów poza moimi przepieknymi? :crazyeye: :obrazic:[/B]
-
[quote name='suzi87']czesc, przypadkiem zajrzałam na Wasz topic - fajne macie podejście do tematu dzieciowego;-) ile macie lat, że tak się wygłupiacie?[/QUOTE] [B]jesteśmy wszystkie z tego samego rocznika co ty :loveu:[/B] [quote name='suzi87']a to kto 4 stycznia sie rozdwaja?[/QUOTE] [B]matka mojego syna :p[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[ [quote name='Cola']...ale jakbyś była w ciąży :cool3: to te graty by znikły po pierwszej wzmiance :diabloti: [/QUOTE] [B]ee tam, A. się mnie w ogóle nie bał, jak byłam w tym stanie przepięknym, wcale nie skakał koło mnie jak nie wiem co, bo wiedział, że i tak go nie dogonię :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']zazdroszcze :roll: czy musze zajść w ciąże żeby mnie zabrał do kina?????[/QUOTE] [B]albo mieć dziecko, wybierz sobie :evil_lol: ja bylam 2 tygodnie temu na 2012 nie pamietam tylko czemu na 14.00 :diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] w dzisiejszych czasach kiedy mamy do czynienia z coraz słabszymi genami naszym obowiazkiem moralnym jest dzielić sie :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] [B]dlatego 4 stycznia urodzisz mojego syna z najdoskonalszymi genami jakie widział wszechświat :loveu::loveu:[/B] [quote name='apple']Spoooooooko maroko......nie jestem bankowo:p [/QUOTE] [B]szklanka wody była? :shake:[/B]
-
[ [quote name='Vectra']nie to nie :obrazic: w bigosie nie ma kiełbasy[/QUOTE] [B]hahah, pomyslałby kto, że ty znasz slowo OBRAZIĆ :diabloti::diabloti::diabloti: I może jeszcze się w sobie zamkniesz :evil_lol:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[ [quote name='Vectra']hahahahha naiwna !!!!!! R rok zabierał z przedpokoju swoje graty , gul miałam , ale zamykałam w sobie ... i tak rok stało ... ale gul pękł , wojna na całą gmine - 5 minut i graty wyniesione :evil_lol:[/QUOTE] [B]hahaha, ja też od września grzecznie prosilam o porządki w garażu, bardzo miło i nie nachalnie. :evil_lol: Aż gul pękł niczym wrzód i....... porządek został zrobiony w PÓŁ GODZINY :diabloti: Bigosowa, ty tu nie próbuj nawiązywać ruchu oporu, bo twoja grupa partyzancka jest z góry skazana na klęskę wobec przerażającej siły okupanta napędzanego siłą hormonów i pieluchowego zapalenia bombowców :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[ [quote name='Vectra']jedno zaprzecza dugiemu , to nie wiesz że fale z mikro są mega szkodliwe ? wyrodna babo!! [/QUOTE] [B]a nie znasz się, babo, fale szkodzą na pokarm, a puste naczynia sterylizują :diabloti: Wyparz wszystkie naczynia będziecie zdrowsi :diabloti:[/B] [quote name='Vectra'] bo ja ci parze bigos :diabloti: [/QUOTE] ale jak w bigosie będą pływały takie gotowane tłuste kawałki kiełbasy to ja nie chcę błeeeeeeeeeeeeee :shake::diabloti: [quote name='bigos']ale słodziak :****[/QUOTE] [B]po mamuni swej słodziutkiej :loveu::loveu:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='bigos'] ciele :D [/QUOTE] [B]ona cię wyzywa :placz::placz::shake:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:bigcool:kupiliśmy kupiliśmy blaty - to może za jakies 3 miechy będą założone :angryy:[/QUOTE] [B]twoja kuchnia [SIZE=5]RODZI SIĘ[/SIZE] w bólach mękach :shake:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']:loveu::loveu::loveu:ależ to będzie przystojniak[/QUOTE] [B]chcesz, żebym była twoją teściową? :cool3::cool3:[/B] [quote name='dbsst']po mnie :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]Boszsz, a jaki piekny będzie Jan skoro po mnie :loveu:[/B]
-
[quote name='malawaszka']no co Ty Alu??!! przecież o niebo lepiej jest wyrywać dziecku rękę z ramienia i trzymać kurczowo za nadgarstek - wygodniej i poprawnie :lol:[/QUOTE] [B]albo biegać za nim z rozwianym włosem i denerwować się przy każdym zbliżeniu do ulicy :roll:[/B] [B]ale nie, nie, szelkom mówimy stanowcze nie :diabloti:[/B]
-
[B]od razu WYRAŹNIE zaznaczę, że podkładka pod kubek została wyparzona wrzątkiem i wysterylizowana w kuchence mikrofalowej :diabloti:[/B]
-
[quote name='Cola'] [IMG]http://photos05.allegroimg.pl/photos/oryginal/857/49/08/857490836[/IMG] [/QUOTE] [quote name='Olcia']bigosiku kochany w takim razie nie na czasie jesteś:) bo teraz jak dzieci uczą się raczkować i chodzić to już są zaoopatrzone w kaski ochraniacze na kolana łokcie, szelki i inne potrzebne gadżety:):)[/QUOTE] [B]musiałoby mi sie porządnie rzucić na mózg!!!!!!! :angryy:[/B] [quote name='Justa'] A apropo zarazków, ostatnio na bakteriologii robilismy badania - ilość kolonii bakteryjnych w posiewie przed myciem rak mydłem i po - stwierdziłam, że mycie rąk jest czynnością bezsensowną :D [/QUOTE] [B]napiszę to zaraz na forum dzieciowym :diabloti:[/B] [B]jak rozumiem ilość byla taka sama przed i po :evil_lol:[/B] [quote name='Justa'] Magdo, Tadeusz jest zniewalający :loveu: Szkoda byłoby tylko jednego takiego cudownego potomka sprawić światu ! :p[/QUOTE] [B]bardzo subtelne, baaaardzo :diabloti: Ale NO WAY! :diabloti:[/B]
-
[quote name='Olcia']własnie czytam o szelakch na forum dla dzieci i stanowcze same sprzeciwy bo na szlekach to się psy prowadza a nie dzieci:), a ja sobie nie wyobrażam spaceru z psami i Alanem bez szelek[/QUOTE] [B]haha, ja poszłam krok dalej, ja JUŻ MAM szelki :grins: a co złego w tym, że na smyczy jest i dziecko i pies, bo nie kumam? :hmmmm: Że to uwłacza psu? :diabloti:[/B]
-
[B]Cola, ale ja ci dobrze radzę (Wujek Dobra Rada) kupcie taki zestaw, żeby móc montować fotelik na stelażu wózkowym... Dla mnie to rewelacja i już z przerażeniem myślę, jak to będzie, gdy Tadzio wyrośnie z tego fotelika i będę musiała tachac cały wózek do sklepów i innych wyjść......:mdleje: [/B]
-
[ [quote name='Olcia'] a pamiętacie był taki film komedia co matka syna trzymała w takim balonie żeby zarazków nie miał[/QUOTE] [B]to nie matka, a ojciec i nazywał się Michael Jackson :diabloti:[/B] [B]Idę się zdezynfekować, bo zaraz nocne zaklejanie Tadeusza kleikiem :roll:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']piję do lustra moja droga hahaha :roflt: wszystkiescie wróciły po urodzeniu albo w ciąży - Ty, Maga, Debe, Cola [/QUOTE] [B]tak. Żeby pochwalić się swym szczęściem niepomiernym :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka'] haha ja miałam oglądac ten film ale zasnęłam snem kamiennym zanim sie zaczął... [/QUOTE] [B]jeżeli jeszcze mi napiszesz, że jak cię obudzili, to wykrzyknęłaś, ze przecież OGLĄDASZ, to znaczy, że jesteś Arturem[/B] :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']uhahahha proponuję całować TYLKO w dupkę bo tam sobie nie sięgnie :roflt:[/QUOTE] [B]a to tamtym otworem zarazki sie nie przedostaną? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='dbsst']i w moim ciagle nie ma odwiedzin ale tata albo [B][SIZE=5][COLOR=red]ktoś[/COLOR][/SIZE][/B] może siedzieć - jest postęp może za tydzień bedzie mógł być cały tłum[/QUOTE] [B]czyli ja, ja, ja :multi::multi:[/B]
-
[B][SIZE=2]Znalezione na jakimś forum :evil_lol::evil_lol::evil_lol::stupid::evil_lol:[/SIZE][/B] [B][SIZE=2][/SIZE] [/B] [B][SIZE=2][I]w co całujecie swoje dzieci;)[/I][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/03,82181,104872983,104872983.html?rep=1"][/URL] [I]na początku postanowiliśmy, że nie będziemy małej całować w buźkę, czyli policzki, żeby było bardziej higienicznie. Całowaliśmy główkę najczęściej, jak zaczęła brać rączki do buzi, to przestaliśmy całować paluszki, przerzuciliśmy się na nadgarstki. No oczywiście cały czas nózki, stópki, omijamy palce, bo wędrują do buzi. [/I]
-
[quote name='malawaszka'] DZIĘKUJĘ CI KOCHANA MADZIUNIU!!!!!!! :Rose: jutro skoczę do sklepu po składniki - chyba zrobię na sylwestra więcej :lol:[/QUOTE] [B]na wszelki wypadek zaznaczę, bo nigdy nic nie wiadomo..... mleko gotujemy w puszce. Zamknietej :diabloti:[/B]
-
[quote name='Olcia']a tak wogóle to się zastanawiam dlaczego Tadzio nie będzie witał na sali porodowej swego brata bliźniaka?? tylko Maga?? to nie sprawiedliwe staje po stronie Tadzia[/QUOTE] [B]bo jest jakiś durny przepis, że dzieci nie mogą do szpitala :shake:[/B]
-
[quote name='Olcia']a ja znów swoje matka polka i się czepnę:) gdzie Tadzio ma śliniak, przecież tam są miliony zarazków!!!!!! dlaczego wózek stoi na zimnej podłodze!!!!!!!! przecież Tadeuszowi w doopcie zimno wieje[/QUOTE] [quote name='Olcia']i dlaczego nie ma rajstop pod spodniami przecież jest zima:):):)[/QUOTE] [quote name='Olcia']vetra moje burki są na balkonie zamknięte i tylko na spacer wyprowadzane przez taki tunel jak w agility jest:), który jest położony od balkonu do dzwi wyjściowych:)[/QUOTE] [B]hahaha, głupia matka :evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka']- jak ołtarze właśnie :mdleje: a ja tak piszę bo im zazdroszczę :evil_lol:[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: [B]ołtarze, buhaha :roflt:[/B] [quote name='dbsst']jaki chrupak :cool1: a ja jeszcze muszę czekać :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: ide mam doła:roll:[/QUOTE] [B]przyjadę jutro, pogłaszczę cię po główce, a Tadzio cię obrzyga, chcesz? :glaszcze:[/B]
-
[quote name='Olcia']mój syn zanim zasnął zdewatował ochraniacz, przestawił misia, bo się na niego obraził i po 40 min gadania do misi z ochraniaczy poszedł spać:) [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3261/och.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]haha, dobre :evil_lol:[/B] [B]Tadzik też przed zaśnieciem drapie i szarpie ochraniacz, niedługo przymocuję go chyba na stalowe linki :diabloti:[/B] [B]a jak raz zdjęłam, to w nocy obudziły mnie jęki, bo jeg obydwie nogi znajdowały się poza łóżkiem, pomiędzy sztachetami :roll:[/B]