-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]bardzo ładne zdjęcia dupy :diabloti: Waszeniu, a ty zapraszasz wszystkich, którzy przeczytali to zaproszenie? :roll: Bo wiesz ja się martwię czy będzie wolny ten osobny pokój z łazienką dla mnie.....:shake: [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]a o czym ja mam pisać? [/B]:shake:
-
[B]ja powtarzam jeszcze raz, tym razem publicznie, że śliczniusie :loveu::loveu: Jaś bezapelacyjny, a ty ewentualnie... :evil_lol: a teraz koniec słodkości, bo się porzygam :diabloti: [/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]jest przepiekny, a ja wiem co mówię :p Ja mam zawsze racje, Debe może ci to potwierdzić :diabloti: [/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] idź- naprawdę super sprawa nam się dodatkowo trafiły zajebiaszcze instruktorki i świetni rodzice..... ino jedni tacy LEPSI [/QUOTE] [B]i rozumiem, ze właśnie z nimi nawiązaliście głęboą przyjaźń :evil_lol:[/B] [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu: pełny luz- wakacje pod palmami :evil_lol::evil_lol: a w domciu na brzuszku to nie ........ :-x[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [B]o tak, Tadzik też uważa, ze leżenie na brzuchu jest niemodne i obwieszcza to wrzaskiem :shake::diabloti: Nie będzie raczkował nigdy, bo jak...? :shake::shake:[/B] -
[quote name='Vectra']W tym miejscu zapytam , czemu śmiejesz sie z Waszki , że miała ogromny plecak na 3 dni ? przecież do szpitala nie jechałaś na pół roku ? :evil_lol:[/QUOTE] [B]no cóż za porównanie :roll::diabloti: Ja się pakowałam dla dwóch osób :diabloti: w tym jedna z tych osób przebierała się kilka razy w ciągu dnia :diabloti:[/B] [quote name='Alicja']:roflt: :roflt: [COLOR=Red][B] oznajmiam że plecaczek Waszki wcale nie był takich niebotycznych rozmiarów :evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]lizus :diabloti:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ja nic takiego nie pamiętam :grins: [/QUOTE] [B]to nie pij tyle[/B] [quote name='malawaszka'] tak Alu :grins: [/QUOTE] [B]nie pij tyle[/B] [quote name='malawaszka'] tak Alu :grins: [/QUOTE] [B]rany boskie, NIE PIJ TYLE! [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]ja muszę iść z Tadziem na basen. Muszę, muszę, muszę. Poczekam tylko na wiosnę :roll: Zdjęcia cudne. A to mnie powaliło[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/173/f779ed92173f69ca.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]właśnie miałam zapytać Gdzie Maga :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]ja tu jestem czas cały, ale tematy mi jakieś niepokrewne :shake: [/B]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']masz łeb , MASZ !!! czasem ci się uda :diabloti:[/QUOTE] [B]i mój łeb mi podpowiada, ze jak my będziemy u Waszki, to ONI, A. i R. będą w garażu (waszym czy naszym, jeden pies..) :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka']ja już powiedziałam, że zapraszam - czy mam potwierdzać codziennie? wystarczy raz dziennie? reszta zalezy od Was [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] [B]tak, codziennie, tak, tak. Możesz też na maila, na komórkę i na giegie. Uff, to ja już muszę pomyśleć nad spakowaniem siebie i Tadzia... chyba wynajmę przyczepę ze statoila. Nie, na pewno wynajmę, bo całą przestrzeń bagażową frontery zajmuje mi wózek :shock: ale, ale, Waszko, właśnie przypomniała mi się mina A. gdy do nas przybyłaś ze swoim plecaczkiem, mina pt: a mówiłaś, że ona tylko na 3 dni :shock: :roflt: . Pamiętasz? :evil_lol:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']raz przeczytany tekst rozumiem wyobraź sobie :evil_lol:[/QUOTE] [B]dzięki ci, Waszeniu, dzięki :modla: bo już sie bałam, ze jednak za dużo likieru...... :shake:[/B] [quote name='dbsst']SAMA ją spakuj do bagażnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaufaj mi ha ha ha[/QUOTE] [B]choć przychodzi mi to z trudem, mówię: posluchaj Dominiki!!! Ja w dzień porodu, o 6.00 rano, sama zatahałam swoje dwie torby, dwa plecaczki i jedna reklamówke do samochodu... Potem już mogłam spokojnie dać się zawieźć do szpitala... :evil_lol:[/B]
-
[B]może nie zarazisz... Gdy A. był chory Tadzik się obronił, ale gdy ja padłam 2 tygodnie później już chorowaliśmy razem.[/B]
-
[B]a dlaczego śmialaś się ze mnie, gdy pisałam: Tadzio odkrył rączki, Tadzio odkrył zabawki, Tadzio.... :diabloti:[/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]Aga, przeczytałam, padłam i też się popłakałam :mdleje: Bardzo wspólczuję okropnego porodu, ale NAJWAŻNIEJSZE, ze Alex jest z wami, ze jest zdrów, że ma WAS. I za Debe powtórzę - jakże i ja się cieszę, że miałam cesarkę, niech sobie inni będą fanami naturalnego rodzenia, ja nie jestem, nigdy nie byłam i zdania nie zmieniłam. Przy cięciu nie ma zagrożenia dla dziecka i to jest dla mnie najważniejsze. [/B] -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Maga100 replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='bigos']tutaj sobie jestem :] bezciążowo haha:eviltong:[/QUOTE] [B]kuś los, kuś, kuś :diabloti:[/B] -
[B]a jak już nie wytrzymasz, to i syn potem dlużej pośpi :evil_lol:[/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]noo, przepiękny, a to drugie zdjęcie boskie :mdleje: nie wyglądasz, jakbyś dopiero co przeszła trudny porodu... a może to nie byly trudy? :diabloti:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]ja Leona nie zabieram, A. nie może miec tak dobrze, że nie bedzie mnie, Tadzia i jeszcze psa :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Cola']na takie na pewno nie :D ale jak skrzyknie się z Tadzikiem i Jaśkiem.....to już wolę nie myśleć co się będzie działo :D[/QUOTE] [B]z Tadzikiem to co najwyżej na partię szachów :diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a mnie już fajki nie smakują :shock: w szoku jestem normalnie bo do niedawna mimo tego, że rzuciłam to przy alko miałam ochotę i kopciłam, a dziś zapaliłam i mało nie padłam na pysk :lol: fujjjjjj :lol:[/QUOTE] [B]przygotowujesz się do ciąży :p[/B] -
[quote name='Cola']taaaaaaak :p stopery w uszy moje i dyżur A. :diabloti: mam nadzieję, że z bufetem poradzą sobie sami :evil_lol:[/QUOTE] [B]no to chyba w weekendy, chyba, że twój A. nie pracuje? Ja też się w weekendy wysypiam, ale od jutra znów kierat, bo A. do pracy :diabloti: [/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B]świetne zdjecia :klacz: Możesz wstawić wszystkie 300 Ja sie przymierzam do basenu i przymierzam... mam nawet w okolicznej wsi, więc... ale jakoś nie mogę się zebrać :roll: To zimno jakoś mnie odrzuca...:shake: Na wiosnę może się w końcu w sobie zbiorę... :roll: [/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B]ja też czekam na opowieść z porodu :p[/B] -
[B]żarcie, picie, picie, żarcie.... o matko jedyna, Alicjo, widzę, ze się nudzisz, kiedy przyjeżdżasz popilnować Tadzia? :p[/B]
- 78403 replies