Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Darianna']Już to sobie wyobrażam - zakładasz spódniczkę z igliwia, na szyję wieniec z szyszek, bierzesz tamburyno i radosnym plasem biegasz wokół domu odprawiając magiczne zaklinanie dzików :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] [B]w powyższym opisie nie pasuje mi tylko jedno: radosny pląs :diabloti::diabloti:[/B] [quote name='dbsst']Magdo czy straścisz mi co tu pisałyście w srodę :D[/QUOTE] [B]oj weź nie mów, że nie masz czasu :obrazic: nudy, nudy, nudy :roll: Pierdy zasypane śniegiem :shake: A. jak wrócił do domu po południu, to musiał najpierw odśnieżyć drogę i podjazd, bo nie był w stanie pokonać zasp :evil_lol: poniżej Tadeusz wciąż na nowo odkrywający świat (Tak, ciociu Vectro, twoja zabawka wciąż na topie :evil_lol: ) [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f1-1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f1-1.jpg[/url][/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f2-1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f2-1.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f4.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f4.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f5.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/f5.jpg[/url]
  2. [quote name='Vectra']wiem że byłaś , ale bałam się wyjść , bo podobno byłaś zła :diabloti:[/QUOTE] [B]a to czemu A. mi powiedział, że was nie ma? :hmmmm: [/B]
  3. [quote name='agbar']eeeee..nie wiesz moze kiedy rodze?????:diabloti:[/QUOTE] [B]może po prostu musisz się porządnie nadąć? :diabloti:[/B]
  4. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ale ja nie mam już likieru ..[/B][/COLOR][/QUOTE] [quote name='Vectra'] ja też nie mam likiera :placz:[/QUOTE] [B]a ja niedługo rozpocznę masową produkcję :diabloti: ja nie mam ugotowanego wcześniej mleka, to czuję pewnien niepokój, że jakby co, nie ukręce likieru szybko :stupid: Byłam dzisiaj, ukochana, pod twym domem, wiesz? :cool3: [/B]
  5. [B]biedna Lunetka, taką nieszczęśliwą ma minke, a tu się z niej wszyscy naśmiewają :placz::placz: :evil_lol: [/B]
  6. [B]dzień dobry. Ja z krótkim pytaniem :grins: Kiedy rodzisz? :diabloti::diabloti:[/B]
  7. [quote name='dbsst']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0702ps.jpg?t=1263024314[/url][/QUOTE] [B]rozumiem, że w tej rodzinie matką jest R.? :diabloti:[/B]
  8. [quote name='Alicja'][B][COLOR=Red]a ja wstaję o 6.30 ...za jakie grzechy w sobotę :stupid:[/COLOR][/B][/QUOTE] [B]za grzech alkoholizmu :diabloti:[/B]
  9. [quote name='Vectra']a łyżka na to niemożliwe :diabloti:[/QUOTE] [B]uderz w stół.... :diabloti: Mój cudny, drugi syn swojej drugiej pierwszej matki :cool3: [/B]
  10. [quote name='Vectra']przyszłam Ci powiedzieć , że R jest bardzo smutny i że będę spała o 11 :diabloti:[/QUOTE] [B]hahah, bo A. wymyślił, że pojedzie o 22.00, ja się zapytałam tylko niesmiało czy się z .... na głowy pozamieniał :roll: Będzie jutro, jak się wyśpię :diabloti::diabloti:[/B]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0681ps.jpg?t=1262985258[/url] gaduliński ;)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]po Matkach :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]hahaha, Alicjo, jesteś bowska :evil_lol: niestety, troszkę się mylisz, bo ja najczęściej milczę nieśmiało i popatruję z kątka na rozgadaną Dominikę :diabloti: [/B]
  12. [B]jutro będziesz miała gościa i w związku z tym jednocześnie swojego R z głowy :diabloti: :evil_lol:[/B]
  13. [B]jutro będziesz miała gościa i w związku z tym jednocześnie swojego R z głowy :diabloti:[/B]
  14. [B]haha, widzę, że plastikowe butelki są na topie :p U nas też, do tego jeszczę proponuję drewniane łyżki kuchenne, torby szelesty, piloty, komórki i wszystko inne, co nie jest przeznaczone dla dzieci :shake::diabloti:[/B]
  15. [B]Aga, czy ty aby nie przesadzasz? Ja rozumiem, że się nie spieszysz do zmęczenia i padania na pysk, ale i tak bedziesz musiała to przeżyć :diabloti: RODŹ JUŻ! KAŻĘ CI JA![/B]
  16. [quote name='dbsst'], że gadam z kimś na gie nie powiem z kim [/QUOTE] [B]Boszszsz, z kim, z kim gadałaś na gie? :shake::shake: Jak możesz? :diabloti: umówiłyśmy się, ze bede w środę o 5.00 rano, tak? :loveu:[/B]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Maga ....no chyba byłaś u Debe :razz::razz: ....dałabyś foty BRACI razem :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]do mojego syna Jana jadę w środę :p I bez Tadzia, bo chcę się nacieszyć moim drugim synem, a Tadzik na pewno będzie ryczał :shake: ale potem będziemy wdrażać program: kochamy się jak Jan i Tadeusz :diabloti:[/B] [quote name='agnes1'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mad::mad: myślałaś że nie przeczytam :lmaa::lmaa: tylko spróbuj mi przytargać jakie bębenki, cymbałki...:mad: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]buhahah, to się uśmiałam :evil_lol: Biedna Alicja, myślała, że u mnie bezpiecznie :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B]
  18. [B]Olcia, no napisz coś, jak po kilku dniach w pracy i jak mały z dziadkami? Ja jeżeli finansowo damy radę (a cienko jest, cienko), to zostaję w domu do wakacji włącznie, a potem Tadzik do żłobka - raczej prywatnego... ale u mnie na zadupiu prywatne kosztują niewiele więcej niż państwowe w warszawie.... [/B]
  19. [B]wyczytałam w Newsweeku, ze dawno temu, na poczatku wieku jakoś, w ramach selekcji, zabroniono wstępu na terytorium USA m.in. ludziom podłym.....:evil_lol: I zupełnie nie rozumiem czemu przyszłaś mi na myśl ty, droga Vectruniu :diabloti: Czemu - :niewiem:, muszę sobie chyba jakąś psychoanalizę zrobić :evil_lol: [/B]
  20. [quote name='agbar']Bardzo dobry....chce zeby mamusie rozpruli...Jak sie nie wykluje za tydzien to mnie ciachna :mdleje:[/QUOTE] [B]dobre cięcie nie jest złe, mówię ci :p Ja tam od początku się cieszyłam, ze miałam mieć i miałam cc [/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Może ty masz urojoną :hmmmm: :evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]a właśnie, Aga, ty na pewno masz tam w brzuchu dziecko?? :hmmmm: [/B]
  21. [quote name='malawaszka']Nooo przynajmniej miałaś je ZA ogrodzeniem, ja przedwczoraj wytropiłam na śniegu dzicze racice znowu 15 m od domu :shock: teraz jak wychodzę wieczorem z psami to najpierw krzyczę i klaszczę w dłonie :lol:[/QUOTE] [B]hahaha, Waszko, czy mają cię już za miejscową wariatkę? :roflt: a swoją drogą, czy klaskanie pomaga? bo jeżeli tak, to pójdę do lasu (za dnia i z obstawą), ale będę klaskać :p I zrób już sobie to ogrodzenie :shake: I lepsze niż mam ja, bo ja mam takie, ze jak Leon na nie skoczy, to obali :roll:[/B]
  22. [B]łeee, a ja myślałam, ze będzie wysyp zdjęć :shake: [/B]
  23. [quote name='Olcia']i nie zapomnij o tym że głowy im się nie kiwały tylko od razu sztywne były:):) śliczny Jasio Debe wracaj już dość wylegiwania się , czy z bielańskiego też po 2 dobrach już puszczają???[/QUOTE] [B]oczywiście, że Tadzio miał od razu sztywną głowę i chyba nawet siedział :hmmmm: Dzisiaj wychodzą :p:p[/B] [quote name='agbar']Jaki malusi.... Nie bede chlipac..nie bede....[/QUOTE] [B]to zdecyduj się wreszcie urodzisz, ale nie, ty postanowiłaś, ze nie, nie :diabloti:[/B]
  24. [quote name='Olcia']bo 3:20 pobudka, spacer z psami, cyc, pomarudzenie że mama się już nie kładzie, koło 5 butla, 5:20 do pracy, 6 w pracy od 6do 7 dogo:), później trochę pracy o 13 do domu:)[/QUOTE] [B]matko jedyna :crazyeye::crazyeye: Jak to wstajesz o 3.20????? :crazyeye: Jak to? :crazyeye::crazyeye: Ja nie rozumieć :shake: i ty jesteś przytomna cały dzień? to o której chodzisz spać? A ja narzekam, jak Tadzik za wcześnie chce wstać - czyli o 8.00 :shake: W ogóle postanowiłam nauczyć go, że mamusia lubi pospać, czyli on też musi polubić :diabloti: Zobaczymy jak nam pójdzie :diabloti: No bo skoro dzisiaj mógł pospać do 10.00, to znaczy, że może czyż nie tak? Ponadto jestem roztrzęsiona, ponieważ dzisiaj wieczorem pod moim płotem były dwa dziki :shake::shake::placz: Jeden uciekł od razu (nie, nie jak mnie zobaczył, ale jak Leon się rozwrzeszczał), a drugi nic sobie z niczego nie robił i się przechadzał co i raz ryjąc ryjem w śniegu :shake: Ja stałam zastygła na ganku nie wierząc w to, co widzę. :shake: Nie wyjdę poza ogrodzenie:shake: nie wyjdę z psem na spacer już nigdy :shake: nie pójdę do lasy nigdy, chyba że z lesniczym zaopatrzonym w specjalne naboje (myślicie, że chętnie będzie mi towarzyszył? :evil_lol: ) Sprzedaję dom i wracam do warszawy do bezpiecznego, przytulnego mieszkania w bloku, gdzie będę otoczona sąsiadami, a żadne dziki nie będa mi się przechadzac pod drzwiami (czyli na klatce schodowej), gdzie będę mogła bez strachu wyjśc z psem czy z dzieckiem na spacer :placz::placz::placz: Teraz idę wypatrywać dzików, czy aby nie chcą dostac się do domu i mnie porwać :shake: I jeszcze zaraz przyjdą pewnie wilki i niedźwiedzie brunatne :placz::placz:[/B]
  25. [quote name='Alicja'] dawa Tadzika ...ciekawe jak byś długo wytrzymała bez niego [/QUOTE] [B]jeżeli będziesz wstawiała zdjęcia na dogo, to jakiś czas wytrzymam, przynajmniej aż się porządnie wyśpię i wynudzę :diabloti:[/B]
×
×
  • Create New...