-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Hanna R.']Jutro wypłacam wszystkie oszczędności i jadę do ciebie :loveu::loveu::loveu: moja kochana :loveu::loveu::loveu: Podziel się tą wiadomością z kim należy . I czekajcie na mnie :loveu:[/QUOTE] [B]to albo tych oszczędności tak mało, albo wynajmujesz air force one od prezia :diabloti:[/B]
-
[quote name='Hanna R.']Olaboga! Podobnież :evil_lol: mam nowych wnuków dwóch. To razem będzie czterech... Za młoda jestem na poczwórna babcię :roll: [/QUOTE] [B]moja babcia jest prabacią i też mi dzisiaj powiedziała, ze za młoda jest na prababcie :evil_lol: po czym wypija zdrowie prawnuczka :diabloti:[/B] [quote name='Hanna R'] A zdjęcie specjalnie dla mnie gdzie ? No gdzie ???? [/QUOTE] [B]gonię cię jak króliczka :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h12.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h12.jpg[/url][/B]
-
[B]a że specjalnie tylko dla ciebie, Tadzik ze swym mleczkiem :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h12.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h12.jpg[/url][/B]
-
[quote name='Hanna R.']O, jak mi się pięknie dzień zaczął :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]a czy poleziesz w końcu do galerii swojego pierwszego cyberwnuka? :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']nikt nie miał jeszcze szansy się zaśmiać bo jak zauważyłaś jesteśmy tylko ty ja i gadu gadu :diabloti:[/QUOTE] [B]to jest chore :diabloti: a kysz, kysz :diabloti: [/B]
-
[quote name='Olcia']a tak apropo zabierania psa wszędzie u mojej siostry w Holandii psy można wprowadzić wszędzie do każdego sklepu, są wielkie zamknięte tereny dla psów przy samej plaży i widok którego nigdy nie zapomne na plaży ok. 20 ruskich z długimi ogonami biegających i bawiących się razem widok bezcenny, kiedy my się doczekamy takich warunków a nie wszędzie zakazy[/QUOTE] [B]nigdy się nie doczekamy :roll:[/B] [quote name='dbsst']juz się swego czasu doczekalismy kilu tysięcy ale radzieckich ha ha niezły żarcik :diabloti:[/QUOTE] [B]ponieważ nikt się jak zwykle nie śmieje z twojego dowcipu i ponieważ ciąży na mnie odpowiedzialnośc z tytułu twojej jedynej koleżanki, to napiszę: HAHAHA, JAKAŚ TY DOWCIPNA I ZABAWNA, DROGA DEBE, NORMALNIE BOKI ZRYWAĆ :diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Hanna R.']Czy nie potrzebujecie babci do opieki ?:diabloti: Babcia ma zaletę : nie pije słynnego likieru .[/QUOTE] [B]a dlaczego babcia nie pije likieru, bo nie rozumiem :hmmmm: o godzinie, o której porządni ludzie piją likier, bachorki mniejsze i większe już śpią :grins: No chyba, ze ktoś sobie wychował inaczej :diabloti: [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]Dominika dzisiaj wyszła sama do sklepu i z wrażenia potem padła... Tyle bodźców :shake: :shake: [/B]
-
[quote name='Vectra'] kolejna impreza kiedy ? tylko byle nie był tam tej Vectry i Rafała :cooldevi:[/QUOTE] [B]mam obawy, że ciężko będzie, może ty ich poszczujesz psami? :diabloti: Acha, zapomniałabym, z okazji [SIZE="6"][COLOR="red"]DNIA BABCI[/COLOR][/SIZE] chciałabym niniejszym gorąco i miłośni uścisnąć, ucałować i utulić - w imieniu mojego syna - jego [SIZE="6"][COLOR="red"]CYBER BABCIĘ HANNĘ [/COLOR][/SIZE] :calus::Rose::iloveyou::Rose:[/B]
-
[quote name='malawaszka']o tak tak!!!! Magdo opowiedz o swoim zyciu towarzyszkim :modla: moje zycie towarzyskie umiera - znajomi (kiedyś myślałam, że przyjaciele :roll: ) zapomnieli chyba o mnie odkąd się wyprowadziłam...[/QUOTE] [B]haha. Nie, u mnie wyprowadzka wręcz poprawiła kontakty, wszyscy chętnie przyjeżdżali latem na grilla, a zimą ogrzać się przy kominku, tym bardziej, ze jest gdzie zanocować. Ale ciąża... :roll: No cóż, to jak trąd :diabloti: Bo po co do nas przyjeżdżać, skoro ja nie piję i nie palę? A jeszcze dostane jakiegoś ataku hormonów ciążowych i zepsuję atmosferę? :diabloti: No teraz już ciąży nie ma, ale jest dziecko :diabloti: Napić się można, ale zapalić w domu już nie, ponadto gospodarze nie posiedzą do rana, bo przecież dziecko rano wstaje, więc nie ma odsypiania do południa :shake: Ponadto nie wszyscy wierzą, ze Tadeusz naprawdę idzie spać o 19.00 i jest spokój do rana :p Od momentu pojawienia się młodego na wieczornym party gościliśmy znajomych dwa razy: za pierwszym razem była to Vectra i Rafał, a za drugim Rafał i Vectra :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']hahahhahaha jak zajdziesz w ciąże z tej garstki zostanie pył :evil_lol:[/QUOTE] [B]na szczęście masz mnie, to więcej niż miliony :p:p:p[/B]
-
[quote name='dbsst'] :evil_lol: tak tak tak informuje mnie a ja bede inforomować DG albo Magę jak nie bede mogłabyć przy kompie a ona bedzie informować DG :evil_lol:[/QUOTE] [B]to plan ustalony :evil_lol:[/B]
-
[quote name='Vectra']zastanówsię dobrze , czy nie lepiej się jednak jąkać :diabloti:[/QUOTE] [B]ty przestałaś się jąkać i sobie chwalisz :diabloti:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Cola'] mam do Debe....ale zaraz tzn kiedy?? jak się skończy czy w trakcie na parcie?? ;) :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]pisz do Debe, gdy: -zacznie się już - będziesz wychodzic z domu - dojedziesz na porodówkę - a potem juz nrormalnie, w trakcie porodu... :evil_lol:[/B] [quote name='Cola'] ...aha!!! i nie mam syndromu wicia gniazda :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak na razie ledwo zapędzam się do ogarnięcia mieszkania :diabloti: [/QUOTE] [B]ja też nie miałam, więc wszystko z tobą w porządku :diabloti:[/B]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]to zgłoszę sie do znajomej psycholog :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]ależ zapraszam serdecznie, adres: Pierdy, w ramach terpaii zajmowanie się słodkim szkrabiątkiem, po położeniu spać któregoż, zaordynuję coś na rozluźnienie :drink1:[/B]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]a ja byłam dzisiaj u Debe i planowałyśmy wyjazd do ciebie, a raczej planowałyśmy co zabierzemy :p I wyszło, że musimy pojechać na cztery samochody :grins: [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]zapisałam się do ...logopedy :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]jąkanie ma podobne podłoze psychiczne :diabloti:[/B]
- 78403 replies
-
[B]a czy są już jakieś przesłanki na Wielkie Wyjście? :p[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]Boszsz, żebrzące koty :shake: co za dom :shake:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]Alicjo, ty naprawdę wszędzie i ciagle się jąkasz :shock: Może czas wyciagnąć numerek z przychodni? :diabloti: Nie udawajmy, że problmeu nie ma :shake:[/B]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']o mniammm będziesz mi robić taką jak przyjedziesz????? :evil_lol: [/QUOTE] [B]tak, na mleku modyfikowanym dla niemowlat, mniam, pyszności :eating: [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Cudak'] Po cc też mogą wystąpić różne powikłania, coś może zostać spaprane przez lekarzy, ale nie mamy na to żadnego wpływu, więc wiem, że na zapas nie ma co się bać. [/QUOTE] [B]ale za to cięcie jest bezpieczne dla dziecka i dla mnie to było najważniejsze.[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/gruebel.gif[/IMG] nie będzie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/nixweiss.gif[/IMG][/QUOTE] [B]idę spac, bo mi się mieni w oczach :shake: Ale najpierw pójdę naszykować pysznej ryżowej kaszki :diabloti: [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:hmmmm: nie będzie :niewiem:[/QUOTE] [B]a jak nie zabiorę Debe, to będzie wolny? :hmmmm:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] Maga ...moze pokoik z widokiem na dziki ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]Alicjo, prosiłam, upominałam, zaklinałam - no more alcohol! Bo białe dziki widzisz wszędzie :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]Alicja, odstwa ten likier, bo ty wszędzie masz pijacką czkawkę i sie powtarzasz :diabloti: Nie wiem co mi wyschło, nie wiem jaki flow, ale wiem, że nuda panowie nuda. :shake: [/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie :roll: :lol:[/QUOTE] [B]nie będzie wolny? :shake: :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)