-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]no a gdzie zdjęcie podłogi? [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]A ja nie mam agregatu :shake: ale ostatnim razem, jak zabrakło prądu i się miotałam wściekła, to A. postawił na środku holu akumulator i za jego pomocą skonstruował światło :stupid: W każdym razie prąd jest, ciepło jest, woda jest i mój rachunek za gaz też pewnie gdzieś jest :diabloti: [/B] -
[quote name='Hanna R.'][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6096/303m.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]achachachachachach :mdleje: [/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Hanna R.']O Jezu ! Nieeeeeee :eek2:[/QUOTE] [B]haha. Podobno brak prądu i sroga zima sprzyja............... :grins:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Hanna R.']Dobry wieczór od wymiętolonej :grins: Właśnie zgasiłam wszystkie światła w domu. Żeby poprawić sobie aparycję :diabloti:[/QUOTE] [B]utożsamiasz i łączysz się z Waszką, która bez prądu tkwi? [/B]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]o la la ....terapię zapodać :hmmmm:[/B][/COLOR];)[/QUOTE] [B]haha i się zemściła byłaś? :diabloti: a terapię już sobie zapodałam :drink1:[/B]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]........chyba jeszcze jedziesz co :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]air force one zamarzł ale można Hanna załapała się do pędzącego królika...................[/B]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]........chyba jeszcze jedziesz co :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]air force one zamarzł ale można Hanna załapała się do pędzącego królika...................[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ooo to masz o 50% lepiej hahaha - pocieszyłam Cię??? [/QUOTE] [B]niech będzie, ze jestem pocieszona :roll:[/B] [quote name='dbsst'] Czy wszystkim dzieciom rosną paznokcie???[/QUOTE] [B]nie, droga Dominiko, twojemu mojemu Janowi rosnąć nie będą :diabloti: Przypomnij sobie jak obcinałyśmy u ciebie paznokcie Tadeuszowi :evil_lol: A wierz, ze była to wersja light biorąc pod uwagę co dzieje się teraz :placz:[/B] [quote name='AMIGA']Możemy nadawać bezkarnie na [B]malawaszkę[/B], bo ona znów bez prądu[/QUOTE] [B]hahah, uroki mieszkania na zadupiu :evil_lol::evil_lol:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Chrustu i drzewa , to ja mam na 5 lat :diabloti: my wycięliśmy z tej działki kilkadziesiąt drzew - wszystko zgodnie z prawem MIELIŚMY POZWOLENIE , opłatę z tego tytułu też ponieśliśmy - od sztuki :diabloti: [/QUOTE] [B]skąd wiedziałaś, ze już chciałam pisać donos do odpowiednich służb? :diabloti:[/B] [quote name='Vectra'] nie mamy kominka hahahaa :) ale w warsztacie jest koza . gdyby prądu zabrakło .. co może się zdarzyć :cooldevi: [/QUOTE] [B]ja drżę na samą myśl :shake: Gdy zabraknie prądu, nie mamy prądu :evil_lol: a także ciepłej wody i w ogóle wody oraz ogrzewania. Kominek, owszem jest, ale to oznacza, ze cała rodzina z psem i kotem koczuje w jednym pomieszczeniu :roll:[/B] [quote name='Vectra'] na rachunek za gaz , też czekamy :D na pewno będzie śliczny , 4 cyfrowy ... bo piec prawie cały czas śmiga :( [/QUOTE] [B]że będzie czterocyfrowy to ja nie mam najmniejszych wątpliwości, ba, nawet trace nadzieję, ze z przodu będzie 1... :shake::shake::shake: Już sprawdziłam, gdzie mam najblizszy oddział gazowni, zeby iść prosić o raty :placz:[/B] -
[quote name='Vectra']mam duży narożnik w kuchni , zmieścisz się - 130 cm ci chyba wystarczy ? :evil_lol:[/QUOTE] [B]najwyżej się trochę rozleje na boki, wielkie mi co :evil_lol: [/B]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]Vectruniu, czy nazbierałaś odpowiednio dużo chrustu na najbliższe dni? :diabloti: czy palenisko wyczyszczone i przygotowane do palenia? Nadchodzi lodowy armageddon :diabloti: PS z dreszczykiem ekscytacji czekam na rachunek za gaz :mdleje:[/B] -
[quote name='dbsst'] tak nie tylko ja wyrodna Tz dostał opierpapier, na wejściu, że źle trzyma Jaśka :roll: [/QUOTE] [B]och, czyżby R go P I O N I Z O W A Ł ???? :shock: Nie wolno przed ukończeniem 5 roku życia :diabloti::diabloti::diabloti: A ja dziś wstałam o 11.00 :p w nocy tylko jedna pobudka o 6.00 na jedzenie. :p Słuchaj się mnie, a nie położnej i już niedługo też tak bedziesz miała :evil_lol::evil_lol:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie mam zrogowaciałych piętów tak samo jak nie mam tostera :obrazic: [/QUOTE] [B]każda prawdziwa wiejska kobieta ma :diabloti: prócz mnie, bo ja biegam boso po rżysku :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka'] a co zrobiłby tadzik jakbyś nie trafiła??? TO SAMO hahahaha już Ci współczuję - Oliwia taka jest - obcinanie pazurów to był do niedawna HORROR!!!! ja musiałam trzymać niemal na niej leząc, a moja siostra obcinała - minęło jakieś 4 miesiące temu - samo - Oliwia ma prawie 5 lat :roflt: oj biedna Ty biedna [/QUOTE] [B]powedz, ze tylko specjalnie chcesz mnie załamać po złośliwości swej wrodzonej :mdleje: Ja wierzę, że jak Tadzik zrobi się bardziej rozumny, to mu wytłumaczę i on będzie grzecznie wystawiał stópkę do obcięcia (pazurów, nie stópki). Bo teraz to jakiś horror :shake: A. też musiał go trzymac z całych sił swoich :shake: A co dziwne, z paznokciami u rak problemu nie ma, siedzi mi na kolanach i grzecznie czeka aż skończę.....[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie mam zrogowaciałych piętów tak samo jak nie mam tostera :obrazic: [/QUOTE] [B]każda prawdziwa wiejska kobieta ma :diabloti: prócz mnie, bo ja biegam boso po rżysku :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka'] a co zrobiłby tadzik jakbyś nie trafiła??? TO SAMO hahahaha już Ci współczuję - Oliwia taka jest - obcinanie pazurów to był do niedawna HORROR!!!! ja musiałam trzymać niemal na niej leząc, a moja siostra obcinała - minęło jakieś 4 miesiące temu - samo - Oliwia ma prawie 5 lat :roflt: oj biedna Ty biedna [/QUOTE] [B]powedz, ze tylko specjalnie chcesz mnie załamać po złośliwości swej wrodzonej :mdleje: Ja wierzę, że jak Tadzik zrobi się bardziej rozumny, to mu wytłumaczę i on będzie grzecznie wystawiał stópkę do obcięcia (pazurów, nie stópki). Bo teraz to jakiś horror :shake: A. też musiał go trzymac z całych sił swoich :shake: A co dziwne, z paznokciami u rak problemu nie ma, siedzi mi na kolanach i grzecznie czeka aż skończę.....[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a od kiedy kochana Madziu piekarniki wypluwają grzanki?????? :evil_lol: [/QUOTE] [B]o jezus, jakaś ty bystra i czepliwa :diabloti: zapomniałam, że nie masz tostera, bo mam go ja :grins:[/B] [quote name='malawaszka'] a stopy ... moje śliczne zgrabne wiejskie stópki :roflt: [/QUOTE] [B]ze zrogowaciałymi piętami fuj :diabloti: a propos stóp: wczoraj było obcinanie podwiniętych paznokietków Tadzia :roll: A. trzymał młodego, ja trzymałam jego nogę (Tadzia nogę, nie A.) i usiłowałam trafic nożyczkami w paznokcia, nie w palec :roll: Tadzik wył, jakbyśmy go obdzierali ze skóry i tak wyginał paluszkami swoimi maleńkimi, że nie byłam w stanie nad tym zapanować :mdleje: Skończyłam czerwona i spocona, a Tadzik dostał spazmów i histerii. :mdleje: A nawet go nie drasnęłam, ciekawe co by się działo, gdybym nie trafiła... :roll: [/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][CENTER]:loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/176/0a0de249a27a84d6.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol: [/CENTER][/QUOTE] [B]o mamuniu, dziecko zmarnują :shake: :diabloti:[/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]może z plecków.... mostek zrobi i heja :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Grosia na pewno tak bedzie zasuwać :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [B]on na razie próbuje na tyłku się przemieszczać - siedząc - ale raczej kiepsko mu idzie, a właściwie nie idzie i strasznie sie przy tym denerwuje. I w związku z tym wrzeszczy :diabloti:[/B] [quote name='Hanna R.']Magda, śliczne te mokre zdjęcia :loveu: Mała już taka duża ! :crazyeye: - przecież dopiero przed chwilą się urodziła :hmmmm:[/QUOTE] [B]Hanno! :crazyeye: Jesteś WSZĘDZIE! [/B] -
[quote name='Hanna R.']Alicjo dzień dobry. :loveu: Zaginął mi Twój blogasek . Ale już się odnalazł.[/QUOTE] [B]Och, Hanno itytu! :crazyeye::p[/B]
- 78403 replies
-
[B]acha, kolejna zaleta mieszkania w Pierdach - położne tu nie przyjeżdżają, nawet na zamówienie :diabloti: i chyba dobrze. Dobrze dla położnych :evil_lol:[/B]
-
[quote name='dbsst']była położna ........................................ bez komentarza :d[/QUOTE] [B]haha, skopiuj im to co napisałaś mi na gie. :evil_lol: Ogólnie TAK, oni wszystko robią źle i chcą zmarnować dziecko :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'][url]http://www.gadu-gadu.pl/5429580738479781377/zabila-partnera-siadajac-na-nim[/url][/QUOTE] [B]Debe, uważja, UWAŻAJ GDZIE SIADASZ! :shake:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] albo mną :grins: zabawiać rozmową, zafarbować włosy, wymasować stopy [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG] [/QUOTE] [B]o fuj, jakie znowu stopy :diabloti::diabloti:[/B] [quote name='malawaszka'] właśnie mam caaały dom zadymiony - i nie nie nie wróciłam do palenia petów - robiłam sobie grzanki w piekarniku i usiadłam na chwilunię na dogo :shock: [/QUOTE] [B]a to one nie wyskoczyły samoczynnie? Mój oryginalny toster, który tak cię urzekł, wypluwa grzanki pół metra wzyż :evil_lol:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]Fajny. I jaki design. Gdy ja kupowałam - wydawałoby sie tak niedawno temu - nie było takich fajnych :shake:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Hanna R.']. Ze zrozumieniem czytać trzeba Mago, dziecko ty moje :evil_lol:[/QUOTE] [B]to nie brak zrozumienia, to się nazywa wyparcie. Bo ja wciąż wierzę, ze jedziesz zająć się Tadeuszem, żebym ja mogla zając się SOBĄ :diabloti:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']zgadzasz się ze mną jesteś dla mnie miła - czego chcesz duszo nieczysta? tak możesz w przyszłym tygodniu wpaśc do mnie :P[/QUOTE] [B]haha, przecież ja to robię DLA CIEBIE. To ty siedzisz samotna w domu, bo wykrakałaś zimę syberyjską i z domu z dzieckiem wyjdziesz dopiero w maju :diabloti:[/B] [quote name='Cola']zademonstrowałam na sucho jak kombinezon pasuje do fotelika ze standardową wkładką :cool3: i TA SPECJALNA wkładka się nie zmieści :diabloti: ...a wózek jak wózek Tako Jumper X Piratz :p i nie uważam, że jest ciężki...ale jaki wózek byłby ciężki dla kobity, która przed ciążą brała na łapki średnio 40kg i sobie szła :evil_lol:[/QUOTE] [B]czy mina TZta była bezcenna, jeżeli chodzi o wkładkę? :cool3: Ja dalej uważam, że Tako jest ciężko, porównywałam do innych wózków, ale to przecież nie znaczy, że go nie dźwignę [/B]
-
[quote name='Alicja']ja chyba zacznę załatwiać urlop zdrowotny ...a mam ku temu podstawy ....zanim znów się wykończę nerwowo [/QUOTE] [B]wystawić zaświadczenie o niepoczytalności i rozchwianiu emocjonalnym? :diabloti:[/B]
- 78403 replies