-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='malawaszka']czym on się tam w brzuchu wstawia??? :mdleje:[/QUOTE] [quote name='malawaszka']a co to kurde jest "u pierwiastek"??????? [/QUOTE] [B]biedna Waszka, jeszcze nic nie wie, jeszcze nic nie pojmuje, ale już wkrótce, wkrótce Waszeniu i ty będziesz wszystkiego doświadczała :p No właśnie, bo jak Cola urodzi, to kto nastepny? Bo nudno się znów zrobi :shake:[/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'], ręce mi sie trzęsą - komuś herbatkę???? :bigok:[/QUOTE] [B]ja, ja, ja, ja, ja chcę, ja!!!!! dzisiaj Tadeusz, jak od dawna już nie, chciał jeść o 3.00, nienawidze tego wstawania, nienawidzę tego, że o 3.00 on sobie je, słodko śpiąc oczywiście, a ja się kiwam na łóżku i otwieram sobie powiekę palcem :angryy: a potem wstajemy o 8.00, hej ho, wstajemy, bawimy sie, robimy coś :angryy::angryy::placz::placz: :mdleje:[/B] [quote name='malawaszka']oblodzona ściana od nawietrznej :lol: czekamy tylko kiedy lód odpadnie razem z tynkiem :shock: [url]http://img193.imageshack.us/img193/3724/dsc0089yx.jpg[/url] [/QUOTE] [B]rodzicom nieźle oblodziło dom, a jak twoja chatka, którą widzę tam w głębi? :grins:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]drogie łącze ranie, o oddechach świeżych i dyszących na plecach, drogie nieśpiące, chichoczące, bojące, goniące i samobójstwa popełniające, a także zamykające (się) i wszystko wiedzące .................. Kocham was tak jak tylko babcia Hanna potrafiła do tej pory :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']i za to kochamy Babcię Hanię ona z nas mielonkę zrobi w jednym poście :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]ale kochamy czy obawiamy (się)? :hmmmm:[/B]
-
[quote name='Cola'] ja nie mam problemu z tetrą :grins: wyprasowały się błyskawicznie :cool3: spryskiwacz i para :multi:[/QUOTE] [B]ja też mam nowoczesne żelazko, wprawdzie bez duszy, ale też ma spryskiwacz i parę :diabloti::diabloti: I zgadzam się z Debe, pieluch nie da się prasować :shake: Zaznaczam, ze mówimy o UŻYWANYCH, bo takie nowe, nawet po upraniu rzeczywiscie SIĘ PRASUJĄ :roll: Ja olałam, droga moja, składam na cztery i prasuję byle jak, tak, taka jestem jestem :diabloti: Oj, Jasiek się popsuł? :shake: Już nie jest ideałem? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Niektórzy mają tego pecha :diabloti::diabloti:[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='weszka']Ooooo podoba mi się ta wódeczka z kondensowanego mleczka i kawy! Wprawdzie nie lubię kawowych przetworów ale jako znany i ceniony pijak zrobię sobie takową na spróbunek :p No właśnie ale ona ma się przegryzać czy jest gotowa do spożycia od razu :diabloti: ???[/QUOTE] [B]najlepsze jest po 2-3 dniach, ale kto by tyle wytrzymał? Na pewno nie Vectra i nie Waszka :diabloti:[/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']alez ja młodo wyglądam :cool1:[/QUOTE] [B]ale on i tak nie będzie zainteresowany, uwierz, nie brnij :diabloti: [/B] -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Maga100 replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']bigos gdzie jestes[/QUOTE] [B]może jest w ciąży? :hmmmm:[/B] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]o, a to galeria Waszeni :grins:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst'] czemu nawet nie zapytałaś czy mam czas i ochotę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]ja nie pytam o sprawy nieistotne [/B] :roll: :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst']on to zrobił dla ciebie wszystko robimy dla ciebie tylko dla ciebie :evil_lol: [/QUOTE] [B]tak, Jaś też dla mnie :p:p[/B] [quote name='dbsst'] waszko nie podpadaj bo Montana jest dziś zła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]ja zła, ja??? :crazyeye: Przeciez miła bylam, czyż nie? :-([/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']bo ona tylko sms wysyła i ciesz się że nie wysłała , bo jak zacznie , to już nie ma końca :evil_lol:[/QUOTE] [B]i im bardziej ignorujesz jej smsy, tym bardziej ona je wysyła :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']hahaha byłam zajęta wypraszaniem drugiej pierwszej matki z jej drugiego domu :shake: dlatego tak póxno[/QUOTE] [B]jasne, WYPRASZANIEM, pewnie, chyba ciągłym ZAPRASZANIM i błaganiem, żebym jeszcze nie opuszczała jej progów, bo tylko wtedy jej codzienne życie ma jakiś sens, urok i rację bytu. Ja już chciałam wyjść, tłumaczyłam, ze Tadzio u zmęczonej nim babci, że pies Leon marznie w ogródku, ale nie, nie, ta nie rozumie, wisiała mi uczepiona u nogi... :shake:[/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']ktoś tu jest zazdrosny :turn-l:[/QUOTE] [B]tak, zazdrosna, ze u mnie w galeryjce nie puciają :diabloti: [/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']nie mam randewu z pewnym przystojnym pediatrą :cool1:[/QUOTE] [B]ale on leczy tylko do 18 roku życia pacjenta :diabloti:[/B] -
[quote name='dbsst']NOW a nie uważasz ze jeszcze za ciepło :evil_lol:[/QUOTE] [B]no i niepotrzebnie R odśnieżył balkon :shake:[/B]
-
[quote name='dbsst'] tak tak tak oczywiście tak tak[/QUOTE] [B]ale lekarzprzecież nie kazał przytakiwać? :shake:[/B]
-
[quote name='dbsst'] ha ha ha ha ha ha ale co ci przeszkadza trurli turli :shake: [/QUOTE] [B]jak przeszkadza, przecież ja to uwielbiam, przecież wiesz, jak dzisiaj przemawiałam caly dzień, no jak? :diabloti:[/B] [quote name='dbsst'] Maga zostawiłas syna u nas w sypialni możesz coś z tym zrobić :shake: [/QUOTE] [B]werandujcie na balkonie :evil_lol::evil_lol: TERAZ :evil_lol:[/B]
-
[quote name='apple']Jessso [/QUOTE] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]koffany [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='apple']Iiiii tititititititititi[/QUOTE] [quote name='dbsst'] lefoń [/QUOTE] [quote name='Alicja'][COLOR=Red] lefońki [/B][/COLOR][/QUOTE] [B]czy możecie się uspokoić? :diabloti:[/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']już nie mogę doczekać się piątku z dwóch powodów 1. WRACACIE 2. będzie weekend hahaha[/QUOTE] [B]ad. 2 - a co będziesz miała wolne od Jana? [/B] -
[quote name='Hanna R.']Czuję tu jakiś miętowy zapach ... :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]Haniu, a co ty masz z tą miętą do mnie dzisiaj? :hmmmm:[/B] [quote name='dbsst']czy chodzi Ci Babciu o taki miętowy zapaszek [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0731ps.jpg?t=1263415582[/URL] [/QUOTE] [B]mój, mój, mój, MÓJ, MÓJ, MÓJ, MÓJMÓJMÓJMÓJ [/B] [quote name='Vectra']a co Ty robisz Jaśkowi , że on ciągle śpi :hmmmm:[/QUOTE] [B]pije likierek, a następnie podaje pierś :diabloti:[/B]
-
[quote name='Cola']:eek2: TY?? Czytałaś bajkę synowi?? :stupid: Ty już lepiej przestań czytać te dzieciowe fora, bo Ci się rzuca :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]eee :hmmmm: BUT WHY? :diabloti: Już chyba właśnie lepszy Ali Baba niż te fora... które nota bene czytam, aby mieć o czym z Debe rozmawiać :diabloti:[/B] [quote name='Hanna R.']Czy ona już wysiadła ? :evil_lol: I czy lubisz miętówki ? :evil_lol:[/QUOTE] [B]tak, wysiadłam ja i moja bateria :mdleje: Mietówki zjadłam, bo wiedziałam, że to eksluzywne drogie ciasteczka :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Maga ....wróciłaś już chyba od Debe .... no dawaj foty i relację ...no nie ociągaj się :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]zdjęcia, zdjęcia.... Dominika ma zdjęcia :diabloti: Mój syn Jaś jest przecudny :p Jak tylko weszłam i usłyszał mój głos, który przecież zna doskonale, zaczął się rozglądać skąd płyną te cudne, drogie jego sercu, dźwięki. Za chwilę już był na mej piersi, westchnął z ukontentowaniem, mlasnął, sapnął, i z błogością na pięknej twarzyczce, odziedziczonej po swej drugiej, pięknej matce, zasnął był..... MÓJ SYN JAN :p:p:p:p:p[/B]
-
[B]a co wam sie tak zebrało na wspominanie, jeszcze za młode jesteście na "a pamiętasz..?" :diabloti: [/B]
-
[quote name='Olcia']dzień dobry:):) tak tak wiem wstaje o chorej porze hmm sama nie wiem czy dnia czy jeszcze nocy:) zdjęcia będą :)[/QUOTE] [B]Boże, 4.00 rano! :shake: A mnie o 5.30 obudził głodomór i byłam zła. A potem i tak pospaliśmy do 8.30 i byłam zła, że tak krótko :diabloti: A samochodzik bomba, co to za wytwór, z czego zrobiony, mały w nim siedzi czy jak?[/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:boom: [/QUOTE] :cunao: a tam za słodkie, trzeba dużo lodu i mieszać kieliszkiem i mieszać :p -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']dwa mleka w puszce , skondensowane słodzone , niecały litr mleka , 4 łyżeczki kawy rozpuszczalne i trochę wody. Mleko w puszkach gotujesz 3 godziny , studzisz , dodajesz mleko , rozpuszczoną w odrobinie wody kawę i kiksujesz to to ... i już :diabloti: aaa i pół litra wódki , zapomniałam o najważniejszym :evil_lol:[/QUOTE] [B]a ile to niecały litr? :diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka']no ale mleko zagotować/podgrzać to zwykłe[/QUOTE] [B]Waszeniu, masz piątkę za dobrą pamięć :diabloti: Ja się uzależniłam, robię już nastepne, jak poprzedniego jest TYLKO połowa... :roll: (litrowej butelki...)[/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']Waszko czemu jesteś miało cie nie być :diabloti:[/QUOTE] [B]...zapytała Debe z nadzieją [/B]:diabloti: