Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [B]Pobiłaś Rydzewską, nagadane więcej :shake: [/B]
  2. [B]nic się nie zmieniło, dogo działa czy nie działa, muli czy nie muli, u tej wiecznie nagadane :shake: [/B]
  3. [quote name='dbsst']ja tylko ostrzegałam ale spokojnie drugie planujemy na wiosnę - [/QUOTE] ale to oznacza, że wiosny NIE BĘDZIE :chainsaw:
  4. [B]przykro mi bardzo, ale spójrz na to tak: Alex JEST. I nic poza tym się nie liczy. Nieważne jak rodziłaś. [/B]
  5. ostatnio w jakimś poczytnym piśmie o dzieciach, które przeglądałam, wpadło mi w oko takie oto zdanie: aby uchronić dziecko przed alergią izoluj go od sierści psa..... :flaming: :roll: :shake:
  6. [B]zupełnie nie rozumiem czemu patrząc na Jana mam wrażenie, że patrzę na Tadeusza :shake:[/B]
  7. [quote name='Hanna R.'] Ale Twoja synowa będzie WYDRĄ. :evil_lol:[/QUOTE] [B]Nie. Bo takiej sobie nie wybiorę :shake: Oddalam się do łoża. I kto ma butlę? I po kim on to ma? Nie wiem. Podrzutek jakiś. [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa16.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa16.jpg[/url] a ta pani już na pewno nie pije [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa15.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa15.jpg[/url] [/B]
  8. [quote name='clockwork'] P.S. fajna bluza- w moich ulubionych kolorach :multi::multi: znaczy zara po rózu :diabloti:[/QUOTE] [B]ale że chodzi ci o ten oczoj... y pomarańcz? Uważam, ze jest bardzo męski :diabloti:[/B] [quote name='Vectra']o widzisz , a ja kończę dziś 15 i pół :diabloti:[/QUOTE] [B]czy muszę wykonać jakieś działanie matematyczne, żeby zrozumieć? Bo jak tak, to może jutro, dziś nie jestem władna... Bożżż, pijana matka :shake:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]leją ?? urodzinowe ...o ja Cie ...:knajpa: najlepsiejszego :Rose:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]leją, leją, za dużo polali :evilbad:[/B]
  9. [quote name='Hanna R.']A to jeszcze nie ten wiek, kiedy o urodzinach lepiej nie pamiętać ? :evil_lol: [/QUOTE] [B]ależ ja nie pamiętam, ale inni niestety tak. Co mam zrobić z innymi? :niewiem: [/B] [quote name='Hanna R'] Życzę Ci, żebyś nie została jak najdłużej teściową :cool: [/QUOTE] [B]alez ja będę cudną teściową :grins:[/B]
  10. [B]czy ty musisz się tak idiotycznie krygować? :diabloti: Już wiem. Fot nie będzie, bo Jasiek będzie leżał na płasko do 6go miesiąca życia :diabloti: [/B]
  11. [quote name='Hanna R.']Dlaczego nie zamieściłaś linków ?[/QUOTE] [B]mea culpa, wybcz, wybcza :modla: ale mąż mój zakupił mi dzisiaj Baileys`a i się nawaliłam chyba :hmmmm: Tak, mam dzisiaj urodziny, mozecie słać prezenty :grins: [/B] [quote name='Vectra']jako lekarz , nie powinnaś oglądać takich zdjęć :evil_lol:[/QUOTE] [B]tak, szczególnie dziecka w śniegi, na pewno stąd ten katar!!!! :diabloti:[/B]
  12. [B]Debe przewidziała zimę stulecia, ty przewidziałaś, ze G nie będzie się spieszył na świat ten... czarownice jakieś czy co :shake:[/B]
  13. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Glut już minął ?? [/QUOTE] [B]powiedzmy.... Wkropliłam do wody na kaloryferze Olbas i już nie ma budzenia w nocy... :mdleje: Myślicie, że on coś widzi? :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa9.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa9.jpg[/url] teraz widzi na pewno [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa7.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa7.jpg[/url] porzucone dziecko w lesie i zatknięta w śniegu głowa psa [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa8.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa8.jpg[/url] [/B]
  14. [quote name='malawaszka']boszzz czy A zajął MÓJ pokój?????? :cry:[/QUOTE] [B]haha, oczywiście, że tak, nie sądzisz chyba, że pozwoliłabym zająć mu mój?? :evil_lol:[/B]
  15. [B]obejrzałam wszystko, zdjecia z basenu sa wciąż moimi ulubionymi. Wskoczyłabyś ty też :diabloti: Może być w rękawkach :diabloti: [/B]
  16. [B]ile nagadane :angryy: nie przyjadę do ciebie latem z synami, bo nas zagadasz na śmierć :diabloti: [/B]
  17. [quote name='Cola']sms'ów nie było, więc Szanowny Pan G. jeszcze w brzuchu :) i wcale nie chce wychodzić... [/QUOTE] [B]o mamo, a ja myślałam, ze może już po...? Nie daj się zamknąc w szpitalu, OSZALEJESZ na patologii :shake: dojeżdżaj codziennie na ktg i już. [/B]
  18. [quote name='malawaszka']a może on nie Twój????? :lol:[/QUOTE] [B]nie jest jej, bo jest mój przecież :roll: ja ci go dałam na wychowanie tylko, nie pamiętasz? :roll: [/B] [B]Witaj, kochana, again :loveu: jak sprzęt, złożyliście, poproszę zdjęcie :cool3:[/B]
  19. [B]czy dogo naprawdę już działa, czy to tylko chwilowa poprawa? :roll: Bo ostatnio tak mnie wkurzyło, że się wyalienowałam :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']witam się z Wami - wracajcie - tęsknimy :grins:[/QUOTE] [B]achach, tęsknisz, Waszeniu? :loveu:[/B] [quote name='dbsst']czemu Tadeusz wyrywa laski na tanie wino a nie na wdzięk intelekt i chawirę? [/QUOTE] [B]bo cały wdzięk, intelekt i chawirę wzięła mama :grins: Jego mama, pierwsza, nie druga :diabloti: żyjemy :roll: Mam dość pieprzonej zimy, mam jej tak dość, że płakać mi się chce co rano, gdy spoglądam przez okno :placz: W dodatku Tadzik jest po mega glucie trzydniowym i nie ma to jak dziecko budzące się co 2 godziny w nocy, bo nie może oddychać nosem :shake: Oczywiscie natychmiastowy ryk, a ja na wpół ślepa i nieprzytomna usiłowałam trafić w ten maleńki nosek wodą morską i kroplami :shake: Czasem trafiłam w oko, czasem w ucho :evil_lol: I zupełnie nie wiem czemu A. wyniósł się chyba na stałe do drugiego pokoju... że on niby do pracy wstaje, czy co? :niewiem: Nie wiem o co mu chodzi :diabloti::diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/am8.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/am8.jpg[/url][/B]
  20. [B]witaj Olciu... ja też nieużyta i zmęczona zimą, której końca nie ma :placz:[/B]
  21. [B]tak, wiem, tęsknilyście :diabloti: codziennie milion pytań, gdzie ja się podziewam :diabloti: ale już się nie martwcie, żyję i ja i Tadeusz net już działa, dogo póki co też.:p Tadeusz ma nową narzeczoną :evil_lol: Jak wiadomo najlepiej poznawać się będąc rozluźnionym :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa13.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa13.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa14.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa14.jpg[/url] [/B]
  22. [B]tak, tak, wiem, mnie też nikt nie kocha :placz: :diabloti: ale prawda jest taka, że wejść na dogo się nie da, a w dodatku po dzisiejszej śnieżycy nie działa mi UMTS, musiałam sie przestawić na edge i w związku z tym net mam 236 kilo :flaming:[/B]
  23. [quote name='malawaszka']przyłącze czy jak to się tam nazywa :lol: wtedy przez chwilę myślałam, że to już oznacza, że gaz będzie od razu wtedy a tu zONK hahaha[/QUOTE] [B]to jak wy żyliście bez gazu? a u mnie chyba gazowni zer zabrakło, bo wciąż nie ma rachunku :shake: I ja się boję :placz: [/B]
  24. [B]przepiekny :mdleje: pisz, pisz, nie ociagaj się :evil_lol: Ja już 7 miesięcy chodzę niewyspana :flaming: [/B]
  25. [quote name='malawaszka']ale do tegoż zapylenia dorosnąć, albo raczej dojrzeć muszę :lol:[/QUOTE] [B]acha, rozumiem. Czekasz na ślub, a J się jeszcze nie oświadczył :shake:[/B]
×
×
  • Create New...