Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='malawaszka']pfffff i od tego muszę prawie 100 zł oddać alledrogo :shock: szkoda, że nie wiedziałam tego wcześniej :lol:[/QUOTE] [B]haha, bo na Allegro się wystawia i poprzez Allegro się sprzedaje, ale Kupujący NIGDY nie klika :diabloti: ale to już wiesz :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka']więc póki co nie mam pojęcia nawet - byle jeździło i nie straszyło :lol: i w miare duże było i wszystkie psy pomieściło hahaha[/QUOTE] [B]i dzieci! :p Ja będę musiała sprzedać moją ukochaną Fronterę, bo żeby zmieścić wózek, muszę składać tylną kanapę, więc Tadzio jeździ z przodu. A że na wiosnę muszę mu zmienić fotelik na taki już przodem do kierunku jazdy, więc z przodu już nie będzie mógł :shake:[/B] [quote name='malawaszka']- mało z nimi nie pojechałam :roflt: [/QUOTE] [B]ale w jakiej roli? :cool3:[/B]
  2. [quote name='agbar']...niewazne,ze kocham..wazne ze karmie mlekiem modyfikowanym a tfu!!! [/QUOTE] [B]ja uslyszałam ostatnio, że mleko modyfikowane to sama chemia i nie różni się niczym od chińskich zupeł instant :roll:[/B]
  3. [quote name='dbsst']tym kimś byłam ja :P[/QUOTE] [B]o patrz, jak cię wyrzuciłam z pamięci :diabloti:[/B] [quote name='Olcia']jedzenie powinno się budzić maluszki z małą wagą urodzeniową a [/QUOTE] [B]o właśnie, ja musiałam Tadzia budzić, ale on miał anemię i żółtaczkę - już w domu.[/B]
  4. [quote name='Olcia']haha zdejmij pieluchę i zrób zimniej w pokoju a znów zacznie:)[/QUOTE] [B]ktoś mi opowiadał, że właśnie w związku z powyższym syna przewijał w kuchni po uprzednim jej ogrzaniu wszystkimi palanikami gazowymi :stupid: :stupid: :stupid: Tadzik też już od dawna czeka grzecznie na pieluchę i nie będę sprawdzać co się zadzieje, gdy schłodzę pokój :diabloti: [/B]
  5. [quote name='Cola'] dlaczego nie?? :roll: [/QUOTE] [B]bo im Tadzik jest starszy, tym straszniej wspominam jak był noworodkiem :diabloti: Co nie zmienia faktu, że był śliczny, maleńki, cudny :diabloti:[/B]
  6. [quote name='dbsst']farciara zdjęcie bodziaka, żeby nie ubrudzić głowy niczym rozbrojenie bomby ;) dziecko na podłodze, z plastikowego cyca je matko i córko co za matka emigratna polka - bo chyba taka jesteś jajaja[/QUOTE] [B]i dziecko nie leży na PŁASKO!!!! :placz: [/B]
  7. [quote name='Olcia'] prawy kawałek nadira wyczesany:) [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2770/p1150645.jpg[/IMG] pole walki:) po nadirze i to po wyczesaniu tylko :) [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/779/p1150642.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]haha, dobre ! i przerażające.... A Nadir tak grzecnzie leży i czeka aż skończysz go szarpać? [/B]
  8. [quote name='Cola']Tylko nie kąp w tym oilatum i czymś tam podobnym, bo to uczula dzieci. [/QUOTE] [B]wybaczcie, ale muszę się wtrącić i napisać wprost: większej bzdury w życiu nie słyszałam. Oilatum lub emolium (jeden pies) jest własnie jedną z najlepszych rzeczy dla dzieci, i nie tylko dla dzieci zresztą, przeznaczony własnie dla skóry atopowej i i innych chorób skórnych związanych z suchością, polecany przede wszystkim dla uczuleniowców, bo jest łagodny i łagodnie natłuszczający, o czym świadczy choćby to, że po takiej kapieli dziecka nie smaruje się już niczym. W czymś myć i kąpać i tak trzeba, a wszelkie johnsony i inne nive`e są zawierają właśnie chemię i substancje zapachowe. Kosmetyków z serii emolium używam do swoich rąk, która są atopowe tak, że skóra mi peka do krwi. To jest jedyne, co przynosi mi ulgę. [/B]
  9. [B]śliczny, maleńki, cudny :loveu: ale nie chciałabym już takiego znów :diabloti: [/B]
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ze co? już nie lubisz ??? :roll::roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]nawet już nie wiem, czy lubię czy nie... może się okazać, że nie będę się umiała zachowac w miejscu publicznym, że przestraszę się tłumu obych ludzi, głośnego dźwięku i ciemności, że pójdę z pielucha tetrową, do której się przytulę dla bezpieczeństwa........ tyle strasznych rzeczy mnie czeka :shake:[/B]
  11. [B]chciałam coś wczoraj napisać, ale właśnie wtedy dogo się zamuliło i dzisiaj już nie pamietam co to miało być. Taką reflekksją się chcialam podzielić :diabloti:[/B]
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no i ta reh.... ooooooooooooooooooooo co ja sie nasłuchałam :roll: że 4,5 mies. dziecko NIE MA PRAWA być sadzane, (no tak bo ona siedzi 23/dobe), że na brzuszku.... jak NIE LUBI NA BRZUSZKU??!! niech mi pani nie mówi że niespełna 5cio mies. dziecko panią terroryzuje :diabloti: jak takie dziecko może lubić lub nie lubić??? To Pani jest dominatorem :diabloti: i pani zarządza co dziecko lubi :diabloti::diabloti: (no więc powiedziałam Domi że ja tu rządze, a ona lubi na brzuszku i od tej pory................... nadal nie lubi :evil_lol:) że czemu nie karmie piersią, że czemu tak późno dziecko, że może poród był źle, że że że.... w sumie nic niepokojącego nie widzi.... a ja widze :roll::roll: no a basen nie jest żadną formą rozwojową dla dziecka to FANABERIA RODZICÓW :diabloti: i czemu karmiłam ją- 2 godz. przed wizytą ma nie jeść.... :roll: spoko.... next time idymy o głodzie ;) i co w związku z tą prawą stroną???? ano nic.... kłaść na brzuszek, i nie sadzać .......... 11 marca kontrola :roll:[/QUOTE] [B]hahaha, się uśmiałam I dlatego ponieważ ja się cieszę, że mam pediatrę w bliskiej rodzinie i oszczędzone mi zostały wszystkie choroby świata Tadeusza, jego asymetryczność, napięcie wzmożone i obniżone, złe ułożenie ciała, wywody czemu nie karmię i i że wszystko robię źle, bo jestem tylko matką :diabloti: Od powyższego mam teściową :diabloti: [quote name='dbsst']zgrywam chojraka ale to prawda mają nakaz wpadać do mnie hah aha zastanawiam się czy nie zostawić Jaśka ze sobą mamy w sumie plac zabaw dla dzieci ha ha ha[/QUOTE] [[B]B]wracasz do pracy, wyrodna matko? :diabloti: a ja dziś spałam do 10.30, z krótką przerwą o 7.30 na wykopanie z sypialni Tadzia i jego ojca :evil_lol:, a zaraz wywożę młodego do babci i idziemy do kina i jestem cała podekscytowana, hahaha. .... kiedyś chodziłam co tydzień prawie.... teraz idę drugi raz w ciągu 7 miesięcy...... :shake: [/B]
  13. [B]Cola, świetne, że G daje ci odpocząć. Prawdopodobnie będzie tak tylko przez 2 tygodnie :evil_lol:. Chociaż kto wie... może powiłaś aniolka? :diabloti: A zdjecia gdzie? [/B]
  14. [B]Hm. A ja musialam własnie na palcach policzyć ile m-c ma Tadzik i ... przypomniec sobie którego dnia miesiąca się urodził :shock: Zła matka, zła matka :shake: [/B]
  15. [quote name='malawaszka']napisała ta, która objawiła się kilka miesięcy po ciązy i porodzie :evil_lol:[/QUOTE] [B]ale nie budowałam napięcia rodząc na dogomani :evil_lol: [/B]
  16. [quote name='dbsst']znacie jakieś inne sposoby [/QUOTE] [B]ja Tadzia jeszcze oklepywałam, a teraz do pojemnika z wodą na kaloryferze dodają 1 kroplę olejku Olbas. Skończylo się nocne chrapanie. Nie daj się skusić na wyciaganie glutów, bo katar będzie wracał częściej. [/B] [quote name='malawaszka'] w tej sytuacji jestem ciekawa czy to prawda, że Iga musi chodzić na rehab. - [/QUOTE] [B]ja od dwóch pediatrów usłyszałam, ze teraz jest moda na asymetryczność i wzmożone napięcie :roll: kiedyś nikt na to nie zwracał uwagi, a teraz każde jest krzywe albo napięte :roll: Tadzio nie był, ale tylko dlatego, że trafił na fajnego pediatrę :p[/B]
  17. [B]i nic, cały dzień, NIC :shake:[/B]
  18. [quote name='Cola'] na opowiesci typu jak bylo na porodowce musicie troche poczekac generalnie czujemy sie dobrze, nawet jako tako udaje mi sie siedziec[/QUOTE] [B]oj dlaczego czekać, jakie czekac, proszę pisać, opisywać, zdjecia wklejac I nie mów, ze nie masz siły czy czasu :diabloti: [/B]
  19. [quote name='dbsst']współczuje młodym wiekiem mamą BARDZO:diabloti:[/QUOTE] MAMOM analfabeciu :diabloti: napisała jedno lakoniczne zdanie i nic nie wyjaśniła, czy wy ją jeszcze lubicie? :diabloti:
  20. [quote name='dbsst'][B]Dziś z rana dostałam pierwszy świadomy uśmiech od Jana :D[/B][/QUOTE] [B]ale napisz kto dostał naprawdę pierwszy uśmiech :evil_lol:[/B] [quote name='Olcia']boszzzzzzzzz dlaczego te dzieci w taką pogodę nie mają założonej foli przeciwdeszczowo-śniegowej :):):) [/QUOTE] [B]i widać kto tu jest PRAWDZIWĄ MATKĄ z powołania! :evil_lol: a my nawilżałyśmy cerę naszych synów :diabloti: [/B]
  21. [quote name='dbsst']jak będę juz mogła sie ruszać UKATRUPIE CIE[/QUOTE] [B]i tutaj też mi niby grozisz, ale tak naprawdę marzysz o kolejnych atrakcjach, które dla ciebie wymyślę :evil_lol: Już niedługo pojedziemy na działkę, tylko ty i ja i nasi synowie :diabloti: Niech mnie ktoś uwolni! :placz: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k6.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k6.jpg[/url][/B]
  22. [quote name='dbsst']jeja [/QUOTE] [quote name='dbsst']jeju [/QUOTE] [B]a ty już zdziecinniałaś do reszty? :diabloti: Witaj, Alicjo, tak przy okazji jak juz tu jestem :p[/B]
  23. [B]przeczytałam, obejrzałam, padłam :mdleje: Generalnie nie nadążam za tobą :diabloti: Na zdjęciach wszystkie prezentują się cudnie :loveu: I ja mam propozycję: sprzedaj swój domek za dobrą cenę i kup jakiś kawał ziemi gdzieś dalej, duuuży kawałek ziemi, najlepiej ranczo i będę do ciebie przyjeżdżać i patrzeć z ganku na twoje stado :evil_lol: [/B]
  24. [quote name='Vectra']ja mam 3 flaszki likiera 5 dniowego , więc zapraszam :diabloti:[/QUOTE] [B]Bój się Boga jedynego, Vectro, ty zaczęłaś jakąś masową produkcję :shock: To się źle skończy :shake: Waszeniu, Cola urodziła i żadna nastepna nie jest w ciąży... :cool3: O czym więc będziemy pisać? Bo chyba nie o psach :diabloti:[/B]
  25. [B]hahah, jaki naburmuszony! ale słodki jest[/B]
×
×
  • Create New...