Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Hanna R.']Czy mogę mieć do Ciebie prośbę ? Mogę ????[/QUOTE] [B]jeżeli nie chcesz mnie skompromitować, to tak :diabloti:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]w Pierdach już koszyczki ze święconką mają ;) [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk5.jpg[/url][/B][/COLOR][/QUOTE] [B]tak, a w środku..... BARAN :diabloti:[/B] [quote name='Hanna R.']A jaka śliczna zawartość :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]no to mów, co to za prośba, pochlebco mego syna :evil_lol:[/B]
  2. [B]położyłam go spać. Zaległa dziwna cisza. Poszłam sprawdzić........... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk4.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk4.jpg[/url] nie było więc wyboru, trzeba było zabrać ze sobą.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk5.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk5.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk6.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk6.jpg[/url] [/B]
  3. Tadziowi idą na raz cztery zęby. Tak na raz. Tak cztery. Widać już je. Cztery – po dwa na dole i górze. Dziąsła przebite, ostre przecinki wystają, niemniej dramat wcale się nie kończy. Kilka razy musiałam ratować się (tak SIĘ) paracetamolem dla dzieci, bo nie szło wytrzymać. Żeby marudził, żeby płakał, żeby był niespokojny…nie! On wrzeszczy. WRZESZCZY. :placz: Jest to tak niewyobrażalny wrzask, ze na koncercie Def Leppard, stojąc pod samym głośnikiem, miałam – już to wiem - jedynie cichutkie mruczando dochodzące z oddali…. Tadzio WRZESZCZY tak, że muszę, po prostu muszę, zatykać uszy, inaczej popękają mi bębenki. Wrzask świdruje mi mózg jak odwiert na Morzu Północnym. :mdleje: Kilka dni temu miałam migrenę, taka prawdziwą, nie globusa babci, nie ból głowy do zwalczenia apapem, tylko taką prawdziwą, migrenowcy wiedzą o co chodzi… To cud, że nie wyrzuciłam Tadzia przez okno, albo że sama nie uciekłam z krzykiem do lasu. Wolę dziki niż wrzeszczącego Tadeusza!!!! Od wczoraj jakby ciut lepiej. Właściwie już prawie nie ma wrzasków. Czy moja gehenna się kończy?... Boję się mieć nadzieję, boję, boję, bo wiadomo czyją matką ona jest.. Moją? :diabloti: To ON. Sprawca :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk3.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk3.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk1.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk2.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/kk2.jpg[/url]
  4. [quote name='Cola'], to chyba lepszy jest natural bo w zasadzie możesz od razu śmigać o własnych siłach w pozycji pionizowanej a nie staruszki o lasce :evil_lol: [/QUOTE] [B]i to jest jedyna wyższość natural nad cięciem. Amen [/B] [quote name='Cola'] [URL="http://img528.imageshack.us/i/wanda3dzien03.jpg/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4629/wanda3dzien03.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img299.imageshack.us/i/201002160686.jpg/"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7410/201002160686.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]haha, ale usta! świetna byłaś! :klacz: :p[/B]
  5. [quote name='Vectra'] daje przepis na bułeczki - pyszne są ;) [/QUOTE] [B]a ile mają kalorii? :placz: A w ogóle to jestem przerażona twoim piśmiennictwem :shock:[/B]
  6. [quote name='Hanna R.'] ad 3 - nie kompromituj się [B][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/B] [/QUOTE] [B]ale dlaczego nie, ja się pytam?? czy jak matka i w Polsce, to od razu Matka Polka? :diabloti:[/B]
  7. [quote name='Hanna R.']W języku starocerkiewnosłowiańskim oznacza "kraina mlekiem i miodem płynąca". [/B][B][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/schock.gif[/IMG][/B][/QUOTE] [B]no ba! ja tam wcale osłupiała nie jestem :grins:[/B]
  8. [quote name='Hanna R.']No i widzisz, nie mogę Cie podziwiać, ponieważ niesprawni wprawiają mnie w stan frustracji. [/QUOTE] [B]tpo znaczy, że co? że ja w twojej obecności mam zawsze być sprawna i trzeźwa? :shake:[/B] [quote name='Hanna R.'] I neguję : po raz - rozrzutność ( półtorej godziny !!! ) [/QUOTE] [B]nie na mój koszt, nie na mój :bigcool::bigcool:[/B] [quote name='Hanna R.'] po dwa - spożywactwo w trakcie wczesnego macierzyństwa .[/QUOTE] [B]ale że co ma jedno do drugiego że? :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [quote name='Hanna R.'] To Pierdy i Praga to sąsiedztwo ? [/QUOTE] [B]Jadąc do Pierd wyjeżdżasz z Warszawy przez Pragę Północ :p[/B] [quote name='Hanna R.'] Czy mnie tylko Dogo muli ? [/QUOTE] [B]Tak, tylko tobie :diabloti:[/B]
  9. [quote name='agbar']Jak to PO KIM??????to oczywiste,tak oczywiste ze nawet (tak ze skromnosci) nie napisze:diabloti: [/QUOTE] [B]listonosz zawsze dzwoni dwa razy :grins:[/B] [quote name='malawaszka']Ala weź się opamiętaj :lol: wszyscy widzą, że zauwazyłaś :roll:[/QUOTE] [B]ona nie może, hahaha, podekscytowała się :evil_lol: [/B]
  10. [quote name='Cola']że niby ja?? to wierutna potwarz, która rani mą dziewiczą duszę :diabloti: [/QUOTE] [B]jaką duszę? :diabloti: a może kolejne niepokalane? :evil_lol:[/B] [quote name='malawaszka']MA-SA-KRA :mdleje: :scared:[/QUOTE] [B]ja nie rozumiem, czemu ty histeryzujesz :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']kolejny powód potwierdzający moją opinię, że CC jest w dechę - ja nie poczułam kiedy mi nitkę wyciągneli :D[/QUOTE] [B]nieeeee, nie będę przypominać, kto drżał ze strachu i mi nie wierzył, że zanim poczujesz będzie po wszystkim :diabloti:[/B]
  11. [quote name='Hanna R.']Dlaczego jesteś taka milcząca dziś ? I nie mogę Cię podziwiać ???[/QUOTE] [B]po raz rozmawiałam przez telefon półtorej godziny właśnie :shock: po dwa w czasie tym wypiłam dwa kieliszki czegośtam i piwo jakies duże i nie tylko plącze się język mój i palce moje, ale umysł mój odmawia wszystkiego :shake: [/B]
  12. [quote name='Hanna R.']W ramach tej pokory podrzuć linka do jakiegoś planu Warszawy. Wiesz, chciałam zlokalizować Pragę - Północ.[/QUOTE] [B]a dlaczego Praga Północ? To koło mnie :p[/B]
  13. [quote name='Hanna R.'] Mam projekt, żeby Ci powiedzieć, że coraz bardziej Cię podziwiam . [/QUOTE] [B]wolisz JĄ ode mnie :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: [/B]
  14. [B]dzieci, drzewka, ciąże... gdzie dogomania z tamtych lat? :shake: [/B]
  15. [quote name='Cola'] ...wiem, wiem wygląda jak pionizowane dziecko, ale nie jest :diabloti: [/QUOTE] [B]kłamiesz, kłamiesz i pionizujesz biedne dziecko :shake: :diabloti: [/B]
  16. [B]będzie pieknym... tylko po kim? :hmmmm: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [/B]
  17. [quote name='Hanna R.']Tak zupełnie nawiasem, to tylko Ty spełniasz wymogi moralne. Matka Polka i Ewka grzeszne, że aż strach [B][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/B][/QUOTE] [B]OCZYWIŚCIE. Syn dziedzic narodził się rok po ślubie :diabloti: wprawdzie proboszcz nie pobłogosławił tego związku, ale każdy ideał jakąś rysę miec musi :grins:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]jaki ideał ;) [/QUOTE] [B]ideałowi idą na raz cztery zęby :mdleje: :flaming: [/B]
  18. [quote name='anetta']:obrazic: Ja też zauważyłam kontakty ale nic nie pisałam. [/QUOTE] [B]bo ty jesteś porządna, a nie wypominalska[/B] [quote name='Cola']Kiedy mój synalek będzie "maltretował" psa, żeby mamusia miała chwilkę dla siebie?? :D [/QUOTE] [B]a to jeszcze kilka dobrych tygodni. No chyba, że G bedzie miał nadrozwój :diabloti: I jak już odgrzebałyście moją galerię, to... dobranoc: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k3-2.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k3-2.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k4.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k4.jpg[/url] [/B]
  19. [quote name='Hanna R.']Rozumiem, że i Ty się wycofujesz ???? :shake: Trudno .... Gdzie mi tammmm . Jeden wieczór zapomniałam, gdzie jest moje miejsce !:diabloti::diabloti:[/QUOTE] [B]HANNNNNNNNO! Gdzie się podziała twoja rozumność? czy już przyjechała tutaj wyprzedzając twą resztę? Bo nie wierzę, że została gdzieś w tyle. Nic nie zrozumiałaś, nic. Moj wypowiedź to był szacunek, respekt i bojaźń przed tym, że ty w swej doskonałości babcinej w ciagu kilku chwil nauczysz Tadzia rzeczy, któych ja potem nie wyplenię przez lata..................[/B] [quote name='dbsst']Z sukcesów Jasiek jest wygadany coraz bardziej po Drugiej Pierwszej mamie, [/QUOTE] [B]ale że ty coś do mnie insynuujesz???? przecież ja ostatnio spędzam czas u ciebie siedząc samotnie w kuchni i parząc ci kawę... nie wypowiadając przy tym ani słowa[/B]
  20. [quote name='clockwork'][CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/223/bdf23090aa5da0e4.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] [B]a mówiłaś, że ona nie lubi leżeć na brzuchu :obrazic: Kłamałaś, kłamałaś :placz:[/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]więc siup ją do łóżeczka a ja do wyra.... słysze że sie "gniecie", mamrota jak to przed snem.... 10 min. 20... 40.... właśnie zamykają mi sie oczy[SIZE=4][IMG]http://yelims2.free.fr/DoDo/Dodo23.gif[/IMG][/SIZE]- uuuuuuuu jak błogo...[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable42.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i w tym właśnie momencie- [IMG]http://yelims2.free.fr/DoDo/Wake__up.gif[/IMG] TADAM!!!! JA NIE ŚPIE!!! HALO MAMO JA NIE ŚPIE! I PROSZĘ NATENTYCHMIAST WYCIĄGNĄĆ MNIE Z ŁÓŻECZKA!!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-105.gif[/IMG] ... wstaję.[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims2.free.fr/DoDo/Dodo17.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]. l[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]edwo przytomna, wyrwana brutalnie z odlotu....[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zła, wkurzona, śpiąca... jeszcze bardziej padająca na pysk....[IMG]http://yelims3.free.fr/Grrrrrrrrrrrr/Grrr47.gif[/IMG] idę do WC [IMG]http://yelims.free.fr/Pipi/Toilette01.bmp[/IMG] wracam po minucie....... i co robi moja słodka, kochana Grosia???[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims3.free.fr/Grrrrrrrrrrrr/grrr58.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ŚPI JAK [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]SUSEŁ!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-98.gif[/IMG] [/QUOTE] [B]i dlatego ja ostatnio, gdy miałam taki stan - na pewno go znasz :evil_lol:, że miałam oczy szeroko otwarte, ale one - oczy - nic już nie widziały i gdy ostatkiem sił przyuważyłam, że Tadzik ziewa, to ja go siup do łóżka razem ze mną! Ja zasnęłam w ciągu sekundy, a młody chwilę później i spaliśmy 2,5h!!!! :mdleje: ale..... powiem ci, że jak juz musiałam wstać, bo Tadzik rozdarł mi się prosro w ucho, to byłam padnięta i nieprzytomna bardziej niż przed pójściem spać :shake: [/B]
  21. [quote name='Hanna R.']Kiedy powrócimy Jan będzie potrafił liczyć do stu oraz będzie znał pojęcie słowa nadopiekuńcza mamusia :diabloti: Zaraz po spacerze zakomunikuje ci " jaka ty jesteś śliczna mamusia !!! Kumnple mają znacznie gorsze . Zobaczysz , jakie mam zdolności :loveu::loveu::loveu::loveu: Teraz Dopminiko już zacznij skubać paznokcie. I sprzątaj,spraztaj, sprzataj . Zajrzę w KAŻDY KONT :p[/QUOTE] [B]ja chyba nie będę chciała, abyś z Tadziem wychodziła na przystanek - u mnie PKSu... :shake: nie wiem co on wtedy będzie umiał i się boję :shock: I jak to dobrze, że moje KONTY są tak daleko od 25 Listopada :diabloti: [/B]
  22. [B]świetny jest, naprawdę [/B]
  23. [B]Waszko, same psy u ciebie :shock: :evil_lol: PS a u ciebie ten śnieg wciąż? U mnie zaczął się topić i jest masakrycznie obrzydliwie :shake: [/B]
  24. [quote name='dbsst']dziś miałam goście hmmm o ile gościem tą osobe nazwać możne i żeby mieć chwilę na ty ta te wystawiłam syna na balkon :P [/QUOTE] [B]jaki gość, kutwa? Czy gość po przyjściu sam krząta się w kuchni i robi kawę... nie, nie sobie, GOSPODARZOWI :diabloti: I tak, potwierdzam, wyrzuciła syna na balkon i biedny tam sam, samiuteńki, zmarznięty, on i śmierdzące pampki w siatce obok :placz:[/B]
×
×
  • Create New...