Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='dbsst'] :o ło matko pokaz mi tego dbsst cio Cie w pudelu trzyma Gnebicielku a ja Cie z tego pudelka wyciagne slowo slowo :saint1: [/quote] Jest takie jedno magiczne słowo, którego NIE należy wypowiadać, to słowo to gnębiciel :evilbat:
  2. Ja też widzę coraz częściej takie tabliczki i po prostu je olewam. Tak jak napisała Asher tabliczki wystawiają spółdzielnie itp. na terenie całych osiedli, więc co mam zrobić, jak psu się zachce koopę akurat wtedy?. Jak ktoś się na mnie wydrze, to mówię, ze sprzątam, a chyba o to chodzi, prawda? Zresztą trzeba zacząć od tego, że odkąd sprzatam po Leonie (czyli prawie od początku) przestałam się wdawac w dyskusje na ten temat, a jeżeli jakaś baba drze się z okna, to uprzejmie zapraszam, zeby zeszła do mnie na dół, bo ja drzeć się nie mam zamiaru. Czasem też jak mam dobry humor, a ktoś rzuca pod nosem o sr....cych psach, to wyciagam łapacz koop i kłapię nim w kierunku takiego delikwenta i pytam się słodko czy wie, co to jest. Zawsze się potem zamykają :lol:
  3. [quote name='Pysia']Wieści będa teraz przychodzic od czasu do czasu [/quote] :bigcry: :bigcry: :bigcry:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'] [img]http://img220.imageshack.us/img220/523/berecik1wo.jpg[/img] [/quote] Jakie uszka...! :loveu:
  5. Jest galeria! :angel: a ja dopiero teraz zauważyłam :evil: chcę więcej zdjęć! :-?
  6. [quote name='Alicjarydzewska']no co cie bidulko w pudełeczku trzymią :-?[/quote] dbsst mnie trzymią! :bigcry:
  7. [quote name='dbsst'] oooooooooooooooo gnebiciel sie zjawil :lol: 8) :wink:[/quote] Gnebiciel jest cały czas, tylko sie ukrywa, żeby w odpowiedniej minucie wyskoczyć, jak diabeł z pudełka :evilbat:
  8. o mamo, jakie słodkie, jakie śliczne, jakie mordeczki kochane :lilangel: zakochałam się :iloveyou:
  9. Alicja, ja też chcę honorowe członkowstwo w twojej galerii :D
  10. 6 chłopaków? :o To super :multi: Gratulacje!!! :BIG: :tort: czekamy na zdjęcia klusków :D
  11. [quote name='Pysia']Mamy bóle parte.... :o[/quote] :o AAAAAA!!! :kciuki: :drinking: :drinking:
  12. AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Ale się denerwuję widzę, ze Alkoholic nie znalazł twego uznania hihihi
  13. A bo ja mam dziś taki humorek :evilbat: To ja się napiję za ciebie :drinking: i ide poszukać sobie kogoś innego do gnebienia :lol:
  14. A ja tylko po cichutku dodam, że Pysia nic nie pisze, bo pewnie już haftuje.... 8)
  15. [quote name='dbsst'] Maga nie nekaj mnie ja juz ma wyrzuty sumienia ;) 8) :lol:[/quote] życie to nie je bajka... :evilbat:
  16. [quote name='daga10011']jak i tym razem mi sie to nie podoba :cry: a jak mnie zamkneli to ci sie podobalo????????? :evil: [/quote] hahaha, no i wpadka Dbsst! :lol: :lol: :lol:
  17. [quote name='dbsst'] bardzo bylaby zadowolona :D[/quote] Dokładnie tak. I milion chętnych będzie się zabijało w walce o małego Alkoholica :lol: :lol:
  18. [quote name='dbsst'][quote name='Maga100'][quote name='dbsst'][size=6][b]ABSYNT[/b][/size] [/quote] Oj, Dbsst, pomyliło ci się, to się nazywa [b]abstynent[/b] :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehheee nie jaki pan taki pies a ze ja kolo abstyneta nawet nie stalam to wiesz ;)[/quote] Psa nazwiesz abstynent jako swoje alter ego :lol: zawsze może byc też alkoholik. W końcu też na A :wink: Alkoholic Black Obsession :lol:
  19. [quote name='dbsst'][size=6][b]ABSYNT[/b][/size] [/quote] Oj, Dbsst, pomyliło ci się, to się nazywa [b]abstynent[/b] :lol: :lol: :lol:
  20. Augustyn, Albert, Alojzy, Archimedes, Antychryst...nie, to ostanie nie :lol: :drinking:
  21. [quote name='Pysia']Dobra :D Imiona na A proszę wymyślać zamiast pić :lol:[/quote] No to teraz się posypią w pijackim widzie... :roll:
  22. [quote name='Pysia'] Zmorko !! Pośpiesz się bo mi dziewczyny w alkoholizm wpadną :wink:[/quote] a ja myślę, że one wcale nad tym nie ubolewają :lol: :drinking:
  23. [quote name='malutka'], no ale musialam tez wejsc i wylawiac, dobrze ze plywalo i by twarde, [/quote] :roflt: :roflt: :roflt:
  24. Na Bielany też zapraszam :evilbat: Koopa koopę koopą pogania
×
×
  • Create New...