-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
[quote name='Alicjarydzewska']hmm może nie chciałaś pisać o sobie :hmmmm:[/quote] tak, jasne, nie mogłam się zdystansować wobec pacjentów :lol: :lol: :evilbat:
- 78403 replies
-
A ja miałam kiedyś pisac pracę o schizofrenikach, zajęcia miałam na Sobieskiego (mówiłam, Pika, że skądś cię znam, hahaha, nie kręć, że byłaś na praktykach :wink: ) , ale jakoś zrezygnowałam, nie wiedzieć czemu :lol:
- 78403 replies
-
Babony złośliwe :evil: a potem się dziwicie, że nikt was nie lubi :evilbat:
-
Z kołdrą na zdjęciu jest jak najbardziej w porządku :evil: Alicja, jak szukasz sensacji, to wyjdź z Ozzim na spacer :lol: Tylko załóż sztormiak i uważaj na latające wiadra i jądra Ozzika :lol: :lol:
-
[quote name='Olcia']tak Alus ukruc go o glowe bedzie mniej morderczy :lol:[/quote] wtedy i szelki nie będą potrzebne :lol: Zobacz, ile problemów się rozwiąże na raz :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']równiutko siakoś :lol: :lol: :lol:[/quote] wy miałyście psa podziwiać, a nie sturlałe kołdry, babochy wstrętne :evil:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Maga , a Ozzy i tak morde przysuwa do przesmyku między fotelami /chyba mu ukrócę :evil:[/quote] Ukróć, niech nawet nie drgnie :evilbat: Leon jest tak smiertelnie obrażony, jak go przypinam, że leży nieruchomo na siedzeniu i ani mysli na mnie choćby spojrzeć, a co dopiero przysunąć się w moim kierunku :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Olcia'] Jak moglas wyjsc bez wiadra :o i narazic siebie i psa na z gory przewidziana smierc, w 3-tonowym uscisku :o zastanow sie co robisz :lol: :lol: :lol:[/quote] bo to było bladym świtem o 11.00... :oops: teraz wiadro przygotuję sobie już wieczorem :oops: Rzeczywiście, moglismy źle skonczyc, bo to była suka, więc nie miała jąder :lol:
- 78403 replies
-
hahaha, Pika :lol: Kołdra się sturlała sama :evilbat:
-
[quote name='Alicjarydzewska']a ja musiałam dziure w kocyku wyrąbać zeby pasek do szelek dopiać :x[/quote] ja też, ja też :angel: [size=2]cieszę się, jakby było z czego :-? [/size] Słuchajcie, ale artykuł z mojej ulubionej gazety fakt, zrobił swoje :o Szłam dzis z Leonem i na przeciwko zobaczyłam asta i już, już prawie że się rzuciłam w pozycję żółwia (wyjątkowo nie zabrałam wiadra ze sobą), ale na szczęście rozpoznałam moją sąsiadkę-astkę z bloku :D Pewnie tylko dlatego żyjemy, ja i Leon :P
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']Maga , śliczniutki Kubuś/ jak mój synal :wink: /[/quote] też ma taką siwą brodę? :o
-
I wciąż wszyscy o nim pamietamy, ale wspominamy go z radością, bo miał naprawdę cudowne życie, więc to nie było smutne wspomnienie, ale radosne wspomnienie kochanego psa! :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0288.jpg[/img]
-
dzień dobry, jestem z kobry :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMAG0008.jpg[/img] to miło, że o mnie pamiętacie [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMAG0005.jpg[/img] lubiłem się wylegiwać w łóżeczku [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/zrana.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/03370064.jpg[/img] kanapą też nie gardziłem [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/pys-kanap.jpg[/img] i na pleckach, na pleckach! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMAG0024.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/p.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMAG0034.jpg[/img] przysiąść też lubiłem [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/siedze.jpg[/img] i byłem najważniejszy w rodzinie, chyba nie macie wątpliwości, hę? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/plez.jpg[/img]
-
[quote name='PIKA'] a jakiez to konkretnie cudeńko Ci się tak podoba ? 8)[/quote] Pika :o :lol: :lol: :lol: To wstawię jeszcze jakieś zdjęcia Kubusia :D Nie mam zbyt wiele, bo cyfrówka nastała jak Kuba był już leciwy :wink: Waszko, nie płacz, jemu teraz dobrze, bo pod koniec życia chorował.
-
[quote name='anetta']A kotek to prawie identyko co Truskawek, tylko troszke bledszy :o :loveu: [/quote] Wiem, widziałam, tylko Tryuskawek ma wiele z ragdolla, a Florek był rasowym Persem 8) [quote name='PIKA'] Maga a czemu przeskoczyłaś ze sznaucerów na labki? [/quote] Tata zakupił Gucia, więc moja potrzeba sznaucera została poniekąd zaspokojona :lol: Rozważałam też i dla siebie, ale nie miałam kasy, a potem napatoczył się Leon - za symboliczną 1zł (decyzje musiałam podjąć w 2 dni), więc jest Leon :D
-
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0025.jpg[/img] i oczywiście, jak każdy mężczyzna, musiał mieć swój fotel :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0091.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/py.jpg[/img] zaraz ją pożrę [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/pys-bulka.jpg[/img] ciekawe, co pan nosi w tej teczce? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/pys-teczka.jpg[/img]
-
W związku z tym, że na razie nie mam nowych zdjęć Leona, wstawię zdjecia Kubusia - mojego poprzedniego psa, który już odszedł do krainy wiecznych łowów :cry: (miał 13 lat) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMAG0010.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMAG0003.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/p1.jpg[/img] i z moim Florkiem, kotkiem, z którym teraz razem biegają po chmurkach. Bardzo się kochali :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ichdwoje.jpg[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Dzięki Maga i czekam na więcej :wink: tzn, że grzbiet trymują, ale też jakimś trymerem co przycina?[/quote] [b]raczej [/b] tak, ale szczegółowych informacji udzieli mi pani domu, która wraca we wrześniu 8) Może nawet uda mi sie wkręcić na jakąś sesję trymowania i porobić ich aparatem zdjęcia :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] [img]http://img368.imageshack.us/img368/2439/p82000143pt.jpg[/img][/quote] hahaha, kolejne zdjęcie roku! :lol: [quote]aaaa nie lubiam suszenia :-? [img]http://img400.imageshack.us/img400/333/p82000304iv.jpg[/img] [/quote] No nie, ja jednak muszę lecieć lecieć go ratować :puppydog: A co do Lunki, która się [b]zlała[/b] z kocykiem, to przeczytałam, że [b]zlała[/b] się w kocyk 8) Jeżeli chodzi o trymowanie Gucia, to na razie dowiedziałam się, że trymuja go wszędzie łącznie z grzbietem. Ustawiają różnych długości czy jakoś tak. Nigdy, przenigdy nie był ogolony na krótko. Ryjka i łapy ma tylko przycinane nożyczkami. Podobno to wcale nie jest trudne, moja rodzinka nie ma w tym żadnego doświadczenia, a jednak dobrze im to wychodzi. A jakiego konkretnie sprzętu uzywają, dowiem się we wrześniu :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Malawaszka, Bolutek słodki i aż się chce pędzieć i uratować go z tej wanny :( Haniu, czy tobie już tak zostanie? Czuję się zatroskana :evilbat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska'] Ale nie przeszkadzałoby Ci ewentualnie, że ja u Was sprzątam ???[/quote] chodzi ci, że mezalians byłby? :o
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='HankaRupczewska']O cholera, a wydawało mi się, że to nie ja lałam- tylko Maga [img] [/quote] Wy się zlałyście :evil: razem :evil: Tożsamość pozostała niesutalona, PikoHanko :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='HankaRupczewska'] Aha, tak wczoraj namieszałam z tym laniem i sprzątaniem, że nie wiem u kogo szukać dziadeczka Fettinga :( [/quote] :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: A rysunki :o boskie
-
[quote name='daga10011']no moje tez opanowaly i raz Dali mi na plecy skoczyl podczas jazdy :-? .teraz je smyczami uwiazuje do szyny po tylnej lawce i szukam kratki,zeby wstawic-stracilam panowanie nad kierownica jak mi na plecy skoczyl :roll:[/quote] Leon jeżdzi w pasach na tylnym siedzeniu, więc jest bezpieczny i on i pańcia :cool3:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hihihihi KOCHANE BABECZKI!!!! lubiam jak tu jesteście :P i goopoty godocie jak mnie ni mo :lol: [/quote] Jakie goopoty? :o My tu (i na innych topicach 8) ) próbowałyśmy ustalać tożsamość co poniektórych osób :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)