Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. a co tu tak głucho, cicho i normalnei? :o przecież... [quote name='Olcia'] tu nikt normalny nie zaglada :lol:[/quote] jestem zrozpaczona :placz:
  2. [quote name='dbsst'] Maga to my w sumie rodzina bedziemy jak Szpila do Leonkowej dooopeczki sie przyssa :lol: 8) [/quote] teściowe? :o
  3. [quote name='Justa'] Bo ta radośc która bije z labradorów dla mnie niecodzienna, mnie robraja :angel: [/quote] żebyś wiedziała :lol: on się wiecznie cieszy i to całą swoją długością i szerokością :lol: wystarczy, że na niego spojrzę, już się cieszy. Do innych psów i ludzi też. Zresztą do wszystkiego :lol:
  4. [quote name='daga10011'],juz 2 razy nawet komp fruwal i monitor :roll: [/quote] :o :o [quote]..albo potrafi rano kabel od pcta schowac a ja sie miotam coby go znalezc :lol: .[/quote] niechby spróbował 0X [quote name='PIKA']Ja mma TZ-ta weekendowego więfc mam spokój cały tydzień :lol: [/quote] zazdroszczę świętego spokoju :lol: :lol:
  5. nie, nie kochają :-? Kubusiowi to się uaktywniło w drugiej połowie życia 8) Guci kocha wszystkich ludzi. Psy też, ale nie da sobie w kasze dmuchać :lol: Jak mu jakiś podskoczy, to ma nerw krótki (choć krzywdy nie zrobi , raczej tylko straszy) Leon kocha wszystko co się rusza, ale za to jest łatwiejszy do okiełznania i bardziej posłuszny :D
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img395.imageshack.us/img395/399/stopy9qg.jpg[/img] [/quote] zdjęcie z lotu ptaka :lol: :lol: ja się żegnam, nadeszła pora na sen, niestety :-? Piffko się skonczyło, TZ marudzi, wszystko się sprzysiegło przeciwko mnie :-?
  7. [quote name='Alicjarydzewska']mam jeszcze jakieś z ZOO chyba zacznę upychać 8)[/quote] dawaj! :lol: moje minuty są policzone :-? choć mam cichą nadzieję, ze przyśnie na kanapie.... 8)
  8. [quote name='PIKA'] Eeeetam ja ma komp przy TV, więc mam oko na jedno i drugie :lol: [/quote] a ja mam świety spokój w kuchni :lol:
  9. [quote name='HankaRupczewska']Ha ha ha, miło tu !!![/quote] jak wszędzie między nami psychiatrykami :lol:
  10. Olcia, musisz szybciej paluszkami przebierać :lol: Alicja, dobrze że wstawiłaś fotki Ozzulca, bo jeszcze cie zamkną :roll: Słodki mój morderca
  11. [quote name='PIKA'] I przy kompie :lol: [img]http://img219.imageshack.us/img219/584/pol1042js.jpg[/img][/quote] Pika, a co ja tam na moniotorku widzę? Jakaś znajoma www :lol:
  12. [quote name='sayma']no to do końca piiifka masz czas przekupiony a potem....... next pifffko i tak do rana :evilbat: :D[/quote] niestety, to już było ostatnie :-? nastepnym razem zakupię zgrzewkę poza tym on chce usiąść do kompa, a w tym piffko nie przeszkadza :-?
  13. Olcia, płonne nadzieje :lol: jak nie będzie prądu, to przy świeczkach pogadamy :lol: :lol:
  14. nie, ale namówiłam go, żeby zobaczył co słychac na tvn turbo :lol: bo już mi tu przylazł do kuchni z wyrzutem wypisanym na twarzy :-? i piffko mu otworzyłam :lol:
  15. tak, ogoniasty Gucio jest taty :lol: Różnica między psami jest taka, że do tej pory jestem w szoku :o Wlaściwie to między nimi nie ma żadnych podobieństw Mam nadzieję, ze kiedyś uda się zorganizować spotkanie Gucio, Leon i Galunia (i kto tam jeszcze chce :lol: ). Gucio też mieszka na żoliborzu
  16. o nie! właśnie się skończył! żegnajcie (Pika nie wiem, dochodzą mnie tylko odgłosy)
  17. [quote name='sayma']ja tez kcemmmmm do tego buszu :D[/quote] Sayma :o :lol:
  18. [quote name='Justa'] Ciekawe czy debe będzie zadowolona ze Szpili na doopce Leona :lol: :lol: :lol:[/quote] w tej konfiguracji toprzynajmniej dzieci nie będzie :lol: :lol: :lol: Justa, a co ty robiłaś z 35 facetami w buszu? :o może lepiej nie bedę się dopytywać 8) [size=2]fajnie było? [/size] :lol:
  19. właśnie, ja [b]naprawdę[/b] nie mogę się oderwać, szczególnie jak dyskusja się toczy na paru topicach naraz 8) Ledwo nadążam, czy to tak trudno zrozumieć? :-? Pika, mój jest dziwny, meczów nie lubi, ale za to TVN turbo :lol: :lol: teraz sie przytkał "skazanymi na shawshank", wiec mam czas do konca filmu :lol: :lol:
  20. Justi, gdzieś o tym wspomniałam....ale wspomnę jeszcze raz :D Mój tata kupił Gucia (następnego sznaucera), a ja się bardzo zastanawiałam. Problem polegał na tym, że nie miałam pieniędzy na zakup :-? I w międzyczasie napatoczył się Leon, znajomi znajomych znajomych oddawali szczeniaki za 1zł, wiec długo się nie zastanwiałam :D ale szanucery do tej pory darzę wieeeelkim sentymentem i to moja ukochana rasa 8)
  21. Sayma, no chyba nie będziesz go słuchać :o :lol: ja raz powiedziałam TZowi, co by mi piwo z lodówki podał, a on się zapowietrzył, ze przecież w kuchni siedzę i on ma przyjść z pokoju mi podać?! a ja się pytam: why not? w koncu ja się nie mogę oderwać, a jemu od TV chyba łatwiej, nie? :wink:
  22. [quote name='Alicjarydzewska']nie bój żaby , założysz Leonowi bokserki na poopę i nie łapną 8)[/quote] chyba żelazny pas cnoty :-?
  23. [quote name='Alicjarydzewska']nieobyczajny jakiś :wink: wogóle te TZty jakieś taki nieużyte :-? głupio patrzą jak sobie człowiek pół dnia przy kompie spokojnie siedzi :-? :lol:[/quote] właśnie, to już nie można 12 godzin spedzieć przy kompuetrze? :-? I wybuchać smiechem co 5 minut? :-? i jeszcze bezczelny jeden twierdzi, ze uzależniona jestem od dogmanii (on tak mówi: [b]dogmania[/b] ) przecież robię sobie przerwy na sen :o
  24. [quote name='Alicjarydzewska']a one będą się żółwić :lol:[/quote] i łapac Leona za jądra! :o o nie, nigdzie nie idę! :-?
  25. no właśnie, on tak głupio komentuje, gdy ja sobie tu cichutko rechoczę albo wchodzi do kuchni (siedzę tu, gdzie moje miejsce 8) ) i patrzy na moje wypieki na twarzy i odwraca się z niesmakiem :lol:
×
×
  • Create New...