Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][może Maga spróbuje :wink: /Maga a twój to nie przypadkiem Astman :wink: / [/quote] Moja droga Alicjo, astman to jest twój, mój jest astaf. Że też nie możesz nauczyc się rozróżniać ras :roll: Pawilon w psyciatryku dla dogomaniaków? Hmm, brzmi ciekawie, tylko obawiam się, ze zaden psychiatra nie podejmie się leczenia :-?
  2. Koma, czy ja cię widzę po raz pierwszy czy mi się tylko wydaje? :hmmmm:
  3. ależ proszę bardzo, panowie policjanci byli bardzo przystojni 8)
  4. [quote name='Alicjarydzewska']psze panie władzo , ja już ślipka wytarłam 8) , i siem nie będe czepiać ,że Maga śpi na podłodze :wink:[/quote] Niestety, drogie panie, Maga nie ma nic wspólnego ani z tym łózkiem ani z ta kołdrą. Mówiąc szczerze nie mam pojęcia, gdzie to zdjęcie było robione... :oops: Być może na jakichś wywczasach :hmmmm:
  5. [quote name='agabass'] już się zaczęłam bać czy twój Leon atakuje psy?[/quote] Oczywiście! :evilbat: Atak wygląda w następujący sposób: na widok psa, Leon kładzie się płaściutko na ziemi, przywiera całym ciałem, jedynie ogon dziwnie majta się na wszystkie strony. Następnie następuja atak, podczas którego Leon w podskokach i dziwnych pozach (doopa do góry, łapy rozjechane na boki) zbliża sie do ofiary. Ostatnie chwile życia napadniętego zaczynają się, gdy mórderca zabiera się za lizanie pyska swej ofiary.... Dotyczy to wszystkicg ras i płci, dlatego strzeżcie się kto może :evilbat:
  6. Super :angel: :angel: :angel: Leon też chce na taki spacerek :placz: :placz: :placz: a jest bardzo przystojnym młodzieńcem :bigcool:
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][no przy monitorku nie było :cry: :cry: :cry: :oops:[/quote] no, Leon nie trzyma jąder przy monitorku :lol: :lol: :lol: :lol: [size=2]dlaczego w tym topicu zawsze schodzi na goopie tematy?[/size] :hmmmm: :cunao:
  8. [quote name='agabass']hej no my też byłyśmy dziś w lasku bielańskim i pod płotem awf przechodziłyśmy z debe i psiakami a leon to niezły morderca hahahaha[/quote] No to miałyście szczęście, ze Leon grasował po drugiej stronie siatki :evilbat: [quote name='Alicjarydzewska'] :oops: nie nie polałam monitora :oops: ale to dlatego ze skojarzyłam że LEON to facio a jąder nie umiałam dostać :( :lol: :lol: :lol:[/quote] :roflt: :roflt: czy to znaczy, że próbowałaś dostać? :roflt:
  9. I pewnie popsułaś monitor polewając go wodą? ale to dobrze, znaczy się, że już ci się odruch wyrobił :wink: Matylda Nowak byłaby z ciebie dumna! :lol:
  10. Buhahahah, dziewczyny, omało nie padłam :lol: :lol: :lol: Właśnie wracaliśmy ze spacerku z AWF, gdy podszedł do mnie taki dziadek i zapytał się - wskazując na Leona - czy to ten [b]astaf[/b] morderca? :o :lol: :lol: :lol: Myślałam, że się przewrócę :lol: Może to i [b] astaf[/b], w końcu jego przodkowie nie są znani 8) Tym, którzy nie zaglądali do mojej galerii, pokazuję jak wygląda mój [b]astaf[/b] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Zdj_cie000.jpg[/img]
  11. Waszka ma dziś urodziny? :o To pewnie leży już pod stołem :lol: :lol: :new-bday: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/knajpa.gif[/img]
  12. [quote name='Patka']MAGA I TO WE WŁSCIELACH NAJCZĘSCIEJ TKWI PROBLEM :-? ACH NIE MA CO PISAĆ ....[/quote] właśnie o to mi chodziło Z reguły nie zabieram już głosu, ale wróciłam ze spaceru z Leonem i ilość spotkanych przez nas astów i pittów z łysymi "panami" przeraziła mnie. Chyba muszę się przeprowadzić :-?
  13. U mnie na osiedlu jest wysyp dresów z amstaffami i pittbullami :evil: Koszmar jakiś. Mojego psa nie spuszczam ze smyczy w okolicy, głównie z tego powodu, że potrafi lecieć do każdego psa (w celu zabawy) i jakoś nie zawsze odczyta, że ten drugi pies nie jest skory do zabawy (ma 7 miesięcy). Zaden z tych psów, o których piszę, nie chodzi w kagańcu, a połowa z nich wyrywa się właścicielowi w kierunku każdego psa. Bynajmniej nie z pokojowymi zamiarami. Niestety, mają takich "panów" i nie mam co do tego wątpliwości, że to jest jedyna przyczyna :-? Wczoraj widziałam dresa z maleńkim pittbulkiem (może miał z 4 miesiące), był słodką kuleczką (pies, nie właściciel :wink: ) i usłyszałam, jak jego "pan" mówi do koleżków "Nie mogę się doczekać, aż on będzie naprawdę groźny i nikt mi nie podskoczy" 0X Aż mnie zmroziło. I to właśnie takie osobniki odpowiadają za powszechną opinię "Ast=morderca". Ja się z nią nie zgadzam, ale widząc asta, nie wiem z jakim wychowaniem i właścicielem mam do czynienia, więc generalnie Leonowi nie pozwalam się z nimi bawić ani nawet podchodzić. Co innego, gdy znam psa. Leon ma jedną przyjaciółkę Astkę i świetnie się razem bawią :D
  14. Olcia, musisz koniecznie tacie fakt zaprenumerować, żeby był na czasie!
  15. [quote name='Olcia']udalo sie kolejny poranny spacer przezylam, ale juz mnie wszystkie kosci od tej pozycji bola :lol:[/quote] Olcia, ale żyjesz i tylko to się liczy :lol: ja za to sobie bicepsy wyrabiam od tych wiader 8)
  16. Alicja, nie czytać własnego topicu to grzech śmiertelny :evilbat: Tym bardziej, że pełno tu drogocennych porad: od już wspomnianych wielkokrotnie żółwi i jąder, przez psychiatryki, gdzie można odzyskac spokój ducha, po rady jak i gdzie przechowywać magisterki, co by się w oczy nie rzucały :wink: A sąsiadowi przekaż życzliwą radę, ze jak nie będzie ćwiczył, to jego życie jest poważnie zagrożone :roll:
  17. [quote name='Alfik']A z Alfem umówić się koniecznie na spacer!!! :evil:[/quote] :oops: wiem, pamietam, jest mi z tym źle. Nie było mnie blisko miesiąc w Warszawie, mam koopę zaległości, a w czwartek znowu wyjeżdżam :evil: Ale od następnego, wrześniowego weekendu już jesteśmy cały czas i wtedy [b]na pewno[/b] 8) Nawet lepiej, bo nie bedzie takich upałów, jak teraz, a wieczorem się przecież nie umówimy. O 6 rano tym bardziej nie :lol:
  18. No i byli, zaprowadzili porządek i ustalili co następuje: Alicji obetrzeć łzy, Pice kupić [b]piko[/b]waną , ciepłą kołdrę, a z Magą nie dyskutować na tematy łóżkowe :wink: :lol: :lol:
  19. [quote name='malawaszka'][quote name='aga1215']jest Bolutek :multi: jest :multi: [img]http://img3.imageshack.us/img3/7927/21sie05268ts.jpg[/img] :multi:[/quote] no to jest Luna :lol:[/quote] :roflt: :roflt:
  20. [quote name='malawaszka'] [img]http://img380.imageshack.us/img380/6889/2tygodniezzyciaod2do4tygodnia3.jpg[/img] [/quote] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  21. [quote name='malawaszka'] [img]http://img383.imageshack.us/img383/2142/2tygodniezzyciaod2do4tygodnia1.jpg[/img] [/quote] zakochałam się :loveu: jak one urosły :o
  22. [quote name='PIKA'] To ją wyjmij :lol:[/quote] żeby se popatrzeć i powspominać tę drogę przez mękę? :o niech obrasta kurzem :evil:
  23. [quote name='PIKA'] Maga jak chcesz pisac o psychiatryku, to ja jakąs ksiązke jeszzcze mam Przez moja nauczycielke od psychiatryka napisana :lol:[/quote] Pika, dzięki, ale to było [b]dobrych[/b] parę lat temu 8) Praca dawno napisana (na inny temat) i leży sobie w szufladzie :lol:
  24. Ech, no i co się narobiło... :roll: Alicja zaryczana, Pika uniosła się honorem... a wszystko przez kołdrę... 8) :lol: :lol: :lol:
×
×
  • Create New...