Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. Alu,podeślij to martini, ja już otworzyłam drugie piwo, które miało czekać na weekend, ale nie radze sobie z nową rzeczywistością :-? No wiec daj, to martini, dzisiaj wyjatkowo zmieszam :-? a ławeczka, a jakże, musiała się znaleźć na fotce :wink:
  2. [quote name='HankaRupczewska'][b][color=darkred][size=6]ON JUŻ WZNOSI MODŁY . ŻERBYŚ MAGO, TY i TWÓJ PIES LEON I TWÓJ MĄŻ CIERPLIWY MIELI W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ......,[/size][/color][/b] [img]http://img272.imageshack.us/img272/9494/juirek4nc.jpg[/img][/quote] :o :o :o :o :o :o :o :evil: :evil: :evil: :evil: jak mogłaś tego potwora miedzy zdjęcia urodziwego Leona? :-? [b][color=black][size=6]a kysz!!! 0X [/b][/color][/size] [quote] [b][color=red][size=6]MAGO, LICZĘ NA TWOJĄ POMOC, BO TY JESTEŚ SILNA , ŻYCZLIWA, MĄDRA, PIĘKNA, MŁODA .... RATUJJJJJ [/size] [/color]:[/b] :modla:[/quote][color=black][/color] :o :o :o eeeee :hmmmm: życzliwa i piekna to na pewno [b][color=black][size=5] nie! [/b][/color][/size] poza tym chyba wyemigruję..... :-?
  3. [quote name='Alicjarydzewska']ale mi poszło o tą Giertychową RODZINĘ 8)[/quote] a 8) idę się upić :evil:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']Alu, przystojniak Giertych z drugim przystojniakiem Lepperem czekają na propozycje od PiSu :o Będzie fajnie :evil:[/quote]nie no jeszcze Rodzina Adamsów :evilbat: :evil: 0X :evilbat: 0X :evilbat: :evil: :evilbat: 0X :evil:[/quote] wiesz co, już bym wolała i Addamsów, oni przynajmniej mieli poczucie humoru :evilbat:
  5. Waszko, nic straconego, wyjdź za bezrobotnego rolnika i urodź piatkę bachorków, a bedziesz klasą uprzywilejowaną :evilbat:
  6. Alu, przystojniak Giertych z drugim przystojniakiem Lepperem czekają na propozycje od PiSu :o Będzie fajnie :evil:
  7. to na razie zadowolisz się czarnymi, a jak już będziesz bardzo bogata i bedziesz miała prywatny odrzutowiec, to... 8)
  8. [quote name='Alka'] Patka zgodziła sie zrobić to samo z Mini uszami. Ciekawych zapraszam do galeryjki Tuffiego. :D[/quote] hahaha, a ja zrozumiałam, że to TUFFI bedzie miał kopiowane uszy i pobiegłam zobaczyć :lol: :lol: [quote name='HankaRupczewska']Alis, przepraszam nie jestem bardzo w temacie z powodu pogłebiającej się depresji powyborczej - ale czy ty zamierzasz obciąć uszy Ozzikow :o Czy one, te uszy nie podobają ci sie na tyle żeby dać im szansę ?????? Alllliiiiiis :roll: :roll: :roll: :roll:[/quote] tak, Haniu, oczywiście :lol: :lol: mało tego, ja też się przymierzam, co by Leonowi skopiować :o :wink: :wink: :wink: :wink: wiesz, to tak na poprawę humoru, bo jak dzisiaj usłyszałam najświeższe wiadomości :roll: :evil: chyba naprawdę trzeba emigrować :-?
  9. [quote name='malawaszka']ahhh co j bym dała, żeby mieć takiego olbrzyma[/quote] Waszko, przecież już bliżej niż dalej 8) i olbrzymki będą biegały po twoim ogrodzie, a Luna będzie nimi zarządzać :lol:
  10. [quote name='Ka-ka'][img]http://img388.imageshack.us/img388/8708/spotkanko0027ty.jpg[/img][/quote] jezusie, obciełaś mu uszy?? :o przy samej głowie? :o
  11. [quote name='Patka']Boziu uchowaj :o :wink: Maga100 czyzbyć chciała labka ze stojącymi :lol:[/quote] hahaha, wolę sobie nawet nie wyobrażać :o :wink:
  12. [quote name='malawaszka'] [img]http://img428.imageshack.us/img428/9724/pa2600134yr.jpg[/img][/quote] z tego ujęcia wyszła jak szanucer olbrzym :o Tylko maść mi nie pasuje :lol:
  13. Mnie się jednak stanowczo bardziej podoba Ozzi z uszami 8) Patka, widzę, ze masz nowy etat na dogomanii :lol: :lol:
  14. Pagaj, wrzucaj wszystkie! Mam nadzieję, ze masz ich tysiące... co ja mówię - [b]miliony! [/b] 8) :lol:
  15. [b][color=black][size=6]tak mnie wymordowali na tym spacerze, że muszę się zdrzemnąć... choćby minutkę[/size][/color][/b] [img]http://img433.imageshack.us/img433/6041/img31168cy.jpg[/img]
  16. no w końcu.... :D ale czemu tak mało zdjęć? :-?
  17. [quote name='Patka']maga :roll: nie bardzo rozumiem ??[/quote] oj, bo napisałaś, ze jesteś porządna i poczekasz na oficjalną zgodę Alicji :wink: :lol: :lol:
  18. [quote name='Olcia']wcale nie zamierzam, nastepy raz jak tam zajrze to pewnie bedzie kolejne cyklinowanie czyli za jakies 5 latek, a za 5 latek to nadis bedzie juz dostojnym starszawym panem, a grecia babcia na emeryturze wiec nie mam sie czego obawiac :lol:[/quote] no i za 5 latek te głowy pod łóżkiem będą już maleńskie i zasuszone, takie makówki :lol:
  19. [quote name='Patka']Alu jesli pozowlisz zrobie taki ekseryment [/quote] Ali nie ma, ale ja pozwalam 8) :lol: :lol:
  20. [quote name='Olcia']i jeszcze na koniec perypetnie nadisia przy wieczornym myciu brodki :lol: prosze tylko nie mycie brody [img]http://img439.imageshack.us/img439/8913/pa2501573pg.jpg[/img][/quote] jakie malutki, śliczne biedactwo :puppydog: Olcia, nie myj bródki :-?
  21. [quote name='mrowka'] [img]http://img433.imageshack.us/img433/2884/img32575mh.jpg[/img] :o :o :o :o a ktos mi mowil, ze te labratory wogole nie sa agresywne... :scared:[/quote] hahahah, to źle ci mówił 0X , są bardzo groźne, Szpila ledwo uszła z życiem, dobrze, że tak wysoko skakała :lol: :lol: :lol: :lol:
  22. [quote name='KaRa_TC']Senior i wasale :lol: [img]http://i12.photobucket.com/albums/a202/sabaera6/rozne/n9.jpg[/img][/quote] świetne zdjęcie, one same się tak usadowiły? :o
  23. Macho Gorillas jest powalający :o :lol: a co do tej małej sunieczki... :( brak słów :evil: Arima, mam nadzieję, ze pomożesz w socjalizacji 8)
×
×
  • Create New...