-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
no własnie, zołzy zołzami, ale bywać na salonach trzeba, bo jak cię nie widać, to o tobie zapomną :diabloti: -
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]ja chcę do Was :multi:[/B][/COLOR][/QUOTE] ale że do namiotu Maharadży? Proszę bardzo, na noc spuścisz kotarki i zaśniesz słodko w przewiewie :p [quote name='agbar']Tadziu spoznione ale jak najlepsze zyczenia dla Ciebie:-)[/QUOTE] Tadeusz wypiwszy browarka podziękował :p [quote name='agnes1']wiedziałam wiedziałam wiedziałam..... tak mi wczoraj cosik łaziła ta data po łebie..... [/QUOTE] Droga OFFko, wystarczylo otworzyć kalendarz, masz przecież przy tej dacie zaznaczone serduszkiem :loveu: [quote name='malawaszka']hahaha LEOOONNNNNNN :klacz: wreszcie wreszcie - co prawda kawałek Leona i zad Leona ale JEST :lol: a coś robicie, żeby tam komary nie urzędowały? zazdroszczę tej wody jak nie wiem co[/QUOTE] Komarów nie ma (tzn nie ma w oczku, bo w ogóle to są :shake: ), bo pozwalamy żabom się rozmnażać i kijanki wyżeraja wszystkie larwy :cool3: [quote name='dbsst']czekałam na zaproszenie na kinder party..............................................[/QUOTE] ale przecież masz zaproszenie na party :p I to conajmniej 3 dniowe :evil_lol: Oczywiscie przy Piccolo :diabloti: [quote name='dbsst']ps nie dodawaj sobie z tym porodem!!!!![/QUOTE] zapomniałam, durna. Ja mu życie dałam przez cesarskie cięcie, więc w sumie nie wiem czy moge zwać się matką...? :hmmmm:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak staruszka przetrzyma ciebie i twoje stado i nie zwariuje, to wrzeszczący noworodek będzie dla niej oazą ciszy i błogości :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja']ale to pojazd dla dziecek ;)[/QUOTE] no dobra, to za 15 lat :diabloti: A ja was zapraszam do OAZY :grins: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/o1.jpg[/IMG] A Leon ma swoje jeziorko.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/o4.jpg[/IMG] .... ale nie wiadomo po co, bo on i tak woli tu [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/o2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/o3.jpg[/IMG] :stupid:
-
[quote name='dbsst']widziałam, go i cóz moge powiedzieć POTWOREM NIE JEST jest ciągle słodki, ciągle piękny ciągle grzeczny i......................................[/QUOTE] bla bla bla :diabloti: [quote name='dbsst']wszystkiego najlepszego z okazji[COLOR=Red][B] PIERWSZYCH URODZIN TADEUSZU [IMG]http://www.bikemaniak-szczecin.yoyo.pl/images/news/tort1.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/QUOTE] rozumiem, że kurier z prezentami przybędzie jutro? :evil_lol: I pamiętałaś o prezencie dla mnie, w końcu to JA go urodziłam :diabloti: [quote name='malawaszka']ooo Tadzik 100 lat!!!!!! Jak najwięcej beztroskich :laola: Rośnij Zdrowo :)[/QUOTE] :loveu: [quote name='Vectra']o rany to już rok :crazyeye: :crazyeye: [SIZE=6][B][COLOR=Magenta]no to 100 lat Tadeuszu :multi: :multi: :multi: niech ci DAJą wszystko co zapragniesz :diabloti:[/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE] tylko niech to będą INNI :diabloti: [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]TADZIU :multi::multi::multi:bierz od życia wszystko co dobre :loveu: NAJLEPSZEGO !!![/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.pafen.nazwa.pl/allegro/mini2008ulepszone/02n.JPG[/IMG] [/CENTER][/QUOTE] Alicjo, to się pięknie postarałaś :p Tylko, że za 25 lat najwcześniej :diabloti: [quote name='Hanna R.'][CENTER]Ja powiem całkiem niekonwencjonalnie : [B]:loveu::loveu::loveu:STO LAT TADZIU !:loveu::loveu::loveu: [/B][/CENTER][/QUOTE] Hanno, drżałam z ekscytacji z jakim tekstem dzisiaj przybędziesz i jak zwykle nie zawiodłaś mnie! :loveu::loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']i a po wystawie , jadę sobie na urlop - kiedy wrócę ? :niewiem: :diabloti: ale najmarniej ok 20 lipca ... R zostaje z całym towarzystwem i dobytkiem sam - niech sobie radzi , zobaczy jaka to żadna robota z nimi w domu :evilbat: [/QUOTE] ale czy ty razem będzie to PRAWDZIWY urlop? :p PS Tadzik mówi pierwsze świadome słowo. Brzmi ono DAJ :diabloti::diabloti::diabloti: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B] Nie wiem , jak teraz z domkami , kwaterami ... my byliśmy na kwaterze .[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] kwatera z małym dzieckiem się u nich nie sprawdzi, bo jak Jasiek pójdzie spać, to oni chcą zacząć pić i muszą wyjść w związku z tym ganek/taras :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Cola']hej :) i jak? i jak? ile waży Tadzio?? :cool3: Gerard przed wyjazdem miał 8710 :p [/QUOTE] Tadzik waży 9 kg..... i jutro kończy ROK. Tak że moja droga, nasze dzieci są takie same :evil_lol: [quote name='Alicja']Kuba ważył tyle w okolicach roczku :roll: ale i teraz nie jest potężnym mężczyznom ;)[/QUOTE] dziękuję ci, Alicjo, naprawdę :modla: Bo już zaczynałam się martwić :roll:
-
[quote name='Maga100']to nie jest tak, że jedząc buraka na obiad, dziecko otrzyma buraka. Ale jedząc przez miesiąc, dwa tylko buraki, twoje zapasy żelaza etc. .[/QUOTE] oczywiście przykład buraka i żelaza nie był najszczęśliwszy ;)
-
[quote name='_Aga_']Hmm, z tego co wyczytałam, mleko matki jest zawsze wartościowe, nieważne co by matka jadła ;) To ponoć działa tak, że kosztem matki dziecko i tak dostaje wszystko co najlepsze :) Także odżywiając się w ten sposób matka szkodzi tylko sobie, doprowadzając w jakimś stopniu do wyniszczenia organizmu..[/QUOTE] to nie jest tak, że jedząc buraka na obiad, dziecko otrzyma buraka. Ale jedząc przez miesiąc, dwa tylko buraki, twoje zapasy żelaza etc. się skończą i dla ciebie i dla dziecka. [quote name='Cudak'] Przeciwciała, których w modyfikowanym mleku brak? [/QUOTE] to nie jest dyskusja o wyższości mleka matki nad mlekiem modyfikowanym. Mnie przynajmniej chodziło o to, że lepsze jest podanie mleka modyfikowanego zawierającego niezbedne witaminy i mikroelementy etc, niż płaczące dziecko z bólu brzucha i mama jadająca wyłącznie gotowaną marchewkę i kurczaka. Nawet w imię tych przeciwciał. Tym bardziej, ze odporność dziecko nabywa nie tylko dzięki temu, a więc nie można z góry przesądzać, że dziecko karmione mm odporności mieć nie będzie. I tak, wiem, mleko matki jest najlepsze, ale pod warunkiem, ze mama odzywia się zdrowo, różnorodnie i smacznie.
-
[quote name='gameta'] jem prawie wszystko, poza kalafiorem, fasolą, kapustą i cebulą. Choć ostatnio zeżarłam pizzę i ne było żadnej jazdy... Truskawki codziennie :) Miałam koleżankę, która wpadła w paranoję- bo jej małemu ciągle coś, a o kolka a to plamy a to wysypka i ona jadła TYLKO chleb litewski, buraki i dżem - ...[/QUOTE] bardzo wartościowy pokarm dziecku przekazywała.... :roll: już naprawdę lepiej podać mleko modyfikowane niż być na gotowanej marchewce, jakie wartości odżywcze ma wówczas mleko matki?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']czekam :lol: własnie tylko na to czekam bo własciwie to wszystko inne już mam :grins:[/QUOTE] to tak jak ja już wszystko mam do urządzenia poddasza :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Cola'] no co Ty :crazyeye: ja się modlę, żeby chociaż zaczął już pędrakować...jak na razie obraca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i co jakiś czas próbuje podnosić pupkę na kolankach[/QUOTE] haha, no naprawdę. Jutro jadę go zważyć do mojego osobistego pediatry i sama jestem ciekawa czy w końcu osiagnął 9 kg. A dobrze pamietam, ze G. waży podobnie? :evil_lol: Pocieszaj się tym, że to Tadzik jest mały, a nie G. duży :diabloti: [url]http://img251.imageshack.us/img251/7460/p1100213.jpg[/url] świetna mina, widać, ze dobrze się bawił, rozumiem, że ty też? :p [url]http://img197.imageshack.us/img197/3428/p1100273b.jpg[/url] BOSKIE :p
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
a kiedy zaczniesz urządzasz ogródek? :hmmmm: czy czekasz na moje zdjęcia z działki sąsiada?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Maga100 replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']i to co tygryski lubia najbardziej :diabloti: [url]http://img692.imageshack.us/img692/1919/p7037900.jpg[/url] [/QUOTE] ale że przyjechałaś na nim? :diabloti: -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Maga100 replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ar ju pregnant?????? :evil_lol:[/QUOTE] hahaha, skrywane marzenia Waszki, które projektuje na innych :evil_lol: -
a takie kaloszki macie? a nie macie. I mieć nie będziecie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awl8.jpg[/IMG] Moje dziecko nie będzie jadło słodyczy do 3 roku życia. Tak postanowiłam i tego się trzymam [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awla6.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awla13.jpg[/IMG] Polska gola! Polska gola! Że nie grają w Mundialu? Nie szkodzi. Polska gola!!! [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/awla12.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tengusia'][COLOR=PaleTurquoise]zmienilismy adresik galerii - kliknij na banerek [/COLOR]- zajrzyj sa tam focie ktore pewnie ci sie spodobaja :grins:[/QUOTE] [B]zajrzę w pierwszej wolnej chwili za 17 lat :diabloti: zajrzę, zajrzę :p[/B] [quote name='Cola']to niby mnie też czeka szok po powrocie do domu?? :mdleje: że byłam na wczasach z dzieckiem, ale jakby bez dziecka, bo kto inny się tym dzieckiem zajmował?? Pan G. wczoraj wyrywał mi szklankę z ręki i chciał pić :evil_lol:[/QUOTE] [B]1. to zależy na ile zajmowałaś się w domu, a na ile na wakacjach. Ja przeżyłam SZOK. A. późno wraca, nie mam odskoczni od Tadeusza, mama bierze go na środowe popołudnia, ale to ZA MAŁO :placz:, więc na urlopie przeżyłam szok, a po powrocie szok jeszcze większy :shake: 2. Dopilnuj, aby w szklance było piwko i będziesz miała dziecko z głowy :diabloti: W sobotę Tadzio kończy rok, a w niedzielę przyjeżdża teściowa i szwagierka. Już się nie mogę doczekać :flaming: Będą cały dzień :wallbash: [/B]
-
[quote name='malawaszka']widoq będziesz miała na ten fajny domek sąsiadów :grins: aaa BTW pokazałabyś jak tam teraz mają co???? :lol: potorturuj mnie :modla:[/QUOTE] hahaha, masz na myśli to paskudztwo co mi wyrosło na przeciwko? :evil_lol: Nie będę się czaić z aparatem, bo tam ciągle ktoś się kręci i jeszcze mnie wezmą za wariatkę czy coś. Teraz powstaje ogród. Po prostu go tworzą. A mnie zżera zazdrość :placz: a poniżej: blagam, błagam, dajcie łyka, będę grzeczny [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aw9.jpg[/IMG]
-
cudnie, wstawiaj zdjęcia, dużo zdjęć. Pan G. wielkości Tadzia :evil_lol: Lepiej dla ciebie, aby szybko nauczył się chodzić :diabloti:
-
[quote name='Hanna R.']Dlaczego Potwór taki narowisty jest ? Przecież chyba nie po Tobie ? :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] nie wiem, nie wiem, ratuuuuj :placz: przecież rodzice tacy spokojni, stonowani, rzecz by można, że gnuśni, skąd więc taki Potwór się zrodził, no skąd? :placz: Wiem, że teraz jest moda na ADHD, ale on to naprawdę ma, to mówię ja, psycholog :placz::placz: On się ciagle RUSZA, wciąż i wciąż, nawet zasypia pełzając po łóżku i po po prostu w pewnym moemncie nieruchomieje, co oznacza, że zasnął. A poza snem rusza się CAŁY CZAS, nawet jak mnie nie zamęcza, to chodzi w kółko po domu :placz: [quote name='anetta'] Kurcze, zaje...fajne poddasze z widokiem na morze :mdleje: jeśli dobrze widzę.[/QUOTE] dobrze widzisz, gdy ja sobie zrobię takie poddasze (a-cha :roll: ), to tylko widok będzie inny :diabloti:
-
a takie fajne coś było na ostatnim pietrze pensjonatu, w którym mieszkaliśmy [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla10.jpg[/IMG] chciałabym mieć u siebie takie poddasze :roll:, ale zejdźmy na ziemię :shake: ... i jeszcze tak się zajmowali, a ja w tym czasie na leżaczku :placz: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa4-1.jpg[/IMG] i zabierali i jeździli, a ja w tym czasie.... nie wiem co robiłam, ale na pewno było fajnie [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aw4.jpg[/IMG] idę spać cierpiąc :diabloti:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
no ale co z tym netem, nie będzie do 2020? :hmmmm: a ja tam lubię przeprowadzki, mogłabym znów gdzieś się przenieść :p -
Tadzio wybrał już sobie prezent z okazji nadchodzących pierwszych urodzin :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla9.jpg[/IMG] O tak się zajmowali, o tak, a aja w tym czasie na leżaczklu :placz: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/aa1-1.jpg[/IMG] tutaj Tadzio jak Zuzia :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla11.jpg[/IMG] i żeby nie było, że na plaży to tylko bikini i bikini :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wla12.jpg[/IMG]