-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jestem nad morzem, ale przybyłam obejrzeć kotki. Nie, nie pakować.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a taki ktoś nas odwiedza - śliczny jest, ale dzikus i znaczy mi po oknach - złapię i wykastruję :grins: [/QUOTE] ale że własnoręcznie? :shock: chociaż go znieczul flaszką :shake: [quote name='malawaszka'] a poza tym to druga część masakry jest taka że nie mogę jeść owoców ze sklepu :mdleje: mimo mycie, ostatnio nawet wrzątkiem przelałam :mdleje: to nie mogę i już - czereśnie, truskawki, jabłka... NIC nie mogę :shock: puchnie mi ryj.... w środku! usta robią się jak po botoksie czy tym innym gównie co sobie wstrzykują, ale co gorsza tak się robi też wewnątrz... i boli - nie miałam tego wcześniej nigdy - w zeszłym roku pojawiło się na groszek i to hodowany w naszym ogródku, a w tym roku owoce sklepowe bo nasze truskawki mogę jeść i nic mi nie jest! do czego to zmierza to nawet sobie nie chcę wyobrażać....[/QUOTE] moja droga, to znaczy, że młodniejesz :bigok: Bo alergie są domeną dzieci :p Bociany mnie urzekły. U mnie też był jeden, ale znim pobieglam po aparat, zanim go włączyłam, ustawiłam... bocian mnie olał. Acha i stanowczo powinnaś zostać fotografem kotów. W ogóle bardzo się cieszę, że masz kotki, naprawdę w twoim domu brakowało kotów, nie wiem czemu tak późno się zdecydowałaś :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
ale to nie to, ze dach się sypie? :hmmmm: to zamiast wydawać pieniądze na jakieśtam mieszkanie, pojedźcie na Malediwy :grins: :evil_lol: -
[quote name='Hanna R.']Czy współtworzyłaś dzisiaj przyszłość dla syna swojego i oddałaś głos ?[/QUOTE] a jak myslisz, Hanno, a jak myślisz? :p W każdym razie Tadeusz nie ma więcej wstępu do Obwodowej Komisji Wyborczej. Gdy jego mama współtworzyła dla niego przyszłość, on podszedł do stołu, złapał zielone sukno, zachwiał się i... :shake: Miaam ochotę wskoczyć do urny wyborczej wraz z moja kartą, gdy listy z nazwiskami wyborców poleciały na ziemię razem z Tadeuszem :diabloti: [quote name='Vectra']hahaha , od małego miłość to tłumów ma po cioci :evil_lol: mina Tadzika bezcenna :) [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1-8.jpg[/url][/QUOTE] haha, tak, Tadzik czuł się wspaniale i ledwo zdążyłam dobiec do ławki, zanim stoczył się z nia głowa w dół chcąc uciekać w panice [quote name='agbar']Ale ty jestes chuda....[/QUOTE] hahaha, mów mi, mów mi tak :evil_lol: [quote name='malawaszka']zaraz Ci odpisze, ze to tak cudownie zdjęcia zrobione, a tak naprawdę to ONA jest GRUBA :errrr:[/QUOTE] kocham cię, Waszeniu :loveu::diabloti:
-
aaaaa :mdleje: fantastyczne zdjecia :p A ja w środę będę nad morzem :p jadę przez Toruń, odwiedzam znajomych i potem do cetniewa na tydzień. Jadę sama z Tadziem :roll: Nad morzem sa już moi rodzice :roll: Cudowne rodzinne wakacje :flaming: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']Hihi fotka boska:-) PS. bez peesa Twojego tyz poznalam Tadzia![/QUOTE] oczywiście dlatego, ze najpiękniejszy, prawda? :evil_lol: [quote name='bigos']Zocha mi na drugie:] a, że mrówek nie lubię to wiadomo jaki mój wybór[/QUOTE] hmhm, a czy aby wiek odpowiedni do pretendowanej roli? :diabloti: wiem, wiem, stęskniłyście się wszystkie :roll::diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/4-5.jpg[/IMG] tak, on je piach :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/5-7.jpg[/IMG] a za mną to już w szczególności, prawda? :loveu: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/3-6.jpg[/IMG] :roll: dałam mu zjechać z tej zjeżdżalni. Samemu. Szkoda, ze na ostatnim odcinku postanowił poleciec do tyłu i przywalić w potylicę :roll: na szczęście kulki były tak fascynujące, że nie zauważył i nie poczuł, ze wyrosła mu druga głowa :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/6-5.jpg[/IMG]
-
czy już się nie możesz doczekać aż pokroisz mu schabowego? :evil_lol: a potem zmienisz pieluchę :diabloti:
-
czy Jan już chodzi? jeszcze nie?:crazyeye::crazyeye::shake:
-
[quote name='pusia2405']Ja w dzieciństwie przeszłam wszystkie choroby zakażne w żłobku i przedszkolu i jakoś żyję. [/QUOTE] a polio przeszłaś? a gruźlicę też? Jak myślisz, dlaczego? Jakże łatwo nie szczepić dzieci, gdy naokoło wszystkie zaszczepione...... Co do spania w łóżku z rodzicami.... Tadzio zasypia sam. Od początku tak było i tak pozostanie. Przede wszystkim chodzi o sama kwestię zasypiania. Że umie sam, że sam w pokoju, że mogę zgasić swiatło, zanim zaśnie. Gdy słucham opowieści koleżanek o godzinnym usypianiu dziecka, to włosy jeżą mi się na głowie. OCZYWIŚCIE, ze biorę Tadzia do łóżka. Czasem w środku nocy, gdy się obudzi z jakiegoś powodu, czasem nad ranem, a czasem dopiero rano. Ale śpi w swoim łóżeczku generalnie.
-
[quote name='bigos']Pan Tadeusz, czyli (nie)Ostatni z(a)jazd na dmuchanym zjeżdżalnio-basenie. Historia miejsko-wiejska z roku 2010 roku w niekończenie wielu księgach wierszem:diabloti: [/QUOTE] ale że piszesz? czy to będzie II zjazd na Litwie? :evil_lol: aż się boję zapytać czy pretendujesz do roli Zosi czy Telimeny :diabloti: [quote name='dbsst']byłam widziałam i to kilka dni temu niestety net mnie wywaliło i posta zjadło co moge powiedzieć Tadeusz to prawdziwy facet koszulka "gacie" i skarpety :P[/QUOTE] a to ty mi tutaj odpisałaś?:crazyeye: No dobra, przyznaję się, tak naprawdę to ja mam... siedmioraczki :p i dlatego nie mam czasu siedzieć na dogo, same rozumiecie :roll::evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1-8.jpg[/IMG] ps. Tadzio pierwszy od lewej
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Na razie mamy tyle :diabloti: [url]http://img686.imageshack.us/img686/7601/trofea016.jpg[/url] i trochę rozetek ;)[/QUOTE] a gdzie twój puchar? ten z wyborów Miss Mokrego Podkoszulka? :evil_lol: a tak naprawdę - jeszcze raz MOCNY UŚCISK DŁONI :bigok: -
[quote name='malawaszka'] ale .... :hmmmm: czy to aby nie za wcześnie????? :roflt:[/QUOTE] mówisz? :hmmmm: chyba masz rację, bo on co chwila leży i jak walnie się w łeb (jakieś szesnaście razy dziennie), to ryczy :diabloti: Jutro założę mu plecak z płytą chodnikową i nie da rady wstać :diabloti:
-
[quote name='clockwork']ale hawaje :mdleje: moge wbić do tego basenu???? czy to już koniec lata???? :roll::roll: aleś zapasiona Magdo.... :shake::shake::shake: weź no ty może troche wiecej ruchu... siedzisz w tym domu, NIC nie robisz a potem oto takie oponki, faałdy.... prawie jak ja..... :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] tak, możesz do basenu :grins: tak, to koniec lata, więc nie wiem czy wciąż chcesz do basenu :shake: tak, siedzę w domu i moja dupa porasta tłuszczem :diabloti: Pierwsze kroki Tadeusza, która wykonał skończywszy właśnie 11 miesięcy :p Moja stara komórka nie nadaje się do filmów, ale moze costam widać. Na pierwszym Tadzio z szalonym dziadkiem [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100613058.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100613058.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100614059.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100614059.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/?action=view¤t=20100614060.mp4][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/th_20100614060.jpg[/IMG][/URL]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
a czemu ty chcesz do mnie przyejżdżać, skoro twój basen większy? :evil_lol: -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork']jeżeli mogę wtrącić to ja KOLOREM.... musiał być pomarańczowy :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hahaha, ja przyzjęłam te same kryteria i ten sam kolor :evil_lol: Debe, Tadzio już nie lubi swojego krzesełka :shake: Tadzio generalnie w tej chwili nie lubi niczego, co ogranicza ruchowo - czyli fotelika samochodowego, krzesełka, wózka etc. Karmienia polega na tym, że siedzimy oboje na podłodze w kuchni :angryy: -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
no dobrze, szef jest, stopa jest, a jedzenie gdzie? -
[quote name='dbsst']Jan na spacerze :diabloti: [/QUOTE] nie wiesz, że on ma leżeć na płasko? na wznak? do tego słuzy gondola :diabloti: a jak nie chce, to połóż mu na klacie płytę chodnikową :evil_lol: [quote name='dbsst']niemawidze was wyciągnełam spacerówkę[/QUOTE] aaaa, to może dlatego zrobiło się zimno i już mamy jesień? :diabloti:
-
[QUOTE=Cola;14873846 :mad: i Ty mówisz, że jesteś gruba?? [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/cz15.jpg[/url] [/QUOTE] haha, prawda, że rewelacyjne zdjęcie? sama się nie mogę napatrzeć. Robiła je koleżanka, sama nie wiem JAK, chyba obiektyw jakiś specjalny. Niestety, rzeczywistość jest bardziej brutalna :shake: I tak jak piszecie, PAŁY Dominiki idą w odstawkę, to nie chwilowe załamanie pogody, tak juz ma być :placz:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
no no no, gratulacje, moja droga :klacz: :bigok: -
[quote name='dbsst']ale kto mówi, że to truskawki to jabłko i owoce leśne [/QUOTE] o matko jedyna, dobrze, od dzisiaj jestem poważna jak jastrząb w locie i nie żartuję :diabloti:
-
trochę za wcześnie na truskawki :shake:
-
[quote name='dbsst'] hihihi PO GWIZDEK LAZŁAŚ NA MOTOR!!!!!!!!!!!!!!!! TO TWOJA WINA!!!!!!!! [/QUOTE] ale ten motor był jeszcze przed upałami... :roll: potem już nie lazłam, przysięgam :modla: [quote name='dbsst'] czy to kawałek Sama Wiesz Kogo [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz4-1.jpg[/url] [/QUOTE] hahahaha, TAK!
-
[quote name='Cola'] Gerard tak się dzisiaj napatrzył na nowości, zmęczył....po kąpieli pad jak mucha i mam nadzieję, że będzie spać do białego rana :diabloti: ...on przestaje się mieścić w gondoli :evil_lol: [url]http://img696.imageshack.us/img696/8624/p11000892.jpg[/url][/QUOTE] a gdzie czapeczka? a gdzie kombinezon? :shock: mam nadzieję, ze zdjęłaś tylko do zdjęcia :shake: On rzeczywiście już się nie mieści :evil_lol: W Tako spacerówka mocno się rozkłada, możesz już go przenieść przecież. Tadzik zaczął jeździć w spacerówce w listopadzie - czyli miał skonczone 4 miesiące - i nie dlatego, ze się nie mieścił, ale dlatego, ze NIENAWIDZIŁ gondoli i cały spacer to był wrzask :angryy:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Maga100 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']::( i tym samym już wiem na 100% że zaden wakacyjny wyjazd w grę nie wchodzi bo mimo, iż mieszkam z rodziną to nie mam z kim psów zostawić żeby móc spokojnie wypocząć :shock: [/QUOTE] a może właśnie jakby cię nie było wokół, to właśnie by się właściwie zajęli? :hmmmm: To jest tak jak z facetem i dzieckiem :diabloti: Gdy jestem w domu i A. niby zajmuje się Tadziem, to co chwila słyszę jakieś pytania, co chwila musze przyjść, pomóc, podać, pokazać, przynieść, odnieść, wytłumaczyć :angryy: Gdy wychodzę i mnie NIE MA, nagle A. świetnie sobie ze wszystkim radzi :diabloti: [quote name='malawaszka'] a ktoś pomagał mi przygotowywać bazarek [/QUOTE] trzeba było też wystawić :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
i jeszcze z bachorowego szaleństwa [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/cz8.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/cz22.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/cz9.jpg[/IMG] a następnego dnia przyjechała moja mama i przywiozła takie oto cudo dla wnuczka [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/cz27.jpg[/IMG] niestety, od dzisiaj nie ma pogody już i nie wiadomo kiedy będzie i czy w ogóle :shake: