Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='dbsst']ha haha widzisz z trójka też dasz sobie radę. Czy do tego basenu mają wchodzić mamy z dziećmi czy ty dyżurujesz jako ratownik - ochotnik??[/QUOTE] nie dawałam rady z trójką! Co chwila uciekałam za dom odpocząć :mdleje: Do basenu nie miały wchodzić mamy, ale oczywiście Tadeusz Męczący nie chciał pływać ani sam ani w towarzystwie jakiś małoltenich bab i musiałam się poświęcić :roll: [quote name='malawaszka']weszła Maga to basenu i koniec zabawy bo woda wypłynęła :errrr: :scared:[/QUOTE] ale przynajmniej trawnik wokół się podlał :diabloti: [quote name='anetta']:mdleje: matko! i to wszystko się rozmnożyło przez wodę?!! :crazyeye: :scared: Od dziś nie wchodzę do basenów :cool1:[/QUOTE] dokładnie tak, w wodzie się rozmnożyło, ale nie martw się, jak ci się przytrafi to oddaj Debe, ona chce dużo dzieci :diabloti: A w długi weekend Tadzio został wywieziony działkę [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz1-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz4-1.jpg[/IMG] a ja w tym czasie........ :p [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ja2-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ja.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Justa']Zrobiłam szaszłyki, cały wielki talerz.. Nic nie zostało :mdleje: :loveu:[/QUOTE] a Dawcdy, Dawcy smakowało? Dominiko, czy pożyczyć ci kombinezon? Mam po Tadziu, idealny na mrozy, które nadejszły
  3. Cola, pozwalaj dziecku się podciagać, ale sama go nie ciagnij. Tadzik też szybko usiadł samodzielnie, bo w 5 miesięcu, a potem było długo, długo nic :evil_lol:
  4. [B]Hanno, kocham cię za twoje ętre, i zaraz potem "przepadłam znów" :diabloti: A mnie wczoraj wyhodowało się coś w basenie :shock: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/cz6.jpg[/IMG] i strasznie szybko rosło! :shock: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/cz15.jpg[/IMG] :diabloti:[/B]
  5. [quote name='Vectra']moja najmilejsza , być miała co czytać :diabloti:[/QUOTE] no tak, masz rację, przecież ja nie pracuję, SIEDZĘ w domu :diabloti:
  6. [quote name='dbsst'] o to Jan [IMG]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_4652ps.jpg[/IMG][/QUOTE] rozumiem, że to zdjęcie z dzisiaj, zrobione w samo południu przy 40C? :diabloti: [quote name='dbsst']mówie ci kazdy twój!!!![/QUOTE] Justa, tylko patrz czy dawca przystojny!
  7. Boszszsz, jesteś gorsza niż Alicja z tym przyrostem stron :shake:
  8. [quote name='Cola']:crazyeye: jak to nie karmisz?? to czym on żyje?? powietrzem i kamyczkami? biedne dziecko, biedne :shake: muszę gdzieś donieść na Ciebie czy jak :diabloti: a te paróweczki, kurczaczki, bułeczki z twarożkiem to kto zjada?? [/QUOTE] [B]żyje tym, co spadnie na podłogę :diabloti: [/B]
  9. [quote name='Vectra']ja też chcę na wakacje , marzy mi się taka wypchana na maxa plaża , pełna upoconych , tłustych loch .... i ja z prosiakami pomiędzy nimi gramy w piłeczkę :diabloti:[/QUOTE] mnie też się marzy :shake: ale jadę z Tadziem i moimi rodzicami w II połowie czerwca i boję się, ze się nie zapełni jeszcze :shake: [quote name='malawaszka'] tak :lol: wychodząc powiedziałam - dziękuję, do widzenia - teraz idę sobie zemdleć :evil_lol: i tak szczęście, że było miejsce na samochód w cieniu bo jakby nie było to leciałabym z Julką pod pachą :lol: boszzz ależ ja jestem nieprofesjonalna :lol: [/QUOTE] hahaha, a czy powiedziałaś OD, że o mało co...? :evil_lol:
  10. [quote name='clockwork']dlaczemu ja nie mam na nic czasu???? :niewiem: [/QUOTE] [B]ja też nie wiem :niewiem: Nie pracujesz, SIEDZISZ W DOMU i jeszcze niby czasu nie masz :roll::diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']pionizujecie JUŻ?????? :mdleje:[/QUOTE] prawda, że to karygodne? :shake:
  11. [quote name='Vectra']eeee , a gdzie papatki ? śliczny piesek ? słitaśne fotkeczki ? zapraszamy do mnie ? loffciam , koffciam ? Babcia się coś na opuszcza :diabloti:[/QUOTE] Hanna mało bywa na blożkach i zaczęła odstawać :diabloti: Alicjo, te cztery nogi wystające z trawsk były dużo lepsze niż dupa :evil_lol:
  12. [quote name='lolka75'] zadna z metod karmienia nie ma samych plusow ani samych minusow a przyznac trzeba ze jak matka leniwa (jak ja:shake::roll:) to karmienie cyckiem to rewela, zadnego mycia butelek, zadnego przygotowywania mleka, zadnego wstawania z wyra w nocy zeby zrobic mleko [/QUOTE] No i widzisz, Lolka, też powielasz mity :eviltong: Ja trochę pokarmiłam CYSIEM :evil_lol: ale szybko przestałam i właśnie butla okazała się prostsza. Pomijam fakt, że TZ mógł wstawać w nocy i nad ranem, a ja błogo spać, to mleko stało przygotowane w podgrzewaczu, podgrzewacz koło łóżka, więc niewiele więcej ruchów musiałam uczynić niż ty :p A jednak z butli dziecko dużo szybciej pije, więc Tadzik nie wisiał godzinami na CYSIU jak przedtem. Mycie butelek... a i owszem, upierdliwe, ale miałam ich tyle, że myło się je raz na dobę, jak już wystawały ze zlewu :evil_lol: I od razu zaznaczam, że nie żadne wyparzanie nie miało miejsca :diabloti:
  13. [quote name='Hanna R.']Czy Ty mnie jeszcze w ogóle pamiętasz ???? :shake:[/QUOTE] ależ to ciebie nie ma, co sugeruje, że ty zapomniałaś :shake:
  14. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]8,200 kg ....o rany ...Kuba wazył tyle jak miał .....ROCZEK :multi: wzrost 74 cm ..na tamten czas wzorzec w książce Twoje Dziecko :)[/B][/COLOR][/QUOTE] hahaha, morzyłaś go głodem i tyle :) Ale ja Tadzia też nie karmię :diabloti:
  15. [quote name='agbar']Hmmmm a moze.....parowki?:-P :diabloti:[/QUOTE] dostał ziemniaki z kurczakiem polane krupnikiem hahaha, pycha :evil_lol: [quote name='Vectra']w nocy był program , co mówili w nim o parówkach :diabloti: jedyne jadalne , jak mówiła pani specparówka , to takie które są przeznaczone dla dzieci :) pozostałe to bomba kaloryczna , wypełniona tłuszczem :diabloti: i należy robić test , jak sie wrzuci parówkę do wody i się ją gotuje , jak spuchnie , to można ją do kosza wywalić ... parówka po ugotowaniu , ma nie zmienić wielkości ani kształtu - wtedy jest jadalna .... a ja tam lubię parówki :hmmmm:[/QUOTE] no dla Tadzia kupuję te dla dzieci właśnie... ale ja też kocham parówki. I właśnie najbardziej mi smakują takie spuchnięte :p
  16. [quote name='agbar']Ciociu Magdo obys nie wykrakala :diabloti: bo se palne w czolo... [/QUOTE] [B]kra kra kra kraaaaaaa krakrakra :diabloti: właśnie usiłuję wymyslić, co Tadeusz ma dzisiaj zjeść na obiad :roll: i nie wiem :niewiem: znów parówki? :hmmmm: :evil_lol: [/B]
  17. [quote name='Justa']Nie no jasne, ale problem nie zniknie.. a ono będzie pytać, będzie żal miało :placz:[/QUOTE] to najpierw poszukaj przystojnego dawcy - i problemu jw mieć nie będziesz :p
  18. ale ci dobrze, masz już to z głowy.... :roll: a prezenty jakie? :diabloti:
  19. [quote name='malawaszka']się podoba :mdleje: dawaj jeszcze - matko jak ja dawno morza nie widziałam :cry:[/QUOTE] czas więc pakować walizki i rezerwować pensjonat :p [quote name='malawaszka'] a u nas koniec ładnej pogody :shock: dawno nie padało :mdleje:[/QUOTE] ja już jestem załamana :shake: 3 dni lata i koniec, wystarczy :angryy:
  20. ty chyba sobie wmawiasz, że Jasiek nie jest duży :evil_lol: Tadzio jest pół roku starszy, a nie wiem czy w końcu osiągnął wagę 9 kg :roll: Już niebawem będziesz szykować ubranka po Jasiu dla Tadzia :p [quote name='Justa']Ostatnio się zastanawiałam, co zrobię jak kiedyś urodzi mi się brzydkie dziecko - w sensie co mu powiem, jak przyjdzie z tym problemem do mnie :placz:[/QUOTE] tak jest urządzone, że matka nie widzi, gdy jej dziecko jest brzydkie :diabloti: Jak wiec twoje dziecko zada ci to pytanie, ty się autentycznie zdziwisz - przecież jest piękne!
  21. [quote name='Asiaczek']A co będziesz następnego wprowadzać...? PO marchewce? pzdr.[/QUOTE] mięsko, mięsko :eating:
  22. [quote name='malawaszka'] Juleczka jeszcze niestety w klinice bo czekamy na wyniki badań skóry i nie wiadomo czy nie będzie teraz operowana, bo mimo podawania galastop nie wycisza jej się mlekotok :( a ja oszaleję chyba bo czekam jak na dziecko i się martwię i denerwuję :cry:[/QUOTE] przykro mi, ale przecież będzie dobrze, zobaczysz.
  23. [quote name='malawaszka']hahaha noo szalone tłumy tęsknią :lol: Lolka :calus: [/QUOTE] patrz, to tak jak u mnie :diabloti:
  24. [quote name='malawaszka'] a co dostała MAMA??!! :evil_lol:[/QUOTE] przecież to był dzień dziecka :diabloti: a więc prezenty dostają dzieci i ich ojcowie :diabloti: ale ja dostałam od mojej mamy, bony do sklepu z kosmetykami :p
×
×
  • Create New...