Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='malawaszka'] a w co byłam ubrana? :evil_lol: bodziaka i pampersa rozmiar XXXXXXL? :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Alicja']:roflt: i w takiej czapusi [IMG]http://www.kasjusz.pl/images/czapka_02_d.jpg[/IMG]:roflt: :roflt:[/QUOTE] :roflt: naprawdę zobaczyłam Waszkę w tej czapeczce. Usmiech też podobny :evil_lol: Pytanie tylko, co MONIŚ dostała do picia w butelce? Mleczko z cysia? :evil_lol:
  2. [quote name='agbar']A czy one tam ,te biedne dzieciatka to tak calymi dniami po schodach w gore i w dol spacerowaly?:diabloti:[/QUOTE] O Aga, znalazłam twoje pytanie :evil_lol: Trafilaś w sedno tym pytaniem :roll: NIC się nie równało schodom, żadne łono przyrody, żadne trawki, baseny, nic, nic, tylko schody, schody, schody Ale były też przyjemne chwile [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz32.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/dz33.jpg[/IMG] A tu już w domu, Namiot Maharadży i prywatna plaża z palmami. Bo wspominałam, że kupiliśmy dom na Bora ? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b5-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b4-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/b3-2.jpg[/IMG] [quote name='Hanna R.']Hahahaha frustratko - dlaczego byłaś taka chamska ? Znowu Artur cię zbił, mama nie dała pieniędzy, a babcia wróciła nad ranem nietrzeźwa i stłukła twoje jedyne trzy talerze ? :diabloti:[/QUOTE] Och, Hanno czy ty zawsze musisz wszystko wiedzieć? :shake: Tak, masz rację, a po tym wszystkim wyładowałam swą frustrację na biednej słabej dziewuszce :diabloti:
  3. nie kochasz komarków?? Ja mam w kontaktach płytki na komary. Są rewelacyjne. Po 10 minutach leżą same trupy.
  4. [quote name='malawaszka'] nic tm nie będę pisac bo nie mam podstaw do zaglądania na tamten wątek :lol:[/QUOTE] oj tam, już bądź taka drobiazgowa, pomyślałby kto :evil_lol: [quote name='Hanna R.']:modla:Daj linka.[/QUOTE] hahaha Hanno (nie, nie zaczęłam się jąkać) [url]http://www.dogomania.pl/threads/138202-Wątek-poradnikowy-dla-kobiet-w-ciąży-i-świeżo-upieczonych-mam./page224[/url] generalnie mądrzyć zaczęłam się od postu 2231. A przepraszam - zaczęłam być chamska. [quote name='Vectra']Lalunia moja też miała po zastrzykach pokleszczowych , takiego dziada - nie wiem czy pamiętasz ;) ino ona między łopatkami oberwała .. był to zwykły krwiak , który wyglądał na pierwszy rzut oka , jak menda złośliwa a Leon , wygląda jak Leon - przecież on często ma taką "zadowoloną" minę :evil_lol: po panci chyba[/QUOTE] no ale własnie u Leona krwaik to nie był na pewno, więc trochę boję się mieć nadzieję. Nie wiem o co ci chodzi z ta miną :obrazic: U mnie w domu panuje radość, miłość, spokój i harmonia :diabloti:
  5. oo, jesteś, odkurzyłaś się trochę widzę. Jan jest niesamowity, zmienił się strasznie, a przecież widziałam go nie tak dawno! Mówiłam, że po ukonczeniu pół roku zacznie być DZIECKIEM teraz już będzie tylko fajniej..... :diabloti:
  6. A. przywiózł go k 21.30. Boże, jaki on biedny :shake: Leży zgęziały, smutny, nóżki mu się plączą, patrzy na nas tak, że mi serce pęka :-( 10 dni w kołnierzu, jedzienie dopiero jutro. Guza wzięli do hodowli, za 2-3 tygodnie bedzie wiadomo na 100% co to za menda i wtedy też będziemy dyskutować nad dalszą terapią. Chirurg dał nadzieję, że może to jednak jakiś stary ropień lub tluszczak (choć zaznaczyl wyraźnie, że może się mylić), bo gdy 2 miesiące temu Leon miał tą babeszję, to chyba własnie w tamte okolice przyjmował zastrzyki. Za nadzieją przemawiają też w miarę dobre wyniki krwi. No i Leon przytył okazało się i waży teraz tylko 2 kg mniej niż wcześniej, więc chyba jednak schudł przez te upały, jak ciocia Vectrunia mówiła. Mam nadzieję, że to nie jest tak, ze sama się pocieszam :shake: Teraz więc rekonwalescencja i czekamy na wyniki. Wykończę się :shake: A tu bida moja [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Le1.jpg[/IMG] i tyle mu wycięli :-( zdjecie nie jest drastyczne w ogóle, ale daję link [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/Le2.jpg[/url] [quote name='malawaszka']zerknęłam tam, ale nie na moje nerwy :lol: a emolium używam sama - krem do twarzy bo ostatnio moja alergia szaleje jak dzika i nie mogę nic innego i balsam bo jakoś tu mi cholernie skórę wysusza i już mnie swędziała jakbym jakiegoś syfa złapała, a wystarczyło kilka dni smarować emolium i meega ulga - uwielbiam go :loveu: ale nie uwielbiam jego ceny :shock:[/QUOTE] napisz to na WĄTKU, a może zostaniesz okrzyknięta CHAMSKĄ :evil_lol: Chociaż... Alicja nie została nie wiem czemu :shake:
  7. Leon już pewnie po operacji. A. go zawiózł i został z nim, gdy zasypiał. Mówił, że widok rozdzierający serce :-( Rozmawiał z chirurgiem, który oglądając jego wyniki, powiedział, że nie wygląda to źle, ale nie wiem czy to nie takie gadki pocieszające :shake: Odbieramy go ok. 22.00 Ja się chyba zapłaczę :-( Acha i dopiero teraz będą badać guza (to, o czym pisała Vectra) i będzie wiadomo na 100% co to za menda. [quote name='Alicja'][B]a wogóle jak możesz byc taka niegrzeczna i bezczelna ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] :cool3: a co, znowu coś fajnego na WĄTKU? Ktoś wziął mnie w obronę (Vectruniu? :loveu:) ?
  8. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]ale one za miesiąc dopiero przyjadą :diabloti: [/B][/COLOR][URL="http://img137.imageshack.us/i/04justyna.jpg/"][IMG]http://a.imageshack.us/img137/5970/04justyna.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] o rany, to będziesz miała taką nowoczesną kuchnię :crazyeye::placz: To już chyba tylko ja mam takie przedpotopowe szafki otwierane jak drzwi, a nie jak szuflady i z rączką z boku, a nie na środku :placz:
  9. no to duża szansa na ZĄB :p
  10. [quote name='gameta']Informuję cię tu i teraz, że owszem, byłaś chamska - wróć i przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałaś. Informuję cię także, że nie odpowiem na żadną zaczepkę ani żadnego twojego posta. Dla mnie nie istniejesz :p Idź wyładuj swe frustracje na swojej rodzinie a nie na publicznym wątku :)[/QUOTE] o matko jedyna, az mi się włos zjeżył. Wiesz, Gameto, masz naprawdę problem i doszukujesz się problemów i ataków tam, gdzie ich nie ma. Nie zaczepiam cię, mam cię gdzieś, odnosiłam się do twoich wypowiedzi, zadawałam ci pytania, na żadne nie odpowiedziałaś i podważyłam twoje argumenty - i tak naprawdę TO cię wyprowadziło z równowagi. Gdy się nie ma argumentu, to się atakuje personalnie - "jesteś chamska", "takie jak ty cośtam". To raczej ty się wróc i poczytaj moje posty, a potem przeczytaj swoje odpowiedzi na nie. I tak, za każdym razem jak ty lub ktokolwiek inny napisze coś, z czym się nie zgadzam, napiszę o tym wyraźnie. [quote name='madcat1981']O, chętnie i ja się dowiem. Mam do wymyślenia prezenta dla półrocznego synka "rowerowych" ludzi... może by coś takiego im odpowiadało? Tylko czy to jeszcze nie za wcześnie? Chętnie poczytam:)[/QUOTE] Ja chciałam dla mojego roczniaka, ale pediatra i ortopeda mi odradzili stanowczo. Podobno może źle zadzialać na kręgosłup, polecają od conejmniej 18 miesiąca życia. Dla półroczniaka to już w ogóle... Tym bardziej, że pewnie nie siedzi jeszcze nawet stabilnie.
  11. [quote name='gameta']Idź poszukaj Iryska i podaj mu dłoń... Wiesz, to jest wątek dla relaksu a nie do chamskich przepychanek, niestety, tacy jak ty tego nie rozumieją...[/QUOTE] [COLOR="red"][B][SIZE="3"]Dziewczyno, a gdzie ja byłam CHAMSKA???????? [/SIZE][/B][/COLOR] No chyba, ze chamstwo to dla ciebie niezgadzanie się z twoim zdaniem. Lub argumentowanie. Czy Alicja też jest chamska, bo w dużej mierze zgodziła się z moim zdaniem? Pytam, bo nic jej nie odpowiedziałaś.
  12. [quote name='malawaszka']ooooo ja prdole chyba kryzys mój jutro osiągnie apogeum :mdleje: włąsnie zadzwoniła moja ukochana kuzynka, której to nie widziałam lata długie (z własnej woli :evil_lol: ) że w drodze powrotnej z Zakopanego do Lublina wpadną nas nawiedzić - całą RODZINĄ :mdleje: Ona jest w moim wieku, ALE... zwraca siedo mnie jak do małoletniej bo ONA ma już dwoje dzieci i męża a ja NIE :roflt: hahaha będzie jutro fantastyczny dzień :chaos::grab:[/QUOTE] kurcze, coraz bardziej podoba mi się ta wasza rodzina, zarówno z twojej strony, jak i J :diabloti: KONIECZNIE napisz jutro jak bylo fantastycznie :evil_lol: poza tym... dzieci odmładzają hłe hłe :diabloti:
  13. a kiedy pozostałe 700 zdjęć? dobrze, że wróciliście, co byś tam robiła w deszcz? :roll:
  14. Kurrrde no, naprawdę zajmij sie tymi kotami (zdjęciami) zawodowo czy coś :p Nie, nie pakować
  15. [quote name='malawaszka'] - na co [B]bogaty J [/B]wyskoczył, że nieee pooo cooo - qrwa myślałam, że go zabiję... powiedział to bratu przez telefon, więc jak odłożył ..[/QUOTE] bogatemu przecież wolno :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='gameta']polecam czytanie ulotek dołączonych do produktów. Jeśli coś jest dostępne tylko w aptekach to powinno to zastanowić, czyż nie? [/QUOTE] rozumiem, że balsam do ciała Vichy jest lekiem? Skład emolium (prawie to samo co oilatum) Skład: Arlasilk® Phospholipid GLA (2%) - z nasion ogórecznika lekarskiego urea (5%) - składnik naturalnego czynnika nawilżającego hialuronian sodu (0,5%) - substancja naturalnie obecna w naskórku i skórze właściwej olej macadamia (3%) - olej z orzechów masło shea (2%) - z nasion drzewa masłowego trójglicerydy oleju z kukurydzy (1%) - jak nazwa wskazuje alantoina (0,6%), - występuje w korzeniach żywokostu i nasionach soi [B]olej parafinowy (10%) - tu już sama wiesz. Próbowałam potwierdzić twoją informację, ale znalazłam jedynie odnośniki na forach internetowych, czyli takich jak tu. Badania odnoszą się do wyników dla skóry zdrowej, której parafina nie szkodzi w żaden sposób. Nie powinny używać jej osoby z trądzikiem i stanami chorobowymi. Parafina jest powszechni stosowana w kosmtykach aptecznych, ponieważ uczula znacznie rzadziej niż np. oleje roślinne. Aha, jej zabójcze właściwości znalazłam jedynie wypisane na stronach sklepów ekologicznych, które jak wiadomo, sprzedają tylko eko i na bazie olejów roślinnych. [/B]gliceryna (15%) - tu chyba też nie muszę tłumaczyć? [quote name='gameta'] Za gratulację i "dobre rady" dziękuję serdecznie [/QUOTE] ależ proszę. Jak nie ty, to może ktoś inny nie będzie używał sudocremu NAMIĘTNIE. [quote name='gameta'] tobie także mogę się nachylić. [/QUOTE] nie rozumiem tego zdania. [quote name='gameta'] Coraz bardziej mnie drażni ten wątek... [/QUOTE] to tu nie wchodź.
  17. aha, czyli chodzi o utratę wianka, tak? ale że co? że chetnych brak mimo 3 z przodu? :shake: [quote name='malawaszka']oto jest pytanie :roll: z dzieckiem są już w domu... kilka dni temu padło pytanie - czy może jeszcze zostać trochę u nas - no przecież nie wyrzucę... a przynajmniej wyleczę do końca... wczoraj byliśmy u nich "oglądać" dziecko - temat Soni został pominięty milczeniem... no ja czekam na rozwój sytuacji... lub na brak rozwoju :roll: [/QUOTE] zupełnie nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ONI już podjęli decyzję :angryy:
  18. [quote name='Cudak'] Mydło też niszczy naturalną warstwę ochronną skóry, a jej głównie o to chodziło. Myć dzieci też można w samej wodzie lub w wodzie z dodatkiem Oilatum :roll: i niczym po kąpieli nie powinno się smarować. [/QUOTE] Prawda z mydłem. Ale jest już lepsze niż chusteczki, bo jednak zmywasz mydło wodą na koniec, a osad z chusteczek zostaje na pupie cały czas. Ja długo używałam emolium do kąpieli i wtedy ani mydła ani smarowania po.
  19. [quote name='gameta']A to ciekawe, bo Oliatum to przecież lek i to dość silny na skórę atopową. Ja nie stosuje właśnie dlatego, że to lek a mój ma skórę jak niemowlę :p Sudocrem używam i to namiętnie, bo według mnie lepiej zapobiegać odparzeniom niż je leczyć :p[/QUOTE] Oilatum nie jest lekiem, o ile dobrze pamiętam zawiera przede wszystkim parafinę i substancję myjącą. Uzywanie sudocremu namiętnie... gratuluje odwagi i niewiedzy. I nie chodzi mi o żadne zrastanie warg czy innych - sudocrem bardzo wysusza skórę i dlatego używa się go wyłącznie na ODPARZENIA i to w niewielkiej ilości. Tak jak byś codziennie wypijała Coldrex, żeby się nie przeziębić.....
  20. [quote name='Cudak']Podobno dermatolodzy ostrzegają, bo one niszczą warstwę ochronną skóry itp i powinno się używać gazików z samą wodą lub z dodatkiem Oilatum. ...[/QUOTE] bo to prawda. Prawda, że dermatolodzy odradzają i prawda, że niszczą i podrażniają, przecież te chusteczki to sama chemia. Niemniej... bez przesady. To tak jak z danonkami, marchewkami z supermarketu etc. Nie popadajmy w skrajności. Na spacerze czy raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi. Gdy mój Tadzio był malutki mylam mu pupę pod kranem i mydłem dla dzieci. Teraz, gdy ma rok wciąż tak robię, a gdy jesteśmy poza domem i nie mam dostepu do bieżacej wody, używam chusteczek. Noszenie ze sobą wody w butelce i wacików uważam za przesadę. Polecam więc nie używanie chusteczek, gdy jest pod ręką ciepła woda i mydło. Oilatum/emolium - super. Szkoda tylko, że takie drogie :diabloti:
  21. [quote name='malawaszka']hahaha o ślub też mi nie chodzi - to mnie akurat nie pili :shake: jakbym chciała to bym już miała, ale unikam stresujących sytuacji :lol:[/QUOTE] [quote name='malawaszka']no kiedy sie boje.... :mdleje:[/QUOTE] tak, przyznaję się bijąc w pierś - nic nie kapuję :shake:
  22. A. ostatnio powiedział o kimś, że "ale on jest dużo starszy, bo koło 40tki", ja się więc zapytałam uprzejmie koło jakiej dziesiatki jest on, A.? Zbladł z lekka, gdy podliczył dziesięciolecia :diabloti:
  23. [quote name='Vectra']ta monotematyczność, to akurat skutek uboczny przebytej ciąży :diabloti: więc Ci wybaczam :evil_lol:[/QUOTE] hm, jakoś dużo tych skutków po tej ciąży :shake: masz rację, nie daj się :evil_lol:
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]nasza Riviera :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] rozumiem, że na czas upałów rozmontowaliście łóżko i Riviera jest zamiast...? Dobry pomysł na upalne noce :evil_lol:
×
×
  • Create New...