Jump to content
Dogomania

ASICA

Members
  • Posts

    897
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ASICA

  1. ASICA

    karma Brit

    dobre i tyle:p :p u mnie w wiaderku zmieszna resztka lighta z activem-mieszanka wybuchowa,dziadek jakiegoś strasznego spida dostał:crazyeye: :lol:
  2. ASICA

    Sztuczki

    z niewielu rzeczy jakie mój ast umie to komenda ,,poproś'' robi identycznie jak niedzwiedzie w zoo:lol: :lol: staje na tylnych łapach a jedną macha w powietrzu:lol: :lol:
  3. moja też sie nie zmieniła:shake: charakterek taki sam jak przed.. nic spokojniejsza nie jest-a szkoda. przed sterylką była grubaśna-żeby mieć operacje musiała schudnąć,wszyscy uczulali mnie że po sterylizacji może być znowu grubaska , a tu niespodzianka...suka jest dużo szczuplejsza i wcale nie tak prosto ją podtuczyć.
  4. czy musi być Harley? z czasów II wojny światowej zostalo dużo fajoskich egzemplarzy z koszami. koniecznie hełmofon dla psiura trzeba sprezentować.:cool3: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/1672/kask6mp.png[/IMG][/URL]
  5. znalazłam ogloszenie z woj. mazowieckiego -tyle ras i wszystkie w zblizonej cenie,od jednej osoby. czyzby kolejny posrednik,albo rozmnażacz-ale trzymać tyle róznych ras?? www.zwierzęta.low.pl specjalnie nie podaje linków do konkretnych ogloszeń. napisałam zapytanie do pana Jacka zobaczymy co mi odpisze:roll:
  6. u mnie niestety balkon prawie cały zabudowany(przezemnie)a to dla tego że ja sie na nim w lato opalam a sąsiad z naprzeciwka lubi sie pogapić:mad: ale jeden psiur patrzy dołem a drugi i tak wystaje ponad balkon więc łypie górą:lol: poza tym bałabym sie że mi psy głowy przez pręty włożą-włozyć łatwo,tylko wyjąć byłoby ciężko:diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img346.imageshack.us/img346/3010/balkonik4wn.jpg[/IMG][/URL]
  7. ASICA

    karma Brit

    w zeszłym roku suka na wiosne tez była brązowawa,a asty kiedyś podobno nie były czarne tylko właśnie takie czarno-brązowe:roll: a może ast ze starości zrobił sie brązowy??:lol: ace boje się jak ognia-nawet nie podchodze do butelki,boje sie ze ogarnie mnie szaleństwo wybielania:diabloti:
  8. dziwne by było żeby psy trzymane w takich warunkach wyglądały ślicznie:razz: :razz: dziwna ta sunia,ja sie za bardzo nie znam, ale wygląda mi na młodziutką i jeszcze do końca nie ukształtowaną.
  9. podobno spodziewają sie szczeniaków,do odbioru pod koniec lipca. co roku jezdze do Władka więc przejade sie na poczatku sierpnia-odwiedze hodowle ,zobacze na własne oczy co tam jest. (przynajmniej taki mam zamiar)
  10. rany boskie...:angryy: :angryy: oni mają jeszcze jedną żółtą suke...
  11. ASICA

    karma Brit

    obydwa na grzbiecie są czarne a po bokach lekko brązowe:roll: łapiny też mają brązowawe.
  12. Foxiku to dla ciebie [*] [*] [*] [*] [*] biegaj szczęsliwy po psim raju z resztą dogomaniackich psów!!:-(
  13. ASICA

    karma Brit

    czy jest to możliwe że od Brita psy mi z czarnych zrobiły sie lekko brązowe??:oops:
  14. ja tam pedigree nie dałabym mojemu psu pod żadną postacią:shake: jak dla mnie to jest śmieciowe-chyba że chodzi o kolor papierka:diabloti: (bardzo sugestywna reklama)
  15. Emir pies miał jechać do hoteliku(podobno bardzo dobrego),pojechała po niego Iza G własnie z p. Dianą z TOZ-u ,miały jechać około 16:00 z tego co pisała Arka pies jest już uratowany:multi:
  16. Ufff ,dzięki bogu że sie udało:multi: :multi: teraz już spokojnie można czekac na szczególy;)
  17. u mnie w mieszkaniu dożyca ma swój ponton pod balkonem,przenosiny w inne miejsce nic nie dały-ona poprostu musi przez szybe obserwować co się dzieje na dworzu:cool3: przez to cała szyba jest zapluta i zaśliniona:razz: amstaff ma swoje posłanie w przedpokoju(u poprzednich właścicieli tak miał)a stamtad ma rewelacyjny widok na kuchnie:evil_lol: dozyca troche mu tego widoku zazdrosci a on jej ,więc tak 2-3 razy dziennie robią zmiane:lol: tylko on się u niej mieści ,a ona u niego nie!!:diabloti:
  18. Daga i jak dożyca?? zmieniło się coś?? napisz prosze co u Ciebie i suni.:cool3:
  19. o rany dopiero przeczytałam wątek-czy już coś wiadomo?? mam nadzieje ze uda sie wyciągnąć psiaka:kciuki: :kciuki: boże co za ludzie-barbarzyńcy:angryy:
  20. Norbitko u mnie dywan też jeżdzi jak szalony:lol: postawiłam na nim fotel i teraz jezdzą razem-dywan z fotelem:diabloti: Joasiu straszne kłębowisko psów u Ciebie.:cool3:
  21. prosze nie mieć wyrzutów:mad: będa potrzebne to dam znać;) przyjemnego noszenia!! nam sie rewelacyjnie chodzi na halti więc .... Fenio w pozie na Małysza??:evil_lol:
  22. Dorotko, przyjmij wyrazy współczucia,tak mi przykro z powodu Ptysia:placz: wszyscy trzymali kciuki za zdrowie maluszka-to nie takie miało być zakończenie jego historii:shake: Ptyś był i jest wyjątkowym psiakiem-napewno nikt z dogomaniaków go nie zapomni:-( trzymaj sie!ja wiem jak to cięzko gdy odchodzi ktoś ukochany. Ptysiu dla ciebie:placz: [*] [*] [*] [*] [*] [*]
  23. ASICA

    karma Brit

    no to życze przyjemnego używania:p kochana nasza poczta polska:angryy: a migneła mi taka myśl żeby na kopercie nakleić,,uwaga szkło'' może jakiś pocztowiec na niej usiadł?:diabloti: no ale najważniejsze ze naprawić sie dało!
  24. Joaaa dużo cierpliwości życze:cool3: już niedługo i Fen będzie mógł tylko po wspominać swoje wyczyny:evil_lol: jak te twoje kobitki z nim wytrzymują to ja nie wiem?;)
  25. ASICA

    karma Brit

    znaczków było za dużo(szkoda ze przykleiłaś:-( ) zmiesciło sie ale tak prawie na styk(zawinełam jeszcze w ręcznik papierowy) powinno dojśc w całosci:p
×
×
  • Create New...