Jump to content
Dogomania

ASICA

Members
  • Posts

    897
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ASICA

  1. A co z środkiem usypiającym??? podanym albo w jedzeniu albo w innej postaci??? przecież dożek nie ma pojęcia że tyle osób ,chce odmienić jego los.:-( to dla jego dobra,można by go wtedy na spiąco wyciągnąc z tej ciasnoty i spokojnie przekwaterować. myśle że on jest tez taki agresywny spowodu małej przestrzeni.:angryy:
  2. ASICA

    Karma APORT

    niestety w takich sklepach masz tylko duże worki(przeważnie)więc bardzo ciężko będzie coś znaleśc;) podziel cene/kg i mniej więcej wyjdzie ci koszt kg;) :cool3:
  3. dobra(cos wyskrobie),mam nadzieje ze mi netu nie odłączą:cool3: :evil_lol: a co tam ,nie pierwszy i nie ostatni raz!:diabloti: :diabloti:
  4. Wysłałam grosik w piątek:oops: postaram sie dorzucić coś pod koniec tygodnia.
  5. nie skóra tylko szkielet-ale nieistotne:shake: przecież tam gineły tez koty w ogromnych ilosciach!! miłosnicy kotów popierają to??:angryy: :-o
  6. boziu tam był tez dog...:-( :-( to potwór w ludzkiej skórze!:mad: :mad: znając nasze polskie prawo ,wywinie sie jak nic!:angryy: :angryy:
  7. tam był i dog....:-( matko boska ,aż mi brak słow!!:angryy: :angryy: :angryy: ta kobieta jest weterynarzem,znając nasze prawo pewnie sie wywinie:shake:
  8. Rewelacyjne zdjęcia!!:lol: :lol: tez prosze o nowe!! tylko duuużoo:p :loveu:
  9. ASICA

    Przywitanie

    Kaligula z ciekawością obejrzymy fotki maleństwa:p wrzuc pare zdjątek;)
  10. twa1001 niestety każdy tak ma-chwile kiedy pies musi umiec zając sie samym sobą:razz: większośc psów na ogól wtedy śpi(u mnie tak jest)albo bawią sie same. Veris kup mu cos do gryzienia np.wędzone ucho. bedzie miał zajecie na pare godzin i przestanie zawracać wam głowe. a swoją droga więcej ruchu i spacerów-bedzie zmęczony,wybiegany nie bedzie was męczył w domu.:p :p
  11. poprosze o numer konta:p zaraz wpłace pieniązki na Bajeczke od cioci Supergogi:p
  12. Sawa ja np.bardzo długo gotowałam psom. przez chwile miałam dwa dogi(jeden do podtuczenia)i myślałam ze oszaleje od ciągłego stania przy garach:razz: ciągle noszenie siat z makaronem,ryżem,włoszczyzną nie mowiąc już o mięsie-byłam jak wielbłąd:diabloti: nie mowiąc o zakupach dla domowników:razz: policzyłam wszystko dokładnie +rachunek za gaz,+woda,+światło,+płyn do mycia poprzywieranych garów nie wspominając o witaminach!!:angryy: wyszło mi prawie na to samo(a jaka oszczednośc czasu).jestem jak najbardziej za najlepszą karma w miare możliwosci finansowych:p wiem jak cięzko dobrać jakośc,smak i cene-sama to przerabiałam.teraz karmie sucha karmą i nie narzekam(psy chyba też;) )
  13. [B]Tanitka i XWegax[/B] mięso dla was załatwione:p po 50kg na głowe. do odbioru w sobote między 12-14. [B]XWegaX[/B] skontaktuj sie z Tanitką w sprawie odbioru bo to ona zabierze mięso ze sklepu. tel do niej podam Ci na pw.
  14. przeslij zdjęcia na mail -wrzuci sie Cecylke:p niech ją wszyscy zobaczą!
  15. Nic nie zarłam właśnie! piłam mleczko dla dorosłych i tak mnie mdli że .....:placz: :placz: pamiętam o żarciu,może niedzela bo w sobote lece do Zalesia psa łapać:eviltong: ps.ile to km bedzie? w te i z powrotem??
  16. Brita po znajomości(dzieki dogomaniaczce)kupowałam taniej niz Ty Boscha:cool3: matko przenajświetsza toż to spustoszenie dla portfela:evil_lol: :evil_lol: tyle psiaków!:cool3: wcale sie nie dziwie że szukasz tańszej karmy-spróbuj jesli wszystko bedzie ok to karm tym Boschem i nie przejmuj sie -chodzi o to żeby psom podpasowało:p
  17. Daleko to Opole??:oops: Fura jest? Boziu jak mi niedobrze:oops: :-(
  18. [QUOTE]Ciotka ile bym nie wypiła to kaca mieć nie będę [/QUOTE] szczęsciara:placz: mnie po białym to dwa red bulle nie pomagają:placz: to kiedy Bona będzie u was?? trza to opić:lol: :lol: :diabloti:
  19. przecież to bylo wiadome od początku!!:lol: :lol: jak tam kac jest???:diabloti: jak sunieczka???Doddy pisz!!:mad:
  20. Myśle że Bosch i tak jest lepszy od Puriny:p Wprawdzie moje psy nie jedzą Boscha tylko Brita(tez ma bardzo niską cene;) )ale jadły Purine :placz: to była żołądkowa porazka:evil_lol: wielkie srańsko na rzadko i okna w domu otwarte:evil_lol: wydziwianie przy misce,oleje jogurty itd teraz zero problemu,bez oleju i kombinowania:multi: myśle że powinnaś zobaczyć jak twoje psy(te wszystkie są twoje??:crazyeye: )reagują na to jedzonko,czy im smakuje,czy nie maja rewolucji żołądkowych i czy wygląd zewnętrzny sie poprawił-jak ich samopoczucie. zobacz też ilośc jaką musisz im podać dziennie-to tez jest istotne:p
  21. [B]Kara_Tc [/B]ale jaki to Bosch?? adult?
  22. mi tam się wydaje ze wszystko zmierza do .....:loveu: :loveu: :loveu: :multi:
  23. Czyżby.....:loveu: to co wszyscy myślą?? :multi: :multi:
  24. no wiesz??;) ;) w jednym sklepie jak kupowałam mięso dla Ostrowi to mnie sie kierowniczka zapytała po co mi tyle mięsa?? tłumaczyłam sie gęsto ale i tak była podejrzliwa:razz: Do usług:cool3: :cool3: ps.Ciągle myśle o tym poparzonym psiaku:-( :-(
  25. ASICA

    Grożne rasy

    [QUOTE]przynajmniej do czasu, aż dotrę do Empiku[/QUOTE] a ja do biblioteki :evil_lol: poczekam aż tam ją rzucą;)
×
×
  • Create New...