-
Posts
897 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ASICA
-
A co z środkiem usypiającym??? podanym albo w jedzeniu albo w innej postaci??? przecież dożek nie ma pojęcia że tyle osób ,chce odmienić jego los.:-( to dla jego dobra,można by go wtedy na spiąco wyciągnąc z tej ciasnoty i spokojnie przekwaterować. myśle że on jest tez taki agresywny spowodu małej przestrzeni.:angryy:
-
niestety w takich sklepach masz tylko duże worki(przeważnie)więc bardzo ciężko będzie coś znaleśc;) podziel cene/kg i mniej więcej wyjdzie ci koszt kg;) :cool3:
-
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
ASICA replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
dobra(cos wyskrobie),mam nadzieje ze mi netu nie odłączą:cool3: :evil_lol: a co tam ,nie pierwszy i nie ostatni raz!:diabloti: :diabloti: -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
ASICA replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
Wysłałam grosik w piątek:oops: postaram sie dorzucić coś pod koniec tygodnia. -
Pilne i wstrząsające!!!!! wydarzenia na polsacie o 18.50
ASICA replied to jogi's topic in TV & radio
nie skóra tylko szkielet-ale nieistotne:shake: przecież tam gineły tez koty w ogromnych ilosciach!! miłosnicy kotów popierają to??:angryy: :-o -
Pilne i wstrząsające!!!!! wydarzenia na polsacie o 18.50
ASICA replied to jogi's topic in TV & radio
boziu tam był tez dog...:-( :-( to potwór w ludzkiej skórze!:mad: :mad: znając nasze polskie prawo ,wywinie sie jak nic!:angryy: :angryy: -
tam był i dog....:-( matko boska ,aż mi brak słow!!:angryy: :angryy: :angryy: ta kobieta jest weterynarzem,znając nasze prawo pewnie sie wywinie:shake:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
ASICA replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Rewelacyjne zdjęcia!!:lol: :lol: tez prosze o nowe!! tylko duuużoo:p :loveu: -
Kaligula z ciekawością obejrzymy fotki maleństwa:p wrzuc pare zdjątek;)
-
Pies piszczy - wychodzenie na spacer co godzinę?!?
ASICA replied to Veris's topic in Nauka czystosci
twa1001 niestety każdy tak ma-chwile kiedy pies musi umiec zając sie samym sobą:razz: większośc psów na ogól wtedy śpi(u mnie tak jest)albo bawią sie same. Veris kup mu cos do gryzienia np.wędzone ucho. bedzie miał zajecie na pare godzin i przestanie zawracać wam głowe. a swoją droga więcej ruchu i spacerów-bedzie zmęczony,wybiegany nie bedzie was męczył w domu.:p :p -
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
ASICA replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
poprosze o numer konta:p zaraz wpłace pieniązki na Bajeczke od cioci Supergogi:p -
Sawa ja np.bardzo długo gotowałam psom. przez chwile miałam dwa dogi(jeden do podtuczenia)i myślałam ze oszaleje od ciągłego stania przy garach:razz: ciągle noszenie siat z makaronem,ryżem,włoszczyzną nie mowiąc już o mięsie-byłam jak wielbłąd:diabloti: nie mowiąc o zakupach dla domowników:razz: policzyłam wszystko dokładnie +rachunek za gaz,+woda,+światło,+płyn do mycia poprzywieranych garów nie wspominając o witaminach!!:angryy: wyszło mi prawie na to samo(a jaka oszczednośc czasu).jestem jak najbardziej za najlepszą karma w miare możliwosci finansowych:p wiem jak cięzko dobrać jakośc,smak i cene-sama to przerabiałam.teraz karmie sucha karmą i nie narzekam(psy chyba też;) )
-
Żądamy od ZG TOZ pomocy dla CELESTYNOWA!!!!!!
ASICA replied to iza_szumielewicz's topic in Schroniska
[B]Tanitka i XWegax[/B] mięso dla was załatwione:p po 50kg na głowe. do odbioru w sobote między 12-14. [B]XWegaX[/B] skontaktuj sie z Tanitką w sprawie odbioru bo to ona zabierze mięso ze sklepu. tel do niej podam Ci na pw. -
przeslij zdjęcia na mail -wrzuci sie Cecylke:p niech ją wszyscy zobaczą!
-
Nic nie zarłam właśnie! piłam mleczko dla dorosłych i tak mnie mdli że .....:placz: :placz: pamiętam o żarciu,może niedzela bo w sobote lece do Zalesia psa łapać:eviltong: ps.ile to km bedzie? w te i z powrotem??
-
Brita po znajomości(dzieki dogomaniaczce)kupowałam taniej niz Ty Boscha:cool3: matko przenajświetsza toż to spustoszenie dla portfela:evil_lol: :evil_lol: tyle psiaków!:cool3: wcale sie nie dziwie że szukasz tańszej karmy-spróbuj jesli wszystko bedzie ok to karm tym Boschem i nie przejmuj sie -chodzi o to żeby psom podpasowało:p
-
Daleko to Opole??:oops: Fura jest? Boziu jak mi niedobrze:oops: :-(
-
[QUOTE]Ciotka ile bym nie wypiła to kaca mieć nie będę [/QUOTE] szczęsciara:placz: mnie po białym to dwa red bulle nie pomagają:placz: to kiedy Bona będzie u was?? trza to opić:lol: :lol: :diabloti:
-
przecież to bylo wiadome od początku!!:lol: :lol: jak tam kac jest???:diabloti: jak sunieczka???Doddy pisz!!:mad:
-
Myśle że Bosch i tak jest lepszy od Puriny:p Wprawdzie moje psy nie jedzą Boscha tylko Brita(tez ma bardzo niską cene;) )ale jadły Purine :placz: to była żołądkowa porazka:evil_lol: wielkie srańsko na rzadko i okna w domu otwarte:evil_lol: wydziwianie przy misce,oleje jogurty itd teraz zero problemu,bez oleju i kombinowania:multi: myśle że powinnaś zobaczyć jak twoje psy(te wszystkie są twoje??:crazyeye: )reagują na to jedzonko,czy im smakuje,czy nie maja rewolucji żołądkowych i czy wygląd zewnętrzny sie poprawił-jak ich samopoczucie. zobacz też ilośc jaką musisz im podać dziennie-to tez jest istotne:p
-
[B]Kara_Tc [/B]ale jaki to Bosch?? adult?
-
mi tam się wydaje ze wszystko zmierza do .....:loveu: :loveu: :loveu: :multi:
-
Czyżby.....:loveu: to co wszyscy myślą?? :multi: :multi:
-
Żądamy od ZG TOZ pomocy dla CELESTYNOWA!!!!!!
ASICA replied to iza_szumielewicz's topic in Schroniska
no wiesz??;) ;) w jednym sklepie jak kupowałam mięso dla Ostrowi to mnie sie kierowniczka zapytała po co mi tyle mięsa?? tłumaczyłam sie gęsto ale i tak była podejrzliwa:razz: Do usług:cool3: :cool3: ps.Ciągle myśle o tym poparzonym psiaku:-( :-( -
[QUOTE]przynajmniej do czasu, aż dotrę do Empiku[/QUOTE] a ja do biblioteki :evil_lol: poczekam aż tam ją rzucą;)