-
Posts
897 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ASICA
-
a ja bym chciała mieć taka przemiane materii jak twój ONek:evil_lol: :evil_lol: tyje od samego patrzenia na jedzenie:evil_lol: :evil_lol: moja suka przytyła,ale to bylo w zimie. teraz w takie upały to psom jeśc się nie chce.:shake:
-
Precz Nieodpowiedzialnym Właścicielom Bullowatych I Innych Psów
ASICA replied to Asta's topic in Bull terrier
co ma wisiec nie utonie:evil_lol: jesli dziadek podobno jest z sąsiedniej wsi,to nie jest niemozliwe zeby go znaleść. pewnie mieszka tam od dawna-jak to się mówi starych drzew sie nie przesadza. nie wydaje mi się zeby znajomi chcieli kombinować:shake: poszukać nie zaszkodzi,pewnie jeszcze nie raz będa na spacerze. -
spodnie tez kosztują nawet takie do wychodzenia z psem:evil_lol: ja nie mam sentymentów,pieniądze na drzewie nie rosną wiec ... znajdziesz dziadka idz do niego z policja (z dzielnicowym)na starszych ludzi nie ma inengo sposobu niż władza!!
-
Precz Nieodpowiedzialnym Właścicielom Bullowatych I Innych Psów
ASICA replied to Asta's topic in Bull terrier
o cholercia:roll: dobra dziadek nie zając szybko nie ucieknie:lol: pewnie mieszka nie daleko-starsi ludzie nie wypuszczaja sie wiele km na spacery. może w spożywczym albo w warzywniaku tudzież w aptece dziadka ktoś kojarzy. przecież coś jesć musi:evil_lol: pewnie zostawia psa pod sklepem wiec... starsi ludzie wczesnie wstają wiec pewnie rano kiedys go spotkasz.:diabloti: -
Kara jakie trudno?? dla głupiego babska?? dziewczyno czym się przejmójesz?? posiadanie psa jest kosztowne,niech się własciciel teraz martwi ... nie oddawaj psa,postrasz dzielnicowym,idz do lekarza,ugryzienie nawet lekko moze spowodowac zakazenie. niech pokryje koszt maści,bandazy itp. niech się baba porządnie wystraszy moze wtedy rozum jest wróci!!:diabloti:
-
Precz Nieodpowiedzialnym Właścicielom Bullowatych I Innych Psów
ASICA replied to Asta's topic in Bull terrier
koniecznie zbierz dokumetacje od weta. nie odpuszczaj ,dowiedz się wsód okilicznych,,meneli'' i małolatów może ktoś kojarzy tego psa i włascicieli. oni napewno przez pare dni będą unikać twojego rejonu,zgłos to dzielnicowemu-on też popyta. może ich zna! -
Rany boskie Kara:razz: :razz: nie odpuszczajcie babie za wszelką cene!! dowiedz się czy pies jest zdrowy.zaszczepiony itp. mógł przenieć jakąś chorobe na suke np.grzybice. psa nie oddawaj dopóki babsko nie poczuje się do odpowiedzialnosci.:angryy:
-
no to spróbuj z Activity. przecież twój pies jest własnie aktywny:lol: potrzeba mu duzo kalorii,bo duzo spala. przy takim trybie życia nadwaga raczej mu nie grozi.
-
Czoko mieszkam na dolnym mokotowie,rejon Gazety Wyborczej. psy mam sztuk 2:cool3: jeden bardziej dziwaczny od drugiego. duża suka+mały pies.
-
Karma activity jest bardziej kaloryczna od juniora. na opakowaniu napisali że to karma od 1 roku. na juniorze ze do 24 m. nie wiem jakiego masz psa,jaki tryb zycia prowadzi. wydaje mi się ze możesz spróbować,zobaczysz co z tego wyniknie. moja suka po activity sporo przytyła ale to było zimą i miała mało ruchu. drastycznie składy obu karm się nie rożnią wiec...
-
Joaaa widze że Fenisław doszedł już do siebie:p to super. nie martw się napewno gdzieś tam jest nowy właściciel Fenia-może jeszcze o nim nie wie ale bądzmy dobrej mysli. troche się zastanawiam jak Fen zniesie rozstanie z Tobą. a jak Ty rozstanie z Fenem???:evil_lol:
-
Guciu uderz do Ludek:cool3: dzięki niej moje piechy maja co jeść:oops:
-
i tu jest problem:oops: ast jest rodowodowy,a suka z lewego...:razz: u mnie wjechali na skwerek autemn zeby zobaczyc co robie psu:lol: a ja się nad nim znęcałam fizycznie i psychicznie za pomocą szczotki do wyczesywania:lol: stał sobie biedak i tylko łypał oczami kto go uratuje od wyrodnej pańci. policjanci zasuneli szybe i dalej patrzyli ,ale już przy zamkniętym oknie:evil_lol:
-
ja mam w domu psa i suke. przed wspólnym mieszkaniem znali się prawie rok czasu. pies jest starszy ma 10 lat a suka obecnie 3 lata. pies to amstaff po przejsciach(wystawiany do walk) suka to dożyca z charakterkiem mimo sterylki;) przez te pare miesięcy nie zauważyłam żeby między nimi była jakaś chierarchia. raczej wzajemne zrozumienie;) suka ustępuje psu ,pies ustępuje suce. nie kłóca się mam wrazenie ze żyją obok siebie,nie wchodząc sobie w droge. :p on wie ze ona jest duża baba,a ona zdaje sobie sprawe ze on jest starszy pan. gdyby chciał mógły ją zagryżć,ona gdyby chciała mogłaby ,,umilić'' mu życie na każdym kroku.:lol: ona jest do niego delikatna,on jest gentelmen gdy jakiś pies stawia sie do niej on mimo swojego wieku i ułomnośc fizycznej zawsze gotowy jest jej bronić:p nie ma między nimi zadnej seksualności. ona wysterylizowana a on już nie może:evil_lol:
-
Wiesz u mnie na mokotowie to policja zalęgła się jak jakieś robactwo:angryy: przyjdzie taka chwila ze przyczepią się do mnie na pewno,jak nie z powodu jednego psa to drugiego:razz: wole nosic karteczki ze sobą-tak na wszelki wypadek. podobno psy agresywne powinny chodzić na smyczy i w kagańcu,a kto ustala czy dany pies jest agresywny czy nie? na wszelki wypadek mam liste agresywnych ras na której nie ma ani jednego ani drugiego mojego psa. zawsze to jeden argument zbity:p
-
Joaaa szelki juz niepotrzebne bo znalazłam obroże.:multi: siersć zaczeła się suce na pysku wycierać-od noszenia halti,wiec trzeba było cos zmienić:cool3: wszystko jest ok . dlaczego nie ma nowych zdjęc Fenisława?:mad:
-
u mnie podatek od psa płaciło w administracji w kasie-pani dawała pokwitowanie:p zwolnieni byli tylko emeryci i renciści:razz:
-
ok jestem za. tylko niech mi się zycie unormuje:oops: Joaaa jak ci szelki nie potrzebne...:cool3: ja tez chce cuś,tylko potem trza by mnie było do domu odprowadzić:evil_lol:
-
drugi przypadek noszenia psa(na rękach non-stop)brania ze soba wszędzie,do spożywczego,do fryzjera,do przychodni dla ludzi!! tekst pani:on jest taki ludzki,nie potrzeba zeby bratał się z tym pospólstwem,z tymi zwięrzetami.mój Wiktorek ma mnie,byle psy beda go dotykały???!!chyba pani żartuje! coż można dodać? ręce opadają... psy z krótką sierscia powiny mieć jakiś kubraczek,zreszta uważam ze wychodzenie na dłuzsze spacery w duży mróz z takim psem to jest poprostu bezmyślnosc.
-
skoro prawo na terenie całej Warszawy jest takie samo to podatek chyba też:cool3:
-
Tyle ile osób tyle róznych zdań i poglądów. niestety znam przypadek gdzie pies wyjmowany jest z torby tylko na siusiu-potem jest dokładnie wycierany chusteczką taką dla niemowląt. nie biega po dworzu żeby się nie ubrudzić,żeby siersć się nie zmierzwiła(potargała),na 4 łapach porusza sie tyllko w mieszkaniu:roll: są ludzie i ludzie.
-
uważasz ze tylko małe psy marzną? a dużym to w łapy nie zimno?? nalepszym sposobem na rozgrzanie siebie i psa jest ruch:cool3: wiadomo ze jak jest potworny mróz to wychodzi się na pare minut-żeby pies się załatwił i tyle. równie dobrze mozna wystawić psa na balkon ,niech biedactwo złapie swierzego powietrza:diabloti: mojemu dogowi też było w łapy zimno,suka podnosiła je do góry-dlatego spacery były bardzo króciutkie. powinnam ją wziąśc na ręce bo jest jej zimno??:cool3: wiesz chyba zastosuje ten patent ,jak będe w zimnie stać na przystanku-może mnie ktoś ponosi na rączkch ,bo nózki mi zmarzły.;) ps. twój pies wazy 6.2 kg. mój około 62 kg
-
dalej mówie ze chodzi mi o noszenie psa przez cały czas:razz: stawianie na ziemi w celu załatwienia się a potem na rece lub do torby.