Jump to content
Dogomania

ASICA

Members
  • Posts

    897
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ASICA

  1. Zgadzam sie z Anią-widać że dziewczyna o dobrym sercu. rozpłakała sie nad Gabi a Tanitka prawie też:cool3: poważnie podeszli do adopcji,dziewczyna była bardzo przejeta-najchetniej wziełaby pół schroniska:p :p
  2. no to widze ze Feniks będzie miał niezłą wyżerke:cool3: :cool3: żeby wam tylko rewolucji w autku biedak nie dostał:evil_lol: :evil_lol:
  3. Beatko jak możesz to zabierz Asie ze sobą. skoro Tanitka dostępu do netu nie ma -ja niestety decydować za nią nie moge. miała kogoś jeszcze zabrać z Powstańców Śląskich:oops:
  4. A czy Asia moze być na przystanku tam gdzie ja? ja trasy przejazdu Tanitki nie znam:oops: Tanitko odezwij sie co z Asią?
  5. Dogini jedziesz ze mną i Tanitką??:cool3:
  6. Tanitko melduje się jutro(tj. sobota)o 9:45 na przystanku tam przy Rozdrożu. gdyby miało sie cos zmienić prosze o wiadomośc:p
  7. o.k teraz tylko musze załatwic opiekunke do tych co zostaja w domku. bede wiedziała na 100% dziś wieczorem albo jutro po 14:00.
  8. Aniu powodzenia dla Ciebie i maleńkiej niuni. jesteś kochana ,super ze sunieczka trafiła na Ciebie:loveu: :loveu: jak sie czuje maleństwo,czy ma już jakieś imie??
  9. ja też trzymam kciuki za Bajeczke :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  10. Nie ma sprawy-ja się dostosuje:p Tanitko tylko musze wiedzieć o ktorej planowany jest powrót.
  11. [quote]dzieeen dobryyy:lol: 16 onkow:sweetCyb: :grins:[/quote] o matko boska:crazyeye: :crazyeye: toż to konia by zjadło z kopytami;) [quote]Drzwi otwierają się tylko do wewnątrz kojca. Rozwiązanie to eliminuje zagrożenie związane z atakiem psa" "Dzięki obrotowej klapie z karmidłem nie musimy mieć kontaktu z psem" [/quote] mysle ze ta oferta dla niejednego właściciela psa jest zbawienna:razz:
  12. Beatko jak to nie wiesz kto to Doddy??:lol: nasz niezawodna ciotka Kasia:multi: (pańcia onki Breny) to właśnie ona z Ewa jezdziły na operacje dożycy pręguski do Garncarza. kojarzysz??:cool3: Dla mnie Feniks jest o.k -taki odrodzony od nowa!!:p Norbitko super że jest auto!!!
  13. ASICA

    Grożne rasy

    u mnie takie ksiązki są w dziale dla dzieci:evil_lol: :evil_lol: komputerowe też! i nowy Harry też z biblioteki wziety,przeczytany:p musiałam sie do dzieciaków tez zapisac zeby takie ksiązeczki miec. w dorosłych to same romanse i o wojnie:angryy:
  14. w sobote mi pasuje(wprawdzie miałam jechać do schroniska ale nie wiem jeszcze co i jak) w poniedziałek dopiero po 14:00 ,więc nie wiem czy tobie bedzie pasowało:p rozumiem że kupowałaś juz wcześniej w Arze? masz moze cennik??
  15. o rany tematów jest tyle:roll: wiesz najlepiej poczytaj sobie wszystkie....:lol: :lol: sama musisz dopasowac coś dla swojego psiaka. ja niestety chodze w innej wadze:diabloti:
  16. ja mam auto i nawet kierowce:evil_lol: kiedy byś mogła pojechac do Ary?? strasznie mnie pili bo do końca lutego jest promocja na moją karme,a u mnie w wiaderku już widac dno:-( :-(
  17. Witaj Dogini! jak Ci się podoba dogomania??;) :cool3: dzięki tobie po dawnej Gajce nie ma śladu!!:p
  18. Tanitko dzięki śliczne ,pewnie że chce! Napisz gdzie,o której i do której;) musze sie okreslić w domku.
  19. Blaira a nie wybierasz sie przypadkiem do Ary w najbliższym czasie??;) :cool3: jestem w podbramkowej sytuacji(żarcie)
  20. ASICA

    CANIS PANTHER?

    to ja odświerze temat:p szukam więcej informacji na temat canisków ale nic nie moge znaleśc:shake: prosze o pomoc:oops:
  21. Sylwia76 wpadaj do mnie ,bedziesz miała rozgrzewke :evil_lol: zobaczysz dozie kupy na zywo:cool3: ;) a jest co sprzątać ,oj jest!
  22. myśle że tamta historia jest już nieaktualna,spójrzcie na date.:shake:
  23. [QUOTE]sadze, ze jesli nie pogryzie nikogo w schronisku to nie uspia go,[/QUOTE] przynajmniej to jest pocieszające w tej sytuacji. ja niestety na psiej psychice tez za bardzo sie nie znam:oops: tak sobie gdybam,że może większa przestrzeń niestresowała by tak psiura,troszke by sie rozluznił,ciasnota powoduje właśnie flustracje. odezwe sie zaraz do Tatiany,może ona sie będzie wybierac do schroniska. rzeczywiscie nie wiadomo co robić:oops:
  24. Eurydyko wiem bo mam właśnie doga a nie jamnika. podjechać moge,więc zaraz zaczynam sie uśmiechac do Marki żeby mnie tam zabrała jak bedzie jechać w sobote:cool3: kurcze przecież nie można uśpić psa z powodu ciasnoty i agresywności:-( w tak małym boksie cięzko bedzie mu pomóc.
×
×
  • Create New...