-
Posts
897 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ASICA
-
Sochaczewska GABI - już nie cierpi - MA DOM!!!!!! :-)))
ASICA replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Zgadzam sie z Anią-widać że dziewczyna o dobrym sercu. rozpłakała sie nad Gabi a Tanitka prawie też:cool3: poważnie podeszli do adopcji,dziewczyna była bardzo przejeta-najchetniej wziełaby pół schroniska:p :p -
no to widze ze Feniks będzie miał niezłą wyżerke:cool3: :cool3: żeby wam tylko rewolucji w autku biedak nie dostał:evil_lol: :evil_lol:
-
Beatko jak możesz to zabierz Asie ze sobą. skoro Tanitka dostępu do netu nie ma -ja niestety decydować za nią nie moge. miała kogoś jeszcze zabrać z Powstańców Śląskich:oops:
-
A czy Asia moze być na przystanku tam gdzie ja? ja trasy przejazdu Tanitki nie znam:oops: Tanitko odezwij sie co z Asią?
-
Dogini jedziesz ze mną i Tanitką??:cool3:
-
Tanitko melduje się jutro(tj. sobota)o 9:45 na przystanku tam przy Rozdrożu. gdyby miało sie cos zmienić prosze o wiadomośc:p
-
o.k teraz tylko musze załatwic opiekunke do tych co zostaja w domku. bede wiedziała na 100% dziś wieczorem albo jutro po 14:00.
-
Bajka z ruin w domku .Dług spłacony, wszyscy szczęśliwi
ASICA replied to rybon36's topic in Już w nowym domu
ja też trzymam kciuki za Bajeczke :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: -
Nie ma sprawy-ja się dostosuje:p Tanitko tylko musze wiedzieć o ktorej planowany jest powrót.
-
[quote]dzieeen dobryyy:lol: 16 onkow:sweetCyb: :grins:[/quote] o matko boska:crazyeye: :crazyeye: toż to konia by zjadło z kopytami;) [quote]Drzwi otwierają się tylko do wewnątrz kojca. Rozwiązanie to eliminuje zagrożenie związane z atakiem psa" "Dzięki obrotowej klapie z karmidłem nie musimy mieć kontaktu z psem" [/quote] mysle ze ta oferta dla niejednego właściciela psa jest zbawienna:razz:
-
Wolontariuszom mówimy WON !!! Schronisko w Zielonej Górze
ASICA replied to andre's topic in Schroniska
hop! do góry!! -
Beatko jak to nie wiesz kto to Doddy??:lol: nasz niezawodna ciotka Kasia:multi: (pańcia onki Breny) to właśnie ona z Ewa jezdziły na operacje dożycy pręguski do Garncarza. kojarzysz??:cool3: Dla mnie Feniks jest o.k -taki odrodzony od nowa!!:p Norbitko super że jest auto!!!
-
u mnie takie ksiązki są w dziale dla dzieci:evil_lol: :evil_lol: komputerowe też! i nowy Harry też z biblioteki wziety,przeczytany:p musiałam sie do dzieciaków tez zapisac zeby takie ksiązeczki miec. w dorosłych to same romanse i o wojnie:angryy:
-
w sobote mi pasuje(wprawdzie miałam jechać do schroniska ale nie wiem jeszcze co i jak) w poniedziałek dopiero po 14:00 ,więc nie wiem czy tobie bedzie pasowało:p rozumiem że kupowałaś juz wcześniej w Arze? masz moze cennik??
-
o rany tematów jest tyle:roll: wiesz najlepiej poczytaj sobie wszystkie....:lol: :lol: sama musisz dopasowac coś dla swojego psiaka. ja niestety chodze w innej wadze:diabloti:
-
ja mam auto i nawet kierowce:evil_lol: kiedy byś mogła pojechac do Ary?? strasznie mnie pili bo do końca lutego jest promocja na moją karme,a u mnie w wiaderku już widac dno:-( :-(
-
Witaj Dogini! jak Ci się podoba dogomania??;) :cool3: dzięki tobie po dawnej Gajce nie ma śladu!!:p
-
Tanitko dzięki śliczne ,pewnie że chce! Napisz gdzie,o której i do której;) musze sie okreslić w domku.
-
Blaira a nie wybierasz sie przypadkiem do Ary w najbliższym czasie??;) :cool3: jestem w podbramkowej sytuacji(żarcie)
-
to ja odświerze temat:p szukam więcej informacji na temat canisków ale nic nie moge znaleśc:shake: prosze o pomoc:oops:
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
ASICA replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Sylwia76 wpadaj do mnie ,bedziesz miała rozgrzewke :evil_lol: zobaczysz dozie kupy na zywo:cool3: ;) a jest co sprzątać ,oj jest! -
myśle że tamta historia jest już nieaktualna,spójrzcie na date.:shake:
-
[QUOTE]sadze, ze jesli nie pogryzie nikogo w schronisku to nie uspia go,[/QUOTE] przynajmniej to jest pocieszające w tej sytuacji. ja niestety na psiej psychice tez za bardzo sie nie znam:oops: tak sobie gdybam,że może większa przestrzeń niestresowała by tak psiura,troszke by sie rozluznił,ciasnota powoduje właśnie flustracje. odezwe sie zaraz do Tatiany,może ona sie będzie wybierac do schroniska. rzeczywiscie nie wiadomo co robić:oops:
-
Eurydyko wiem bo mam właśnie doga a nie jamnika. podjechać moge,więc zaraz zaczynam sie uśmiechac do Marki żeby mnie tam zabrała jak bedzie jechać w sobote:cool3: kurcze przecież nie można uśpić psa z powodu ciasnoty i agresywności:-( w tak małym boksie cięzko bedzie mu pomóc.