Jump to content
Dogomania

ASICA

Members
  • Posts

    897
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ASICA

  1. ASICA

    karma Brit

    bo po miareczke to trzeba samej podreptać i poszukać;) przy każdej karmie stoja miareczki(na ziemi)i ulotki:cool3: ja tam jestem namiętna kolekcjonerką miarek i ulotek:diabloti:
  2. ASICA

    karma Brit

    [QUOTE]No właśnie mnie także w końcu odstraszyła cena. Jednak niepokojąco niska :cool1:/[QUOTE] ja uważam ze cena jest niska bo to ,,tylko'' czeska karma a nie np. amerykańska:roll: nie widać ulotek reklamujących w każdej lecznicy-no i pewnie prowizja dla wciskaczy jest nizsza niż przy renomowanych karmach:razz: mi tam skład odpowiada,moze ideał to nie jest, ale jak na ta cene karma jest przyzwoita. ja osobiscie nie ulegam reklamom,wole ze sklepu pobrać ulotki-w domu porównać ich skład,cene oczywiscie też i wybrac karme ktora najbardziej mi odpowiada. Brit odpowiada mi jakościowo,smakuje moim psom-a przy tym nie wywołuje rewolucji żołądkowych no i cena jest na moja kieszeń:p :p trzeba trzezwo mysleć,kierować sie rozsądkiem bo popadanie w skrajnosci dobre nie jest ,dla nas i dla zwierzaków też nie;)
  3. ASICA

    karma Brit

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/6332/miarka4qs.jpg[/IMG][/URL] tak cyknełam telefonem na szybko:cool3:
  4. ASICA

    karma Brit

    sylrwia już lece miarke mierzyć:p :p wys.około 9 cm szer.około 11cm jest taka niska i pękata. jak dla mnie to ona prawie nic nie wazy-może ze 2 dkg?;)
  5. Joaaa nie pytaj,odpowiedz znasz!!:cool3: :cool3: dawaj dużo fotek bo tu wszyscy ciekawi jak u Fenia:mad:
  6. ASICA

    karma Brit

    pewnie ze mam:p troche daleko od siebie mamy;) masz pomysł?
  7. ASICA

    karma Brit

    [B]Zakla[/B] miarka jest najbardziej-sama wziełam z hurtowni jak byłyśmy:evil_lol: wprawdzie jakaś taka nie poręczna ale jest. nic nie wiem o naklejkach?? jakie naklejki??? poprosze o pokazanie:p
  8. ASICA

    karma Brit

    nie dośc ze wali mu przydko z ryja to jeszcze z drugiego konca też!!:diabloti: ale cwany dziadek jest bo jak sie zesmrodził to uciekł do drugiego pokoju -chyba zeby jemu nie smierdziało:-o :razz:
  9. ASICA

    karma Brit

    własnie siedzi i pierdzi jak stary chłop!!:angryy: :placz: ciekawe czy to po Bricie?:cool3:
  10. Bardzo prosze:cool3: oczywiscie jesteśmy umówione na kawke -jak juz Feniowi szelki potrzebne nie bedą!:p
  11. ASICA

    karma Brit

    mam od 2 miesiecy na stanie 10 letniego amstafa ,praktycznie slepego,z porażeniem tyłu,bez większości zębów ale za to z barwną(czyt.tragiczną i waleczną)przeszłoscią. To pies moich sąsiadów którzy siedza w wiezieniu(oboje)a ich dzieci są w domu dziecka. psa ich rodzina zdecydowała sie uśpic (czyt.zabić,wywieść, pozbyć)bo po co komu stary darmozjad do niczego sie juz nie nadaje!! znam go ponad 6 lat i serce by mi pękło -zwłaszcza ze kochana rodzinka przywiazała mi go do klamki w lutym (wtedy było 25 stopni mrozu) i tak dziadek został u mnie-wprawdzie siedzi całymi dniami praktycznie sam ale...:p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7716/zdjcie0182en.jpg[/IMG][/URL]
  12. ASICA

    karma Brit

    napisz jak psiaki ustosunkowały sie do Brita:cool3: Zakla ja swojej na 60 pare kilo daje około 600gram i wydaje mi sie ze nie jest ani za gruba ani za chuda:cool3: mały dostaje 300gram na 30kilo żywego psa i powoli zaczyna wyglądac jak pan kiełbaska:diabloti:
  13. Joaaa zostałam uziemniona w domku więc czekam na Ciebie:cool3:
  14. ASICA

    karma Brit

    Czyli jak narazie same zalety:p żadnych wad??? karma wręcz idealna!;)
  15. Beatko spokojnie! moja na szczęscie po sterylce więc spokojnosć mam w domu:cool3: jeszcze nie raz ,i nie dwa.... Joaaa szelki naszykowane,czekaja na Feniksa:p
  16. Joaaa i co masz juz szeleczki?? jakby co ja moge wypożyczyć Ci moje:cool3: to znaczy po mojej dożycy, a nie po mnie:evil_lol: zobaczysz czy to zdaje egzamin.
  17. u mnie też:cool3: :cool3: w końcu dozorca wziął sie do roboty ,bo przez całą zime to:shake: :shake:
  18. duże brawa dla ciebie Joaaa:klacz: :klacz: :klacz: wyskoczył i co dalej??? wszyscy pewnie ciekawi co bylo dalej....
  19. ASICA

    karma Brit

    fakt cena jest kosmiczna!:angryy: marże mają nieziemską:shake: :shake:
  20. ASICA

    karma Brit

    moje psy dostają ślinotoku na widok miski z Britem:p :p mój facet ostatnio stwierdził ze nawet to apetycznie pachnie:crazyeye: :cool3: :cool3: no ale on całe życie spędza na jedzeniu :mad: :mad:
  21. pieknośc!! sama słodycz ,ale widac ze charakterek ma!:cool3: :cool3:
  22. Ja mam dożyce niemiecką zaadoptowaną od rodziny z dwójką dzieci,a także asta wychowanego z dwójką chłopców. oba psy uwielbiaja dzieci i na ich widok dupska mało im sie nie urwą z radosci:cool3: :cool3: znam za to pare jamników ktore za dziećmi nie przepadają:shake: wielkosc raczej nie ma wpływu na zachowanie psa. moja córa tak jak ja uwielbia duze psy,do ktorych nie trzeba sie schylać,można swobodnie je poklepać bez obawy ze złamie sie psu kręgosłup,nie trzeba patrzyć pod nogi w obawie ze potkne sie o psa albo go niechcący nadepne:lol: oba psy mimo że nie są ze mną od początku są raczej delikatne i uwazne jesli chodzi o dzieciaki-w momencie kiedy mają dosyc poprostu wstają i idą położyć sie w inne miejsce.
  23. rozumiem:-( szkoda -czasami mimo najszczerszych chęci...
  24. no to super:multi: :multi: strasznie mi leżał psiak na serduszku ale człowiek zabiegany to...:oops: :oops: bric-a-brac bedziesz następnym razem to pstryknij mu fotki-prosze.
  25. Mirabel to zapraszam najlepiej bez psów,facetów i dzieci:cool3: :cool3: zrobimy sobie mały wypadzik po.... moze i ANIA-SONIA się przyłączy?:evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...