Jump to content
Dogomania

ASICA

Members
  • Posts

    897
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ASICA

  1. Mona4 nieprawda ze po sterylce dalej suka bedzie miała ciąże urojone! ja swoją wysterylizowałam miedzy innymi z powodu ciąż i jak ręka odjął:p :p a przechodziła je naprawde intensywnie:razz: zeby suka miała ciąże urojona najpierw musi mieć cieczke-nie dostanie cieczki to nie ma ciązy. proste i logiczne. a za ciąze urojone odpowiadają hormony ktore po sterylce wyciszają się.
  2. Samuel jest teraz u Norbitki:p moze ktoś ma do niej telefon i bedziesz mogła zadzwonić..
  3. Beda nas mających dogi duzo jest w Warszawie-wiec w razie co bedziesz miała na kogo liczyć w potrzebie:cool3: :cool3: ps.fajnie by było jakby Samuel zamieszkał w Wawie z jakiej dzielnicy jesteś?
  4. mój TZ nie wychodzi z psami a jesli juz to bardzo rzadko. z każdym wyglada dziwnie:diabloti: :diabloti: mam 2 dogi niemieckie i amstaffa-a TZ jest takim łysym karkiem-za każdym razem jak idzie z psami słyszy szeptem głupie komentarze:cool3: a to ze bandzior to amstaffa sobie kupił a to ze wiekszego od doga to juz nie było wiec musi się dowartosciować. wszystkie psy sa moje!!! więc zbiera ,,komplementy''' za nic...dlatego postanowił nie wychodzić z nimi na spacer. smutne to ale kto zrozumie faceta??? niech mu bedzie:evil_lol:
  5. marmara 19 a co powiesz na dwa dogi?? nigdy nic poważniejszego mi się nie stało(odpukać!) choć z wybitym palcem chodze już 2 miesiące:roll: :roll: raz mnie tylko suka podcieła ale to było rano,nikt nie widział to i obciachu nie było,acha raz mi wbiegła wprost w łubianke z truskawkami-nie było co zbierać:cool3: :cool3: maleństwa jak chcą gdzieś isć to zadna siła ich nie zatrzyma,nie zliczona ilosc razy łapałam się parkanu czy drzewa. ale jakoś sobie radze,mam nadzieje ze nic mi się nie stanie.
  6. a może ktoś zna sklepy w Polsce? niestety ubranka na duże psy sa bardzo drogie,dlatego szukam czegoś tanszego....
  7. Kłaczku do góry:p :p :p czy Ania na pewno go wezmie??
  8. moze coś wiecej o Kłaczku? jakies fotki,link do poprzedniego tematu o nim..moze jego historia?
  9. ASICA

    Metamorfozy

    Ty_Asya dziękuje. młody jest fajny ale do ślicznosci to brakuje mu jeszcze z 10kg:p jak tak można zagłodzić psa?? w normalnym domu!!! :angryy: mam nadzieje ze za jakiś czas pokaże zdjęcia naprawde potęznego doga;)
  10. ASICA

    Metamorfozy

    Patka to się nazywa ,,sportowa sylwetka'';) :-o tak mi powiedzieli właściciele:evil_lol:
  11. ASICA

    Metamorfozy

    ząbki ma tez jak tygrys:diabloti: całe rece mam posiniaczone,no ale przecież to jeszcze szczenior;)
  12. ASICA

    Metamorfozy

    to ja dorzuce moje maleństwo:cool3: :cool3: dożek oddany przez kochających włascicieli,podobno w dobrej kondycji! tak wyglądał jak go przywiozłam: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1734/s4030240qg9.jpg[/IMG][/URL] po miesiącu u mnie: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/1999/s4030214aw0.jpg[/IMG][/URL] ps.jest u mnie dopiero 1.5 miesiąca:cool3:
  13. trzeba by napisać na molosach do dogarzy!
  14. ciuciola jaki jest orientacyjny koszt takiej operacji?? wydaje mi się że cena kastracji wnętra jest wyższa. mi za zwykłą kastracje powiedzieli 420zł:razz:
  15. moje pytanie było czysto teoretyczne,gdyz pies nie ma wpisu że jest niehodowlany. jest juz za ,,stary'' zeby jądro mogło samo zejsc. O mozliwosci operacji poinformowała mnie hodowczyni ja jednak wczesniej już zdecydowałam się na kastracje psa.:p
  16. a ja mam pytanie: czy lekarz operacyjnie może to jądro (te w jamie brzusznej)zsunąc do worka mosznowego??(jesli istnieje taka możliwosc?) czy wtedy taki pies po zabiegu moze uczestniczyć w wystawach??
  17. Ja miałam ten sam problem ze swoim psem-duzo jadł a był coraz bardziej chudy,miał zrobione wszystkie badania. Lekarz dał antybiotyk Metronidazol(kosztuje grosze)na psa o wadze 60kg kazał podawać 2x dziennie po 5 tabletek. po 3 dniach biegunka prawie ustała,wszystko wraca do normy ,pies robi normalne kupy! zapytaj weta o ten lek,co on o nim sądzi..
  18. czyli to nie na poważnie:p nie przejmuj się tak,poprostu baba jest zazdrosna i tyle,próbuje go sobie wychować zeby chłopaczyna wiedział kto tu rządzi:cool3: dobrze ze się wtrącasz,suce nie pozwalaj na za duzo -ja swojej tłumacze do tej pory, że nic jej nie ubędzie jak się drugim psem zajme przez chwilke:p kobity tak mają że straszne zazdrosnice z nich, a facetów chca sobie od razu wychować.
  19. constancja polała się krew??? przy mojej dominującej dożycy miałam druga młodą na tymczasie-kotłowały się strasznie-pare razy dziennie,krwi nigdy nie było:shake: jak przesadzały to krzyknełam,rozdzieliłam towarzystwo-każda dostala ochrzan. ja bym nie pozwalała na przesladowanie na każdym kroku-nie znam się na tym ,ale psychika u doga,one sa delikatne....
  20. czy jest cos o dogach niemieckich??? mozna poprosić o tekst:oops:
  21. filmik okrutny,tylko dlaczego panowie tak uciekali??:diabloti: przeciez podobno mężczyzni niczego się nie boją-wszyscy to takie kozaki(jak się ich słucha i ogląda)
  22. ASICA

    karma Brit

    ja karmie nią swojego 10-letniego amstaffa. to są takie małe kółeczka,ogólnie jest niskokaloryczna,wydaje mi się równiez lekkostrawna.:p
  23. Piuma mój pies miał robiony cukier(glukoza) i wyszło w normie,usg tez wiec dalej nic nie wiadomo:shake:
  24. te wypasione są właśnie aż przedobrzone:razz: mi chodzi o zwykłe szprotki lu sardynki w pomidorach. smród jest potem w całym domu-ale warto bo troche tego do karmy i pies je jak szalony. szczerze powiem ze nie mialam z tego powodu żadnych rewolucji u psów.
  25. puli moje psy nie miały biegunki,choć ja daje śladową ilośc rybek(tak tylko dla zapachu) i to raz na jakiś czas kiedy pies zaczyna wybrzydzać. puszka 150gr.starcza na 2 razy dla doga.
×
×
  • Create New...