-
Posts
897 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ASICA
-
Mona4 nieprawda ze po sterylce dalej suka bedzie miała ciąże urojone! ja swoją wysterylizowałam miedzy innymi z powodu ciąż i jak ręka odjął:p :p a przechodziła je naprawde intensywnie:razz: zeby suka miała ciąże urojona najpierw musi mieć cieczke-nie dostanie cieczki to nie ma ciązy. proste i logiczne. a za ciąze urojone odpowiadają hormony ktore po sterylce wyciszają się.
-
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
ASICA replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Samuel jest teraz u Norbitki:p moze ktoś ma do niej telefon i bedziesz mogła zadzwonić.. -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
ASICA replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Beda nas mających dogi duzo jest w Warszawie-wiec w razie co bedziesz miała na kogo liczyć w potrzebie:cool3: :cool3: ps.fajnie by było jakby Samuel zamieszkał w Wawie z jakiej dzielnicy jesteś? -
mój TZ nie wychodzi z psami a jesli juz to bardzo rzadko. z każdym wyglada dziwnie:diabloti: :diabloti: mam 2 dogi niemieckie i amstaffa-a TZ jest takim łysym karkiem-za każdym razem jak idzie z psami słyszy szeptem głupie komentarze:cool3: a to ze bandzior to amstaffa sobie kupił a to ze wiekszego od doga to juz nie było wiec musi się dowartosciować. wszystkie psy sa moje!!! więc zbiera ,,komplementy''' za nic...dlatego postanowił nie wychodzić z nimi na spacer. smutne to ale kto zrozumie faceta??? niech mu bedzie:evil_lol:
-
marmara 19 a co powiesz na dwa dogi?? nigdy nic poważniejszego mi się nie stało(odpukać!) choć z wybitym palcem chodze już 2 miesiące:roll: :roll: raz mnie tylko suka podcieła ale to było rano,nikt nie widział to i obciachu nie było,acha raz mi wbiegła wprost w łubianke z truskawkami-nie było co zbierać:cool3: :cool3: maleństwa jak chcą gdzieś isć to zadna siła ich nie zatrzyma,nie zliczona ilosc razy łapałam się parkanu czy drzewa. ale jakoś sobie radze,mam nadzieje ze nic mi się nie stanie.
-
a może ktoś zna sklepy w Polsce? niestety ubranka na duże psy sa bardzo drogie,dlatego szukam czegoś tanszego....
-
Hipis (dawniej: Kłaczek) z Gdańska w nowym domku !!!
ASICA replied to MonikaSz's topic in Już w nowym domu
Kłaczku do góry:p :p :p czy Ania na pewno go wezmie?? -
Hipis (dawniej: Kłaczek) z Gdańska w nowym domku !!!
ASICA replied to MonikaSz's topic in Już w nowym domu
moze coś wiecej o Kłaczku? jakies fotki,link do poprzedniego tematu o nim..moze jego historia? -
Ty_Asya dziękuje. młody jest fajny ale do ślicznosci to brakuje mu jeszcze z 10kg:p jak tak można zagłodzić psa?? w normalnym domu!!! :angryy: mam nadzieje ze za jakiś czas pokaże zdjęcia naprawde potęznego doga;)
-
Patka to się nazywa ,,sportowa sylwetka'';) :-o tak mi powiedzieli właściciele:evil_lol:
-
ząbki ma tez jak tygrys:diabloti: całe rece mam posiniaczone,no ale przecież to jeszcze szczenior;)
-
to ja dorzuce moje maleństwo:cool3: :cool3: dożek oddany przez kochających włascicieli,podobno w dobrej kondycji! tak wyglądał jak go przywiozłam: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/1734/s4030240qg9.jpg[/IMG][/URL] po miesiącu u mnie: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/1999/s4030214aw0.jpg[/IMG][/URL] ps.jest u mnie dopiero 1.5 miesiąca:cool3:
-
Yoszi już nie szukamy, śpij spokojnie Serce Nasze ['][']..
ASICA replied to Folen's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzeba by napisać na molosach do dogarzy! -
ciuciola jaki jest orientacyjny koszt takiej operacji?? wydaje mi się że cena kastracji wnętra jest wyższa. mi za zwykłą kastracje powiedzieli 420zł:razz:
-
moje pytanie było czysto teoretyczne,gdyz pies nie ma wpisu że jest niehodowlany. jest juz za ,,stary'' zeby jądro mogło samo zejsc. O mozliwosci operacji poinformowała mnie hodowczyni ja jednak wczesniej już zdecydowałam się na kastracje psa.:p
-
a ja mam pytanie: czy lekarz operacyjnie może to jądro (te w jamie brzusznej)zsunąc do worka mosznowego??(jesli istnieje taka możliwosc?) czy wtedy taki pies po zabiegu moze uczestniczyć w wystawach??
-
ciagla biegunka u pieska a piesek ma juz 11 miesiecy!
ASICA replied to marmara_19's topic in Choroby zakaźne
Ja miałam ten sam problem ze swoim psem-duzo jadł a był coraz bardziej chudy,miał zrobione wszystkie badania. Lekarz dał antybiotyk Metronidazol(kosztuje grosze)na psa o wadze 60kg kazał podawać 2x dziennie po 5 tabletek. po 3 dniach biegunka prawie ustała,wszystko wraca do normy ,pies robi normalne kupy! zapytaj weta o ten lek,co on o nim sądzi.. -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
ASICA replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
czyli to nie na poważnie:p nie przejmuj się tak,poprostu baba jest zazdrosna i tyle,próbuje go sobie wychować zeby chłopaczyna wiedział kto tu rządzi:cool3: dobrze ze się wtrącasz,suce nie pozwalaj na za duzo -ja swojej tłumacze do tej pory, że nic jej nie ubędzie jak się drugim psem zajme przez chwilke:p kobity tak mają że straszne zazdrosnice z nich, a facetów chca sobie od razu wychować. -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
ASICA replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
constancja polała się krew??? przy mojej dominującej dożycy miałam druga młodą na tymczasie-kotłowały się strasznie-pare razy dziennie,krwi nigdy nie było:shake: jak przesadzały to krzyknełam,rozdzieliłam towarzystwo-każda dostala ochrzan. ja bym nie pozwalała na przesladowanie na każdym kroku-nie znam się na tym ,ale psychika u doga,one sa delikatne.... -
czy jest cos o dogach niemieckich??? mozna poprosić o tekst:oops:
-
przyczynek do dziejów ludzkiej głupoty i psiej odwagi
ASICA replied to Sławek's topic in American Staffordshire Terrier
filmik okrutny,tylko dlaczego panowie tak uciekali??:diabloti: przeciez podobno mężczyzni niczego się nie boją-wszyscy to takie kozaki(jak się ich słucha i ogląda) -
ja karmie nią swojego 10-letniego amstaffa. to są takie małe kółeczka,ogólnie jest niskokaloryczna,wydaje mi się równiez lekkostrawna.:p
-
Piuma mój pies miał robiony cukier(glukoza) i wyszło w normie,usg tez wiec dalej nic nie wiadomo:shake:
-
te wypasione są właśnie aż przedobrzone:razz: mi chodzi o zwykłe szprotki lu sardynki w pomidorach. smród jest potem w całym domu-ale warto bo troche tego do karmy i pies je jak szalony. szczerze powiem ze nie mialam z tego powodu żadnych rewolucji u psów.
-
puli moje psy nie miały biegunki,choć ja daje śladową ilośc rybek(tak tylko dla zapachu) i to raz na jakiś czas kiedy pies zaczyna wybrzydzać. puszka 150gr.starcza na 2 razy dla doga.