maciaszek
z tego co wiem Koks jest juz w domu tymczasowym w hoteliku-tam czeka na adopcje.
taka informacja jest na stronie adopcyjnej dogów niemieckich.
wychodzi na to że musisz zmienic treśc ogłoszenia.:p
bardzo się ciesze,że tak szybko Aster znalazł nowy dom:multi: :multi: :multi: :multi:
a czy bedzie kiedys szansa na foty z nowego domu???
prosze o zmiane tytułu na bardziej szczęśliwy:cool3: :cool3: :cool3:
ja tez jestem za Britem,może mu nawet Activa kupić??
jest bardziej kaloryczny:cool3: :cool3:
moje dogi jedzą i jest ok.
ewentualnie makaron+mięso-szybciutko powinien przytyć.
jak dostane kaske to podrzuce wam pare groszy.
wiesz jak to jest w prywatnym schronisku:razz:
tak chodzi o zarobek a nie o pomoc..
widocznie własciciel nie chce zeby wolontariusze za dużo widzieli :roll:
czy jest możliwosc zrobienia innych zdjęć psu??
czy to schronisko jest w stanie doprowadzić psa do normalnego wyglądu tj. chodzi mi o jedzenie?
czy dobrze traktuje się tam psy??
Witam cięzarówke:lol: :lol:
ja nie umiem posługiwać się mapą dogo ale może ktoś w pobliżu tego pana ma wolny tymczas??
czy pies ma coś z okiem,czy tylko na zdjęciu to tak wygląda???
czy pies ma tatuaż??
moze jest papierowy,warto byłoby to sprawdzić...
niech ktoś wstawi psa na molosy.
kto może zaoferować tymczas dla tego psa???
czy są tu jacys miłośnicy tej rasy??
jak długo pan może przetrzymać tego psa??
kurde co robic???:placz: :placz:
kolejny doziek:-( :-(
czy pies jest już na molosach???
jak mozna mu pomóc,czy jest jakiś wolontariusz z dogo w tym schronisku??
czy jest możliwosc dokarmiania go osobno i spacerów w schronie??
kurde przez net cięzko pomóc....:oops:
może bernardyn???
duży,ma porządne futro,są łagodniejsze niż kaukazy,swoim wyglądem skutecznie odstraszy nieproszonych gości-dla domowników super przyjazny!
choć nie wszystkie egzemplarze takie są.
obecnie na PwP sa fajne benki do adopcji:cool3: