tibro
gratuluje z całego serca,że wszystko się udało,koniecznie załóż galerie swoim psiakom:cool3: :cool3:
ps.jak bedziecie chcieli pozbyc się swojego ,,starego saaba'' to daj znać-moj czuje się samotny,chętnie kupie drugiego do pary:loveu: :loveu: :loveu: