Jump to content
Dogomania

Justi0022

Members
  • Posts

    448
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justi0022

  1. M A Ł O
  2. [quote name='Matagi'] Katalog będzie na stronie,jeżeli oddział sobie tego zażyczy :evil: Na dzień dzisiejszy już mógłby być,bo wszystko już jest zgrane,nie wiadomo tylko kto o której :wink:[/quote] No to kurna niech sobie życzy :evilbat: :evil: :x 0X :roll: 0X :evilbat: :x :lol: A przed kwietniową wszystko było - i stawki i kolejność. Fakt, że w tygodniu przed wystawą w poniedziałek :D A ja nie moge się ostatnio dostać na stronę warszawską - jest tylko ogólna informacja na "szarej stronie" a tej typowo warszawskiej nie widzę :roll:
  3. [quote name='Agappe']ja tam akitową stawkę znam :))) Anata sama w kl championów.. akitek będzie 15[/quote] Dostałaś info w związku czy masz jakieś dojście? A może jest w necie na jakiejś tajemnej stronie :roll:
  4. cudak Ostatnio jak widuję w przelocie mopsiki na wystawach od razu mam w głowie GIZMO :lol:
  5. [quote name='Ka-ka']tylko skąd tu wziąc fotki dorównujące szpili :( :wink: ale dbać o galerię będziemy, a jakże :P[/quote] Nawet nie śmiemy przyposzczać, że dorównamy, ale pewnie im będzie miło, że nie wylądują na 2-3 stronie :lol:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Justi0022'][quote name='Alicjarydzewska']Daga my tu teraz panie na włościach .Musimy zadbać o [b]Szpilkową galeri[/b]ę ,Kara nam chyba pomoże :wink:[/quote] Tylko żeby jej nie zablokowali :roll: :lol:[/quote]Justi to proszę włącz się do akcji ,co 10 postów fotka w prezencie dla Szpilki i nie zbanują :wink: /tak myślę ,chyba że się mylę :oops: /[/quote] Dagę "zamknęli" za 8 :lol:
  7. [quote name='Alicjarydzewska']Daga my tu teraz panie na włościach .Musimy zadbać o [b]Szpilkową galeri[/b]ę ,Kara nam chyba pomoże :wink:[/quote] Tylko żeby jej nie zablokowali :roll: :lol:
  8. [quote name='Katerinas'] Michał Marek :)[/quote] Twój TZ nie jest Marek? :lol:
  9. [quote name='Majka&Gizmo'] Majka...dziś niestety bez Gizmaka :([/quote] Dobre i to - byleby Gizmo doszedł do siebie w tym ... sanatorium :oops: :lol:
  10. Piękna Luna :lol: i jakie futerko błyszczące :D Masz bardzo wymagającą modelinę :wink:
  11. Dużo zdrówka dla Maji i Gizma :bigok:
  12. [quote name='malawaszka']trudno powiedzieć :roll: marzenia to na święta, ale jak będzie :niewiem:[/quote] dobra ekipa i płynność finansowa i da się zrobić :wink:
  13. [quote name='dbsst']tlumaczyla mi ze ma mnie juz serdecznie dosc ;)[/quote] Borek też tak usteczka składa jak mi tłumaczy różne swoje sprawy 8)
  14. [quote name='dbsst']nie dosc ze scerbata to jeszcze zezowata po kim ona taka brzytka chyba po TZ ;)[/quote] nieee nooo, Twój TZ całkiem wyględny na fotach się wydaje :lol:
  15. [quote name='dbsst']hehehe pijcie dziewczyny pijcie bo chyba mam nowy patent na psa ;) [img]http://img43.echo.cx/img43/5164/obraz1244nx.jpg[/img] robione przed 5 minutami :D[/quote] co ona tu robiła?
  16. napisałam ja
  17. [b]Waszka[/b] [size=1]dbsst jest na dwójce [/size] szukaj, szukaj :lol:
  18. [quote name='dbsst'][quote name='agabass']Poświata super dbsst a ty gdzie jesteś - no nie ładnie nie ładnie - nie pokqazała się tylko u tej Szpili jest[/quote] hjihihi jestem w albumiku jestem :D[/quote] Jasne, że jest. Z rozwianą fryzurą :lol:
  19. Wielce rozrywkowy ten Gomez jak nie szisza, to piffko i lala :lol:
  20. Oj robię, robię - muszę mieć porządek na moich ścieżynach :evil: :lol:
  21. [quote name='adda'][quote name='Justi0022']U mnie też tak działa - Babcia jest dobra do strzeżenia dobytku w czasie nieobecności. [/quote] Ha ha, malawaszce chyba nie bardzo o to chodziło :lol: :lol: :lol:[/quote] Ha, ona ma lepiej, bo u mnie jest ok w zakresie dobytku, w zakresie małych Jusiątek nie bardzo :roll:
×
×
  • Create New...