[quote name='Siostra']
Znowu będzie, że naruszyłam czyjeś dobra osobiste, ech te swobody obywatelskie, zwariować można :evil: :D[/quote]
I to we własnej rodzinie :lol:
[quote name='Maga100']ciekawe czy mu wygodnie :hmmmm: Leon mieści się na tylnej kanapie swobodnie, ale jeździ w pasach, więc jest cały nieszczęśliwy[/quote]
Chyba niewygodnie, ale na kanapie się nie mieści - kanapa ma zamontowany na stałe podłokietnik :x Teraz piecho jeździ w bagażniku i wyklucza to wyprawy z Larym :cry:
[quote name='Maga100']Najgorsze, że jeden z ręczników hotelowych również przeistoczył sie w szmatę... Leon postanowił się powycierać po jednej ze swych błotnych kąpieli :evil: Ręcznik BYŁ biały :oops: [/quote]
Dodatkowe klimatyczne zapłacicie :cunao: :roflt:
U mnie też kilka ręczników zostało przemianowane na potrzeby wystaw :lol: Jako szmatki robią czasem ścierki do naczyń ściągnięte z parapetu :evilbat: [size=2]( bo na wieszaku już nie mogą wisieć - a szlag mnie trafia na ich widok na parapecie :evil: )[/size]
[quote name='Siostra'] Strach pomysleć, co by było jakby zżarły dużą poduchę :o .
To się nazywa szukaniem szczęscia w nieszczęściu :D :wink:[/quote]
Albo kołdrę, co gorsza 8)
Och, te Twoje dziewczynki :angel:
Oduczenie psa brania jedzenia od obcych a już rzuconego gdzieś na ziemię jest ponoć koszmarnie trudne. Jak go oduczyć, aby nie jadł orzechów, czereśni, jabłek, które przez częsć roku zalegają na ziemi...
A wiesz, [b]Siostra [/b], jak oglądałam zdjęcie z klapkiem pomyślałam, że fajnie się ubrałaś i klapek jest fajowy :lol:
Ja wczoraj uratowałam swojego sandałka - całe szczęście Borek złapał tylko za sznurek i bucik szurał po podłodze jak go sobie do posłania targał 8)
Na mixach się nie znam :oops: