Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Z a obecną opiekunką też nie chciał wsiąśc tzn najpierw pani,którą zna a dopiero potem pies
  2. Też zaglądam ,i jak domek??-cudowny??
  3. Niewiele widac na tej fotce
  4. Ona z zarejestrowanej hodowli,więc data ur,prawdziwa/chyba/
  5. [quote name='Glutofia']dziś dla Hani będzie sprawdzany domek[/QUOTE] Trzymam z całej siły,żeby okazał się najlepszy
  6. To trzeba Magdę ,,molestowac,,wciąż;-)) A i przy okazji Ciebie,bo skąpisz Allu okrutnie:-))
  7. Fotki i komentarz-bomba,a Hania boska:-))
  8. Zaglądam do ślicznej dziewczynki i trzymam za szybkie objawienie się cudownego domku
  9. No tak,masz rację A interesuje się ktoś mądry przepiękną dziewczynką??
  10. [URL]http://tablica.pl/oferta/sprzedam-doga-niemieckiego-IDG6gr.html[/URL] Chyba niemożliwe,żeby to Sam był?? Jakoś ten Nowy Dwór mi się kołacze
  11. Żeby się okazało,że to ten najwłaściwszy dom
  12. A jaka jest przyczyna??Skoro to taki ideał
  13. Smutne to wszystko... Z psem niestety nie pomogę,ze wzg na Mariana
  14. Jakoś czułam,że w łóżeczku jest jego miejsce:-)) A fotki będą??
  15. O matko,gdzie nie spojrzec,kolejne niechciane A gdzie ona??U dotychczasowych właścicieli?? Piękna baardzo
  16. O matko,ale pod górkę Ale ,to ten dom??Tajga już jest ich??
  17. To dobrze,czy nie bardzo??
  18. Ano właśnie,ja też jestem dozgonną fanką Ramzesika-ale mam w domu komplet:-((
  19. Ona ,może i tak ,ale psy-te to potrafiłyby....;-))
×
×
  • Create New...