Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. O właśnie :-))Delegację trzeba wysłac:-))z aparatem
  2. Mam nadzieję,że mimo iż Mel stał się pełnoprawnym członkiem rodziny,będzie ciąg dalszy Bardzo liczę na opowieści i foteczki
  3. Całe szczęście,że sytuacja opanowana.. A ja nie chcialabym papugi pijaczki-jeszcze psy by mi nauczyła,i wtedy już na pewno poszłabym z torbami;-))
  4. Żeby,i żeby był najcudowniejszy na świecie.Tajga już tak długo czeka na swojego człowieka
  5. No rzeczywiście daleko,mam jednak nadzieję ,że ktoś sie znajdzie,a dom okaże się najlepszym z możliwych
  6. Danusiu-trzymam za mądrą ,przemyślaną decyzję.A Basterek piękny:-))
  7. Psiak cudny,ale nie mogę pomóc,niestety......
  8. No cudo!!Mam nadzieję,że szybciutko znajdzie nowy,najlepszy domek
  9. Dziękuję,Monika bardzo,że pamiętałaś:-))Jakby się spsuł ,to będę Cię molestowac;-))
  10. Normalne,jak się napije,to i gada:-)) Aniu,a wiadomo skąd Heban jest tzn gdzie się urodził??
  11. Żeby jeszcze coś się,,urodziło,,z tego ruchu...
  12. Uwielbiam Cię czytac ,Danusiu:-)) A Heban rzeczywiście śliczny,więcej ciałka mu życzę:-))
  13. [quote name='Donvitow']Jest młodziutka. Organizm powinien się odbudować. Trzymam kciuki w oczekiwaniu na kolejne foty "nietoperka"[/QUOTE] Tylko się podpiszę i trzymam,żeby tak się stało
  14. Na trochę tu przysiadłam......... Też niecierpliwie czekam na fotki i wieści
  15. A jest szansa na foteczki z nowego domu??Wszystkiego dobrego na nowej drodze:-))
  16. Jesuuuu.jak bardzo się cieszę!!Gratuluję Tz-owi Dagmary jedynej słusznej decyzji:-))Cudnego,wspólnego życia dla całej Waszej gromadki
  17. Też zaglądam..........
×
×
  • Create New...