Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. A żaden stały domek się nie objawia??
  2. Nie ma za co:-))Opowiadaj
  3. Trzymam ,za diagnozę głównie,bo jajka to zabieg krótki
  4. Trzymam z całej siły,żeby się udało,a jednocześnie martwię o się,czy znajdzie się ktos odpowiedzialny i mądry,kto bedzie chciał dac dom Hamerowi
  5. To bardzo dobra wiadomośc:-))A ja z uporem maniaka upominam się o fotki,prooooszę
  6. Rzeczywiście smutne,okropnie ma namieszane w głowie
  7. O mamo,czy to się nigdy nie skończy??
  8. Zdjęcia rewelacja!!:-))
  9. A stamtąd,mam nadzieję,szybciutko do nowego,cudownego domku
  10. A może bedzie jakaś zniżka na Sggw??warto porozmawiac,to w końcu pies bez właściciela,Jak jeździłam do nich,to zdażało się,że za darmo,albo po preferencyjnych cenach diagnozowali psy będące pod opieką Fundacji Dostaje jakieś wspomagacze??
  11. Tył ma w porządku??Czy tylko stanął tak podkurczony?? Tak,czy inaczej -ślicznota:-)) Gdzie ten dom mądry
  12. I ja zaglądam..
  13. Uwielbam Was!!:-))I niecierpliwie,przebierając nóżkami,czekam na kolejne samożyciowe opwieści:-))
  14. Myślę,że zamiast pączka Biguś wolałby np.ucho:-)) Tak,czy inaczej,foteczkę,pliiiiis
  15. Też się bardzo cieszę,że dobrze Wam ze sobą:-)) Lucky wygląda super!!
  16. Bardzo się cieszę,że powoli wszystko zaczzna sie klarowac i wracac do normy.Gdybym była potrzebna-jestem do dyspozycji:-))
  17. To już czekam niecierpliwie:-))
  18. Mam za mało czasu,żeby przestudiowac wszystko dokładnie,ale z tego co zrozumiałam AtaK SWOJE fanty sprzedawała na SWOJE tymczasy.Byc może,że w związku z różnymi zawirowaniami,nie wszystko rozliczyła dokładnie,ale uważam,że spokojnie trzeba dac Jej czas.Wierzę,że tak się stanie.
  19. Jestem na zaproszenie,niestety stałej kwoty nie jestem w stanie zadeklarowac,jednorazowo coś wyskrobię
  20. To super!!:-))Bardzo się cieszę.Foteczkę,prooooszę
  21. O kurka,jaki to piękny pies,taki lisek:-))
  22. I ja zaglądam..,że może jakaś foteczka,choc jedna
×
×
  • Create New...