-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
ja w tym dniu bede juz w pociagu wiozacym mnie i grupe przyjaciół na wakacje .
-
świetne foteczki , serdecznie Wam gratuluje i zazdroszczę miłego spotkania
-
Tak tez jestem tego samego zdania . Co do info na temat badań to tutaj na dogo byly od listopada . [url]http://www.dogomania.pl/threads/172917-NCL-CCL-i-PLL-testy-genetyczne[/url]
-
Miesiąc temu pisząc o badaniach według mojej wiedzy to byl jedyny miot po przebadanych rodzicach . Dobrze sie stalo ze coraz wiecej osób wykonuje te badania . Kiedy ty Ada krylas swoja suczkę ( prawie rok temu ) nikt z nas jeszcze nie wiedzial ze takie badania bedzie można wykonać , informacja o tym ze takie badanie jest możliwe do wykonania ukazaly sie jesienia ubiegłego roku . Ciesze się jednak ze niedawno badanie wykonałas i jak piszesz wyniki sa prawidlowe . Nie jest wazne kto i kiedy - wazne ze myślimy o zdrowiu nie tylko naszych psow ale i o przyszłych pokoleniach .
-
To wspaniała wiadomość , oby takich hodowli było jak najwiecej . A u nas dobra nowina - Nabarunek jedzie dzisiaj do nowego domku - jego nowi państwo myśla o wystawach . moze za jakis czas w Polsce pojawi się nowy reproduktor ? W domu zrobi się cicho ....
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
rodzice replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
mam już fanty na bazarek - jest potrzebny czy nie ? -
[quote name='Monia85']Tak to lubię :evil_lol: - ach te psoty...(nawet blok techniczny się nie uchowa) [IMG]http://i41.tinypic.com/1z6aa1k.jpg[/IMG][/QUOTE] ta fotka też jest świetna
-
numer 2 jest numerem 1 dla mnie
-
wczoraj miałam gosci chcacych obejrzeć szczeniaczka tt naszego białego Nabarunka . Pani marzył sie tybecik czarny podpalany a na podwórku biegała tez Meisi . Pani zerkała na nią co chwila w końcu wzięła na rece zaskoczonego psa , przytuliła do siebie i pyta - a ten szczeniaczek za ile ? Ale się usmiałam a pani była w szoku . Tak czy tak jednak foteczki sobie z Meisunia porobiła :lol:
-
A my się pewnie załapiemy na Wrocław . sunia prześliczna .
-
[quote name='martika5']Gratulacje :multi:Bardzo żałuję że nie mogłyśmy dojechać i spotkać się z właścicielką Meisi:shake::shake::shake:[/QUOTE] ja też żałuje zwlaszcza ze niewiele już planuję wystaw .
-
He he myślę ze nie prostują skoro ludzie pytali sie czy ja specjalnie zakręcam Meisi loczki :cool3: Byli zdziwieni ze tak wyglada hawańczyk :lol:
-
Na wystawie stawily się Evelyne Sullerot Mokry Bandita - klasa szczeniat - nie znam oceny [URL=http://img199.imageshack.us/i/img4364g.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/7638/img4364g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Polly Biale Bursztynki - klasa junior - zwyciezca mlodziezy , BOB [URL=http://img63.imageshack.us/i/img4362k.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/14/img4362k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] oraz Meisi Biale Bursztynki - klasa posrednia - lokata 1 [URL=http://img139.imageshack.us/i/img4365d.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3677/img4365d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/img4367e.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6939/img4367e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img408.imageshack.us/i/img4368b.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1941/img4368b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] To z mojego kiepskiego aparatu . Mam nadzieje wkrótce beda lepsze fotki która ma mi podesłac wlasciciel Polly . moje wrazenia - sunie przesliczne - kazda inna , Polly bardzo ladnie przygotowana , własciciele przesympatyczni , zakochani w swojej suni . Będziemy razem na wystawie w Lesznie , mam nadzieję na rownie sympatycznea pogawedke . Ja zas musze zmienic szampon dla Meisi bo sedzinie nie podobały sie przesuszone koncówki wlosa . widać co dobre dla tybetów to niekoniecznie dla hawańczyków . Musze poszukac czegos innego .
-
juz po - Pola zwycięztwo mlodzieży i rasy . Meisi doskonała i złoto . fotki sa - jak bedzie więcej czasu napiszę wrazenia .
-
moje jedza jak kozy , wszystkie , mam teraz klopot ze spacerami bo zamiast sikac to pasa sie na trawce .
-
oj szkoda - moze następnym razem
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
rodzice replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
ja już pytalam ale chyba nie było odpowiedzi - jak z finansami ? -
No własnie trwa walka :mad:kto weźmie aparat bo latorośl jutro jedzie nad morze - ale jak wygram te batalie to chetnie polatam i popstrykam :lol:
-
widzimy się jutro ? Ja jadę .
-
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
rodzice replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
Ja to już nawet nie mam odwagi się z tobą umawiać na spacerki :placz: -
Czarny Limek jedzie do Niemiec - będzie przyjacielem pewnego pana który ma piękny dom , ogromny ogród i potrzebuje dorosłego psiaka ( koniecznie tt bo juz takiego miał ) aby mu ciągle towarzyszył . Biorac pod uwage to ze Limek źle znosi samotność - układ idealny .
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
rodzice replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dzięki jutro wstawię teraz mnie gonią z kompa -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
rodzice replied to leni356's topic in Już w nowym domu
a zawiadamiam ze jeden z 2 terierów tybetańskich , czarny limek ma juz domek zapewniony . Brakuje nam tylko dobrego domu dla bialego Kitka . -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
rodzice replied to leni356's topic in Już w nowym domu
jeszcze jedno pytanie - czy ten watek jest aktualizowany - wszystkie podane tutaj psiaki nadal szukaja domow ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU[/url]