Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. rodzice

    Fafik :)

    śliczny jest , a jak sie teraz czuje ?
  2. rodzice

    Meisi

    Gorsza połowo nasza Meisi ma matke zastepczą dla swoich dzieci i tez jest czarna . Widać maluszkom bardzo odpowiadaja takie podmianki bo chetnie sie tulą do cioci Fibi . W tym czasie Meisi oddaje się z lubościa przebywaniu w moim towarzystwie hi hi . Kazdej mamusi czasami przydają sie wakacje od swoich dzieci . [URL=http://img607.imageshack.us/i/p1030073.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1815/p1030073.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img34.imageshack.us/i/p1030076m.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9436/p1030076m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img208.imageshack.us/i/p1030080k.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8783/p1030080k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] mój maleńki Tomcio Paluszek zawsze lubi być w centrum uwagi , moze dlatego ze najczesciej głaskany i brany na rece [URL=http://img834.imageshack.us/i/p1030083a.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/3006/p1030083a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/p1030088v.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/1846/p1030088v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. rodzice

    LUNA i PRADA

    tak w Poznaniu ale na europejskiej ras tybetańskich ( ta sama stawka co na światowej dzień póżniej ) w Bratyslawie była 3 .
  4. rodzice

    LUNA i PRADA

    Na przykladzie Niemców chciałam pokazać ze nie znaja naszych psów , nie widzieli ich , a wydaja opinie że nie sa dostatecznie dobre aby sie nimi zainteresować .
  5. rodzice

    LUNA i PRADA

    ja mam doświadczenie tylko w tybetach i w tym temacie moge sie wypowiedziec . Mam fantastyczna sunie ktora ma na koncie mlodzieżowe zwyciestwo swiata , jest interem i co z tego wynika ? a to ze kiedy ogłosilam miot po niej i tatusiu takze interze w niemieckich mediach to nie bylo odzewu , chociaz czolowe niemieckie hodowle przegraly ze mna na swiatówce . Nie sprzedalam tam ani jednego szczeniaka chociaz cena była duzo niższa niz u nich i proponowalismy dowiezienie szczeniecia . Niemcy uwazazaja polakow za oszustow i ludzi ktorzy źle traktuja swoje psy . Były owszem telefony ale z duża rezerwa bo ................ cena byla podejrzanie za niska . Zreszta mam kolezanke ktora pisze na niemieckim forum i często staje w obronie polskich psów , niestety nikt jej nie wierzy ze nasze psy sa juz na bardzo wysokim poziomie .
  6. trzymamy kciuki jak zawsze za Ciebie i Pedrusia .
  7. rodzice

    LUNA i PRADA

    ja tez stawiam moje Tak w tej kwestii .
  8. rodzice

    Meisi

    ja tez w wiekszosci mam kontakt z moimi dziećmi , nawet z tymi mieszkajacymi bardzo daleko , ale fakt jest taki ze kiedy w mieszkaniu robi sie pusto to i w sercu też .
  9. paluszek nie dogania , nadal malutki ale najada sie do syta i nic mu nie dolega tutaj śpi smacznie i brzusio pelen [URL=http://img832.imageshack.us/i/p10300661.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6725/p10300661.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. moze tam było przedawkowanie po prostu ?
  11. rodzice

    Meisi

    buzi od cioci Fibi [URL=http://img525.imageshack.us/i/p1030064uh.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7469/p1030064uh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] przyszła mleczarnia [URL=http://img560.imageshack.us/i/p1030053o.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4648/p1030053o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] błogostan z pełnym brzuszkiem [URL=http://img339.imageshack.us/i/p1030059c.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9855/p1030059c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img20.imageshack.us/i/p1030061k.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4073/p1030061k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. rodzice

    Meisi

    rozrabiamy [URL="http://img27.imageshack.us/i/p1030016re.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8051/p1030016re.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img816.imageshack.us/i/p1030022.jpg/"][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/4592/p1030022.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] gruby jestem ? nie ! Ja tylko dobrze wygladam ;) [URL=http://img403.imageshack.us/i/p1030028t.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/380/p1030028t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img692.imageshack.us/i/p1030034a.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2389/p1030034a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] siła złego na jednego [URL=http://img840.imageshack.us/i/p1030039e.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1784/p1030039e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. ja odrobaczam tym od lat i nigdy nic sie nie stalo .
  14. dlaczego ja właśnie tym zawsze odrobaczam pierwszy raz
  15. rodzice

    LUNA i PRADA

    ha wyszło ! Dzieki
  16. rodzice

    LUNA i PRADA

    próbuje [url]http://i56.tinypic.com/208en1g.jpg[/url]
  17. rodzice

    Meisi

    Na razie brać wybierać . Kluchy juz szczekaja i warcza i na reszcie zaczynaja sie ruszać
  18. rodzice

    LUNA i PRADA

    ech nie wyszła mi zamiana fotki na linka , jak to sie robi ?
  19. rodzice

    LUNA i PRADA

    [quote name='ann1']http://i56.tinypic.com/208en1g.jpg[/QUOTE] mogę Ci szczerze pozazdrościć ? Oniemiałam po prostu ! Moja Meisi stracila teraz tyle wlosa ze wyglada jak po strzyzeniu i przy Pradzie wysiada ! Dziewczyno cudo masz w domu .
  20. można zjeść bez popitki hi hi . Moje grube kluchy juz zaczynaja rozrabiać . Od razu pytanie , dziewczyny jakimi szczepionkami szczepicie ? Nie chce użyć za mocnych żeby maluchom nic się nie stało .
  21. wszystkie cudne , ja lubię jak jest kolorowo
  22. rodzice

    Meisi

    powiedzcie mi kochani - pytanie dla wprawionych hodowcow hawańczykow , czy na tym etapie mozna juz coś powiedziec na temat wlosa . chodzi mi o to czy bedzie prosty czy bardziej krecony ? Ja przypuszczam ze to jeszcze za wczesnie ale moze ? Tatuś jest bardziej kudlaty a one podobne do taty , ciekawe czy całkowicie .
  23. rodzice

    życzenia

    Słońca gdy wokół pochmurno, Czasu którego wciąż brak. Uśmiechu o który tak trudno, a który rozjaśnia nam świat. Miłości co nie ustaje i wiary w każdy dzień, Ziemi co bywa rajem kiedy nam dobrze jest. Marzeń co się spełniają, bliskich co blisko są tego wszystkiego na nadchodzący Nowy 2011 Rok życzy... Urszula Głowacka z rodzinka i zwierzakami [URL=http://img5.imageshack.us/i/p1020991c.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2925/p1020991c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  24. moje snieżyneczki grubiutkie [URL=http://img255.imageshack.us/i/p1030003w.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3926/p1030003w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img839.imageshack.us/i/p1030006v.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6022/p1030006v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/p1030008f.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2474/p1030008f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  25. rodzice

    Meisi

    mam nadzjeje ze wkrótce wstawie zdjecia w ruchu :cool3:
×
×
  • Create New...