Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Moja jedna suczka za cholerę samca nie dopuści , inseminowana , porody prawidłowe , dzieci zdrowe , matką jest cudowną . Po prostu nie lubi seksu . Przebadana na wszelkie sposoby - zdrowa , budowa anatomiczna układu rodnego ok .
  2. kiedy Florek doczeka się swojej własnej chaty ? [IMG]http://luxurygods.pl/wp-content/uploads/2009/10/alabama2.jpg[/IMG]
  3. ok to będziem szukać i my :lol:
  4. Fajny moment kiedy już są kumate i broją ale równocześnie niefajny bo czas się żegnać z maluchami .
  5. Przypuszczam że jedzie zagrabanicę :)
  6. szkoda że zapach dziewczyny się zagubił - choinka jasna - byłoby Florkowi łatwiej ja zaakceptować . Albo w liście zwykłym niech troszke siersci przyśla , polecony dojdzie w 2 - 3 dni i Florkowi dać do poniuchania i rozsypać na ma kocyku . No już kombinuje jak mogę zeby wam sprawę ulatwić .
  7. [quote name='giselle4']Ustalilysmy ze po Swiatach odbedzie się spotkanie. Trzeba ustalic gdzie? i kto pomoze na miejscu moze transport ? moze doradztwo?[/QUOTE] hmm to raczej wirtualnie bo daleko dosc od was mieszkam
  8. Zastanawia mnie bardzo sprawa zapachów .........................
  9. myślalam że będą miały dłuższe łapki , tak mi jakoś nie pasują do nich te co mają :)
  10. Piękne i takie już mocne z wygladu :)
  11. tutaj masz wiecej danych gdybyś chciala zadzwonić w jej sprawie do schroniska [url]http://schronisko.com/galeria.php?id=2158[/url]
  12. Jejciu jakie pieszczoszki - cudne są !
  13. Są wolontariusze którzy psy dowożą , tylko trzeba poszukac i popytać , można też zrobić bazarek na oplacenie podróży , nie mów od razu NIE . Sama załatwialam adopcje ze schroniska gdzie psa dowieziono do domu a własciciele widzieli sunię tylko na fotkach przed podjecem decyzji .
  14. Domek w Kaźmierzu juz sprawdzony ? Ta sunia jeszcze jest w schronisku ? [IMG]http://schronisko.com/galeria/2158_big.jpg[/IMG]
  15. ma 3 lata i jest podobno bardzo grzeczna - jak będzie trzeba to podjade do schroniska i ja obejrzę z bliska
  16. zobacz jaka sunia czeka w schronie w Poznaniu ! [IMG]http://schronisko.com/galeria/2158_big.jpg[/IMG]
  17. Oczywiscie nie bylabym soba gdybym nie polecila ci naszego podopiecznego Florka - to tt z krwi i kosci ;) bez jajeczek ( po sterylce ) wiec prawie jak suczka :lol: Od dawna czeka na kochajacy domek [url]http://www.dogomania.pl/threads/216055-Florek-jestem-w-Dt-ale-szukam-domu-sta%C5%82ego-pomozcie[/url]
  18. dana1s a szukalas tutaj na dogo ? czasami trafiaja sie perełki polecam watki [url]http://www.dogomania.pl/threads/74687-Psy-ozdobne-i-mini-w-potrzebie/page6[/url] i jeszcze tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page254[/url] w kudłaczach w potrzebie jest kilka bardzo podobnych do tt
  19. Rewelacja z tym tłem :) ślicznoty maluchy ! A rude mniaaaaaam , no cud miód i orzeszki !
  20. [quote name='Soko']Zależy od materiału :P mam kilka takich co są ekstra niegniecące :D Ale jednak co innego prasować przed założeniem, niż przed założeniem i przed praniem ;)[/QUOTE] Ja prasuję po wyschnieciu farby a potem po praniu zawsze prasuję jak i resztę ciuchów ale tak jak pisałam przez szmatkę .
  21. rodzice

    LUNA i PRADA

    Oj to koniecznie muszę kupić i to kilka egzemplarzy - bedzie do wyprawki .
×
×
  • Create New...