Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Ja też mam nadzieję że ten wątek będzie nadal aktywny .
  2. Florku kochany nie mogło być lepiej ! Życzę ci szczęscia z twoimi nowymi babami :)
  3. Jest domek chętny na kudłacza - rodzinka ma skontaktować się ze schroniskiem .
  4. A propos warkoczyków ;) Mam nadzieje że Pedruś się nie obrazi [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s320x320/529118_3624257215790_1554795620_3153454_1412940125_n.jpg[/IMG]
  5. Ja też . Deszczowo u nas dzisiaj mam nadzieję że Florkowi i Almucie słoneczko zaświeci .
  6. Skrzynię na razie malowałam może ze 2 godziny , jeszcze trochę przede mną . Wyklejałam papierem do decoupagu a malowałam farbami akrylowymi . Są takie w złotej tonacji . Najpierw malowałam jednym odcieniem złota , czekałam aż wyschnie potem dałam drugi kolor i jak było jeszcze mokre zawijasy wysrkobałam drewnianą końcówką pędzla . Część jest malowana czarnym cieńkopisem :lol:.Potem będzie trzeba spryskać lakierem w sprayu żeby nie rozmazać cieńkopisu , na to kilka warstw normalnego lakieru .
  7. My wszyscy myśleliśmy ze spotkanie miało sie odbyć w srodę stąd nasz niepokój . No to jutro trzymamy kciuki po raz drugi .
  8. rodzice

    Meisi

    Pieluch prać nie musi - niech odpoczywa :) Jest dobrą mamusią , ma tłuste mleczko , oby tylko była uważniejsza .
  9. Dzwoniłam w ciągu dnia do Grażynki ale nie odebrała telefonu . Mam nadzieję że nic złego się nie stało .
  10. Moja ostatnia dłubanina [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5326/p1100255p.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8830/p1100252m.jpg[/IMG] to było na zlecenie a to juz dla mnie . Mialam w domu taka ohydną tacę . Nie wyrzucałam jej tylko dlatego że w niej rozmrażałam sobie filety rybne . Była czarna z napisami Marlboro i miala chyba ze 100 lat :evil_lol: Stwierdziłam że przyszła na nia pora i teraz wyglada tak [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/p1100251k.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8298/p1100251k.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/4028/p1100246.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/tybeciki2"]tybeciki2[/URL] at 2012-04-17 Część jest wyklejana , częśc malowana Teraz na tapecie mam spora skrzynkę , nadal ja robię - i tutaj podobnie kawałek naklejony reszta domalowana . Mam nadzieje że na pierwszy rzut oka nie widać różnicy [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/p1100279f.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5171/p1100279f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/214/p1100283f.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8788/p1100283f.jpg[/IMG][/URL] wzór podobnie jak w tacy będzie częściowo spływał w dół . Całosc raczej zostanie w złotej tonacji . Moze gdzieś tam dam czarny pasek . oczywiście kilka warstw lakieru zatrze różnicę między papierem a farbą Jak sie podoba moja wariacja na temat Klimta ? Mam zamiar w tej skrzyni przechowywać wszystkie malarskie skarby , farby , pędzle słoiki , wszystko to co w pokoju robi bałagan
  11. Kama sterylke miała w Poznaniu półtora miesiąca temu . Ja już kombinuję z czego by tutaj bazarek zrobić .
  12. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225982-Pies-w-typie-PONa-na-Paluchu!!!?p=18980047#post18980047[/url] cudo nie pies i raczej hawańczyk niz PON
  13. Swoja drogą dziwne ze wlaściciel na obroży podał numer tel do bazy danych w której psa nie ma zamiast swój własny telefon i imię psa .
  14. Właśnie chciałam go do nas wstawić
  15. to nie PON to raczej hawańczyk - już pisałam na jego wątku
  16. Gdzie PON z takimi krótkimi łapkami . Raczej hawańczyk , popatrzcie na fotki hawańczyków [IMG]http://www.wesolypies.pl/wp-content/uploads/2011/05/hawa%C5%84czyk.png[/IMG] [IMG]http://www.psy.elk.pl/zdjecia/dodane/2009/8455_141_3817_hawanczyk.jpg[/IMG]
  17. rodzice

    Meisi

    Zrelaksowana młoda matka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/137/p1100276001.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/787/p1100276001.jpg[/IMG][/URL] ale nadal czujna w pobliżu dzieci [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/p1100277b.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/434/p1100277b.jpg[/IMG][/URL]
  18. Kamusia po scieciu nie ma różnic w gatunku włosa . Nie widać też tego brązu co miała na plecach .
  19. Aniu ja mam w domu ubranko pooperacyjne po mojej suni posokowcu , myślę ze byłoby idealne - może jutro ci wyśle co ?
  20. moje smoki tygodniowe [h=6][URL]http://www.youtube.com/watch?v=FSsjX5OZBIE[/URL][/h]
×
×
  • Create New...