Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Moje sobolki też takie śliczne będą ?
  2. Witam , znajoma poszukuje szczeniaczka chłopczyka najlepiej gdzieś z okolic Poznania . Mozecie pomóc ?
  3. Pytania do schroniska wysłane , pytalam tez o ten guzek czy lekarz go widział i czy moze robili jakieś badania .
  4. [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQeel_P_o6MDdalIs65izIYDeTusGN78yFkNYftoXqcWlBIc_zr[/IMG] skaczemy na pierwszą
  5. rodzice

    LUNA i PRADA

    No znam to u tt , ostatnio dostalam fotki i doznałam szoku jak zobaczyłam jak zmieniły się moje szczeniaczki w ciągu pół roku . Widzę że u hawańczyków jest to samo . Na szczęście moja Meisunia jaka była taka jest .
  6. Aniu ja raczej myślalam o tym ze pewnie mi zaproponują przyjechanie za darmo do ich schroniskowego weta . Zaraz napiszę maila do nich i zapytam o ten tatuaż i dokładnie kiedy została przyjeta do schroniska .
  7. rodzice

    LUNA i PRADA

    Przygladam się teraz uważnie sobolowym łatkom i zastanawiam się jak będą wygladały moje maluszki
  8. [quote name='Anula']Chyba nie poszukiwał.W książeczce jest pierwszy wpis odrobaczenie 17.02.12 a więc Kama chyba od lutego przebywała w Schronisku.W umowie nie ma kiedy została przyjęta do schronu. Dzisiaj przy zabawie z Kamą namacałam guzek 0,5cm na listwie mlecznej.Jest ruchomy,plaski,okrągły,twardy,można go przesuwać gdzieś około 1cm.Muszę iść do weta i skonsultować,co to może być.[/QUOTE] No to mnie zmartwiłaś . Aniu nie wiem czy nie jest czasami tak że schronisko jakiś czas oferuje usługi weterynaryjne za darmo dla psów wyciągniętych ze schronu - mam zapytać ? Co do numeru to najlepiej zadzwoń do zarzadu głównego ZK i tam poproś o informacje . Oni tam przecież maja bazę danych wszystkich psów . Schronisko kiedyś tez tatuowało , moze to stary tatuaż schroniskowy ? Jezeli nie to czyżby Kamusia była rasowa ?
  9. Ja tam sie Kamie nie dziwię . Ona po prostu się boi , za dużo sie w jej zyciu ostatnio działo ( życie na ulicy , schronisko , teraz dom i nareszcie miłość ) też bym Ani z oka nie spuszczała , bo ona daje mu poczucie bezpieczeństwa .
  10. [quote name='Anula']Oj! To Ciocie nawaliły na całej linii. I co teraz będzie,kogo bić![/QUOTE] Przecież numer tel do Grażyny jest podany na pierwszej stronie
  11. miałyście się jutro spotkać prawda ? Nie wymieniłyście się numerami telefonów ?
  12. rodzice

    Meisi

    Czwartkowa , przedświateczna kapiel ( 57 dzień ciaży ) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/p1100125h.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4025/p1100125h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/p1100136v.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/959/p1100136v.jpg[/IMG][/URL] Poród - wtorek rano 10.04.2012 - 62 dzień od pierwszego krycia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/p1100175.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7248/p1100175.jpg[/IMG][/URL] 1 doba życia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/p1100182.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6048/p1100182.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/p1100179q.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5875/p1100179q.jpg[/IMG][/URL] 2 doby - nasza maleńka Niespodzianka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/p1100203v.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9/p1100203v.jpg[/IMG][/URL]
  13. rodzice

    Meisi

    Zaraz fotki pouzupełniam zeby ciągłosc była
  14. jakie ma cudne kolorki - piękny pluszaczek az nierealnie piękny !
  15. Mialam już jedna rodzinę szukajacą tt albo miksa sznaucera z pudlem ! Podeslalam im Kamę - okazało się ze jest identyczna jak ich poprzedni pies ale ............. no wlasnie , chcą szczeniaka i raczej płci męskiej .
  16. Piękna sunia - jestem szczęśliwa że trafiła na taka osobe jak Ania . Teraz spokojnie możemy dla niej szukac domku stałego .
  17. rodzice

    Meisi

    o szlag by to - bazarki też pogineły
  18. Witaj Basiu raz jeszcze , nie zauważyłam ze Amigo ma już swój wątek . Oczywiście że Cię przygarniemy :)Czym nas więcej tym lepiej .
  19. O witamy nowa osobę zakreconą pozytywnie :) Z ringówką ostrożnie , moze najpierw z obrożą niech sie zapozna i zaakceptuje , ringówka ma troszke inne ułozenie na szyjce i faktycznie psu moze sie skojarzyć z chęcią uduszenia go .
  20. Kurcze a może to cos od ludzi ? U nas w domu mamy problemy z żołądkami ( mdłosci - nie wymioty i silny bol zołądka ) to jakas wirusówka .Znajomi też chorują , moze ktoś coś wam przyniósł do domu a maluszek się zaraził ?
  21. Jak pięknie pozują ! Moje dzisiaj bardzo się ożywiły kiedy mamusia się relaksowała bo gruntownym czesanku . Kopały tak cudnie że nie mogłam rąk od maminego brzusia oderwać . Na bank mamy 2 bo kopały po obydwóch stronach brzusia . Pytanie czy 2 czy więcej znajdzie odpowiedź przy następnym przedporodowym badaniu .
×
×
  • Create New...