-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
mamy już 3 tygodnie [url]http://www.youtube.com/watch?v=HC9zJHR1cH8&feature=youtu.be[/url]
-
ja już bym jechała no ale ja raczej w gorącej wodzie kąpana jestem
-
psiakom sie zdecydowanie na dworku nie podobało były tylko z 5 minut bo słoneczko mocne a psiaki ledwo co oczka otwarły . Jak na razie w domciu najlepiej . Chociaż nie powiem były ze mną 2 dni u koleżanki na działce . Praktycznie cały dzień spedziły na dworze ale na zadaszonej werandzie . Tam im sie zdecydowanie podobało . Poznały tez 5 miesięcznego wujka Fuksa ( golden ) który z wyjątkową ostrożnościa delikatnie je obwąchiwał . Meisi musiala stale stać na straży ale Fuksa nie zjadła . Powarkiwała tylko gdy wyznaczona przez nia granicę przekraczał .
-
miłość hawankowo tybetkowa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/img0592bl.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/866/img0592bl.jpg[/IMG][/URL]
-
Przyglądamy się światu [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/img0576rv.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1002/img0576rv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/img0579001.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/108/img0579001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/img0585q.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6894/img0585q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/img0587ek.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5253/img0587ek.jpg[/IMG][/URL] mój kochany karakułek [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/img0588lp.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/2339/img0588lp.jpg[/IMG][/URL] buzi , buzi ciocia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/img0592be.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7185/img0592be.jpg[/IMG][/URL]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Soko']Ten motor to naprawdę farba? ;) akryle?[/QUOTE] Jak najbardziej farby akrylowe do tkanin . Malowałam 2 takie koszulki dla małżeństwa które kupiło sobie pierwszy motocykl w życiu . No oczywiście na koszulkach jest ich cudeńko - zakochani w nim niesamowicie . Jutro mam im je zawieśc - mam nadzieję że sie spodobają bo mialam zalecenie zeby malunek oddał duszę tego motoru . I co oddał ? ;):lol: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
pędzlem idzie może i gorzej ale ja się chyba nie przestawię moje najnowsze [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/img0619uz.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3299/img0619uz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/img0620jf.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2876/img0620jf.jpg[/IMG][/URL] i skończona skrzynia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/img0614c.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9756/img0614c.jpg[/IMG][/URL] -
Jakie tłuściutkie - gratulacje
-
Florek znalazł już swój domek to może podeślij im Kamusię . Teraz ona jest numerem 1 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225671-KAMA-kud%C5%82ata-sunia-spogl%C4%85daj%C4%85ca-smutnie-za-krat-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-DS[/url] może nie jest tak w 100 % podobna do tt - nie ma tak zakręconego ogonka ale wzrost i waga typowe dla tybetka a charakter idealny . Ta sunia nie ma wad .
-
jestem z wami trzymam kciuki . Ale poród się zaczął , czyli parte czy tylko niepokój ?
-
Dziękuję ślicznie . Jak ucichło to troszkę odświeżę ;) Moje kudłate w drodze do piękna :evil_lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=ajX-83GtByU[/url]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Ty masz takie ? [url]http://www.artphorma.pl/p354,pisaki-flamastry-do-tkanin-carioca-cromatex-12-kolorow.html[/url] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
ja mam dokładnie te i sa absolutnie beznadziejne , chyba że ty malujesz po kilka razy jedna kreske zeby była wyrazista , bo te moje pisaki mają slabe nasycenie kolorów . Tak jak pisałam wyglada to tak jakby miały sie zaraz skonczyć . [url]http://www.ehandlowy.pl/markery-do-tkanin-opakowanie-kolorow-p-2393.html[/url] -
Normalnie kijanki :) Życzę powodzenia i naturalnego porodu bez powikłań .
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Ja kupiłam fatalne pisaki , mam efekt taki jakby były już wypisane maluja bardzo słabo . -
Pokazały , pokazały - teraz patrzą na mnie zdziwione - o ile coś widzą :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
tymi pisakami moja wnusia maluje kiedy jest u mnie a ja jestem zajęta swoja robotą . Też maluje koszulki dla siebie . Faktycznie nie spieraja się . Ja maluję farbami akrylowymi do tkanin ale jak mi jakiś kolor brakuje to biorę zwykle akrylowe . Nie spieraja sie tylko trzeba je utrwalić prasujac po wyschnieciu . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
proszę uprzejmie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226185-p%C5%82aszcz-r%C4%99cznie-malowana-torba-%C5%BCyczenia-I-Komuni%C4%99-%C5%9Bw-do-30-04[/url] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Klimt w moim wydaniu - torebka ręcznie malowana - wystawiona na sprzedaż na bazarku dla Kamusi . [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/135/p1100351001.jpg/"][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/8227/p1100351001.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/IMG]