Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Mialaś szczęście trafić na tak pięknego psa w schronisku , a Asia szczęscie ze na was trafiła . Wychować tybeta nie jest trudno ale wymaga to konsekwencji bo bywają uparte , zresztą z wychowaniem jest podobnie w kazdej rasie . Co do drugiego psiaka to musialabyś dobrać dla niej bardzo uległego zeby nie było problemow z walka o dominację . Ja mam w domu bardzo dominującą sukę i wiem że nie pozwala sobie na niesubordynację ze strony reszty stada . Reszta się podporządkowała i jest spokojnie . Nie ma zaś problemu z posłuszeństwem wobec nas .
  2. rodzice

    Meisi

    No mam nadzieję że Meisi nie jest monotematyczna - raz na biało nam wystarczy
  3. Witam Cię bardzo serdecznie . Asia jest prześlicznym psiakiem , faktycznie bardzo w typie T.T. Od dawna ja masz ? W jakim moze być wieku ?
  4. rodzice

    Meisi

    Na mój gust jest tam moze z 1 więcej ale to sie okaze za miesiac ;)
  5. U nas dzisiaj 39 dzień biorac od pierwszej inseminacji i mam duze wątpliwosci czy faktycznie bedę 2 maluszki , dla mnie brzusio leciutko już zaokraglony , sunia ciągle sie oblizuje i czeka na jedzonko , apetyt jak smok , hmmm chyba zrobię jej jednak badania przed porodem moze rtg ?
  6. [quote name='giselle4']dziekuje[B] rodzice[/B] za wyslanie kaski z bazarku juz w poscie rozliczeniowym-95zl Florian bardzo dziekuje[/QUOTE] Proszę bardzo , nie myślałam że z serwetek za 0,50 gr tyle się uzbiera ale ciocie dzielnie licytowały i tak grosik do grosika ........
  7. rodzice

    Meisi

    Nie mogę się doczekać lata kiedy bedziemy częsciej jeździć na działkę , jednak zanim to nastąpi czeka nas jeszcze odchowanie maluszków - Meisi jest przy nadziei .
  8. [quote name='Soko']Tfu, akrylowe, zawsze mi się mylą, no ale na myśli miałam dobre :D prasujesz przez coś (szmatka itp.) czy ot tak?[/QUOTE] Ja prasuję przez ściereczke , moja synowa prasowała bez i część farby jej zeszła ale prasowała chyba po prawej stronie
  9. [quote name='Domiśka']To ja tez moja pierwsza koszulka :) Mówcie co poprawic ? I czekam na opinie [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg593/scaled.php?server=593&filename=ccf2012031400000.jpg&res=medium[/IMG][/QUOTE] Na koszulce za dużo nie poprawisz , w sumie wyszedł fajnie tylko coś mi z końcówka pyska nie pasuje , chyba nos jakoś na boku jest
  10. W przypadku mojej córki otwierali ją pomimo tego ze nie był ostry stan , bo lekarz stwierdził że to i tak się powtórzy prędzej czy później . Co do suni to super , jak ma chęc do zabawy to znaczy ze jest lepiej . Trzymajcie się .
  11. Mam nadzieję że będzie dobrze . Operacja wyrostka jeżeli konieczna to nie warto zwlekać ( mialam 15 lat jak sie go pozbyłam , moja córka w 7 roku zycia ) szkoda tylko ze to wszystko na raz zwaliło wam sie na glowę , człowiek się nie rozdwoi przecież . Macie kogoś może do pomocy ? Babcię ? , Dobrą przyjaciółkę ?
  12. A wasz do panny ? Coś mi sie wydaje ze ciocia zrezygnowała z randki z Florkiem albo nie daj Boże coś się tam u nich stało
  13. Pisz jak po nocy ? Daj znać co z córką ?
  14. Jejuńciu jak się wali to hurtowo . Ja nigdy tak nie miałam po porodzie ale skoro piszesz że ma apetyt i juz macha ogonkien , to będzie dobrze - zobaczysz . Co do córci - bardzo , bardzo trzymam kciuki !
  15. przykro mi
  16. moja nowa zakręcona [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/p1100017d.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1331/p1100017d.jpg[/IMG][/URL]
  17. jak gruba warstwa to moze popękać , no i ja zawsze po wyschnięciu prasuję przez szmatkę - moze to też utrwala farbę
  18. a sobie malowałam torbę za zakupy co rusz piorę i tłamszę ja nieziemsko bo zwinięta noszę w torebce - i nic się nie dzieje
  19. Jakie cudne dzieci ! Piękne fotki
  20. to mamy inne farby w takim razie bo moje nic nie rusza
  21. [quote name='Frytela']U nas suka zostaje oddzielona od szczeniąt znowu. Szczeniaki nie rosną, matka ma pokarm, próbują ssać ale nic z tego nie pobierają, leżą długo ciągną a waga jaka była taka jest. Przez to że siedzą przy matce nie chcą jeść z butelki, straszne! Czemu nigdy nie może być wszystko w porządku, zawsze coś nie tak...[/QUOTE] a próbowalaś doić sukę i podawać mleczko maluszkom np kroplomierzem ? szkoda byłoby mamusiny pokarm zmarnować .
×
×
  • Create New...