Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Fajny ? Dla mnie rewelacja - coś pięknego !
  2. z mojego bazarku jest ponad 80 zł , nie moge rozliczć - nie mam jednej wpłaty jeszcze , jak tylko wpłynie Florek otrzyma jeszcze parę złociszy
  3. my w przyszłym tygodniu USG i mam nadzieje zapisujemy się na porodówkę
  4. Ja już nie pamiętam ile płaciłam ale było to dużo taniej niz u mnie w Poznaniu . Ja w przyszłym tygodniu jadę na USG - zobaczymy czy moja inseminacja się powiodła
  5. A nie jest tak przypakiem że do akryli winien być werniks akrylowy a do olejnych inny ? Jest coś takiego ? Nie Znam sie nigdy nie używałam werniksu ale tak mi przyszło do głowy .
  6. świeże nasienie
  7. nasza pierwsza inseminacja dr Niżański - 8 szczeniąt , druga inseminacja w Czechach uwaga Z całych 3 KROPEL SPERMY ! urodziło się 5 szczeniat . Następna inseminacja + krycie naturalne - 3 szczenięta ( kryta przy niskim progesteronie - tylko wtedy był samiec dostępny )
  8. [quote name='Weronika6']Proszę o wytykanie błędów, a zdjęcia nie wstawiam :evil_lol: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg824/scaled.php?server=824&filename=35479974.jpg&res=medium[/IMG] Jak na początki nauki anatomii, to chyba nie jest tak źle. ;)[/QUOTE] bo to jest konik polski a one maja krótsze nogi :)
  9. przepięknie , ja dzisiaj malnęlam i oprawilam zaraz tradycyjny wazon ze słonecznikami , brakowało mi takie cóś , na ścianie do moich starych mebli [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/p1090802z.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3139/p1090802z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. Ale liczy się kolejny pucharek na półeczce którym można się znajomym pochwalić
  11. Przeciez Florcio juz bezjajeczny , to ma być czysta miłość platoniczna :)
  12. No to wiedzę że podobnie jak w innej rasie bliskiej mojemu sercu :razz: Wchodzi na ring ktoś , sędzia posyła miły uśmiech i generalnie reszta na ring już nie musi wchodzić :mad::shake:
  13. tak , ta koszulka była malowana na bazarek - jest przeznaczona dla psiaków w potrzebie
  14. mam jedną wolną koszulkę [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/p10805381.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7294/p10805381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. rodzice

    Meisi

    Widzę że hawankowe forum przymiera , nikt tutaj nie zaglada w kazdym razie do Meisi . wstawię kilka aktualnych fotek z dzisiejszego spacerku i chyba zrezygnuję z pisania sama za sobą [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/p10907551.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7440/p10907551.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/138/p1090764g.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/47/p1090764g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/p1090767s.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2276/p1090767s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/p1090775t.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8546/p1090775t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/837/p1090782.jpg/"][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/4559/p1090782.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='milena24']Witam! Jestem nowa. Często przegladam strony schronisk, a w nich masa pięknych kudłaczy, takich jak np. ten [URL]http://www.schronisko.sosnowiec.pl/bigPicture.php?id=787[/URL][/QUOTE] Wypisz wymaluj tybecik . Matko same psy najbliższe memu sercu !
  17. Piękne ! Super że macie możliwość otrzymania filmiku . Ja jedynie mogę sfotografować ekran jak jestem na USG
  18. Za oknem biało a u mnie kolorowo to jest tło mojego obrazu , ale jest ciekawe dlatego zrobiłam tę fotkę [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/138/p1090737a.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1416/p1090737a.jpg[/IMG][/URL] tutaj dzieło ukończone Koleżanka stwierdziła że kojarzy jej się z Avatarem , tak więc niech bedzie " Avatarowy las " [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1472/p1090743s.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/tybeciki2"]tybeciki2[/URL] at 2012-02-15
  19. Z założenia te pasy na dole to miała być wirująca kiecka , wszystko w okół ma wirować
  20. Może macie rację - odświeżę trochę buzię . A czy widać motyw tańca w tym obrazie ?
  21. Taki był zamiar , to miało tak wygladać jakby fotografię naklejono na resztę .
×
×
  • Create New...