Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. No to trzeba pomyśleć o bazarku faktycznie . Kamusi zdjełabym te portki , jakoś mi nie pasują . Mam nadzieję że operacja przebiegnie bezproblemowo . Odpowiadam jeszcze na pytanie dotyczace schroniska na moje pytania dotyczace tatuażu i terminu kiedy była przyjeta nie odpowiedziano mi , dostałam tylko zaproszenie do weta nic wiecej . Sucho i lakonicznie .
  2. rodzice

    Meisi

    Przerwałam prasowanie zeby to nagrać :) ogladamy koniecznie z głosem [h=6][URL]http://www.youtube.com/watch?v=FSsjX5OZBIE[/URL][/h]
  3. Florek nogi umyj , paznokcie wyczyść zebyś zrobił dobre wrażenie i zeby cię panna nie pogoniła :)
  4. Koma jak się dziubie takie włoski ? To pojedyncze kreseczki ? Matko skąd cierpliwośc ?
  5. Schronisko odpowiedziało - zapraszają do ich weta i nic więcej . Zero odpowiedzi na pozostałe pytania .
  6. rodzice

    Meisi

    Taaaaa patrzy na panią wariatkę co tyłek wypina a nosem w legowisku siedzi :) i jeszcze w kółko się kręci :roll:
  7. rodzice

    Meisi

    Ja mam wrażenie że laski mi się szarawe robią Niespodzianka zwłaszcza . Bonusik za to ma ogonek w 3 kolorach :) brąz , czarny a końcówka biała
  8. rodzice

    Meisi

    No tak dzisiaj tydzień więc nie ma ze boli ;) pamiatka musi być :lol: Oto tygodniowy miot S czyli Szczylki mają tydzień :multi: [url]http://www.youtube.com/watch?v=UYgmwFhgUmk[/url] Zauważcie jak bardzo różnią się sobolowe suczki . Juz teraz widać wyraźnie że Niespodzianka będzie miała falowany a może kręcony włos . Jej siostrzyczka jest głaciutka . Mam też wrażenie że Niespodzianka będzie bardziej popielata niż sobolowa ale to czas pokaże . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/p1100241u.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3745/p1100241u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/521/p1100238.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8199/p1100238.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/p1100240.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5919/p1100240.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/p1100242.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6459/p1100242.jpg[/IMG][/URL]
  9. Czym skorupka za młodu ............ jak to mówią :) Życzymy powodzenia i fajnego dreszczyku emocji
  10. rodzice

    Meisi

    Zauważyłam ze Sandra coś wczoraj chyba pstryknęła to wstawiam bo fajne [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/137/p1100222.jpg/][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1481/p1100222.jpg[/IMG][/URL] Fotka pod tytułem " zróbmy rząd chodźmy stąd " [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/p1100227d.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4424/p1100227d.jpg[/IMG][/URL]
  11. rodzice

    Meisi

    Nie ma problema ;) Ja to bym się cieszyła że coś na mnie za duże jest bo na razie z lekka wszystko przyciasnawe :razz: Jak masz ochotę to zapraszam .
  12. specjalnie nie robiłam bazarku dla niego teraz bo ma do chaty zmykać .
  13. rodzice

    Meisi

    Jestem zawalona koszulkami do malowania jak się troszkę odepchnę to popstrykam . Kluski czują się doskonale .
  14. rodzice

    Meisi

    bo dzieci teraz śpią ;)
  15. rodzice

    Fafik :)

    no to tylko się cieszyć
  16. Jest prześliczny a mozesz wstawić jego fotki jak stoi przy człowieku chodzi mi o to jaki jest wysoki .
  17. rodzice

    Fafik :)

    Oj tutaj ślicznie . A jak zdrówko Fafika ?
  18. Fatycznie mocno wiało . Śliczny warkoczyk !
  19. rodzice

    Fafik :)

    Super fotki z włosem rozwianym :)
×
×
  • Create New...