No to trzeba pomyśleć o bazarku faktycznie .
Kamusi zdjełabym te portki , jakoś mi nie pasują .
Mam nadzieję że operacja przebiegnie bezproblemowo .
Odpowiadam jeszcze na pytanie dotyczace schroniska
na moje pytania dotyczace tatuażu i terminu kiedy była przyjeta nie odpowiedziano mi , dostałam tylko zaproszenie do weta nic wiecej . Sucho i lakonicznie .