-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
rodzice replied to docha's topic in Już w nowym domu
Widziałaś . Ja już mam kurtkę . W skórach już nie jeździmy . Na tak dalekie trasy jakie my robimy się nie nadają . Latem można się ugotować a wiosną czy jesienią zimno . W dodatku przemakają . My teraz jeżdzimy w goreteksie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/p1060899.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9282/p1060899.jpg[/IMG][/URL] A hasło na które reagują moje psy pozwalajace wziąć pokarm z ręki składa się z 3 liter -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
rodzice replied to docha's topic in Już w nowym domu
test kiełbachy czy innego mięcha ja moim psom w domu robie często . Nauczone są że z ręki czy od obcego czy od domownika zawsze bierze się na hasło . Moze to by pomogło Orlenkowi żeby mu wpoić że inaczej nie dostanie jak nie usłyszy komendy . -
Dzisiaj były na dworku pierwszy raz . Chłopaki ok , dziewczyny zestresowane , nie wiedziały co ze sobą zrobić
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
będę malowała koszulkę na bazarek dla tego psiaka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226848-Potrzebna-pomoc-Cygu%C5%9B-z-biezdrowa[/url] jeżeli znacie jakiś wlascicieli owczarków niemieckich długowlosych to zachęćcie do ewentualnego kupna . A moze ktoś chcialby juz tak pod siebie to namaluje na konkretnym rozmiarze koszulki i wystawię na bazarek , niech powalczy dla siebie . -
ja też niestety
-
muszę znaleźc jakas fajna fotkę i machnę jak znajdę chwilę
-
Biedactwo . Miejsce po Florku się zwolnilo , tylko tam jest domek płatny .
-
słuchajcie , czy byłby ktoś chętny na zakup koszulki z namalowanym owczarkiem długowłosym takim jak powinien wygladać Cyguś jak wyzdrowieje . chętnie namaluję a pieniązki przekazę na Cygusia .A moze namalować w ciemno i wystawić na bazarek na licytację ? Moze znajda się chętni ?
-
Powiem tak - nockę mam z głowy . właściciele psa widzieli psa lub fotki psa po ogoleniu ? Dzieciaki od kota - gołą dupą w mrowisko ! Tylko mrówek szkoda . Zastanowię się jak pomóc .
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Aga3006']Rodzice świetne! :loveu: Boksio do kalendarza. Miałam się oduczać takiego rysowania po kawałku, ale słabo mi idzie. Nawyki są silniejsze... Skaner oczywiście musiał zjeść połowę cieni i kolorów. [IMG]http://oi46.tinypic.com/am8eav.jpg[/IMG][/QUOTE] w życiu się tak nie nauczę ! Jak żywy po prostu coś niesamowitego . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Soko']To akryle? Ciągle się gubię teraz kto rysuje flamastrem a kto farbą[/QUOTE] Ja akrylami -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Prześlij mi konkretną fotkę autka , wymiary i kolor koszulki , zapisz się do kolejki i już :lol: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
chyba droga nie jestem bo za kolorowy malunek 30 zł za graficzny 25 zł no i cena koszulki do tego -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
malowałam z tej fotki z zaleceniem zmiany koloru na czekoladowy [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc06221r.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5029/dsc06221r.jpg[/IMG][/URL] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Własnie skończyłam , jeszcze schnie , jak wyschnie , wyprasuje to wstawię fotkę całej bluzeczki . Bedzie jeszcze drugi , tym razem zielony . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/img0826jnr.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4973/img0826jnr.jpg[/IMG][/URL] i tak z piesów zeszłam na motoryzację ;) -
na razie fajnie bo szybko się meczą i dużo śpią , zabawa się zacznie jak bedą silniejsze . Już wykazywały wielkie zainteresowanie moimi kwiatkami ale tyle rzeczy było jeszcze do zobaczenia ze odpuściły
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
A bo ja myślałam że mialaś cos do załatwienia i przy okazji do Doroty podjechałaś -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
A ty z Suwałk masz zamiar podjechać ? -
Dzisiaj odrobaczałam więc towarzystwo zważyłam Śniezek - Śmieszek - 760 gr Sunia sobolowa wydajaca się najmniejsza i najdrobniejsza - 760 gr Bonusik - 900 gr :shock: Niespodzianka - 830 gr Jednak pozory mylą bo dziewczynki wygladają na drobniejsze od chłopaków . Dzisiaj wszystkie polatały sobie po salonie i mogłam poobserwować reakcję na nowe miejsca , zapachy itp. Śniezek z wiecznie merdajacym ogonkiem śmiało obwąchiwał meble i sunął do przodu bez strachu . Sunia owszem bez większych obaw też ogonek w ruchu ale bardziej trzymala się kątów jakby zabezpieczala się na wszelki wypadek . Bonusik podobnie jak Śniezek ale mniej radośnie , odważny ale nie cieszył się na zapas . Niespodzianka załatwiła sprawę raz raz , wlazła pod kanapę i tyle było z obserwacji . Po chwili jednak zorientowała się ze tutaj jednak nie zjada się małych hawańczykow i usiłowała wyjśc ale nie bardzo umiała . Połozylam się na podłodze zachęciłam dobrym słowem i udalo się . Mizianka były w nagrodę . Potem już śmiało z resztą zwiedzała dom . Myślę ze będa z niej ludzie :wink:
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Wełny nie kupuj na serio mogę ci podesłać włosy moich kudłatych . W Tybecie z nich do tej pory swetry i skarpety wyrabiają . Wełna jest pierwsza klasa . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Ale superancki ! -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
Emdziołku może chcesz trochę tybetańskiej wełny do filcowania ? Pytam serio mogę ci w kopercie przeslać po wyczesaniu moich sierściuchów . będziesz mogła sobie sweter na zimę udziergać :lol: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
O rany a do jakiej szkoły chodzisz że takie cuda tam malujesz ?